Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1951) pzstm válasza Helmoras (#1949) üzenetére


pzstm
titán

cserébe ez a DLC egészen 1 éven át jó lesz, minden kis apróság, meg kiegészítés ami jön, az nem lesz fizetős ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1952) Bencus88 válasza pzstm (#1951) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Remélem én is :)

Nem érne rá valaki egy Arénára ma vagy holnap? Csak a sima 28-as van meg és jelenleg nicns kivel csinálnom, mire jön a kieg szeretnék ezeken is túl lenni :) Érdemes a ruhákat 170-esre upgradelni? Vagy jön a kieg és úgy is minden jobb lesz,

(#1953) Helmoras válasza pzstm (#1951) üzenetére


Helmoras
őstag

Ezt nem is tudtam... akkor ez ilyen idezojelesen season pass jellegu lesz?

(#1954) fader_


fader_
csendes tag

Sziasztok,

Ha valaki (késő)esténként / hétvégente szokott játszani és nincs megszokott társasága, vegyen fel:

PSN ID: vadmokus

Eddig ketten vagyunk ;)

(#1955) Prof01 válasza fader_ (#1954) üzenetére


Prof01
veterán

Szia!

Vagy csatlakozzatok Ti hozzánk! Majdnem 100-an vagyunk PS4-en! Hun Aggressive Forces ;)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1956) Helmoras válasza Prof01 (#1955) üzenetére


Helmoras
őstag

One-on is van ilyen magyar kozosseg? :))

[ Szerkesztve ]

(#1957) Prof01 válasza Helmoras (#1956) üzenetére


Prof01
veterán

Hogyne! Jelen vagyunk One-on is! Ha belépsz, keresd fel Pilvax és iAleksz kollégát! :K

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1958) fader_ válasza Prof01 (#1955) üzenetére


fader_
csendes tag

Köszi, belépünk! :)

(#1959) oriic válasza Prof01 (#1957) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megnéztem Alex-et, váááá 3868 óránál van. Te jó ég. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1960) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Néztem unboxing videót a játékról, de nem teljesen világos, hogy a taken King egy kodon fog jönni? Hozzá kell a psn accodhoz kötni vagy hogy lesz?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1961) Prof01 válasza Scholes9 (#1960) üzenetére


Prof01
veterán

Kódon persze. A tartalom mindenki számára le van töltve, mindenki ugyanazt a klienst használja, a tartalmak hozzáféréséhez elég egy kód.
Ezt mát írtam, nem is olyan régen: [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1962) Scholes9 válasza Prof01 (#1961) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ugyanúgy működik akkor, mint a WoW stb. Tehát a kód amit felhasználsz hozzákötődik végérvényesen majd az accountodhoz így később sem tudod eladni? Jól gondolom? Mert ebben az esetben nem fogom megvenni :N

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1963) gyuribácsi88

A Taken King-ről van valahol lényegi információ? Hogy mik lesznek benne pontosan? Hány új helyszín a bolygókon, meg ilyen apróságok?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1964) Prof01 válasza Scholes9 (#1962) üzenetére


Prof01
veterán

Így van, pontosan úgy működik! A DLC minden játéknál digital only tartalom, sehol nem tudod eladni. Nem tudom, ezt hogy gondoltad? :)

Gyuri bácsi: Itt megtalálsz minden lényeges infót a tartalmáról: [link]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1965) Scholes9 válasza Prof01 (#1964) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Lemezen is adhatnák és akkor meg is oldódna ez a dolog. Köszi szépen a választ, így tuti kimarad. Amúgy meg pont 1 hónapja van PS4-em egyelőre vannak dolgok amikkel még csak ismerkedem :) De legalább már ezt is tudom :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1966) gyuribácsi88 válasza Prof01 (#1964) üzenetére

Kösz :R

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1967) Prof01 válasza Scholes9 (#1965) üzenetére


Prof01
veterán

Pont ezért nem adják lemezen, hogy meg kelljen újonnan venni. A kódokat felhasználva így csak az alap Destiny marad, ha valaki el szeretné adni. Ugyanígy van ez pl. a Battlefield 4 Premium Edition-nál, felhasználod a Premium-ot (DLC csomag) és csak az alapjátékot tudod már eladni.
Sőt régen volt rosszabb is! Nem tudom hallottál-e az Online Pass-ről? Az pont a használt játék eladásokat kívánta csökkenteni, úgy, hogy csak az tudott multiplayer-ezni, aki elsőnek, újonnan megvette és felhasználta a dobozos játékban lévő kódot, ha pedig használtan szerezte, akkor 10$ fejében vehetett profilhoz kötött, egyszer aktiválható Online Pass-t, amivel már ő is hozzáférhetett a multihoz. Szerencsére ezt eltörölték, mert nagyon nem volt népszerű a játékosok körében. Viszont ami még mindig nagyon népszerű, és valószínű nem fog eltűnni az a DLC, illetve az ezeket tartalmazó előrendelő csomagok, a Season Pass-ek. :K
Manapság az a divat, hogy előrendelések mellé csapják, minimális kedvezménnyel, Deluxe és hasonló megnevezéssel, és a sok buta játékos meg is veszi, sokszor látatlanban úgy, hogy azt se tudja milyen jövőbeni tartalomra ad ki előre pénzt! Gusztustalan a kiadók részéről és szomorú a játékosok részéről, hogy ez a rendszer egy ideje hibátlanul működik! :(

Gyuri bácsi: Nincs mit! ;)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1968) ldave


ldave
félisten

Tegnap megcsináltam a The Sword of Crota küldetést és az azt követő pályához már kellene a The Dark Below kiegészítő. Érdekes módon a játékon belül már csak a The Taken King megvételét ajánlja fel ha rámegyek a küldetésre, a korábbi csomagokat nem.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#1969) Gripper


Gripper
tag

Érdekes kis videó generátor a Bungie-tól:

The Legend of You

(#1970) Cruzolka


Cruzolka
aktív tag

Üdv, csak az érdekelne, hogy a TTK idehaza is holnap 11 órától, vagy esetleg később lesz elérhető ?
Előre is :R

Zolka

(#1971) Gripper válasza Cruzolka (#1970) üzenetére


Gripper
tag

Szia.

Ajánlom figyelmedbe a számlálót a játék hivatalos weboldalán.

Szerintem nem lesz differencia. Amikor a számláló lejár akkor mindenhol beindul a TTK.

[ Szerkesztve ]

(#1972) Cruzolka válasza Gripper (#1971) üzenetére


Cruzolka
aktív tag

Ok, azt már láttam, csak az EU idő szerin számol vagy USA időzóna? :F

[ Szerkesztve ]

Zolka

(#1973) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A Suros előrendelői fegyvereket, hogyan kapják meg akik a lemezes verziót rendelték elő? Néztem unboxingot és csak a 3 DLC, Vanguar early access és 30 nap PS+ (Trial) jár hozzá.

(#1974) Prof01 válasza HaZsolt (#1973) üzenetére


Prof01
veterán

Nyugi, mindenki megkapja a Suros fegyvereket, akik az első nap (szept. 15.) aktiválják be a Taken King-et!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1975) ldave


ldave
félisten

Ez nem teljesen tiszta nekem: szóval megvan lemezen a Destiny. A Store-ban látom az első két kiegészítőt 20 fontért, a season pass-t 35 fontért. A Taken King kiegészítőre nem ír árat, mert ahhoz kell a season pass, hogy megvehessem. Viszont van a Legendary kiadás 50 fontért. Ha most ez utóbbi megveszem, akkor a teljes játék meglesz digitálisan, nem is kell majd a lemez a gépbe, hogy elinduljon a játék?

A Slime draws near! Command?

(#1976) Prof01 válasza ldave (#1975) üzenetére


Prof01
veterán

A Season Pass+Taken King DLC-t nem éri megvenni. A Legandary kiadást kell, azzal megkapod az alapjátékot a 2 kis DLC és a Taken King-et is, egy szóval mindent!
Akkor nem kell a lemez, ahogy mondod! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1977) pzstm válasza Gripper (#1969) üzenetére


pzstm
titán

Meg mindig beragad 25%-nál? :)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1978) Prof01 válasza pzstm (#1977) üzenetére


Prof01
veterán

Nálam most gyors volt, fél perc. Előtte volt, hogy 10-15 percet kellett várni! Szerintem nagyon leterheltük a szervereket! :D

Éljen a Titánom, a legyőzhetetlen! :))

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1979) Scholes9 válasza Prof01 (#1978) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Jó kis videó :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1980) k4rL^ válasza Prof01 (#1978) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ezzel a testreszabott trailerrel megvettem engem is, lehet mégis beszerzem a TTK-t, pedig nem terveztem. :DD
Itt az enyém, a megsemmisítö. :D

[ Szerkesztve ]

(#1981) Remi1234 válasza k4rL^ (#1980) üzenetére


Remi1234
aktív tag

(#1982) pzstm válasza Prof01 (#1978) üzenetére


pzstm
titán

nekem is meglett a titánom, alig várom az új subclass-t hozzá :C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1983) Helmoras


Helmoras
őstag

ez a subclass dolog hogy müködik pontosan, ha váltok egy subclassra az olyan lényegében mintha másik karakter lenne mert ugye a skillfa tök más, csak a gear meg a szintem marad meg nem?

(#1984) pzstm válasza Helmoras (#1983) üzenetére


pzstm
titán

más képességek, tulajdonságok, másféle gránát, másfajta sebzéssel

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1985) pzstm


pzstm
titán

PURIFIED PZSTM, THE STALKER
:C

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1986) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Tolja valaki twitchen?

PSN ID: RemiFungus

(#1987) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na nézzük akkor a The Taken King-et. :) Stream jön mindjárt. de jelzem hogy csak 30-as vagyok. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1988) oriic válasza oriic (#1987) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, valami nem okés, mert nem találom az új küldiket. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1989) ldave


ldave
félisten

Nekem tegnap lett meg a 20-as szint és mentem egy random legecy strike-ot, nagyon tetszett :) Most már kicsit sajnálom, hogy nem kezdtem neki ennek a játéknak 1-2 hónappal korábban.

A Slime draws near! Command?

(#1990) Remi1234 válasza oriic (#1988) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Most nézek máésikat.. Csávó leadta az összes bounty-tr és 38.5 szinten van lol :D

PSN ID: RemiFungus

(#1991) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hja most megnyílt nekem is. Csak meg kellett csinálnom egy strike-ot.

Live-Die-Respawn

(#1992) Remi1234 válasza oriic (#1991) üzenetére


Remi1234
aktív tag

A 3. subclass azonnal elérhető?

PSN ID: RemiFungus

(#1993) Mr Bond 007


Mr Bond 007
őstag

360-ra kijött már? Mert még mindig csak a collectors és legendary változatokat látom. Nekem csak a sima kieg kéne.

(#1994) gyuribácsi88

Járt valaki úgy hogy nem tudta/tudja megvenni a Taken King-et? Mert nekem nem engedi megvenni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1995) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Van új terület a Taken Kingben?

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#1996) oriic válasza Remi1234 (#1992) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem egyelőre nem nyílt még meg.

Letoltam az első küldetést. Nem volt ez rossz.

Live-Die-Respawn

(#1997) Remi1234 válasza gyuribácsi88 (#1994) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Talán az előző DLCnél járt így a haverom, hogy nem tudta megvenni azonnal.. Mondjuk nem értem, ha amúgy is Day-0 vétel, akkor miért pre-orderelted?

PSN ID: RemiFungus

(#1998) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Nekem vissza dobta a kártyámat, szóval most kapkodok itt forumon találtam egy srácot, két feltöltő kártyát fogok venni, remélem még ma sikerül :)

(#1999) Remi1234 válasza Remi1234 (#1997) üzenetére


Remi1234
aktív tag

miért NEM :)

PSN ID: RemiFungus

(#2000) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Mégis csak elfogadta már nyomatom is :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.