Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Ezt érdemes megnézni: 7 dolog, amit ne mulassz el a bétában

(#102) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

MDK - Magyar Destiny Közösség
Már lehet csatlakozni Facebook-on :)

(#103) oriic válasza DaemonX (#102) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na jelentkeztem, hátha értelmes banda jön össze. :)

Live-Die-Respawn

(#104) DaemonX válasza oriic (#103) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Csak tudnám mi a neved, bejelölnélek! XD

(#105) mrhitoshi válasza shunter (#100) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Semmi nem történik nálam sem. :O Ugyan így néz ki. US acc.

PS4

(#106) shunter válasza mrhitoshi (#105) üzenetére


shunter
aktív tag

Ezen kattogok énis. Már nekem unalmas... A pénzt beszedték de bétát nem kaptam. Az okot nem értem, az a baj.

(#107) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Magyar idő szerint július 17-én reggel 9 órakor indul a béta. Reméljük, ma már élni fog az előtöltés, nem szeretnék induláskor töltögetni 14GB-ot.

(#108) k4rL^ válasza DaemonX (#107) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ezt honnan vetted? Amit én láttam az 10am PDT. Van külön EUs béta kezdés?

A béta pedig csak PSN EU storeban elörendelt accounttal tölthetö egyelöre, ez nem is fog változni, legalábbis a legutóbbi tweetjük szerint. 17-én kapja meg mindenki bungie oldalán is a PSN kódokat.

[ Szerkesztve ]

(#109) kola99


kola99
tag

Üdv
Jöhetnek az MMO nomádok is ? /vagy menjenek vissza WoWozni , és várják az új kieg.-et /

(#110) oriic válasza DaemonX (#104) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csóka Lajos

Live-Die-Respawn

(#111) mettek


mettek
addikt

akinek nincs kódja és szeretne majd jönni az írjon pw-t a psn nevével együtt mert mindenki 3 kódot kap és akkor meghívom az illetőt :)

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#112) Tatyla válasza DaemonX (#102) üzenetére


Tatyla
őstag

[link]

Van egy másik csoport is

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#113) DaemonX válasza k4rL^ (#108) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Egyszerű matek. A Destiny oldalán van egy visszaszámláló. A hátralevő időt hozzáadod a jelenlegihez, és voálá :-D

(#114) mettek válasza DaemonX (#113) üzenetére


mettek
addikt

ez azt jelenti hogy nálunk nem délelőtt hanem este felé 5-6 körül kezdődik majd ami elég szar....

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#115) k4rL^ válasza mettek (#114) üzenetére


k4rL^
senior tag

Mint mondtam 10am PDT, ami este 7 óra.

(#116) DaemonX válasza mettek (#114) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

:W A fenébe, tényleg :W De ezt nem értem. Tegnap amikor néztem a visszaszámlálót, 1 nap 8 óra volt az indulásig. Azóta eltelt fél nap, és még mindig van 1 nap 6 óra? WTF???

(#117) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Itt egy új Destiny-s videó. Minden, amit tudni kell a bétáról :D Elvileg elég sok content lesz benne.

(#118) pFEFErohni válasza DaemonX (#116) üzenetére


pFEFErohni
tag

Na ez nem jó hír, de legalább nem kell összecsapnom a napi teendőim... :D

ps4 Id: pFEFErohnii

(#119) falijja


falijja
őstag

Ha valaki esetleg robin hood érzésekkel van tele az privátban lőhetne nekem egy destiny kódot ps -re.. :R

(#120) shunter válasza falijja (#119) üzenetére


shunter
aktív tag

Robin Hood?...:-) a kárimateddmeg :-)

(#121) falijja


falijja
őstag

Nekem nem megy hogy ba..-...meg ce-34632-8 hiba kódot ír...ps4 be... :(((

(#122) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

#121: Nekem is ilyen hiba volt, csak várni kell, és próbálkozni az indítással.

Na, hajnali 3 lesz pár perc múlva, az előbb fejeztem be a bétát. Néhány mondatban összegezném az eddigi tapasztalataimat.

A béta szórakoztató, élvezetes, és addiktív, de szinte semmivel sem nyújt többet az alfánál. Ez pedig azért is különösen meglepő, mert nagyon be lett harangozva, és maguk a fejlesztők mondták el egy videóban, hogy meg fogunk lepődni, mennyi tartalmat pakoltak bele. Tartalmi téren viszont ugyanott mozognak.

Vázolnám a minimális különbségeket:

-Az alfával ellentétben itt nem 3-as, hanem 1-es szintről kezdünk ( De sajnos ugyanúgy 8 a max)
-Kaptunk 3 új küldetésikont a Föld térképére (Viszont mindegyik által csak az alfában megismert helyekre mehetünk el, az előző, alfában megismert küldetések pedig maradtak).
-Kaptunk 1 multiplayer pályát (Azonban az előző kettőt, amit az alfában megismertünk, kivették, így lényegében kevesebbet kaptunk).
-Történt módosítás a nehézségi rendszert illetően. Már nem Normal és Legend fokozat közül lehet választani. Hanem Level X és Level Y közül. Pl egy adott küldetést elindíthatok level 5-ön, ami Normal nehézségű lesz nekem, mert én magam is 5-ös szintű vagyok, vagy elindítom Level 8-asként, akkor már nehéz lesz nekem. Viszont kaphatok érte bónuszokat.
-Sajnos kevesebb a zöld item a Cryptographer-nél...

Én már végeztem is, minden tartalmat kipróbáltam, teljesítettem az összes küldetést, és multiban is nyomtam pár menetet, stb. Innentől max grindelés lesz. Amúgy azt nagyon nem értem, hogyha hivatalosan is bejelentették, hogy a Marson is tudunk majd menni, akkor az mégis hol a fenében maradt? Pedig erre a bejelentésre nagy hangsúlyt fektettek, hogy szerepelni fog a bétában. Talán lesz a klienshez egy frissítés a 21-22-ei karbantartás után. Ki tudja.

Íme a karim:

(#123) falijja válasza DaemonX (#122) üzenetére


falijja
őstag

Nekem sajnos azóta sem megy ...pedig tegnap este óta próbálkozok..... :O köszi a gyors leírást a játékról..

(#124) pFEFErohni


pFEFErohni
tag

Iszonyat jó a játék! :) Tegnap hárman játszottunk végig Démonnal és Legendaryval, szerintem elég szépen aprítottunk... :D Alig várom, hogy leteljen a munkaidő!!!!

ps4 Id: pFEFErohnii

(#125) DaemonX válasza pFEFErohni (#124) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Az biztos, hogy így 3-man elég ütős csapat vagyunk :D Majd írjál PSN-en, ha vagy, csapatjuk akkor :D

(#126) Tatyla


Tatyla
őstag

Akinek nem indul csináljon egy licence restore-t...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#127) Tirexi


Tirexi
addikt

Azt nem tudja valaki, hogy lehet belőle videót feltenni YT-ra?

Itt van egy leírás: [link]

(#128) mrhitoshi válasza DaemonX (#122) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Várható volt, hogy kicsit túlhypolják. Szerintem nem akartak mindent ellőni egyszerre, lehet majd az Xbox-osok megérkezésével tolják be a többi dolgot.

PS4

(#129) SaJtQaC


SaJtQaC
csendes tag

Kérhetnék valakitől privátban egy serialt eu ps4-re ? :)
Előre is köszönöm !! :R

(#130) Tirexi


Tirexi
addikt

Emberek ez egy piszok jó játék. :D
Nem bírom abba hagyni. :D

(#131) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Értesítek mindenkit, hogy elkészült a Magyar Destiny Közösség Facebook csoport saját Destiny klánja. Kérlek titeket, hogy amint módotokban áll, csatlakozzatok. Ezt a következőképpen tehetitek meg:
1. Felmentek a bungie.net-re, és a jobb felső sarokban bejelentkeztek az Xbox-os vagy PS-es felhasználótokkal (attól függően, hogy milyen platformon játszottok).
2. Ez után rákattintottok a következő linkre: http://www.bungie.net/en/Clan/Detail/128755
3. Ha ez is meg volt, kérelmezzétek a csatlakozást, aztán én majd elfogadom.
A rendszer külön kezeli a PS és az Xbox játékosokat, így ettől függetlenül minden magyar Destiny játékos lehet egy csoportban.

(#132) DaemonX


DaemonX
HÁZIGAZDA

Egyébként a bétában vannak gyűjtögetnivaló cuccok.
Van 5 golden chest, azokból már mindet megszereztem, marha jó itemeket adnak, pl egy új siklót (ami kb 2500 lenne amúgy).
Meg Dead Ghostok is vannak, azokból kb 15-öt találtam meg eddig (a teljes játékban 50 lesz).
Van egy oldal, amin fenn vannak a Dead Ghostok helyei, hol lehet őket megtalálni a bétában, de csak 6-7 helyé. Még legalábbis, gondolom, mert azokon kívül jó párat találtam én is.

(#133) Tirexi válasza DaemonX (#132) üzenetére


Tirexi
addikt

Tényleg hogyan lehet azt a repülő motort vagy siklót használni? :D

(#135) DaemonX válasza Tirexi (#133) üzenetére


DaemonX
HÁZIGAZDA

Gombokkal :-D Amúgy cseréld le a felszerelések között a régit az újra.

(#136) SnIp3r válasza shunter (#44) üzenetére


SnIp3r
csendes tag

A settingsben, psn, alatt a wallet-transaction history alatt ranyomsz az előrendelt tartalomra es ott a lemondás opció.

PS4 ID : Kovee1979

(#137) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Multiplayer reszet hol talalom meg? Sajna csak 15 percet tudtam meg jatszani vele, de nagyon tetszik, a legjobb jateknak nez ki amivel eddig jatszottam:).

(#138) k4rL^ válasza HaZsolt (#137) üzenetére


k4rL^
senior tag

Az csak lvl5 után érhető el.

(#139) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

A Spinmetal-lal mit lehet kezdeni ? :B

PS4

(#140) kola99


kola99
tag

Hali
3 karakter hely van. Hogy lehet nekik különböző nevet adni?
/ PS3-on nincs olyan menüpont /

(#141) Tatyla válasza kola99 (#140) üzenetére


Tatyla
őstag

Sehogy psn nevet használ minden karakter

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#142) Tirexi válasza kola99 (#140) üzenetére


Tirexi
addikt

Tehát ha Béla a nick neved akkor nem csinálhatsz női karaktert. Szívás. :DDD

(#143) frango13


frango13
aktív tag

Frakciók között mi a különbség? Teljesen más a sztori a különböző frakcióknak? Vagy csak a logók térnek el? PVP-re van valamilyen hatással, hogy melyik frakciót választja az ember?(Specifikus skillek, tulajdonságok stb...)

:)

(#144) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny Xbox ONE gameplay

Live-Die-Respawn

(#145) ldave


ldave
félisten

Def26-nek köszönhetően PS3-on holnap csatlakozom én is a bétához, ha valaki szintén holnap kezdene új játékot, akkor mehetnénk majd együtt. PSN adataim az adatlapom.

A Slime draws near! Command?

(#146) k4rL^


k4rL^
senior tag

Akinek esetleg kell kód az irjon rám, van nem beváltott is még, szóval akár Xbox One/360-ra is tudok szerezni.

(#147) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A Multi (PS4-en) csak a 6. szint után elérhető? PSN+ kell hozzá nélküle nem lehet játszani? Végigvittem mindent, de eddig csak a Stroy módban tudtam játszani.

(#148) ldave válasza HaZsolt (#147) üzenetére


ldave
félisten

PS4-en szerintem kell PS+ előfizetés ahhoz, hogy a többjátékos rész elérhető legyen.

A Slime draws near! Command?

(#149) k4rL^ válasza HaZsolt (#147) üzenetére


k4rL^
senior tag

Crucible, azaz a PVP-hez kell PS+, a többihez elvileg nem szükséges. Egyébként miután megvan a super képesség lvl 5 után érhető el az a rész.

(#150) Tatyla válasza k4rL^ (#149) üzenetére


Tatyla
őstag

strike-hoz is kell ps+

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.