Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) oriic válasza Halboy78 (#350) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Akkor most jöhetnek a random eventek, random strike és raid küldetések. No meg a multi: :)

Live-Die-Respawn

(#352) Halboy78 válasza Halboy78 (#350) üzenetére


Halboy78
csendes tag

A nehézség kimaradt. Aki túl könnyűnek érzi vagy esetleg egy két szinttel túlnőtt a misszó nehézségén az bátran tegye fel heroicra. A jutalom nem jelentős viszont az ellen száma, agresszivitása és némely pályán a respawn hiánya izgalmasabbá teszi az egészet. :)
A marsot ketten nyomtuk természetesen heroicon és így 1-2, esetenként 3 szintnyi különbséggel nem csak egyszerű dara volt, hanem némelyik combosabb ellenfél megizzasztott minket, az adott pálya boss-a pedig többszöri halálozást és taktikusabb harcot igényelt.

(#353) kovsol


kovsol
titán

És lehet tolni valahogy coopot random társakkal, vagy csak barát listáról lehet együtt játszani másokkal?

May the Force be with you!

(#354) Halboy78 válasza oriic (#351) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Random eventbe eddig csak egyszer futottam bele, de mostmár vadászok rájuk főleg, hogy bounty is van hozzá. :)
Ma este belevetem magam a random strike-ok farmolásába, van még egy-két zöld item amit jó lenne lecserélni legalább kék itemekre. :)
Na meg 20 és afeletti szinteken a cuccok adnak light-ot és azzal lehet magasabb szintre fejlődni csak. :)

(#355) oriic válasza Halboy78 (#354) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utána kell még néznem, azok a random eventek annyira nem is random eventek amúgy. :D

Pl, a Földön ahol az ilyen event alkalmával egy placcon kell lezúzni a robot pókot. Ott pl úgy jön elő az event, ha előte ott a placcon 4-5 hajóval folyamatosan érkező ellenfelet legyőzől.

Live-Die-Respawn

(#356) Halboy78 válasza kovsol (#353) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Persze, lehet. Azt ne kérdezd, hogy miként én csak egy barátokkal játszottam. :)

#355: ez jól hangzik akkor este kisérletezek. :)

[ Szerkesztve ]

(#357) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Én most 14-es vagyok, de kék itemet még nem is láttam :O

PSN ID: RemiFungus

(#358) oriic válasza Remi1234 (#357) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd kapsz. Rare cuccokat sztori küldetésért is kapsz, de random eshet bármikor. Nekem is van már 3-4. viszont legendary-t, meg sárga exotic cuccot még nem kaptam.

Live-Die-Respawn

(#359) front3r válasza Remi1234 (#357) üzenetére


front3r
őstag

Fokozva ezt, ezen kívül van még 2 szint a cuccoknál: Legendary (purple), and Exotic (gold)
:)

Van ebben tartalom. Elvileg 29-es a max szint? Bár a neten nem találtam pontos információt arról, hogy ez lenne. Azért jó lenne ezt tudni! :) De nem tartok még itt, egyszerűen hajt a kíváncsiság!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#360) tepenzed


tepenzed
őstag

holnap kezdem a játékot dél körül. Van kedve valakinek együtt co-opozni mikrofonnal? Persze egyébként is felvehettek pvphez majd.. PS4:tomyp92

(#361) Remi1234 válasza oriic (#358) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Hát remélem. A loot az hogyan alakul? Random dobálja az embereknek, vagy pl. aki a legtöbbet sebezte egy adott mobon az kapja?

PSN ID: RemiFungus

(#362) BabMester válasza Remi1234 (#361) üzenetére


BabMester
senior tag

Random dobja, a vanguard strike playlistbe van, h bossokat kell ölni felerositve, és garantáltan kék cuccokat dob mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#363) Omli85 válasza Remi1234 (#361) üzenetére


Omli85
őstag

Mindenkinek saját droppja van, amibe belesebeztél abból nagy valószínűséggel lesz is droppod, hogy mit dob az random. A dropp minősége szerintem nem függ össze azzal, hogy mennyit sebeztél bele volt, hogy pont egy sorozatot még bele tudtam lőni egy "mini boss" kategóriás mobba és ugyan úgy kaptam zöld droppot én is.

ASUS TUF GAMING X570-PLUS, AMD Ryzen 7 5700X , RX Vega 56@64, CRUCIAL 16GB Ballistix Sport LT DDR4 3200MHz CL16, Seasonic PRIME 1200W

(#364) front3r válasza Omli85 (#363) üzenetére


front3r
őstag

Mondjuk az jó, ha így van megoldva, mert nem kockáztatsz azért, hogy te sebezd a legtöbbet. A külön loot meg a legtöbb játékban alap, de mindenképpen lehet választani, ugyebár régen(régi MMO-kban pl.) ez se így működött.

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#365) BabMester


BabMester
senior tag

Na Story kijatszva, 2 boss kivételével megvan minden :DD

(#366) k4rL^ válasza BabMester (#365) üzenetére


k4rL^
senior tag

A játék LVL20-nál kezdődik. :D

Egyébként a Strike playlistben már szépen esnek legalább a kék cuccok, de a Vanguardos legendarykat sok idő lesz kifarmolni. Heti max 100 mark-t lehet összeszedni és 1 item 150 mark-ba kerül. :DDD

(#367) Remi1234 válasza front3r (#364) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Igen, ez nekem is tetszik. Anno borderlandsben szívtam a fogam, hogy hunterként szinte semmi lootot nem hagytak a tankok. Most ezért is választottam a titán karaktert, de felesleges volt :)

PSN ID: RemiFungus

(#368) BabMester válasza k4rL^ (#366) üzenetére


BabMester
senior tag

Már minden cuccom kék :D és csak 16 vagyok am :D de 20-ig felviszem utánna az első dlc-ig sztem pihi, ez a strike playlist nem vonz h megegyszer csináljam azokat a pályákat amiket nagynehezen végig szenvedtem megnehezebben... :)

[ Szerkesztve ]

(#369) oriic válasza k4rL^ (#366) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ne is mondd. :D Amúgy érdekes mert bétában level8 nál volt már 3 legendary-m ami szörnyből esett, de itt még semmi.

Live-Die-Respawn

(#370) k4rL^ válasza oriic (#369) üzenetére


k4rL^
senior tag

Szerintem az csak kis teaser volt, hogy mik lesznek majd benne. :D

LVL 20 vagyok, már mentem pár Vanguard Strike-t és még csak 1db kék esett amiben van Light. :D
A daily heroic-ban lehet elvileg szerezni azokat a exotic cuccokat, csak oda szerintem kell olyan lvl 22.

(#371) oriic válasza k4rL^ (#370) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hát nem tudom. Ki akarok maxolni játékot, de néhol mocskos nehéz. És multiban még egy percet nem voltam .:D

Live-Die-Respawn

(#372) mrhitoshi válasza mlinus (#347) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Nem értem ezt a túl-lett-hypolva dolgot. Én sose formálok véleményt idióta marketing alapján, szóval ha tetszik a játék, akkor az már jó. Engem pl. pont hidegen hagy, hogy ez most mennyibe került az Activisionnek, az eredmény a lényeg. Egyedül az lehet tényleg fájó pont, hogy nincs elég tartalom, de máshol sincs, ez a mai trend eredménye sajnos. Majd biztos jönnek update-k, ha egy kis eszük van, és tényleg fel akarják futtatni, akkor lesznek ingyenesek is. :U

Hozzáteszem, nem voltam elájulva a játéktól kezdetektől fogva, viszont megfogott, meg már úgyis kellett valami PS4-re, amivel tudunk játszani normálisan haverokkal. Ez most bejött, a pénzét megérte.

[ Szerkesztve ]

PS4

(#373) Hzoltan969


Hzoltan969
tag

Sziasztok! Ha valaki játszik PS4-en, megköszönném, ha felvenne barátnak, mert solo-ban nem annyira buli. PSN ID: Hzoltan969

(#374) shunter válasza mrhitoshi (#372) üzenetére


shunter
aktív tag

Eggyet értek! Ez a hype szó mostanába, a divatfika része. Ezt sokan úgy használják, mintha ezzel valamit meglehetne magyarázni. Így látom. Én spec nem is használom ezt a kifejezést. Sőt, mivel egyre több helyen látom, szinte irritál. :-)

Engem speciel a Destiny hidegen hagyott, majd az alfa/béta megvett kilóra. Behúzott. Elő is rendeltem. Most a full game enyhe kezdeti csalódás, de csak azért és csak azért mert sztem az alfa/béta túl sokat adott. Nem szabadott volna.
Most, hogy már a Vénuszon járok jóval jobb az egész. Már dobott kék cuccokat. Uh jó lesz ez, csak türelemmel kell lenni.

[ Szerkesztve ]

(#375) pFEFErohni válasza shunter (#374) üzenetére


pFEFErohni
tag

Jó hát! Nekem tegnapig nem volt egy rare cuccom se! Aztán lenyomtam a holdi strike pályát meg a két vénuszos strike-ot... :) Most már a fejesen kívül minden kék! :D

ps4 Id: pFEFErohnii

(#376) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Azt tudjátok, hogy hogyan működik ez a skill tree dolog? Ha valami kizöldül de nem használom fel azzal érek valamit? Elsőre úgy tűnik, hogy nem tehát nem az van mint Borderlandsben, hogy lvl-enként kaptál skill pontot (és azt be kellett osztanod), hanem ez itt XP-hezz kötött. Ha így van, akkor viszont nem éri meg várni, valami jobbra, hanem nyugodtan el lehet használni ugye?

Titan karakteresekhez:
1. megéri defender subclassra váltani, és előröl kezdeni a skilleket?
2. vannak ezek a Titán kódexek, amik látszólag ,,ütik" egymást. Jól gondolom, hogy nem érdemes mindet felvenni, mert akkor majdnem ott leszel, mintha egyiket se vetted volna fel?

PSN ID: RemiFungus

(#377) Sztalker762


Sztalker762
tag

Az az érdekes, hogy a glitchek még mindig ugyanúgy működnek. Tehát föld alá sparrowwal stb. Ami amúgy nem baj, mert jól el lehet vele lenni. De látszik, h szartak bele. Viszont hogyhogy le van zárva még mindig a King's Watch, amikor már a bétaban is tele volt mobbal? Na azt majd meglesem lvl20 után, de megnéztem a Seraphim Vaultot is, és még mindig üres.

[ Szerkesztve ]

(#378) oriic válasza Sztalker762 (#377) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Seraphim Vault nincs benne elvileg teljes játékban.

King's Watch: Ezt hol találom?

Live-Die-Respawn

(#379) Sztalker762 válasza oriic (#378) üzenetére


Sztalker762
tag

Ahogy viszed a Devil's Lairt, útközben jobb oldalt van egy sarok, gombökkel meg minnennel még nagyon az elején. Ilyen narancs színű placc, egész sokáig be lehet menni. Lépcsők után van egy lezárt ajtó. Keress rá. :)

Az a vicc, h tele van lvl 20-as mobokkal, kurva nagy területtel ÉS egy Boss is van ott! Már a bétában is ott voltak.

[ Szerkesztve ]

(#380) k4rL^ válasza Sztalker762 (#379) üzenetére


k4rL^
senior tag

Majd a DLC-ben kinyilik az ajtó oda is. ;]

(#381) Sztalker762 válasza k4rL^ (#380) üzenetére


Sztalker762
tag

Anélkül is bejutok oda :)
(Márha nem javították ki, de erre nem látok sok esélyt a Seraphim Vault után)

(#382) BabMester


BabMester
senior tag

http://kepfeltoltes.hu/view/140912/IMG_20140912_122129_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Már csak 1 fegyver.. :DD

[ Szerkesztve ]

(#383) front3r


front3r
őstag

A sajtó még mindig MMOFPS-ként hivatkozik a játékra, hiába a Bungie tagadása. :D

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#384) oriic válasza Sztalker762 (#379) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na megnéztem köszi. De le van zárva.

"(Márha nem javították ki, de erre nem látok sok esélyt a Seraphim Vault után)"

Én próbáltam odajutni youtube leírás alapján de amint a vízbe érek meghalok. Szerintem majd DLC-ben lesz elérhető.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#386) k4rL^ válasza oriic (#385) üzenetére


k4rL^
senior tag

Drágán adja a cuccokat, egy Exotic helm 13 Strange Coin, nekem összesen van 3db. :D

Crucible legendary armort szeretnék szerezni, már rank 1 vagyok, de ahhoz is rank 2 kell, 120 Crucible Markkal.

[ Szerkesztve ]

(#387) Sztalker762 válasza oriic (#384) üzenetére


Sztalker762
tag

Meghaltál a vízben a Seraphim Vault felé? Az lehetetlen.
Csináltam róla videót még a bétában, 2x le is teszteltem a teljesben, és működik.
(A bent található ghost fragmentet amúgy nem adja meg sajna.)

King's Watchhoz pedig itt van ez a videó.
Ide lényegesen nehezebb eljutni, de annyira ez sem vészes.

[ Szerkesztve ]

(#388) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A patrol küldetéseknél végtelen számú küldetést kapunk? Vagy pontosan mennyi van? Már egy órája csinálom a Venuson.

(#389) Sztalker762 válasza HaZsolt (#388) üzenetére


Sztalker762
tag

Azok sose fogynak el, mindig visszatermelődnek, és változik is a feladat.

(#390) oriic válasza Sztalker762 (#387) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezek szerint valamit elcsesztem. Lezárt területek továbbra is ezek szerint?

Live-Die-Respawn

(#391) DjEszti


DjEszti
tag

Sziasztok!

A destinyvel tudok játszani ps4en plus előfizetés nélkül is ?

(#392) kovsol válasza DjEszti (#391) üzenetére


kovsol
titán

Én úgy tudom, hogy nem, de a dobozban én kaptam 1hónapos ps+ kupont a játék mellé.

May the Force be with you!

(#393) pFEFErohni válasza DjEszti (#391) üzenetére


pFEFErohni
tag

Szia! :)A szingli részét tudod, de a coop, multi felejtős lesz...

[ Szerkesztve ]

ps4 Id: pFEFErohnii

(#394) DjEszti


DjEszti
tag

Köszönöm :)

A single része jó egyébként? Vagy csak online ? :F

(#395) kovsol válasza DjEszti (#394) üzenetére


kovsol
titán

Én úgy gondolom csak single miatt nem érdemes megvenni. De kevesebb mint egy játék áráért kapsz egy éves PS+ előfizut, meg a játékhoz is adnak 1 hónapot.

May the Force be with you!

(#396) pFEFErohni válasza DjEszti (#394) üzenetére


pFEFErohni
tag

Az a kevés átvezető videó szerintem zseniális! :) Vegyél plust, nem fogod megbánni egy évre azt a ~12 ezret! Én eddig egyedül játszottam, kivéve ugye a strike-ok, de ott is csak random emberkékkel... Nekem tetszett a single része is... Amúgy ha bevonz a destiny világa úgyis veszel plust, jó érzés mikor 3an fél órája lövitek a bosst úgy hogy valaki szinte mindig fekszik és éleszteni kell, aztán végre kimúlik a nagy dög és még valami értékesebb lootot is kapsz. Ezt az érzést sajna csak strikeban vagy raidben tudod átélni! Ha nagyon nem akarsz plust csak a single miatt ne vedd meg szvsz!

ps4 Id: pFEFErohnii

(#397) k4rL^


k4rL^
senior tag

Weekly Heroic Strikera lenne kedve 2 embernek jönni PS4-en, olyan lvl20+ körüliek. Itt nincs respawn, csak ha felélesztenek.

(#398) kovsol


kovsol
titán

PvP mérkőzés után a rewardokat véletlenszerűen osztja a játék, vagy a teljesítmény alapján?

May the Force be with you!

(#399) Remi1234 válasza kovsol (#398) üzenetére


Remi1234
aktív tag

véletlenszerű

PSN ID: RemiFungus

(#400) Gabor1985


Gabor1985
tag

Valaki tudna nekem segíteni hogy tudnék sengle playerbe, úgy játszani hogy többen legyünk a pályán? Néha jelennek meg más játékosok is, de mikor a nagy csaták vannak, akkor mindig egyedül maradok..... pls

lumia 930, xbox 360, xbox one vhite ! xbox gamertag: SzGabor8528

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.