Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#751) MrPG8 válasza oriic (#732) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Engem speciell a titanok idegesítenek de nagyon... Nem elég hogy kb 1.5 annyi HP-ja van mint bárki másnak, de ugyanazt a dmgt tudja. Múltkor egy sticky grenade nem ölte meg, amit a hasára dobtam... Meg a bugos ulti-ja, hogy leb*asz a földre és meghalok a levegőben a feje felett...

(#752) Prof01 válasza MrPG8 (#751) üzenetére


Prof01
veterán

Én sokkal jobban utálom a Bladedancer Hunter-eket, illetve a Sunsinger Warlock-nál nincs erősebb PvP-ben! :N A netcode-ja még mindig rossz a játéknak, olyan késések vannak, hogy néha több másodperccel később írja csak ki, hogy meghalt az illető, akire tüzeltem. Illetve az öléscsere is nagyon gyakori! Lecsapom miután már lelőtt. :D
A fegyverek, class-ek és subclass-ek miatti kiegyensúlyozatlanság is nagyon rossz! Nézd meg ezt a fegyvert! [link] :U

Az Iron Banner lesz majd még "jó", ahol aktiválva van damage- és szintkülönbség is! :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#753) MrPG8 válasza Prof01 (#752) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Jól ismerem a Vex-et, szerencsére még nem futottam szembe egyel sem. :) Ez annyira nem zavar, mert aki letolja raid-et HC-ben az megérdemelte, de a többivel nem ez a helyzet. Az ultikat hagyjuk, mert azok mindegyike kb one-shot. De amikor jön a szaros Fusion rifle-el és oneshotol a titán, majd én szeretném megtenni ugyanezt, akárhova is lövök, nem fog meghalni elsőre...
Bladedancer-t én hunterként is utálom, kb skillnélküli szarakodás. Golden Gun-hoz legalább aimelni kell. :)

Más: Van aki már lenyomta Atheon-t itt a fórumba?

[ Szerkesztve ]

(#754) gyuribácsi88 válasza MrPG8 (#753) üzenetére

Nem volt nagy kunszt megölni Atheon-t, miután rájöttünk a taktikára. Főleg hogy a 30mp ami alatt érdemes lőni, akkor folyamatos a super, és folyamatosan újratöltődik a gránát.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#755) westlake válasza Prof01 (#752) üzenetére


westlake
félisten

Szerintem ki is szedték a játéból a drop-ját. :U

Szerintem Atheon fegyvere is túl kemény. Igaz, hogy nem nagy a sebzése, de a 70-es tár (7xx darab töltény összesen) kompenzálja. PVP-re jó, hiszen ameddig valakit eltalálnak, nem nagyon tud célozni.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#756) MrPG8 válasza gyuribácsi88 (#754) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Mi ma próbálkozunk, múltkor elkezdtük, de aztán késő lett meg nem is ismertük a taktikot és végül hagytuk. Remélem 1 óra alatt meglesz. :)

westlake: Nekem nem szokott gond lenni tűz alatti henteléssel. Mondjuk nekem a kis impactos auto rifle-ök sosem jöttek be. Akkor már inkább handcannon.

(#757) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Mi végre megcsináltuk a raidet még pénteken. Atheon leszedésének a bonyolultsága a precíz csapatmunkán múlik. Elég sokat szarakodtunk vele (2x is volt olyan, hogy mm-nyi HPja maradt, de elrontottuk), de nem teljesíthetetlentetlen feladat. (Mi a középre ugrálós taktikával csináltuk)

Atheon fegyveréhez hasonlót árul a Vanguard árus is. Sőt nekem volt is ilyen csak kékben talán. Nem tetszett a kis impactja. Szvsz PvP-ben sem jó, mert roppant gyengén sebez. Hiába a 70 lőszer, egy fusionös simán leszed. Ezt a fegyvert én az orace és Atheon ellen használnám, ahol viszonylag nagy %-ban tudsz kritelni, ha a recoilt tudod kezelni.

PSN ID: RemiFungus

(#758) Halboy78 válasza MrPG8 (#753) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Már 2x lenyomtuk, most a cél a hard mód és a normal 1 óra alatt. :)

(#759) Remi1234 válasza Halboy78 (#758) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Mi is rápróbáltunk a hardra, de hamar be kellett látnunk, hogy addig nincs értelme, mig el nem érjük a 30-at, illetve halál nélkül lemegy a sima :)

PSN ID: RemiFungus

(#760) westlake válasza Halboy78 (#758) üzenetére


westlake
félisten

Hard módban úgy csináljátok meg, hogy a Nexus utánzatnál nem bújtok el az oszlopon. ;)
Egyébként a 40%-os damage penalty eleve jól hangzik. :D

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#761) Halboy78 válasza Remi1234 (#759) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Mi is kipróbáltuk kell a lvl30. Ahhoz kell még pár kör normál, hogy mindenkinek kidobja a geart, legalább lesz lehetőség faragni az időn. :)

(#762) westlake válasza Halboy78 (#761) üzenetére


westlake
félisten

Hard-on probálkozni akkor van értelme, ha mindenki 30-as.

Play nice!

(#763) konyi79


konyi79
addikt

Futkosok egyik helyről a másikra a towerban, egyszer csak megjelenik egy lila labda. Kicsit szögletes, de még pattog is ahogy rugdalom. Aztán eltűnt. Az mi a franc? Valami bug? :-D

(#764) k4rL^ válasza konyi79 (#763) üzenetére


k4rL^
senior tag

(#765) konyi79 válasza k4rL^ (#764) üzenetére


konyi79
addikt

Azt hittem fog adni ha berúgom a gánszmissznek egy legendás puskát :DDD

(#766) k4rL^ válasza konyi79 (#765) üzenetére


k4rL^
senior tag

Jó lenne, de nem. Én csak lerugdosom a toronyból. :D

(#767) westlake válasza k4rL^ (#766) üzenetére


westlake
félisten

Persze, miután elárultam, hogy addig zuhan, amíg már látni sem lehet. :P

Play nice!

(#768) Prof01


Prof01
veterán

Végre megcsináltuk a Raid-et és közben összejött a LvL 30 is! :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#769) k4rL^ válasza Prof01 (#768) üzenetére


k4rL^
senior tag

Szép, normal raidben mentetek vagy már hard modeban? Nekem nem akar esni semmi raid gear. :(

(#770) lancy


lancy
tag

Sziasztok!

Ha esteleg raidhoz kell ember vegyetek fel baratnak v keressetek meg.

ui: ha esetleg valaki unatkozik jol jonne egy kis segitseg pvp ben mert a 25 kill valahogy nem jon ossze a bountyhoz

thx

psn: sir_Lancy

(#771) oriic válasza Prof01 (#768) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Na gratula, ideje volt. :)

Live-Die-Respawn

(#772) Prof01 válasza k4rL^ (#769) üzenetére


Prof01
veterán

Normál. Hard-hoz még sokat kellene gyakorolni, illetve a többieknek legalább 29-re fejlődni! :)
Nekem minden héten dobott egy gear-t. Kétszer a Templar megölése után, egyszer pedig a Gatekeeper-nél.

Oric: Köszi! Ideje? Ismersz még valakit, aki elérte? :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#773) oriic válasza Prof01 (#772) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, úgy értem, hogy már mennyit játszottál, szóval ideje volt hogy meglegyen. :) Nekem még csak egy kimaxolt exoticom van, a többi rucim csak sima legendary.

Live-Die-Respawn

(#774) Remi1234 válasza Prof01 (#772) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Grat! :C Errol jut eszembe. At tudod majd hozni a karaktereidet PS4-re?

PSN ID: RemiFungus

(#775) Prof01 válasza oriic (#773) üzenetére


Prof01
veterán

Értelek. :K

Remi: Köszi! Nem valószínű, sajnos. :(

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#776) Halboy78 válasza Prof01 (#768) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Grat! Nekem már csak a kesztyű hiányzik, remélem kidobja a következő raiden. :)

(#777) HaZsolt válasza Prof01 (#768) üzenetére


HaZsolt
őstag

De jól nézel ki:). Grat hozzá. Amugy én úgy tudom, hogy a PS3-as karekteredet áthozhatod PS4-re. A hínárfejű xür mikor fog SUROS REGIMET árulni? Hogy lehet a leggyorsabban Strange Coint szerezni?. picit ideges vagyok a peccs óta egy legendary Engramot sem találtam, előtte Rahool mester 8 lilából 8 kéket csinált :W .

(#778) Prof01 válasza HaZsolt (#777) üzenetére


Prof01
veterán

Köszi! Ha még látnád sisak nélkül, micsoda Awoken csaj! ;]
A fehér páncélhoz pont passzol a Suros Regime szerintem! :D

X360-on vagyok, így nem hiszem, hogy működne. Pedig nem tűnik kivitelezhetetlennek, mert a Bungie szerverein tárolódik minden mentés... :F

Halboy78: Köszi, sok sikert neked is hozzá! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#779) MrPG8 válasza HaZsolt (#777) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Xúr-nál nem hiszem, hogy a közeljövőben lenne Regime. :)

Strange coint biztosan csak weekly HC-ból (22 - 3 coin, 24 + 3, 28 +3 coin) tudsz szerezni, többi random drop lehet ha jól tudom. Tehát ha megcsinálod a 28-as weekly-t, akkor kapsz 9-et tutira.

(#780) kovsol


kovsol
titán

Iron Banner módban csak azt a pár dolgot lehet megszerezni amit az árusnál látok? Vagy a játék végén dobhat random itemeket még? Egyelőre nem látom át mi is az értelme ennek a módnak azon kívül, hogy itt számítanak az itemek már.

May the Force be with you!

(#781) oriic válasza kovsol (#780) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezeket kaphatod.

Live-Die-Respawn

(#782) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Citadell DLC

Live-Die-Respawn

(#783) k4rL^ válasza oriic (#782) üzenetére


k4rL^
senior tag

Most akartam linkelni pont arra, amit raktál be képet régebben. :DDD

(#784) oriic válasza k4rL^ (#783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

jaja közben találtam meg én is. :D Neogaf-ra is feltettem, ott is írták azonnal hogy múltkor épp linketlem a képet. :D

Live-Die-Respawn

(#785) k4rL^ válasza oriic (#784) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja, láttam. :D
Elég érdekes, hogy tényleg ott van a helyszin és ez 2015-ös DLC. ;]

(#786) westlake


westlake
félisten

Majd egyszer működés közben is láthatjuk. ;)
17:00 óta halott a szerver.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#787) kola99 válasza westlake (#786) üzenetére


kola99
tag

még jó hogy legtöbbször 17 órától érek rá ...:@ mehetek diablózni :O

(#788) kovsol válasza westlake (#786) üzenetére


kovsol
titán

Iron Bannerre gondolsz? Ugyan az mintha normál PvP-t játszanál. :D Nagy erőfeszítésbe azért nem kerülhetett nekik ezt megcsinálni. Sőt inkább azon dolgozhattak többet, hogy a többi módban ne számítson a szintkülönbség.
Toltam vele pár kört, és volt pár level 30-as ember akit megértük megölni, de ezt leszámítva nem éreztem eltérést.

May the Force be with you!

(#789) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#790) westlake válasza kovsol (#788) üzenetére


westlake
félisten

Nem. Egyik dolog sem az IB-re vonatkozott.

#789: Az első mennyire "legális" már? :U

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#791) oriic válasza westlake (#790) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Simán, bár inkább ügyesnek mondanám. :)

Live-Die-Respawn

(#792) westlake


westlake
félisten

Szalad már a szerver.
148kb-os update. ;)

Archon Priest (Nightfall)? Háááát. ;)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#793) kola99


kola99
tag

megy a szerver...

(#794) oriic válasza kola99 (#793) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nálam nem.

Live-Die-Respawn

(#795) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Nem tudom ti, hogy vagytok vele, de nekem 28-ason az Iron Banner nem sokat változtat a játékmeneten. Eddig is általában az élen voltam, most is ott vagyok. :) Egyedül a Sniper-t vettem észre, hogy ~300 helyett ~450-et sebez, de mindegy is, mivel úgy is headshot.
Viszont tegnap összefutottunk egy Vex-es emberkével, jó az a fegyó. Kell egy nekem is. :D

(#796) nagy.laurent


nagy.laurent
tag

Hol erdemes raidre embereket keresni (XBOX One)?

Vagyunk ketten haverommal, mindketten 28as szinten vergodunk, meg nem voltunk Raiden de szeretnenk mar kiprobalni nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#797) Remi1234 válasza nagy.laurent (#796) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Talán az XONE topicban. Tapasztalat, hogy sokan nem tudják, hogy van a játéknak külön fóruma. PS4-en pl számtalanszor linkeltük, hogy ne ott legyen szétoffolva a topic, de nem segített :)

PSN ID: RemiFungus

(#798) oriic válasza nagy.laurent (#796) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagyunk egy páran, épp tegnap mentünk el a feléig 20 perc alatt. :)

Live-Die-Respawn

(#799) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#800) westlake válasza oriic (#799) üzenetére


westlake
félisten

Nyilván nem kezdők, de egy-egy ilyen videó után felmerül a kérdés, hogy akkor hogy is szenvedhet ugyanezzel hat ember? :U ;]

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.