Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) westlake


westlake
félisten

Mi igaz abból, hogy az engram színfix csak a patch után esett dolgokra vonatkozik?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#652) oriic válasza westlake (#651) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arra kell csak figyelni hogy legendary-t ne raktározz, mert rare lesz belőle. De a kékből minimum kék lesz, akkor is ha most teszed el.

Live-Die-Respawn

(#653) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Egy glitch miatt lelepleződtek a Destiny DLC új helyszínei.

Nincs új bolygó.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#654) westlake válasza oriic (#652) üzenetére


westlake
félisten

Most már azért is elrakom azt a három lilát. Az sem érdekel, ha fehér lesz belőlük.
A játékban elmentett képeket honnan lehet "levadászni"?

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#655) westlake


westlake
félisten

Kár, hogy egyik sem lila. :D
pic1, pic2.

Play nice!

(#656) veterángeri válasza oriic (#653) üzenetére


veterángeri
tag

A reef végülis új helyszín! Csak egy videot megnézni mentünk be.

(#657) oriic válasza veterángeri (#656) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Háááát. :D Gondolom te is érzed hogy az nem az igazi. Sőt ha úgy vesszük csak egy aszteroida öv.

Live-Die-Respawn

(#658) Gabor343 válasza oriic (#653) üzenetére


Gabor343
tag

Hát ez szánalmasan kevés!! pár új strike meg raid és ezért még van pofájuk pénzt kérni, ezeknek alapból bent kellett volna már lenniük megjelenéskor. :W
Egy fizetős tartalomhoz minimum egy új terület kéne az egyik bolygón vagy egy teljesen új bolygó. Pl a földre is csinálhattak volna még egy mappot Európába meg egyet Amerikába is, az az old russia nagyon kevés...
A béta után még azt gondoltam, hogy ez az év játéka lesz, de ha így halad tovább, akkor inkább az évezred csalódása lesz. :(

(#659) kovsol


kovsol
titán

El se hiszem, végre megkaptam az első lila armoromat. Egy kék engramból jött ki ami strike alatt esett.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#660) konyi79


konyi79
addikt

Én azt gondoltam lesznek új bolygók, a grimoire kártyák között is vannak:

Ezeken nem lesznek később pályák?

(#661) oriic válasza konyi79 (#660) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt nem mondta senki hogy nem lesznek. Tény, mert már bejelentés előtt ezzel jöttek, meg ugye ott a Merkúr is multiban. A decemberben megjelenő DLC-ben nem lesz új bolygó.

Live-Die-Respawn

(#662) konyi79 válasza oriic (#661) üzenetére


konyi79
addikt

Remélem az új bolygó a harmadik DLC lesz. Tuti újra zsebbe kelljen nyúlni. :(((

(#663) oriic válasza konyi79 (#662) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Főleg hogy a season pass elvileg csak két dlc-re érvényes.

Live-Die-Respawn

(#664) kovsol válasza oriic (#619) üzenetére


kovsol
titán

Ma is esett két Legendary Engram és mind a kettőből level 16 kék lett. Legalább ha level 20 esett volna, az még előre lépés is lett volna a fos gearemnek. :(

May the Force be with you!

(#665) konyi79 válasza oriic (#663) üzenetére


konyi79
addikt

Pont erre gondoltam.

(#666) HaZsolt válasza kovsol (#664) üzenetére


HaZsolt
őstag

Mikor jön már az a patch :U :F ?

(#667) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Na mi most toltunk raidet, 3,5 óra alatt a portalos bossig jutottunk a vault of glass bejáratáig. Annyira nem volt vészes (4x27 és 2x28), csak sok mindenre kell figyelni egyszerre. Mindekinek ez volt az első runja.
Értelmes drop nem volt nekem. Kb 10 ascendant energy, semmi legendary. Sajnálatos ez így...

[ Szerkesztve ]

(#668) gyuribácsi88 válasza MrPG8 (#667) üzenetére

Ne aggódj, a végén sem kapsz semmi hasznosat, én energy-t kaptam meg páncélfestést és ennyi.

lvl30-as szinten is elkezdtük, aztán mikor észrevettük hogy itt már senki sem halhat meg, 1x sem, akkor gyorsan abba is hagytuk. Azért kicsit durvának érzem hogy egyetlen egyszer sem halhat meg senki :((

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#669) oriic válasza MrPG8 (#667) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ma resetelődik a raid is, szóval a főbosst előtte le kellene tolnotok.

Live-Die-Respawn

(#670) MrPG8 válasza oriic (#669) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Esélytelen volt, hogy 1kor még folytassuk. Kicsit sokat tököltünk a labirintusban meg utánna a platformon szenvedett egy titanunk :D Többen is dolgozunk ma... Következő nekifutásra már szerintem meg lesz 1 óra alatt az eddigi progress.

gyuribácsi88: Hát az komoly. Vissont azt néztük, hogy a raidben droppolt gauntlet jobb mint az exotic amit Xúr-nál lehet venni. Ez elég gáz szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#671) Remi1234 válasza MrPG8 (#670) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nem gáz az, nekem az esett :) Nekünk sem sikerült lehozni sajnos. 4 órát szenvedtünk az Atheon előtti küldetéssel, és akkor a Boss még sehol. Több taktikát is próbáltunk... Sikerült ma is 4 órát aludni emiatt a hülye raid miatt. Teljesen ,,zone b" leszek :)

PSN ID: RemiFungus

(#672) MrPG8 válasza Remi1234 (#671) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Közben én is rájöttem, hogyha nem legendary lenne akkor nem tudnád felvenni a settet.
Viszont az dühít, hogy a teljesitmény nem számit gear osztásnál.

(#673) Halboy78 válasza MrPG8 (#672) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Ez igaz az egész játékra, mikor jól ment pvp-ben nem kaptam semmit, viszont mikor utolsó előtti lettem egy szenvedős meccsen adott egy exotic snipert. :) Nesze neked random.

(#674) Remi1234 válasza Halboy78 (#673) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ezt le kell nyelni nincs mese. Anno 2 év mmorpg-s kárrierem alatt egyszer sem esett epic item... A bosszantóbb szvsz az engramos craft ráta. Kb. semmi értelme nem volt a lila engrammoknak. De ezt orvosolják, és lehet örömködni majd :)

PSN ID: RemiFungus

(#675) Halboy78 válasza Remi1234 (#674) üzenetére


Halboy78
csendes tag

A hétre ígértek a javítást, remélem ez a mai napot jelenti. Mondjuk múlt héten amikor bejelentették, hogy milyen változások várhatók, 3 legendary engrammból nyitottam 2 legendaryt és egy exoticot, ha ilyen lesz patch után is akkor jöhet a lvl26 strike farm. :)

(#676) kovsol válasza Halboy78 (#675) üzenetére


kovsol
titán

én ma megint nyitottam egy kéket a legendaryból. Még egyszer se adott kéknél jobbat a lila.

May the Force be with you!

(#677) HaZsolt válasza kovsol (#676) üzenetére


HaZsolt
őstag

Nekem sem, mindig kék lesz, illene elküldeni a cryptarchot valami továbbképzés gyorstalpalóra, tanuljon már meg dekódolni:D. A Queen wrath eventet hányszor lehet letolni? Tegnap egyszer letoltam és már nem elérhető, de haveromnak többször engedi tolni, csináljak még királynős bountykat és akkor többször is lejátszhatom?

(#678) Remi1234 válasza HaZsolt (#677) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Csinálj meg minél több bountyt. Ahány bounty kész, annyiszor mehetsz be és kapsz lila cuccot

PSN ID: RemiFungus

(#679) HaZsolt válasza Remi1234 (#678) üzenetére


HaZsolt
őstag

Aha, értem, köszi. Megpróbáltuk kijátszani, úgy hogy haver invelt be, mivel nálam nem volt elérhető, sikerült, de nem kaptam semmit.

(#680) Remi1234 válasza HaZsolt (#679) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Azért mert nem csináltál előtte bountyt :)

PSN ID: RemiFungus

(#681) westlake


westlake
félisten

Volt már tapasz?

Play nice!

(#682) pelenka35


pelenka35
őstag

Hi warlock speckoja amit lvl 15 től tudd használni mitt add?

Gamertag:Rob3rt75

(#683) kovsol válasza pelenka35 (#682) üzenetére


kovsol
titán

Egy teljesen új talent fát amit újra el kell kezdeni XP gyűjtéssel fejleszteni.

May the Force be with you!

(#684) Pocok9b válasza westlake (#681) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Nem...

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#685) westlake válasza Pocok9b (#684) üzenetére


westlake
félisten

wtf? Nehogy már jövő hétig kelljen "cipelnem" a kék engramokat. Nincs helyem.

Play nice!

(#686) MrPG8 válasza westlake (#685) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Minek neked kék gear? :D Amúgy meg rakd be vault-ba.

(#687) westlake válasza MrPG8 (#686) üzenetére


westlake
félisten

Nem kell nekem kek gear, de a tapasz előtt nem kódoltatok kék engram-ot. Ja igen, ezek kék engramok, nem sima kék cuccok. :)
Pfff, a vault nem is jutott az eszembe. :B

Play nice!

(#688) tarti19


tarti19
senior tag

Kezdőként nehéz partyt találni a szintezéshez ? Szeretném nem végigszenvedni a szintezést, ha már amúgy sem a változatos questek vannak :P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#689) westlake válasza tarti19 (#688) üzenetére


westlake
félisten

Egyedül sem nehezebb fejlődni, mint party-ban.

Play nice!

(#690) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ezt tudja esetleg valaki hogy micsoda?

Live-Die-Respawn

(#691) mahoni


mahoni
tag

Sziasztok
Nem rég vettem PS4 et pont a Destiny miatt, kb 6 éve codozok pcn, mindig is utáltam konzolon fpsezni, de ez nagyon megfogott! Szeretnék kérni némi segítséget, hogy most mi mit is jelent! Régebben játszottam AION-t, Lineage-t ... sok mindent nem tudom már mit jelent:)

Pl.:
Raid

Enegram

Rare

Strike

Bounties az Inventoryba mire jó?

Mikor elmegyek Towerba és oda megyek a Postmaster v. kihez akkor mért is irja, h full valamim azt hol tudom üríteni?

Mikor látható a nevem és h hányas szinten vagyok alatt van egy szám az mit jelent?

Mikor megszerzek egy fegyvert v. ruha darabot, akkor azt valahol el lehet adni jó "kék kő ért":) nem is tudom mi a neve:) v. csak simán option menube rá megyek és némi apró pénzért lehet Dimantle prios négyzetre nyomni?

A CLASS Armor mire jó?

A főképernyőn a Vanguard az mire jó ? (értem h multi játék) de mit lehet ott gyűjteni:)

Egyébként 17 es vagyok , ha van még egy-két kezdő szívesen játszanék multit!

Nincs sehol magyar nyelvű "játékszabály" a neten?:)
köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

42

(#692) mahoni


mahoni
tag

Mi a z loot olás?
mi az hogy grindolni?

gear szerver?

42

(#693) Gripper válasza mahoni (#691) üzenetére


Gripper
tag

(#694) k4rL^


k4rL^
senior tag

Vex Mythoclast PVP :Y

Ki jön akkor a héten Hard mode Raidre? :DDD :O

[ Szerkesztve ]

(#695) Prof01 válasza k4rL^ (#694) üzenetére


Prof01
veterán

Még hogy balanszolva vannak a fegyverek PvP-ben! Aha, ja... :DDD

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#696) oriic válasza k4rL^ (#694) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

:DDD

Még mindig kell!!!

Live-Die-Respawn

(#697) laciba77 válasza westlake (#685) üzenetére


laciba77
tag

Teljesen feleslegesen tartod meg a kék és lila engramokat. A változás csak a patch után kieső engramokra lesz érvényes. " However, only Engrams that drop after 1.0.2 are subject to this change.".

(#698) bolha23 válasza k4rL^ (#694) üzenetére


bolha23
aktív tag

Én benne vagyok :K

(#699) pelenka35


pelenka35
őstag

patch érkezett ?

Gamertag:Rob3rt75

(#700) westlake válasza laciba77 (#697) üzenetére


westlake
félisten

Ezt hol írták, és mikor?
Nekem az az utolsó információm, hogy csak a lila engramokat "büntetik", a kékeket nem. A lilából biztosan kék tárgy lesz, a kék engramból viszont nagyobb eséllyel lesz lila, mint a tapasz előtt.

#690: Én azt hittem, hogy ez vezet a raid-be. Egyébként a Vénuszon van, pont a hatalmas "építmény" alatt. Én például a Black Garden előtt találtam egy olyan nagy bejáratot, amit egy energiafal vég. Gondolom ezek a DLC helyszínekhez vezetnek majd. A földön például el lehet menni King's Watch bejáratához, de most két üvegajtó zárja el az utat.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.