Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#601) Remi1234 válasza k4rL^ (#599) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Én is úgy gondolom, hogy a DLC az oka mindennek.. Számolgatás nélkül (ezt már úgyis megtették a bungienál) 1-2 hét alatt tele lenne a játék fullos karakterekkel, akik számára elfogy a kihívás. Rosszul ütemeztek ennyi az egész... Alapvetően 2 fajta gamer van egy adott játékban: a rohadtul ráérek és napi rengeteg órát beleölök típus, a másik a családos melós, heti 8-10 óra szabadidővel rendelkező típus. Mindkét ,,cast" :D kedvére tenni nem lehet.. Ha a loot azon múlik, hogy ki játszik többet, a 2. típust el fogják veszíteni. Ha sok a loot, akkor meg az első típus válik érdektelenné, mert miazmár hogy én 30x órát szoptam, aztán jön a Gizi a 7 órájával és ugyanott van ahol én. A kettő együtt nem fog menni.. Nyilván erőteljesen monitorozzák a játékot, és számomra ez a patch azt jelzi, hogy inkább az első típusra mennek rá, mivel nagy valószínűséggel a DLCket is ők fogják ezután megvenni.. Kérdés, hogy ez mennyire jön majd be.

PSN ID: RemiFungus

(#602) #48967168


#48967168
törölt tag

Helló srácok,

Nagyon új vagyok a Destiny-ben, eddig a 14-es szintig lövöldöztem el magam, javarészt egyedül (XOne).

Jó volna jobban elmélyedni a témában, de számomra a fent leírt szövegek teljesen kínaiak... :) Ez nyilván az én felkészületlenségemet jellemzi, de mentségemre legyen mondva soha nem játszottam MMO-t sem BF-et (ha jól vettem ki, e kettő sajátos keveréke a rendszer)

Ha nem is ennek a fórumnak a hasábjain, de fel tudna valaki világosítani, hogy hogy működik ez a rendszer? Készült erről valami nagyon mezítlábas leírás, ami földi halandó számára is felfogható? :) A program a mai játékokkal ellentétben ahol már-már kínosan kézenfogósan telik az első 1-2 óra szinte semmilyen segítséget nem ad, hogy jobban megértsd...

Köszi!

(#603) Kidus válasza Remi1234 (#601) üzenetére


Kidus
őstag

Az egesz jatek egy vicc a koltsegveteshez kepest.
Nyilvan rohadt nehez lett volna 30 helyett 40ig level up-olni, par extra tulajdonsaggal vagy egy extra cast-ot betenni, es legendary, exotic utan peldaul epic cuccokkal elojonni.
Az is biztosan rohadt nehez lett volna, hogy legyen meg a meglevo kb. 10 jatszhato palya melle meg 10, es az is, hogy valami teljesitmeny aranyos loot legyen, vagy legalabb szint fuggo, mert azert lvl 28 fele mar rohadtul bosszantoak a zold takony buborekok....
A patrol is csak idoelkuras, menj el a palya masik vegere es allj fel a haztetore, vagy menj le valami hive luk aljara es nezz korul.
Biztosan nem volt eleg kreativ a csapatban, hogy legalabb egy KICSIT valtozatosabb legyen ez a jatek.
Es akkor mar szemelyre szabhatosagrol nem is beszelek, meg hogy megveszed a jo kis hajot, es csak a loading screen-en latod, nincs space battle, vagy legalabb barmi, amiert megerne venni, de miutan 25k a max glimmer, es masra nem tudod kolteni, veszel meg egy rohadt hajot.
Meg mesz a lila vagy kek szinu armoroddal, mert csak olyan shadert dobott, azon kivul van meg 3 amit meg lehet venni. Vagy nem hasznalsz, es ugy nezel ki, mint egy bohoc.
Legyen shooter, vagy legyen rpg, vagy legyen action rpg mint mass effect, de hogy mindharomban epic fail legyen, az kicsit nekem sok.
Kimaxolom ezt a ket karaktert ha lehet, aztan adom el a f*szba, engem nem huznak le dlc-vel ha nem jon vele a fent emlitett dolgokra fix is.

Assuming Control

(#604) MrPG8 válasza Kidus (#603) üzenetére


MrPG8
aktív tag

+1
Mi is most kezdjük hanyagolni destinyt. Én speciell 27-es vagyok és nem érzem, hogy bármi miatt is lenne értelme nagyon tovább fejlődnöm. 28-al mit nyerek? Milyen extra content-et érek el amit eddig nem? Semmilyet...

Elvégre is ez csak a Blizzard által levetett Titan. Így megértem :D

[ Szerkesztve ]

(#605) Remi1234 válasza MrPG8 (#604) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Én azért szeretnék vlvigtolni egy raidet még legalább.

Nem te írtad a múltkor, hogy kerestek embereket? Mi ketten vagyunk 27-esek szívesen csatlakoznánk, ha ma indulna valami.

Vagy hozzánk is lehet csatlakozni. De az első jobb lenne, foleg ha olyan ember is van a csapatban, aki már csinálta

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#606) MrPG8 válasza Remi1234 (#605) üzenetére


MrPG8
aktív tag

De, csak közben változott itt minden. Eléggé felidegesítettük magunkat ezen a Queen-es looton, kb értelmetlen grindolni, ha 1 hét múlva fullos geart szerzel pár óra alatt. A monotonítást meg most untuk meg. Ennyi. Még egy raidet tolunk jövő héten (nem jött össze a csapat most, mert ketten is elfoglaltak voltunk). Aztán részünkről ennyi lesz úgy érzem. :N

(#607) Remi1234 válasza MrPG8 (#606) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ma nem érnétek rá? Úgy náz ki 3 ember kellene még :)

PSN ID: RemiFungus

(#608) westlake válasza Remi1234 (#607) üzenetére


westlake
félisten

+1
lev27

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#609) MrPG8 válasza Remi1234 (#607) üzenetére


MrPG8
aktív tag

De, szerintem ketten tudnánk menni és akkor kész a csapat. Felveszlek majd délután PSN-en, aztán többit ott egyeztetjük. Mikorra tervezitek kb? 8 körül?

[ Szerkesztve ]

(#610) Remi1234 válasza MrPG8 (#609) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Konkrét terv nincs, de a tapasztalat az, hogy 9 körül szoktunk összejönni.

Akkor, jelenleg a következő a helyzet:

MrPG8 +1
westlake
Hzoltan969
RemiFungus

Lehet lesz egy kis dilemma, mert előfordulhat, hogy Hzoltan is hív embert és sokan leszünk :) De ezt majd meglátjuk.

Vegyetek fel PSN-en, aztán ahogy írtad, ott egyeztetünk.

Én mondjuk szeretném még ma kihajtani az exotic bounty-s pulse rifle-t is mielőtt bemegyünk, és esetleg a lvl28-at (2 shard kell hozzá) Hzoltánnak azt hiszem csak 1 shard kell a 28-hoz.

Ti ismeritek már a raidet, vagy ez lesz az első?

PSN ID: RemiFungus

(#611) westlake válasza Remi1234 (#610) üzenetére


westlake
félisten

Természetesen én is szertnék menni (sosem voltam még), de nem leszek öngyilkos, ha át kell adnom a helyem másnak. ;)

Play nice!

(#612) MrPG8 válasza Remi1234 (#610) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Most beszéltem haverommal én nem lesz otthon, úgy hogy csak egyedül leszek. Max holnap tudna jönni.
Csak vidiket néztem. Felületesen ismerem a taktikát, de komolyabban nem tanulmányoztam.

(#613) Remi1234 válasza MrPG8 (#612) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Az is több mint a semmi :) Egyeztetünk majd.

PSN ID: RemiFungus

(#614) mrhitoshi válasza k4rL^ (#595) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ha elbasszák az auto rifle-t, akkor felkötöm magam. Az egyetlen értékelhető primary fegyvertípus. A buzi kontrolleren csak ez az egy fajta fegyver a leghatékonyabb. Gépen mindegy, hiszen egérrel precízen lehet célozni, de itt nem. :W

PS4

(#615) nismoka válasza mrhitoshi (#614) üzenetére


nismoka
addikt

Pulse de főleg Scout Rifle-vel simán nyomom a fejeseket ha odafigyelek. ;)

[ Szerkesztve ]

(#616) k4rL^ válasza k4rL^ (#599) üzenetére


k4rL^
senior tag

Erről beszéltem, most kb. 10 multiplayer meccs után bejött a legendary, de nem nálam jött be az RNG. Legutóbb valaki kapott egy exotic pulse rifle-t, utána léptem ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#617) westlake


westlake
félisten

Nincs raid, vagy csak kimaradtam?

Play nice!

(#618) Remi1234 válasza westlake (#617) üzenetére


Remi1234
aktív tag

de volt.. nem vettél fel PSN-en.. én bejelöltem egy westlake nevű embert és kb 21.00ig nem jelölt vissza, ezért keresnünk kellett valaki mást.. amúgy meglehetősen durva. jól ki van ez a játék találva szerintem. persze a véleményezők 1 nap játék után megmondják, hogy gyenge, nincs benne tartalom, unalmas stb :) Pedig nem az! Alig bírtunk egyáltalán bejutni.. aztán az első Bossnál 2 óra után feladtuk.. De esett 2 ascendant, és a csapat nagy részének raides lila armor. De itt nem a gear a legfontosabb, hanem a stratégia.és a csapat. Mindenkinek tudnia kell, hogy mikor mit csináljon. Szóval kihívás :)

és az eufória, amikor sikerül az priceless :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#619) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Destiny gamereknek:

Bungie javít a looton.

VÉGRE.

-Legendary Engrams will always produce Legendary or better quality items, including Materials or Exotics
-Rare Engrams will always produce Rare or better quality items
-Rare engrams will have an increased chance to produce Legendary quality items

:C

Live-Die-Respawn

(#620) Kidus válasza oriic (#619) üzenetére


Kidus
őstag

Hat mar reg tarkon kellett volna b*szni aki kitalalta, hogy mashogy legyen eredetileg....

Assuming Control

(#621) oriic válasza Kidus (#620) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

KB. :D Tegnap havernak legendary enagramból esett zöld szoknya. :D

Live-Die-Respawn

(#622) Gabor343


Gabor343
tag

Valaki ma vagy holnap este jönne weekly strikeokra ps4-en?
A sima 28-as strange coinos kéne meg a nightfall. Min 26-os szintű emberek kellenének.
(ha 22-es vagy 26os fokozaton megcsináltad coinért attól a 28-as is ad még rá 6-ot vagy 3-at, ha meg nem voltál még egyikben sem akkor 9-et)

PSN idm: gabor434

(#623) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Valakinek lenne kedve velem végigtolni a királynős eventet? 24-es vagyok (PS4)? Legendary cuccot kapunk elvileg:).

(#624) Prof01 válasza Remi1234 (#618) üzenetére


Prof01
veterán

Én 130 óra játék után is azt mondom, hogy tartalmatlan. Századszorra játszom újra és újra ugyanazokat a küldetéseket. Oké, hogy most még nagyon izgalmas a Raid, de mi lesz, ha már többször kijátszod azt is? A PvP nekem nagyon nem tetszik. Kihúzom még a másik karakterem, aztán elrakom pár holnapra a játékot, hátha kap valami ingyenes tartalmat még.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#625) oriic válasza Prof01 (#624) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kezdem megunni én is, de basszus valamivel ki kell húznom a Halo Collection-ig. :D

Live-Die-Respawn

(#626) Remi1234 válasza Prof01 (#624) üzenetére


Remi1234
aktív tag

majd akkor en is azt mondom :)) Viszont az elgondolkodtato, hogy van olyan trophy h. senki ne haljon meg raid alatt :) majd 1 ev mulva talan lesz ra esely :)

PSN ID: RemiFungus

(#627) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Ez a heroic modifier mit takar ? :F

PS4

(#628) oriic válasza Remi1234 (#626) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Megoldható, csak felesleges, és időigényes. Annyi az egész, hogy 5-en kell tolni Raidet, majd mielőtt meghalna végső boss bejelentkezik az akinek kell az acsi vagy a trófea. És ezt megcsinálni 6x.

Live-Die-Respawn

(#629) Gripper válasza mrhitoshi (#627) üzenetére


Gripper
tag

Csak annyit hogy pl egy alap story küldetést lvl 2 helyett lehet lvl 3- 8 17 20 28-on is tolni. Sajnos a reward az =0-val. tehát semmit nem ér a heroic csak ha egy bounty küldetés igényli.

(#630) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Mikor nullázódnak a crucible markok? hétfőtől hétfőig tart?

(#631) oriic válasza HaZsolt (#630) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kedd...

Live-Die-Respawn

(#632) Pocok9b válasza Remi1234 (#626) üzenetére


Pocok9b
aktív tag

Én voltam a relic-es csávó néztem is rendesen! :DD
Holnap mikor folytatjuk? Remélem lesz mindenki.

Tel/Viber/WhatsApp: +36703228077

(#633) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Csapatunk:
5:11
4:13
1:14

ellen
22:4
..
..

aha.. kurvára hihető.. nekem ne mondja senki hogy nem számít a gear, amikor 3an egymás mellett állva lőjük az ügyeletesen sebezhetetlent, és lófaszt nem sebzünk rá az meg pik pik pik egymás után lekapdos.. jah biztosan mi vagyunk a rohadt bénák ő meg egyedül a kurva jó..

PSN ID: RemiFungus

(#634) k4rL^ válasza Remi1234 (#633) üzenetére


k4rL^
senior tag

Számit a gear, inkább a fegyverek ugye, elvileg a lvl nem számit, mert a dmget ahhoz igazodva állitja be.

Szerintem a shotgunra fér rá legjobban egy kis nerf, ami jön is kedden, mert pl Bladedancer agility-s perkre rakva mindent nagyon gyorsan tud mozogni és simán leszed shotgunnal mire te elkezdenéd lőni. Ez gondolom van más classoknál is, de azokat annyira nem tudom, mert csak hunterrel játszom.

(#635) Prof01 válasza oriic (#628) üzenetére


Prof01
veterán

Nem oldható így meg. :N Az egész fireteam-nek túl kell élnie. Arról nem is beszélve, hogy nem tud senki visszacsatlakozni a checkpoint újratöltéséig.

"Flawless Raider
Complete a Raid without anyone in your fireteam dying."

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#636) Remi1234 válasza Pocok9b (#632) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Elvileg 2 körül :) Remélem összejön a csapat. :K

k4arL: jah.. csak van pár ember, aki szentül hiszi hogy nem számít.. a level disable az nem azt jelenti hogy nem számít a gear.. Tudom hogy van aki sokkal jobban játszik mint én, de ez az utóbbi meccs a hihetetlen kategóriába tartozott :F

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#637) Remi1234


Remi1234
aktív tag

az előbb bedotbta a 2. exotic bountyt.. dismisseltem, mert shotit meg handcannont adott volna ha szerepet vállalok 562db interracial bukkake filmben.. Ahogy John Spartan mondta volt: ,,Kösz, de kösz nem " :N

PSN ID: RemiFungus

(#638) oriic válasza Prof01 (#635) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ó ezt nem is néztem. :(

Mi ez már hogy exotic bountyt kap mindenki de én nem: :(

Live-Die-Respawn

(#639) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

KELL

[link]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#640) konyi79 válasza oriic (#639) üzenetére


konyi79
addikt

Uh bazz....

(#641) oriic válasza konyi79 (#640) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem tetszik? :D

Live-Die-Respawn

(#642) konyi79 válasza oriic (#641) üzenetére


konyi79
addikt

Dehogynem.

Tegnap kipróbáltam ezt a Rumble-módot. Inkább alkalmi játékos vagyok, ez rendszerint látszik is az eredményeken. De ott aztán tényleg vertek lefelé folyamatosan mint a ...
Egyszerűen nem sebez semmit a fegyverem. Elkezdtem lőni, odafordult a célpont és két lövésből leszedett.
Hát most már látom mivel. Persze ettől függetlenül ügyes is a srác nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#643) veterángeri válasza oriic (#638) üzenetére


veterángeri
tag

Én 6 exotic bountyt kaptam eddig :)

(#644) oriic válasza veterángeri (#643) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Utállak. :P

Live-Die-Respawn

(#645) Halboy78 válasza oriic (#639) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Raidben esik és csak hard módban. :)

(#646) tarti19


tarti19
senior tag

Sziasztok. Ehhez is lesz season pass, vagy csak külön dlc-k? Továbbá promo verzió az ugyanúgy retail verzió igaz? Köszi előre is válaszokat.

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

(#647) oriic válasza tarti19 (#646) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Promo az ugyanaz mint retail csak tesztelésre adják. Season pass van, két dlc van bejelentve eddig.

Live-Die-Respawn

(#648) otoaak


otoaak
tag

Valaki meg tudná mondani Queenes tokeneket hol lehet beváltani?

SG Note Pro P900

(#649) oriic válasza otoaak (#648) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Tokeneket? Megcsinálod bounty-t, majd irány ki az orbitra, ahol a bolygóválasztón balra a legfölső ikonra kell menni az a Queens Mission. Azt letolod legendary-t kapsz. De csak 2 fajta van a héten amit kaphatsz, kedd után lesz majd több is.

Rejtett embléma képességek?

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#650) tarti19 válasza oriic (#647) üzenetére


tarti19
senior tag

Köszi szépen, azt hiszem, akkor kövi héten csatlakozom a brigádhoz:P

PSN id: Huntarti, http://www.twitch.tv/tarti19

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.