Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#851) MrPG8 válasza westlake (#850) üzenetére


MrPG8
aktív tag

De miért op? Mert újratölti az ammot? Dmg-re meg tök mindegy, hogy most 300-at vagy akár 450-et sebzel fejre, így is úgy is meghal az ellenfeled...

Ilyen erővel a Patience and Time active camo-ja és active radar-ja is op akkor? Szerintem nem... -.-

[ Szerkesztve ]

(#852) oriic válasza westlake (#848) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem ahhoz nem nyúlnak. Felesleges.

Live-Die-Respawn

(#853) pFEFErohni válasza westlake (#850) üzenetére


pFEFErohni
tag

Egy exo sniper legyen is op a többihez képest... Szerintem!

ps4 Id: pFEFErohnii

(#854) BabMester válasza pFEFErohni (#853) üzenetére


BabMester
senior tag

Ezeket a mote of light-okat hol tudom elkolteni?

(#855) Remi1234 válasza BabMester (#854) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Xürnél exotic engramra, amiből akár karakteridegen cucc is lehet.

PSN ID: RemiFungus

(#856) pFEFErohni válasza BabMester (#854) üzenetére


pFEFErohni
tag

Vagy class itemekre a speakernél!

ps4 Id: pFEFErohnii

(#857) pelenka35 válasza oriic (#847) üzenetére


pelenka35
őstag

Hogy,mert nalunk tegnap este kesz kaosz volt mikor megjelentek a minok 😃

Gamertag:Rob3rt75

(#858) MrPG8 válasza pelenka35 (#857) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Mi az első pár menetben amikor még sok HP-juk van, csak egyszer akadályoztuk meg hogy teleportáljon. Így kordában lehet tartani a minotaurokat. Amikor már kevesebb HP-ja van, akkor meg folyamatosan nem engedtük, hogy teleportáljon, amíg meg nem öltük.

(#859) Gabor343


Gabor343
tag

Arról hallottatok hogy ha a raidben úgy ölitek meg a Templart, hogy egyszer sem engeditek teleportálni, akkor bejön egy 5. láda is ami ad ascendant matikat? ;)

videó 1:33-tól mutatja hol van a láda.

(#860) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Ez a teleport engedés ez hogy megy? Ha oda áll valaki arra a spotra, ahova portálna, akkor meg lehet akadályozni? És még egy kérdés: mitől függ az, hogy a templar köréd teszi-e azt a falat vagy sem? Ha nem mozog az ember akkor nem kapja meg?

PSN ID: RemiFungus

(#861) oriic válasza pelenka35 (#857) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Normálisan. MIndenkinek megvan a helye, és segítünk egymásnak. MInotauruszokat meg voidossal kell kiszedni. Tegnap kettőt mentünk, elsőre halál nélkül megvolt.

Live-Die-Respawn

(#862) Gabor343 válasza Remi1234 (#860) üzenetére


Gabor343
tag

Igen, egyvalakinek be kell állnia a körbe és ott kell maradni amíg el nem tűnik. Ha nem hagyjátok teleportálni akkor nem lesz pajzsa a bossnak és végig lehet ölni, viszont piros hps minotaurok fognak jönni a hárpiák mellett.
A falat meg mindig random 3 ember megkapja a csapatból, amikor a relices leszedi a Templar pajzsát.
Jah meg a falhoz még annyit, hogy ha épp ugrasz amikor rád rakja, akkor nem kapod meg a lassítást, viszont ha kimész belőle anélkül hogy leütnéd, akkor meghalsz.

[ Szerkesztve ]

(#863) oriic válasza Gabor343 (#862) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jaj a pajzs. HOgy utálom, hányszor lőttem magam pofán raksivetővel emiatt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#864) MrPG8 válasza Gabor343 (#862) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Igen, én vagy 3x haltam meg egymás után, mert pont ugrottam amikor rámrakta a pajzsot. Mindenki any*zott, hogy mit csinálok. Azóta nem ugrabugrálok mint egy fejetlen csirke annál a bossnál. :D

(#865) westlake válasza Gabor343 (#859) üzenetére


westlake
félisten

Ezek szerint valóban van 5. láda. Eddig ez csak legenda volt, de most már van róla videó is.
Egyébként mi is úgy csináltuk meg egyszer, hogy nem engedtük teleportálni a Templar-t. Talán egyszerűbb is volt mint a teleportálgatós módszer. Annál elég sok a változó, amibe bele lehet bukni.
Megjegyzem, a leírásban nem az van, hogy az említett láda (amit egyébként nem lehet az ötödik ládának nevezni, mert a sorban csak a harmadik, vagy a második "lila") csak akkor jelenik meg, ha nem hagyjuk teleportálni a Templar-t. Szerintem a publikáló csak egy vidóba mutatta meg a két dolgot.
Lehet meg kellene nézni este.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#866) oriic válasza westlake (#865) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem nem éri meg, felesleges emiatt elcseszni a megszokott taktikákat.

Live-Die-Respawn

(#867) westlake válasza oriic (#866) üzenetére


westlake
félisten

Mármint?
Tegnapi taktikánk az volt, hogy a sokadik új taktika (és halál) után hat emberből öt összes-vissza szaladgált. Aláírom, hogy a fejetlenséghez nagymértékben hozzájárultam, de azért na.. :D
Ezt nem nagyon lehet elcseszni. Ha a Templar-on nincs shield és folyamatosan lehet lőni, akkor az a legjobb módszer. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#868) oriic válasza westlake (#867) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Két ember balra, kettő középre, kettő jobbra. Két oldalsó csapat besegít középre, ha Templar hátra teleportál a két oldalsó csapat elhátrál tőle. Bevált taktika többször is mecsináltuk már halál nélkül. Ha esetleg valaki megmérgeződik, meg rohan a tócsához. :D

Ezzel a beállással pedig pont rálát mindegyik csapat az orákulumokra.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#869) MrPG8 válasza westlake (#867) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Hát ha elég gyorsan le tudjátok szedni a Minotaur-okat és nem lesz hirtelen 4db belőlük, akkor működhet a dolog.

(#870) gyuribácsi88 válasza MrPG8 (#869) üzenetére

Meg se szoktuk várni hogy a minotaurok bejöjjenek, még előtte kinyírjuk a rohadékot :D

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#871) MrPG8 válasza gyuribácsi88 (#870) üzenetére


MrPG8
aktív tag

:Y Akkor jó nektek, én úgy vettem észrte, hogy ha nem engedsz teleportálni, akkor minden egyes 'megakadályozásnál' jön egy darab minoka, aztán ezek csak gyűlnek ha nem ringatod el őket hamar.

[ Szerkesztve ]

(#872) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Public eventre hogy találhatok rá a leggyorsabban? Van, hogy 30 percig bolyongok és semmi, máskor meg 3 perc alatt ad egyet.

(#873) westlake válasza HaZsolt (#872) üzenetére


westlake
félisten

Van Event Timer. Google.
Például: Cosmodrome - Walker (xx:45, xx:15)

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#874) norbi2010 válasza HaZsolt (#872) üzenetére


norbi2010
őstag

(#875) HaZsolt válasza norbi2010 (#874) üzenetére


HaZsolt
őstag

Köszönöm, valamiért eddig azt hittem, hogy teljesen véletlenszerűen adja be az eseményt, ezentúl figyelem az oldalt és az időt:).

(#876) Remi1234 válasza MrPG8 (#871) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Ugye a Templaros rész alapvetően 3 részből áll:

1. Megvédeni a confluxokat: itt viszonylag egyszerű lenne a dolog, meg kell védeni őket, a végén 2-2-2es felosztásban. (hardon nekünk már ez sem sikerült)
2. Leszedni az oracle-ket: itt mi is a 2-2-2es felosztást használtuk
3. Megölni a Templart: na itt mi a patch előtti ,,taktikát" használtuk eddig, volt is tegnap összevisszaság, ahogy west is írta össze-vissza futkosott mindenki az elején :D

Ide kellene valami jó stratégia. Mi engedtük teleportálni (nem is tudtuk, hogy van más lehetőség). Ezzel sikerült enrage előtt leszedni, így legalább a minókat megúsztuk. Arra kellett figyelnünk, hogy a relices ember köré faragott shieldet valaki leszedje mindig, mert jelen tudásunk szerint ő nem tudja leütni. Javítsatok ki, ha tévedünk.

PSN ID: RemiFungus

(#877) k4rL^ válasza Remi1234 (#876) üzenetére


k4rL^
senior tag

A relices le tudja ütni egy ütésből, fel kell ugorni és R2.

Egyébként már van más cheese lehetőség, itt is az van, mint Atheonnál, warlock lelöki a szikláról gránáttal. :DDD

(#878) i@lex válasza tDr1v3r (#823) üzenetére


i@lex
őstag

Épületes baromságnak tartom ezt a loot cave marhaságot. Játszatok a játékkal, ne bohóckodjatok egy barlang előtt. (Ezt valahol csalásnak is tartom)

Én minden ilyen majomkodás nélkül tegnap elértem a 30-as szintet. (Van mellette egy 29-es és egy 26-os Titán is)

Lehet ezt így is. :)

[ Szerkesztve ]

(#879) i@lex válasza i@lex (#878) üzenetére


i@lex
őstag

A Bungie üzent is a Loot Caveseknek. :)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#880) Remi1234 válasza k4rL^ (#877) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Köszi :)

Miért cheese a cheese?

PSN ID: RemiFungus

(#881) k4rL^ válasza Remi1234 (#880) üzenetére


k4rL^
senior tag

Nem tudom a pontos eredetét, de általában arra értik, amikor egyszerü, skillt nem igénylöen ölik le a bosst/enemyt vagy teljesitik a feladatot.

(#882) norbi2010 válasza i@lex (#879) üzenetére


norbi2010
őstag

A srácnak milyen armor set-je van? Nagyon faszán néz ki. :C

(#883) cosmic182


cosmic182
újonc

Üdv! Raid-re keresnék embereket Xbox One-on, vegyetek fel nyugodtan! A gamertagem himynameisadam. Köszi!

(#884) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Az uj frissites ota vegre kapok legendary cuccot, illetve a cruciblen egy exotic fegyvert is kaptam. Mintha a patch azoknak kedvezne akik semmit nem kaptak. Mar azt hittem elatkozott a bungie engem, 28as szintig mindent vennem kellett, tobb mint 1 honapot kellett varnom mire bemakoltam valamit. Megcsinaltam az invective bountyt, felelmetes fegyver fejlesztes nelkul is. A thornal erdemes valamit kezdeni? Nem tunik tul erosnek, inkabb strike/raidre valo? Ha exotic pancelt/fegyvert dobok, hany ascandentet kapok?

[ Szerkesztve ]

(#885) MrPG8


MrPG8
aktív tag

Valakinek esetleg nincs meg az Universal Remote? [Távirányító ;)]
Tegnap kaptam nightfallon, de nem igazán látom használhatóságát. Ugye primary exotic shotgun 20 tölténnyel. Nekem itt már lehasal a dolog, bár sosem voltam nagy shotgun fan.

(#886) HaZsolt válasza MrPG8 (#885) üzenetére


HaZsolt
őstag

Ezt kaptam en is a cruciblen, ezt akartam a legkevesbe. Az invective sokkal jobb. Ha sok asit ad akkor lehet el is dobom.

[ Szerkesztve ]

(#887) westlake válasza HaZsolt (#884) üzenetére


westlake
félisten

Hármat, vagy kettőt. Mondjuk lehet, hogy fix három, csak valamiért a kettő is rémlik. Ez az alap tárgyakra vonatkozik. A fejlesztett dolgokért több ascandentet ad, viszont jóval kevesebbet, mint amennyibe a fejlesztés került.

Lehet, hogy nagyon rosszul emlékszem, de egy 18 ascandent-es cuccért 9-et kaptam vissza. És ugye ebben benne van az a 3 darab, amit a tárgyért kaptam volna.

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#888) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ehheheh, a Cosmodrome-nál lévő spawnolós loot biszbasz még mindig működik.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#889) Remi1234 válasza MrPG8 (#885) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Első exotic fegyverem volt anno. Én nem veszem hasznát..

PSN ID: RemiFungus

(#890) westlake válasza tDr1v3r (#888) üzenetére


westlake
félisten

Én bárhol járok, mindenhol azt látom, hogy nem változtattak a spawn időn.

Play nice!

(#891) gyuribácsi88

Így kell megölni a Templart 17 másodperc alatt :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#892) westlake válasza gyuribácsi88 (#891) üzenetére


westlake
félisten

Hihető ám. A világon nincs ilyen DPS. Mellesleg maximum így lehetett megölni a tapasz előtt. Ahonnan ők lőtték azok a helyek már turn back-esek.

Play nice!

(#893) MrPG8 válasza westlake (#892) üzenetére


MrPG8
aktív tag

:Y Én először azt hittem lelökték. Nem is figyeltem a HP-ját. Amúgy igen, elég vicces, mivel azt a nyamvadt pajzsot alig bírja lelőni. :D

[ Szerkesztve ]

(#894) k4rL^ válasza westlake (#892) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja ez már nem megy, így kell most csinálni, aki nem akarja rendesen. Csak kell legalább két warlock hozzá. :)

(#895) tDr1v3r válasza westlake (#890) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Na ez az, teljesen szét van esve a spawn, nagyon könnyű szintezni.

Nem is értem hogy gondolta ezt a Bungie...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#896) norbi2010 válasza cosmic182 (#883) üzenetére


norbi2010
őstag

Helló, felvettelek! :)

(#897) norbi2010


norbi2010
őstag

Valaki mondjuk szombat este nem tervez egy Raid-et (One-on)? Magyarokat elvétve találok akik csinálnák, ha meg még is találok akkor az meg nem jön össze.:(

(#898) Kidus válasza Remi1234 (#876) üzenetére


Kidus
őstag

Mi 3bal 3 jobb felallassal csinaltuk, volt mar hogy egy korbol megvolt, volt hogy ketto.
Be kell allni a teleportokhoz, vagy titannal ranyomni egy bubit. Raketa, sniper, super, viszlat.
Elotte a fenyeknel is jo a 3-3, elol-kozep-hatul, valaki mindig ralat a fenyre, pl hatulrol jobb oldalon mindharomra.
Ezek a lelokosdik sem tartanak kevesebb ideig, egy jo csapattal egy raid konnyebb, mint pl az eheti weekly.

Assuming Control

(#899) bozsik84


bozsik84
tag

Sziasztok!én mostanában kezdtem a játékot ps3-on,vénuszos küldetéseknél járok,11-es titannal.ha más is itt jár kb,akkor mehetne fireteamben,zsonom néven vagyok.

psn id: zsonom

(#900) MrPG8 válasza Kidus (#898) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én ezzel a könyebb, mint eheti weekly nem értek egyet. Nightfallon 2-en végig lehet menni 30-40p alatt (úgy hogy bebugosodott a game és haveromnak nem dropolt ammot...). Míg raid-en össze kell szedni 6 jó embert és online-á varázsolni, ami nálunk szökőévente 1x sikerül sajnos...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.