Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) Djuree válasza gyuribácsi88 (#1400) üzenetére


Djuree
félisten

tudom, de sajna ritkán jutok én oda, vagy nincs ember, vagy nekem nincs időm. pedig jó lenne párat lenyomni a gear-ért.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1402) gyuribácsi88 válasza Djuree (#1401) üzenetére

Hát ha szerzünk még valahonnan még egy éjszakai baglyot, akkor a normalt hárman lazán leküldjük. Csak kéne egy hunter aki az elején végigszalad, meg egy warlock aki a hídnál újjáéled. Nekem összvissz egy titanom van, szóval én csak azzal tudok szolgálni. :DDD

Ha lenne egy hunter-em akkor nekiállnék egyedül, de se hunterem se kedvem egy hunter-t felhúzni ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1403) Djuree válasza gyuribácsi88 (#1402) üzenetére


Djuree
félisten

hátha prof fent lesz, ő hunter (is), multkor hárman elmentünk a 2. checkpointig. én meg az újraéledést vállalom. :D
én most húzom a titant (23-as), de lehet majd egy huntát is felhúzok, attól függ milyen lesz a kövi kieg/kiegek.
egy mask of the third man már van hozzá, a mai sisak engramból meg jó lenne lock sityak.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1404) Prof01 válasza Djuree (#1403) üzenetére


Prof01
veterán

Benne vagyok! +1-2 embert még biztosan tudunk szerezni!

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1405) Remi1234 válasza Djuree (#1396) üzenetére


Remi1234
aktív tag

A strikeokra a Nexust es a Pogoth-ost erdemes csinalni. Rush modban 6-7 perc egy kor.

PSN ID: RemiFungus

(#1406) newhardpro válasza Prof01 (#1404) üzenetére


newhardpro
tag

En is tudok esetleg segiteni Ps4-en, ha gondoljatok. :D

PSN: kriszvandaar

(#1407) Vulpolone


Vulpolone
tag

Üdv mindenkinek!

PS3-on keresnék társakat raid-hez. Egyelőre VoG (ez még kimaradt eddigi életemből ) később jöhet Crota is.
Level 30-as warlock-om van.
Ha van olyan banda, amihez be lehet csatlakozni, írjatok.

HTC U11

(#1408) heky007 válasza Prof01 (#1404) üzenetére


heky007
csendes tag

Mennék én is mert most egyedül egy picit megakadtam: :D

(#1409) Prof01 válasza heky007 (#1408) üzenetére


Prof01
veterán

Írj üzenetet, aztán összehozunk valamit! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1410) Djuree


Djuree
félisten

érdekes kedd este milyen pangás van mindig, senki nincs fent, pedig a heti cuccokat meg kéne csinálni minél gyorsabban.
angolokkal meg nem akarok gangelni, annyira nem jó az ánglius tudásom. még a heroic csakcsak, de a nightfallhoz azért kell a mic, legalább káromkodni tudjak ha esetleg kapitulálunk mindhárman. :D
az első crota ládát meg megtanultam egyedül kinyitni, kicsit mókás, de ha gyors vagyok megvan. :))
lehetne ma crotákolni is....kellene a melles...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1411) heky007 válasza Djuree (#1410) üzenetére


heky007
csendes tag

Este zúzhatunk egyet sajnos ma elvitték az üzletből a bloodbornt úgyhogy ma "csak" Destiny lesz! :C

(#1412) Prof01


Prof01
veterán

Destiny - Flawless Raider!

Mert egyszer nem elég! X360 után, most PS4-en is megcsináltuk! :DD

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1413) konyi79 válasza Prof01 (#1412) üzenetére


konyi79
addikt

Szép menet!

(#1414) oriic válasza Prof01 (#1412) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gratula.

Live-Die-Respawn

(#1415) Djuree válasza Prof01 (#1412) üzenetére


Djuree
félisten

grat! jó lett vna benne lenni.
nekem most 4 nap gémelés kimaradt (bár felvetettem bnőmnek hogy elviszem a wellnessre a ps4-et, de ahogy nézett rám, gyorsan elvetettem az ötletet :DDD ), de ma folytatom, friss hetik jönnek. :K
meg amúgyis esett egy suros mellékesen egy nightfallon. ;] De úgy, hogy bementem a 27-es kiskarimmal a végére, a bosshoz már oda sem értem időben, szval lövés nélkül, örültek nekem a többiek. :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1416) Prof01


Prof01
veterán

Köszi mindenkinek! :)
Hihetetlen, hogy mennyire elvagyok ezzel a játékkal! Soha nem gondoltam volna, hogy 1000+ órám lesz benne, de a társaság és a közös Raid-ek felejthetetlenek! Mindig visszacsábít. :)

Djuree: Benne vagyok ma este egy kis Nightfall-ban! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1417) Djuree válasza Prof01 (#1416) üzenetére


Djuree
félisten

.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1418) Djuree válasza Prof01 (#1416) üzenetére


Djuree
félisten

vhogy én se tudom megunni, pedig nekem nincs annyi időm, nem is nagyon fér bele teljes raid, de így is van mindig mit csinálni benne, single-multi bountyk , aztán napi, kis repu-mark farmolás, aztán ha megunom pár vanguard roc, esetleg beugrani segíteni vhova...és ez csak bővülni fog...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1419) Prof01 válasza Djuree (#1418) üzenetére


Prof01
veterán

Így van! :)
Nem olyan nagy dolog egy teljes Raid egyébként. VoG kb. 40 perc, Crota 30, ha minden jól megy. A begyakorlása vesz több időt igénybe. Ha van időd nézd végig ezeket a YT videókat, nagyon jól elmagyarázzák, mit és hogyan kell csinálni! VoG, Crota :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1420) i@lex válasza Prof01 (#1416) üzenetére


i@lex
őstag

Detto!

2320 órám van jelenleg benne. :D (Megkockáztatom, kis hazánkban a legtöbb játékóra.)

2875 Grimoire Score.

[ Szerkesztve ]

(#1421) pzstm válasza i@lex (#1420) üzenetére


pzstm
titán

sajnos el kell keserítselek, de van egy úriember aki 3000 körül jár (3 profil, 9 karakter) :D

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1422) i@lex válasza pzstm (#1421) üzenetére


i@lex
őstag

3 profil... úgy akkor 9 ezernél járnék. Sajnos az úgy nem mérvadó. :)
Ráadásul tudomásom szerint azzal a 3 profillal nem egy ember játszik. ;)

Ennyi erővel a két bátyám játékóráját is magaménak számolhatnám, mert azokhoz is hozzáférnék. Nem is értem a párhuzamodat. :D

[ Szerkesztve ]

(#1423) oriic válasza i@lex (#1420) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Te minek jatszol vele ha megszereztel mar mindent es kimaxoltal minden karaktert. :D

Live-Die-Respawn

(#1424) i@lex válasza oriic (#1423) üzenetére


i@lex
őstag

Rengeteg Grimoire pont van még a játékban. :)

Meg a most megjelent pasziánsz-szintű játékok nem igen mozgatnak. Ilyen ócska neverwinter és társaik, jézus. Amigán nyomtam utoljára olyan szintű játékokat...sem.

(#1425) Prof01


Prof01
veterán

DAAAT LOOOOT!!! :Y
Ma esti Hard VoG-on 3 exotic-ot szedtünk ki egy ládából, de abból az enyém a legdurvább! :C

Madridista: Az bizony nem semmi! :D
Én 1200ó körül járok, 2 platformon 6 karakterrel. Igaz X360-on régen voltam fent. Nincs időm mindkettőre. :N

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1426) Djuree válasza Prof01 (#1425) üzenetére


Djuree
félisten

mi ez mi ez? melóban nem megy a bono oldala.

van láda mentésed? elvihetnél ma. :D tegnap nem sokat voltam, nagyon beálmosodtam, bár így most legalább nem érzem magam zombinak. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1427) Prof01 válasza Djuree (#1426) üzenetére


Prof01
veterán

Ma is voltunk, szóltam, de nem is válaszoltál, hát így ne csodálkozz, ha kimaradsz! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1428) Djuree válasza Prof01 (#1427) üzenetére


Djuree
félisten

bocs, nem láttam, be vagyok én lépve egész délután a játékba késő estig, de nem mindig ülök ott, sajnos nem sok időm van gémelni. :(
tegnap egy nightfallt meg egy weekly heroicot mentem aztán ennyi, ja meg a napit lenyomtuk. az a baj h megcsinálom a napi rutinokat aztán azon veszem észre magam h menni kell aludni. :W
beletörődtem hogy nem leszek én már 32-es sosem, ha épp lenne elég ember raidre akkor meg én nem érek rá. na majd az új kieggel, abban a sima lila cuccok is 39-esek lesznek. :DD
ma meg elkezdem a thorn bountyval való multis szarakodást (tegnap ugyanis megadta, pedig csak 1db eris bountyt adtam le), hátha nem köt ki a joy a tv-ben. :o bár begyűjtöttem szerencsére minden voidos fegyót, csak primary nincs sajnos...na majd meglátjuk hogy fog menni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1429) Prof01 válasza Djuree (#1428) üzenetére


Prof01
veterán

Hát sajnos ez ilyen, de ha össze sikerül hozni 6 embert, akkor gyorsan megvan egy Raid. Na, majd máskor! :)

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1430) Djuree


Djuree
félisten

Na megcináltam tegnap a Thorn bounty 500 void killes részét is. A Praedyts Revenge (vagy hogy írják) voidos snippa segített benne (még jó h beugrottam egy kis VOG-ra, ugyanis a Templar dobta, enélkül nem igen ment volna:)) és úgy csináltam, hogy a skyshockra vagy a black gardenre dobjon (ha nem oda dobott kiléptem) és csak controlt indítottam, mert ott gondoltam inkább a foglalásra figyelnek mint a killre azaz rám és jobban tudok szedegetni a pontokra snipolva. Be is jött a tervem.:) Így is 2 nap volt, tegnap majdnem egész délután ezt toltam, volt amikor nem ment, bár visszaesni szerencsére nem estem igazán sosem.
Viszont a Xyor killben kellene help. Elvileg ketten elegek vagyunk ha tudjuk mit kell csinálni, ha mondja vki hova álljak mit csináljak. Tegnap külföldiekkel megpróbáltam, az egyik srác tudta hogy kéne, de én meg nem beszélgettem, nem nagyon tudok angolul, csak írásban inkább. Ketten meg lőttük a sok másolatot a végtelenségig, persze Xyor sehol, utána olvastam leírást, hát nem így kellett volna:)
Úgyhogy aki este 10 körül segítene benne, az írjon pls.

Érdekes amúgy, sosem snipereztem multiban, amúgy sem nagyon, de hamar megtanultam. :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1431) gyuribácsi88 válasza Djuree (#1430) üzenetére

Azt mi ketten megcsináltuk, az a lényeg hogy a xyor a 2. vagy 3. hajóval érkezik, tehát ha túl gyorsan kinyírod a batárt akkor nem lesz ideje bejönni és buktad. Mi úgy csináltuk meg hogy beálltunk az ajtóba, lőttük a kicsiket, néha sebeztünk a batáron is, aztán egyszer csak megjelent xyor megöltük, és meg is adta. Ha esete leszek, besegítek, nem nagy kunszt amúgy.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1432) Djuree válasza gyuribácsi88 (#1431) üzenetére


Djuree
félisten

igy próbáltuk de xyor nem akart jönni. az a baj hogy folyamatosan jönnek azok a másolatok, 3 knight meg 3 wizard, sárga meg piros shielddel, ha kimegyek kiszednek, az ajtóból meg nem tudok tőlük lőni, meg annyi ammo kell beléjük amennyi nincs. ha meg kint nem lövöm ki a többit amik szét vannak szórva nem jön hajó. valahogy kint kéne elbújni és onnan szedegetni, de nem tudom hol lenne jó.
elvileg ha nem lőjük ki a shriekert nem jönnek a másolatok.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1433) pzstm válasza Djuree (#1432) üzenetére


pzstm
titán

shriekert nem szabad kilőni és egy régebbi patch óta akkor jön csak olyan hajó ami meghozza a "kívánt" boszit ha 30% körülire leviszitek az erejét a Poggoth-nak.(Ice-Breakerrel/Black Hammerr-el ez könnyedén kivielezhető)

Ajtó nem legjobb/leggyorsabb megoldás(bár nem tudom, hanyas vagy, de gondolom minimum 31-es vagy 32-es)

Ahoghy belépsz a terembe, bal hátul van egy kisebb sziklacsoport a földön, amögé elbújtok, és onnan kilövitek a Knightokat meg a boszikat valamint a Thrallokat is, és látjátok is a hajót ha jön.

Még egyszer mondom, fontos, hogy levigyétek a főellenség erejét 30%-ra kb, ár nekünk inkább arra kellett figyelni, hogy véletlenül se öljük meg :D

3. hajóval érkezik amúgy :K

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1434) Prof01


Prof01
veterán

Május 19-én érkezik a 2. DLC! House of Wolves Prologue Trailer :C

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1435) pzstm válasza Prof01 (#1434) üzenetére


pzstm
titán

és akkor a trailer alapján hivatalos, hogy a Reef egy újabb Tower helyszín lesz :B

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1436) Prof01 válasza pzstm (#1435) üzenetére


Prof01
veterán

Így igaz!

Viszont egy rossz hír: nem lesz új Raid. TROLOLO! :DDD :U

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1437) oriic válasza Prof01 (#1436) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nincs új RAID? Lol.

Live-Die-Respawn

(#1438) Djuree válasza Prof01 (#1434) üzenetére


Djuree
félisten

na zsír, végre! tegnap elindítottam harmadik karimat egy huntert, addigra igyekszek mindent legalább 30-31-esre felvinni.
az új raid nem hoz lázba, a jelenlegi kettőt is alig toltam még.
viszont akkor farmolok marksokat, hogy legalább az új vanguard cuccokat meg tudjam venni.
ma este ha 10 után mennétek valamire hívjatok, a hetiek is jöhetnek!

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1439) tunkiih válasza Prof01 (#1436) üzenetére


tunkiih
őstag

".. we are creating a new Raid for a release later this year."

Hát ez nagyszerű.. na mindegy, azért kiváncsian várom, maximum több idő lesz másik játékra. :D

(#1440) Prof01 válasza tunkiih (#1439) üzenetére


Prof01
veterán

Hát nekem rohadtul nem mindegy! Kiadtam egy rakat pénzt erre a szemét kiegészítő csomagra, 1 Raid-ért?! :Y A Dark Below-ban is kevés volt a tartalom, de elvoltunk vele, a Riad miatt. Most mi lesz év végéig Raid nélkül? Fogadni mernék, hogy azért a Raid-ért újabb pénzt fognak kérni! De akkor nálam ott lesz vége a Destiny-nek, egy jó időre biztosan! Hogy nem sül le a mocskos pofájukról a bőr! :W

Aggódni én se fogok, mert elő van rendelve május 19-re a Witcher 3, de azért sajnálom a remek társaság miatt, ami kialakult a játéknak köszönhetően. :(

Djuree: Mert még új vagy. De aki szeptember óta játszik, nagyon várta az új Raid-et, különösen, hogy majdnem fél év eltelt a Dark Below óta. Ez most akkora arconköpés a maradék, kitartó Destiny játékosoknak, hogy csak zengnek a dühöngő játékosoktól a külföldi fórumok! tudja a Bungie mikor kell abbahagyni! Így kell tönkre vágni több, mint 15 évnyi hírnevet egy év alatt! Gratulálok! :C

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1441) pzstm válasza Prof01 (#1440) üzenetére


pzstm
titán

kérdés mi lesz ez a 3 emberes coop arena dolog....illetve pirospont, hogy mondjuk a fatebringerem a jelenlegi szintre húzható, de a strike-ot egy kör után kiismered, a pár sztorit végigtolod, ha ez az arena meg tényleg csak multira épít akkor felejtős, szóval 4-5 óra játékkal ki is végzem...ráadásul új acsik sem lesznek gondolom :U

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1442) Prof01 válasza pzstm (#1441) üzenetére


Prof01
veterán

Ez az aréna mód nekem egy lusta, gyorsan összedobott strike-szerű küldetésnek hangzik. Nem hiszem, hogy sokáig leköti majd az embereket. :N

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1443) pzstm válasza Prof01 (#1442) üzenetére


pzstm
titán

én sem....bár nem tiszta még, hogy mi lesz...az is lehet, hogy valami speciális elemekkel megfűszerezett 3v3-as multi lesz? akkor végképp semmi értelme :(

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1444) tunkiih válasza Prof01 (#1440) üzenetére


tunkiih
őstag

Ugy értettem, hogy nem huzom fel magam rajta inkább.. :D Természetesen zavar engem is.

(#1445) Prof01


Prof01
veterán

Update 1.1.2 : The one with Vault space and Raid fixes.
Végre egy kis hely a Vault-ban! *taps *taps *taps :U

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#1446) Djuree válasza Prof01 (#1440) üzenetére


Djuree
félisten

Tudom, ha sokat raideztem volna engem is baromi módon idegesítene.
Viszont tegnap igencsak felbaszott, hogy több mint 6 gigás update a semmiért, ne mondja már nekem senki hogy 6 giga a vaultban csinálni még 10 vagy akárhány kockát. Persze este játszani már nem tudtam, mert valamiért mindig belassul a buzi ps letöltése és éjjel fél 3-ra jött le az update. :W
Szánalmas amit művelnek. Mintha direkt maguk alatt vágnák a fát.
Nem tudom lesz-e új "Eris" a kiegben, hogy legalább egy jó hosszú quest chaint adjon vmi jó cuccért, de nem hallottam róla. Még jó hogy nem expansion passt vettem csak magában a dark below-t, így ez a kieg nekem kimarad egy darabig. Minek a jobb cuccok a vanguardtól ha nincs hol használni? Nincs raid. Vagy felviszik a nightfallt meg a weeklyt lvl32-33-ra? :U
Annyi lehetőség lenne a játékban és elbasszák, inkább ne jönne még a kieg. Bízok benne hogy ez csak vicc bár ápr 1. elmúlt már :W

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1447) pzstm válasza Djuree (#1446) üzenetére


pzstm
titán

Legutóbb két szintet emeltekba weekly/nightfall paroson(28-rol 30-ra)

Tegnapi update rengeteg mas apróságot tartalmazott, ami hasznos lehet, peldaul itemek lockolasa, kard nem tunik el, 30 masodperc kard felvételtől számít, nem kard elveteltol, Crota nem csaphat rád amíg fel nem állt.
Bekerült a színek kezelésének egyedi lehetősége, karakteredet ha megnezed, ott is kisebb designvaltas történt, mondjuk ha subclass fele viszed ankurzort, picit más lett a design, towerben felveheted a sisakot(roppant hasznos :DDD ) és most hirtelen ennyi ugrik be.

Mint megtudtam, ahova anno a holdon beglitcheltuk magunkat az pont egy PS exkluziv strike lesz😃

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#1448) Djuree válasza pzstm (#1447) üzenetére


Djuree
félisten

meg eris több pontot ad a bountykért. gondolom 75 helyett 100-at. jókor, 200 pont kell a lvl4-hez, onnantól meg nincs miért növelni. rakhatnának bele még több ilyen reputationos cuccot. lvl5 lvl6 kell hozzá stb.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#1449) pelenka35 válasza Djuree (#1448) üzenetére


pelenka35
őstag

Jól elb aszt.k a játékot...

Gamertag:Rob3rt75

(#1450) Prof01 válasza pzstm (#1447) üzenetére


Prof01
veterán

A legfontosabb újítást kihagytad! Új dizájnt kapott a lila labda a Tower-ben és van JukeBox! Hurrá mehet a party! :W

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.