Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Remi1234 válasza MrPG8 (#548) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Minden armornak van 3 tulajdonsága: intelligent/discipline/strength. Hatás: INT: super power DISC: grenade STR: meele attack
Így kb. specializálhatod a karakteredet. Én eginkább a super+meele-t használom és a new monarchy fractionban vásárolt cuccok ezeket az értékeket nyomják meg. Plusz mindkét reputation egyben számolódik, tehát elvileg könnyeb elérni a 2-es 3-as rankot, mint külön-külön. (A markok itt is külön jönnek)

Ez a queen mission mire jó? nekem úgy tűnik, hogy nem sok mindenre: [link]

PSN ID: RemiFungus

(#552) Prof01 válasza Kidus (#537) üzenetére


Prof01
veterán

Persze! Érdemes minden héten ellátogatni már a loot miatt is! :)

(#545) Remi1234:
Ez nem annyira mák. Raid-en mindenkinek Exotic és Legendary cuccokat dob. :)
Ascendant shardot random nyithatsz ládákból, public eventen szerezhetsz, de a legbiztosabb a Raid. Ott több ládából is nyitottam shardot és energyt is! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#553) Kidus válasza Prof01 (#552) üzenetére


Kidus
őstag

:)
Ma csak 5-6 korul leszek, az nalatok mar ejfel. De ha meg fent lesztek, mehet barmi :)
Holnap meg szerintem kicsit reggel, aztan majd megint estefele.
Csak azt sajnalom, hogy ennel nem voltam ott, jol jott volna egy exo cucc, meg orultem volna, ha a zenesz szarzsakot latom elhullani :D De mar olyan faradtak voltunk legutobb, hogy nem volt ertelme, aztan meg melo hegyek jottek. Evvan.

Assuming Control

(#554) Remi1234 válasza Prof01 (#552) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Hát már 4 napja megragadtam 25-ön, mivel nem tudok legendary cucchoz jutni :O Szóval a raid így kiesik.

PSN ID: RemiFungus

(#555) Prof01 válasza Remi1234 (#554) üzenetére


Prof01
veterán

Ne várd a loot-ot, csináld a bountykat, PvP-t, Public Event-eket és majd Vanguard/Crucible Rank 2-n be tudsz vásárolni Legendary-ból!

Kidus: Ok, összehozzuk valahogy! :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#556) Remi1234 válasza Prof01 (#555) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Hát most a Queen-es küldetésekkel rogyásig lesz mindenki legendary cuccokkal.

PSN ID: RemiFungus

(#557) MrPG8 válasza Remi1234 (#556) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Igen, ezt most nem is értem. Tegnap letoltam egy kill ordert 20p alatt és kaptam egy legendary head-et. Persze kellett, mert pont az hiányzott de akkor meg minek költöttem el 200 markot a többi itemre, ha pár kill order és egy nap alatt ugyanott tartok? Bár ascendant matikért megéri szétszedni, de akkor is. Kicsit felidegesített...

[ Szerkesztve ]

(#558) mrhitoshi válasza oriic (#550) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Ezután mit lehet csinálni ? :F Mármint lehetni lehet, csak mégis mit érdemes, hiszen minden "megvan".

[ Szerkesztve ]

PS4

(#559) MrPG8 válasza mrhitoshi (#558) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Várni a kieg-et :D

(#560) mrhitoshi válasza MrPG8 (#559) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Frenetikus. Bár ez a veszély nem fenyeget, de legalább annyit megtudtam magamról, hogy bejön ez a stílus. Lehet be kellene neveznem egy Diablora. :U

[ Szerkesztve ]

PS4

(#561) Remi1234 válasza MrPG8 (#557) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Mi ez a kill order? Mesélj, mert nem igen vagyok képben ezzel az eventtel. Én tegnap megcsináltam 3 bountyt, és éjjel beugrottunk egy strikera. Sajnos azt is ott tudtam meg, hogy void damage számít, és pont előtte törtem be minden ilyen fegyveremet. Szóval ha nem lett volna a 2 társam akkor esélyem sincs :(

PSN ID: RemiFungus

(#562) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Aki 20-as szint körül van +/-1, 2 szint, az jöhetne velem Strikeolni PS4-en. Írjon PÜ-t adok neki PSN nicket:).

(#563) HaZsolt


HaZsolt
őstag

A cryptarch-om örül ha kib*szhat velem, legendary engramot kaptam és rare lett belőle kb ez 4. ilyen eset, már 3. szinten van a cryptarchom nem tudom miért lesz mindenből rare cucc:(, amíg alacsonyabb szintű volt oké elfogadtam, de most már jó lenne legendary cuccot kapni. Másnak is így csinálja?

(#564) westlake válasza HaZsolt (#563) üzenetére


westlake
félisten

Szerintem ez nem a szinttől függ. Van valami százalék értéke, hogy hány lilából lesz valóban lila. A level 7 egyáltalán nem kimagasló, de a legtöbbször nekem is kék cucc lesz a lila engram-ból.

Play nice!

(#565) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Jó dolog ez a Queen küldetés. Most már mindenki legendary-kat fog kapni. :D Ha meg azonos cucc jön ki, akkor betöröm és kapok nyersanyagot. :D Végre. :D

Live-Die-Respawn

(#566) westlake válasza oriic (#565) üzenetére


westlake
félisten

Szerintem ez az egész a nyersanyagok miatt lett kitalálva.

Play nice!

(#567) HaZsolt válasza westlake (#566) üzenetére


HaZsolt
őstag

Weapon parts-ot csak fegyverek szétszedésével (dismantle) lehet szerezni? Glimmerért nem lehet valahol venni?

(#568) oriic válasza HaZsolt (#567) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak fegyverek szétszedésével. De ne törődj vele, később rohadt sok lesz.

Live-Die-Respawn

(#569) Remi1234 válasza HaZsolt (#563) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Hát az a szint alacsonynak számít. Az viszont elég dühítő dolog, hogy a lila engramnak nagyon kevés %-a ad lila cuccot. Az én esetem az volt, hogy az első 4 lila amit nyitottam adott egy exotic fejest, meg egy exotic shotgunt. Utána minden lila csak kéket adott (1 sniper rifle kivételével). Ahogy Prof is említette, szerintem ezen felesleges idegeskedni, mert másnál sem jobb a helyzet. Az a biztos, ha elég markot összeszedsz és megveszed árusnál. Vagy csinálod a Queen küldetéseket (ha valamelyik bounty-t megcsináltad akkor garantált legendaryt kapsz a végén)

Bizonyos forrás szerint ezekre lehet számítani:

Sniper rifle
Chest Armor
Helmet
Boots
Ship

Nekem 1x dobott Chest armort, minden más helmet volt. Illetve tegnap a helmet mellé bedobott egy sniper-t is.
Ebből kiindulva én vettem inkább tegnap kesztyűt meg csizmát is (mivel azt még sosem dobott).

PSN ID: RemiFungus

(#570) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Van egy olyan Queen bounty, hogy ilyen queen felszerelésben kell megcsinálni valamit. Azt a felszerelést, honnan lehet megvenni hozzá ? Vagy azt egy másik bounty után kellene megvenni a küldöttől ?

PS4

(#571) oriic válasza mrhitoshi (#570) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arusnal kell venni vmit,es ugy letolni kuldit.

Live-Die-Respawn

(#572) westlake válasza Remi1234 (#569) üzenetére


westlake
félisten

Erre csak azt tudom mondani, hogy eddig 8 darab lilát kaptam, amiből négy darab chest volt, négy pedig helmet. Ez nem lehet véletlen. :U

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#573) HaZsolt válasza oriic (#571) üzenetére


HaZsolt
őstag

Szuper, Petranal veszek valami cuccot, kivalasztom a bountyt es vegre 100% hogy lesz legandary cuccom es igy a cruciblen nem tesznek zsebre a 27-8as szintuek?

(#574) Remi1234 válasza westlake (#572) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Mármint a Queen-es küldetések végén? Vagy az engramból nyitottál 8/8 legendaryt?

PSN ID: RemiFungus

(#575) oriic válasza HaZsolt (#573) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez nem biztos. :DDD

Live-Die-Respawn

(#576) westlake válasza Remi1234 (#574) üzenetére


westlake
félisten

Királynő.

Play nice!

(#577) Remi1234 válasza westlake (#576) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Nyersanyagnak jó lesz :)

Ez nekem új info és talán nem vagyok vele egyedül:

,,After you rank up to level 3, and every level after that, you will receive 1-2 FREE legendary items in the mail."

Vanguard, Crucible és Faction reputationre vonatkozik.

Szóval ne álljatok meg 2-es szint után :)

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#578) westlake válasza Remi1234 (#577) üzenetére


westlake
félisten

Én rank 2-nél is kaptam lilát (Vanguard).

[ Szerkesztve ]

Play nice!

(#579) Remi1234 válasza westlake (#578) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Én egyelőre csak factiönben értem el a 2-es szintet, de nem rémlik semmi.. Pedig tegnap történt.. :F

A mote of light-ot és strange coint el lehet költeni másra is mint exotic engram? Vagy elképzelhető, hogy a jövőben valami másra is jó lesz, ezért tartalékoljak?

PSN ID: RemiFungus

(#580) HaZsolt válasza Remi1234 (#579) üzenetére


HaZsolt
őstag

Benne van hogy kesobb jo lesz masra, ritka porteka, tartalekold.

(#581) mrhitoshi válasza oriic (#571) üzenetére


mrhitoshi
veterán

És milyen árusnál ? :DD

PS4

(#582) oriic válasza mrhitoshi (#581) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A kiralyno arusanal. Towerben nem vetted eszre hogy a felso nagy kapu kinyilt?:DDD

Live-Die-Respawn

(#583) westlake válasza oriic (#582) üzenetére


westlake
félisten

LOL. Azóta pont én sem néztem arra. :D

Play nice!

(#584) MrPG8 válasza westlake (#583) üzenetére


MrPG8
aktív tag

Én speciell rögtön észrevettem. Én a bounty-k megtalásával szenvedtem, úgy kb 10 percet :D

(#585) mrhitoshi válasza oriic (#582) üzenetére


mrhitoshi
veterán

De pont ezaz, amiért értetlenkedek. Kellene egy bountyhez egy, a királynő árustól vásárolt tárgy, amihez akkor egy másik bounty kell. Hol ebben a logika ? Na mindegy. :)

PS4

(#586) oriic válasza mrhitoshi (#585) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vannak más Királynős bountyk is, addig csináld azokat. :)

Live-Die-Respawn

(#587) Prof01


Prof01
veterán

Megvan a 29-es szint! :DD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#588) Remi1234 válasza oriic (#586) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Annak, aki esetleg felvette tegnap a tank-os Queen bountyt: állítólag akkor kapod meg, ha 3x te viszed be az utolsó lövést.

Prof: széép! gratula hozzá :) Ebben van raides item is, vagy ennyit ad ha minden legendray armort és egy exotic cuccot kimaxolsz?

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#589) oriic válasza Remi1234 (#588) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dejó. :(

Live-Die-Respawn

(#590) Prof01


Prof01
veterán

Egyébként ha érdekel valakit hogyan lehet elérni a Level 30-at, utánajártam a dolognak:
120 Light-ot kell tartalmaznia összesen a Gear-eknek, vagy Defense-ben megadva 1463.
Magyarul mind a 4db Gear 30 Light-ot kell hogy tartalmazzon! Defense-ben megadva 402 a sisak, 329 a karpáncél, 439 a mellvért és 293 a lábvédő.
Ezt csak Exotic és Raid-es Legendary Gear-ekkel lehet elérni. A vendor-nál és a loot-on megszerzett Legendary gyengébb, kimaxolva is csak 27 light-ot ad. A Raid-es Legendary ereje viszont megegyezik az Exotic-éval (30 Light).

Jó Raid-ezést mindenkinek! ;)

Remi1234: A lábvédő Raid-es, de a 29-et el lehet érni anélkül is. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#591) westlake válasza Remi1234 (#588) üzenetére


westlake
félisten

Valóban így van. Most már tudom miért csak akkor lett meg a háromból két kill, amikor egyedül öltem a Walker-t. A harmadik alkalommal is csak szerencsém volt, mert ott volt még három másik játékos is.

Play nice!

(#592) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Beléptem ez fogadott:

Message of the Day

Game world will reboot son.

WTF?

Live-Die-Respawn

(#593) westlake válasza oriic (#592) üzenetére


westlake
félisten

Biztos a 290KB-os patch miatt. :D

Play nice!

(#594) Gabor343 válasza oriic (#592) üzenetére


Gabor343
tag

Hotfix:

Activities

Missions

Reduced drop rate of engrams following a hard wipe [fixed in 1.0.1.4]

Queen's Wrath Event

Material rewards for dismantling Queen's Wrath gear will no longer provide ascendant materials, but missions will continue to drop Legendary items

World

Destinations

The Hive of the holy “Treasure Cave” have realized the futility of their endless assault on Skywatch and have retired to lick their wounds and plan their next attack.
Respawn timers for monster caves in Skywatch have been normalized to 40 seconds (increased from 6)
Respawn timers for monster caves in Forgotten Shore have been normalized to 40 seconds (increased from 10)
Respawn timers for monster caves in Ember Caves have been normalized to 40 seconds (increased from 10)
Respawn timers for monster caves in the Shattered Coast have been normalized to 40 seconds (increased from 10)
Respawn timers for monster caves in the Barrens have been normalized to 40 seconds (increased from 20)

Röviden tömören magyarul: csökkentették az engram dropratetet a küldikben, a queenes küldiben eső legendary cuccok nem adnak ascendant matikat betöréskor és a mappokon a barlangokból rohamozó mobok spawn idejét megnövelték.

véleményem: ezek után marha sok értelme van a queenes eventnek, pont az volt a jó benne, hogy így legalább lehetett egy kevés matit farmolni a cuccaid fejlesztéséhez :W

[ Szerkesztve ]

(#595) k4rL^ válasza Gabor343 (#594) üzenetére


k4rL^
senior tag

Semmi értelme így csinálni a Queens Wrath küldiket.

Itt írnak több mindenröl, pl. Auto Rifle nerf is következik majd.

(#596) bolha23 válasza Gabor343 (#594) üzenetére


bolha23
aktív tag

Akkor az esti kis barlangozások is kilőve... :DDD

(#597) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Épp most szembesültem vele, hogy a 2 betört cuccom semmit nem adott... Gondoltam feljövök megnézlek titeket van-e info... hát kurva jó.. queen bountykat el is felejtem csinálom a vangardokat.. A loot csökkentése marha nagy ötlet volt.. Bezzeg arról nincs szó, hogy lila engramból 80%ban lilát nyiss 3%ban epicet 17%ban kéket..

Aki eddig nem tornázta fel magát 28-ra leglább az szívhatja a fogát :U

[ Szerkesztve ]

PSN ID: RemiFungus

(#598) oriic válasza k4rL^ (#595) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én így nem csinálom a királynős küldetéseket akkor.

Live-Die-Respawn

(#599) k4rL^


k4rL^
senior tag

Ezzel az egésszel a fejlödés mértékét csökkentették le, hisz ha csak azt nézzük, hogy megcsináltál 4 Queens bountyt a 2 pvp kivételével és a betört itemekböl csak 2 Shardot kaptál, akkor is legrosszabb esetben így megfosztanak napi 8 shardtól. Ez jobb esetben, ha belevesszük a Public eventet is, meg tudtál szerezni napi akár ~13 shardot, ami legendary-n 2 fejlesztés lett volna.

3 itembe kell 3*6, 1 exotic itembe 16, összesen 70 shard. Ezt el lehetett volna így érni rossz szerencsével is meg kevesebb idövel a 2 hetes Queens bountyk ideje alatt, amivel meg lehetett volna mindenki lvl 29.

Ehelyett teljesen RNG lesz az egész, napi 1 public eventtel vagy kapsz 1 shardot vagy nem, illetve kék engramból esetenként kaphatsz, ami nem számottevö.

Ezt ök is átláthatták amikor kiadták ebben a formában, nem tudom mi változott, miért nem akarják, hogy az emberek könnyen elérjék legalább a lvl 29-et, ami után csak Raid gear beszerzése után léphetnek túl.
Szerintem csak rájöttek, hogy nincs semmi új, amit tudnának ezeknek a játékosoknak mutatni amig jön az elsö DLC decemberben, meggondolták magukat és inkább bekorlátozzák megint a fejlödést.

Marad megint a pvp, és bizhatsz abban, hogy amit tapasztaltam kb 15-20 meccs alatt aki kap egy legendary/exoticot az épp te vagy.

[ Szerkesztve ]

(#600) gyuribácsi88

Örülök ennek a frissítésnek, most mégis hogyan lehet a legegyszerűbben shardot szerezni? Mert hogy nem fogok ezért éjjel nappal raid-ezni az is biztos. Valakinek ötlet?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.