Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) k4rL^ válasza oriic (#200) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ez elég rövidke volt. :D

(#202) oriic válasza k4rL^ (#201) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Eléggé. :D

Live-Die-Respawn

(#203) Prof01 válasza k4rL^ (#201) üzenetére


Prof01
veterán

Jó lett volna, ha azt a maradék 2 küldetést is feloldják, ami ott van a Holdon. :)

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#204) Tatyla válasza k4rL^ (#201) üzenetére


Tatyla
őstag

De odabaszós :D

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#205) oriic válasza Tatyla (#204) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Rámentünk level 9-en, a végén az a horda azért kemény volt. :D

Live-Die-Respawn

(#206) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Meghosszabbitottak a betat 28. 9:00 oraig.

Live-Die-Respawn

(#207) trane08


trane08
tag

aki esetleg unatkozna: http://www.twitch.tv/peti170
destiny gameplay ps4

[iPhone 6] https://www.facebook.com/harapottalmakozosseg

(#208) Halboy78 válasza oriic (#206) üzenetére


Halboy78
csendes tag

Jobban örülnék, ha egy hónappal hamarabb adnák ki. Na, de ne legyek telhetetlen, egy kicsivel többet titanozhatok. :)

(#209) misuti


misuti
tag

Veszi valaki ezt a játékot ps3-ra?Vagy már mindenki nextgen konzolra?A limited kiadások is csak ps4 xboxone -ra elérhetőek kis hazánkban!Lehet hogy később ps3 x360-on megszűnik a támogatottsága?Tehát későbbi dlc-k kiegek nem jönnek?Tudom az első 2 minden gépre jön!

(#210) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na, akár lesz reset akár nem, én ezeket szereztem amiknek örülnék hogy ha megmaradnának. 1 legendary, 3 rare. Mind ládákból vagy szörnyekből.

[link]
[link]
[link]
[link]

Live-Die-Respawn

(#211) k4rL^ válasza oriic (#210) üzenetére


k4rL^
senior tag

Semmi se marad meg, én legalábbis ugy tudom. Egyedül azt az emblemet adják azoknak, akik részt vettek a betában 26-án.

Hm, még nincs hivatalos álláspontjuk most néztem, de szerintem ha tervezték volna, akkor már bejelentik előre a béta lejárta előtt.

[ Szerkesztve ]

(#212) HaZsolt


HaZsolt
őstag

Ma mikor fejezodik be a beta?

(#213) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

(#214) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Exotic itemek a bétában. :)

Live-Die-Respawn

(#215) Tatyla


Tatyla
őstag

Destiny: List of All the 22 Missions, 6 Strikes, 4 Areas, 11 Crucible Maps and More Discovered So Far

Crucible Maps

Earth:

Twilight Gap
Rusted Lands
Exodus Blue

Moon:

First Light
The Anomaly

Mars:

Bastion
Firebase Delphi
Blind Watch

Venus:

Asylum
Shores of Time

Mercury:

The Burning Shrine

(All maps include Clash, Skirmish, Rumble, Control, and Salvage game modes)

Crucible Game Types

Trials of Osiris (Skirmish): 3v3. You have caught the eye of Osiris. Venture to Mercury and prove yourself as one of the Crucible’s elite. Only the worthy may face the Trials of Osiris, for only the worthy are strong enough to endure what is to come. A string of victories will earn great rewards – but lose three times and you’re out.
Iron Banner: 6v6. Champions are born in battle. Prove your might and earn the respect of the Lords of Iron.
The Grand Arena (Rumble): 3v3. Prove your merit to the New Monarchy in pure combat. You against all. Hone your Light by challenging your fellow Guardians in a fight for survival.
Dead Sectors (Control): 6v6. Dead Orbit desires new territories to expand their reach beyond the City. Fight for control of strategic battle zones. Hold your ground to gain the momentum.
Ancient Relics (Salvage): 3v3. The Arachs of Dead Orbit covet rare artifacts. Secure and defend the Relics to claim the secrets of our past.
Executor’s Challenge (Skirmish): 3v3. New Monarchy seeks those capable of reclaiming the frontier, one battle at a time. A focused engagement between two fireteams. Teamwork is your greatest weapon.
Eternal War (Clash): 6v6. The Future War Cult seeks champions who can face the inexorable future. Form an alliance and fight for supremacy across the ruins of our old worlds.
Machines of War (Combined Arms): 6v6. Heed the call of the Future War Cult and master war on a massive scale. Coordinate vehicles and your ground game to control the battlefield and rout your opponents.

Social

The Tower

Exploration Areas

Venus: Ishtar Sink
Earth: Old Russia
Moon: Sea of Storms
Mars: Meridian Bay

Raids

Venus: Vault of Glass (levels 27, 30, 31)

Story Missions

Earth:

A Guardian Rises (level 1)
Restoration (levels 2, 5)
The Dark Within (levels 3, 6)
The Warmind (levels 4, 7)
The Last Array (levels 5, 8)

Moon:

The Dark Beyond (levels 6, 9)
The Sword of Crota (levels 7, 10)
The World’s Grave (levels 7, 10)
Shrine of Oryx (levels 8, 11)
Chamber of Night (levels 8, 11)

The Reef (Asteroid Belt):

The Awoken (level 10)
A Key Awaits (level 12)

Venus:

A Stranger’s Call (levels 10, 12)
Ishtar Collective (levels 10, 12)
The Archive (levels 11, 13)
Scourge of Winter (levels 11, 13)
Eye of a Gate Lord (levels 12, 14)

Mars:

Exclusion Zone (levels 15, 17)
The Garden’s Spire (levels 16, 18)
A Rising Tide (levels 17, 19)
The Buried City (levels 17, 19)
The Black Garden (levels 18, 20)

Story Challenges

Earth: The Queen’s Wrath (Kill Order; level 24)

Strikes

Random:

Vanguard Eagle launches a random strike at level 18
Vanguard Viper launches a random strike at level 20
Vanguard Wolf launches a random strike at level 22
Vanguard Tiger launches a random strike at level 24

Earth:

Nightfall: The Devils’ Lair (levels 22, 26, 28)
The Devils’ Lair (levels 6, 8)

Moon:

Nightfall: The Summoning Pits (levels 22, 26, 28)
The Summoning Pits (level 12)

Venus:

Nightfall: The Nexus (levels 22, 26, 28)
Nightfall: Winter’s Run (levels 22, 26, 28)
The Nexus (level 14)
Winter’s Run (level 14)

Mars:

Nightfall: Cerberus Vae III (levels 22, 26, 28)
Cerberus Vae III (level 18)
Dust Palace (level 18)

Note: The “Nightfall” strikes may open up for limited times on rotation, rather than being available at all times

Items

262 helmets
178 chest armors
217 class items
244 gauntlets
181 leg armors
169 primary weapons
120 special weapons
85 heavy weapons
74 ships

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#216) oriic válasza Tatyla (#215) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Köszi, a fent linkelt oldalon is ezek vannak kb. :D

Exotic itemek meg fegyverek kurva jól néznek ki. :C :Y

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#217) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#218) Gabor343 válasza Tatyla (#215) üzenetére


Gabor343
tag

Akkor ezek szerint mégis több szint lesz benne lvl20nál?
Viszont a bétában lvl20nál nagyobb szintű fegyvert vagy ruhát nem lehetett látni, meg itt a listában is a story küldik csak lvl20ig lesznek. Így mivel lehet majd tovább fejlődni, pvp-vel meg strikeokkal? :U

Mindenesetre én örülnék neki ha több szint lenne és remélem hogy a nagyobb szintű strikeok nehezek lesznek, így tovább kitartana a játék, mint hogy 2-3 nap alatt feltold magad lvl20ra, aztán nem marad más csak a pvp.

(#219) oriic válasza Gabor343 (#218) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Viszont a bétában lvl20nál nagyobb szintű fegyvert vagy ruhát nem lehetett látni, "'

Nem láttál benne, de voltak ott level 70-es fegyverek is.

Live-Die-Respawn

(#220) shunter


shunter
aktív tag

Én úgy tartanám logikusnak, hogy minden megszerzett cucc megmarad, viszont a karakter nullázódik, és kezdhetjük előről a story t. A cuccokat pedig úgy kajuk vissza, érhetjük el ahogy fejlődünk. Azért is tartom esélyesnek, mert akk mi a tökömnek adtak volna eventnél lila cuccokat stb.., plusz ha megjátszák a full reset et, akk kurv@ sok felháborodás lenne...szvsz

(#221) tepenzed válasza shunter (#220) üzenetére


tepenzed
őstag

csak nevetni tudok azokon akik ezen felháborodnak.BETA játékokban iszonyat ritkán történik item átvitel,az iron banner event is csak teszt volt,hogy megmutassa milyen itemek szerezhetőek vele,ne várjátok el,hogy majd a full gamebe ezeket szépen csak felveszitek mikor elértétek a max szintet.

A lenti uriembernek meg üzenném,hogy az nem level70 hanem a quality 70 ami között ég és föld különbség van. 20 lesz a maximum szint,ezt a bungie is megmondta,sokára dlc-ekkel várható talán szint emelkedés,lévén mmo beütésű játék

(#222) whYz


whYz
addikt

Tenyleg nem lesz mas mod a kommunikalasra mint mutogatni meg tancolni? WTF Bungie? :W

(#223) oriic válasza whYz (#222) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Dehogynem. Live chat ugyanúgy lesz.

Live-Die-Respawn

(#224) whYz válasza oriic (#223) üzenetére


whYz
addikt

Azt hogy lehet? Mert hozzam nem beszelt senki es en se tudtam senkihez beszelni meg irni se.

(#225) oriic válasza whYz (#224) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pl: Xbox 360-on party chat? Szerintem a játékokba beépített kommunikációs lehetőségeket nem sokan használják. Sima chatelés meg tudtommal eddig sem volt konzolos játékokban.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#226) whYz válasza oriic (#225) üzenetére


whYz
addikt

Aha, tehat bedob 2 random ember melle es ezeket nekem fel kellene vennem meg beinvitalni party chatbe? Na ne vicceljunk mar... :W

(#227) oriic válasza whYz (#226) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nem, helyette, majd mute-olhatod majd mindig a játékosokat, ha beépítik a public beszélgetést, mert a nyócéves hülyegyerek ott énekel meg zenél a meg kattog a füledben. (COD játékokban ez megy sajnos, meg Halo Reach-ben is. :( )

Live-Die-Respawn

(#228) whYz válasza oriic (#227) üzenetére


whYz
addikt

Inkabb muteoljam minthogy egyaltalan ne tudjak kommunikalni senkivel...
Ez milyen hozzaallas mar? :(

(#229) oriic válasza whYz (#228) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bungie-t ismerve a végső játékból nem hiszem hogy kihagyják.

Live-Die-Respawn

(#230) tepenzed válasza oriic (#229) üzenetére


tepenzed
őstag

remélem,hogy meg sem fordul a fejükben. Miért nem népszerű dolog? Mert undorító az egész mikor a sok kis fasz elkezd ordibálni meg a zenét bömböltetni,egy idő után baromi unalmas ezeket játék közben muteolgatni,a végén ugyis teljesen kikapcsolod.

(#231) mrhitoshi válasza tepenzed (#230) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Szerintem is felesleges. Nincs ínyemre, mikor hajnalban beleordítanak a játékba.

PS4

(#232) front3r


front3r
őstag

DESTINY: THE ENDGAME IS ONLY THE BEGINNING – IGN FIRST
A lényegét valaki elmondja? ;)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#233) tepenzed válasza front3r (#232) üzenetére


tepenzed
őstag

na hát megint megkavartak,ezek szerint még sem lvl 20 a max szint :D

(#234) Gabor343 válasza front3r (#232) üzenetére


Gabor343
tag

Hát ebben sem mondják meg mennyi lesz a max szint, csak annyi hogy lvl20 után majd strikeokból meg raidekből lehet továbbfejlődni amiknek lesz több szintű verziója is. (a korábban bemásolt lista is erre utalt)
Meg valami nightfall küldetéseket mesél ami lvl20tól lesz elérhető és lesz napi és heti változata is és kapsz értük valami pontot amiből lehet venni fegyvert és ruhát.

Ebből én azt veszem ki hogy lvl20ig lehet majd tolni a story küldiket és utána jön az "endgame" amiben csinálhatsz napi és heti küldetéseket vagy "instába" (strike+raid vagy mi) járhatsz jobb cucckért és mellette ott lesz még a pvp rész amiből szintén lehet jó cuccoket szerezni. Elég standard MMO felépítésnek tűnik.
Arra leszek majd kíváncsi hogy milyen sűrűn jönnek majd új tartalmak és hogy ingyenesek lesznek-e vagy fizetősek.

(#235) front3r válasza Gabor343 (#234) üzenetére


front3r
őstag

Ez azért hasznos volt, köszi!

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#236) oriic válasza Gabor343 (#234) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel már most bejelentettek két dlc-t, így tippre fizetősök jönnek előbb majd. Amúgy hja most már kicsit nyugodtabb vagyok én is. level 20 hamar meglesz, utána jöhet az epic végjáték cucc. :)

Live-Die-Respawn

(#237) k4rL^ válasza front3r (#232) üzenetére


k4rL^
senior tag

Kiváncsi vagyok mennyire lesz nehéz a raid, ha kiveszik a matchmaking opciót annál.
Késziteni kell a 6 fös csapatokat majd :)

(#238) oriic válasza k4rL^ (#237) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hm, kellenek majd haverok. Közben nézem videót megint, király, lesznek Raid bossok is. :)

Live-Die-Respawn

(#239) k4rL^ válasza oriic (#238) üzenetére


k4rL^
senior tag

Ja jól hangzik és pár órás is lehet a raid, nem úgy mint a Strike, amit már tapasztalhattunk a Betában. Raid-ben is lesz nehezebb fokozat az acsik alapján, szóval lesz kihivás benne.

(#240) Gabor343 válasza k4rL^ (#237) üzenetére


Gabor343
tag

Ha jól emlékszem, az egyik korábbi videóban azt mondták, hogy destinys raidek lesznek a legnehezebb dolgok amit a bungie valaha készített. :)
Kíváncsi leszek, csak legyen már szeptember 9, nehéz lesz kibírni még egy hónapot a megjelenésig. :D

(#241) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#242) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Sziasztok!

Én is gondolkodok PS4-re a vételen, de csak úgy látom értelmét, ha csapatban tudnám játszani. Van már esetleg olyan kör/szerveződés, ahova be lehet majd csatlakozni?

30 fölött vagyok, nap közben meló, leginkább esténként 9-10 körül érek rá, illetve hétvégente kicsit többet tudom tolni, már ha nincs program :)

PSN ID: RemiFungus

(#243) k4rL^


k4rL^
senior tag

(#244) oriic válasza k4rL^ (#243) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Fenébe, ide nem linkeltem? :D No mindegy, szóval király lesz, de nem értem hogy az adatlapon miért nem változik a szint számozása. Semeddig nem tartana engedni a számlálót tovább.

Amúgy nézegettem a minapi ign-es videót, és láttam benne, hogy az egyik kasztnak lesz speckó kard képessége. De most marhára nem találom hogy melyik az.

Live-Die-Respawn

(#245) nismoka válasza oriic (#244) üzenetére


nismoka
addikt

Azt hiszem Hunter.

(#246) k4rL^ válasza oriic (#244) üzenetére


k4rL^
senior tag

Azt hiszem kardja a Hunternek lesz. nem? :D

A szintezés meg elvileg lvl 20 a maximum és onnan az armoron található lighttal lehet tovább vinni.
Vagyis Xp szerzés után kapsz majd Motes of Lightot ami növeli a szintet, de ahhoz kell olyan armor amibe tudja tenni gondolom.
A bétában pl a Strength stb is fel volt erösítve.

[ Szerkesztve ]

(#247) oriic válasza k4rL^ (#246) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze tudom, de az csak egy számláló. Bétában igen, gyorsítva volt a fejlődés is. Level 20ig kitoljuk a sztorit, utána meg az eventekkel meg raidokkal lehet fejlődni majd.

OH Hunter lesz az tényleg. :) na én azzal kezdek: :D

Live-Die-Respawn

(#248) Tatyla válasza oriic (#247) üzenetére


Tatyla
őstag

Jaja hunter,bladedancer...

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#249) oriic válasza Tatyla (#248) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Néztem közben a videót, annyira lehet hogy mégse fun, lévén csak közelharci cuccról van szó ugyebár.

Bétában hunter amúgy nekem kimaradt. A Golden Gun képesség hogy működik? Ok feltöltődik a charge, megkapod arany pisztolyt, de pl. csak 2-3at lehet lőni vele, vagy mi a hátránya?

Live-Die-Respawn

(#250) Tatyla válasza oriic (#249) üzenetére


Tatyla
őstag

Hármat lőhetsz vele de ha betalál istant halál,nekem a Hunter warlock titán a sorrend viszont pvpben egyértelműen a Hunter a király...

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.