Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DIEGO15

    őstag

    válasz phoeneex #12231 üzenetére

    Egy idelye már megvan nekem.
    - A bill nem hullámzik egyáltalán, vagyis ez nem igaz, minimálisan igen, de szerintem ez minden gépnél így van. Az az igazság hogy úgy van fizikailag beállítva a bill hogy bármilyen szögből nézed hullámzást látsz benne, de ez csak optikai csalódás, lassan már vízmártéket is használni fogok, hogy ezt bebizonyítsam.
    - A touchpad szerintem túlérzékeny és ezzel nincs is semmi baj, sőt olyan mint egy megszokott touchpad, viszont én kikapcsoltam, mert ha írok véletlenül mindíg megérintem és akkor elkattint valahova.
    - Nagyon jó minőségű kijelző, sokat még nem láttam, de ennél színhűbbel még nem találkoztam.
    - A beépített speakers télleg szar, de a hangártya az fasza benne,szal bármi mást dugsz rá, akkor olyan amilyennek lennie kell.

    Annyi baja van nekem, h a az akksi lötyög kb 1mm kilengése van, de ezt megoldottam egy A4es lappal osszehajtogatva, mögétéve.
    A monitor pedig nekem hullámzik egy kicsit, lehet, hogy azért mert minimális fenyerőn használom.(Olyan mint amikor a TVben látod h egy monitort vesznek,na nem annyira durván, nem zavaró egyáltalán,csak megjegyeztem.)

    Ezek az én tapasztalataim, de lehet, hogy neked mások lesznek jobb-rosszabb, minden gép más.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés