Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:26

LOGOUT.hu

Specifikációjához képest meglepően olcsó router, ami AC1200-as Wifi-t és gyári firmware-val is több hasznos szolgáltatást ígér (fájlmegosztás, dlna, nyomtató megosztás, stb.)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) Headless válasza fecus (#1400) üzenetére


Headless
őstag

Ha valami olyan hibát találunk ami újraforgatást igényel, vagy valakinek kell valami plussz és úgy gondoljuk megéri vele foglalkozni akkor lesz új build természetesen elviekben a mostani konfigodat is használhatod, de csak ésszel. Én is még a régi 1043-asom bb konfigjait használom az esetek 80 %-ban a maradék a hardver változás miatt nem azonos. Elviekben nem okoz semmit ha régit használsz. De ha nem megy valami, akkor az az első hogy factory reset...

Esetleg érdemes egy /overlayes backupot készíteni majd beállítások megtartásával frissíteni, ha megy minden semmi dolgod használod, ha mégse menne valami akkor pedig a mentésből visszaállíthatóak a konfigok..

Ezek a changelogban benne vannak. De igen és igen.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1402) fecus válasza Headless (#1401) üzenetére


fecus
őstag

Bocsánat, de mit jelent a /overlay backup? A luci-ban csak az etc-t menti ugye?

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1403) Headless válasza fecus (#1402) üzenetére


Headless
őstag

Igen luci a /etc menti mappát menti. /overlay tartalma az összes utólag telepített program, konfiguráció mentése igazából a konfigurációs partició. 9092-es webes kiegészítőn van egy backup menü ott is készíthetsz de parancssprban is tar parancsal. Igazából csak egy egyszerű tar.gz fájl a /overlay tartalmáról.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1404) fecus válasza Headless (#1403) üzenetére


fecus
őstag

Sajnos nekem nem jött be:
Huawei P9 5G:
[ ID] Interval Transfer Bandwidth
[ 4] 0.00-20.00 sec 336 MBytes 141 Mbits/sec sender
[ 4] 0.00-20.00 sec 335 MBytes 141 Mbits/sec receiver

Huawei P9 2.4G:
[ ID] Interval Transfer Bandwidth
[ 4] 0.00-20.00 sec 61.1 MBytes 25.6 Mbits/sec sender
[ 4] 0.00-20.00 sec 60.6 MBytes 25.4 Mbits/sec receiver

Huawei Mediapad M3 5G
[ ID] Interval Transfer Bandwidth
[ 4] 0.00-10.00 sec 184 MBytes 155 Mbits/sec sender
[ 4] 0.00-10.00 sec 184 MBytes 155 Mbits/sec receiver

Huawei Mediapad M3 2.4G
[ ID] Interval Transfer Bandwidth
[ 4] 0.00-10.00 sec 64.6 MBytes 54.2 Mbits/sec sender
[ 4] 0.00-10.00 sec 64.6 MBytes 54.2 Mbits/sec receiver

Nem túl acélos a 2.4G. Reset to defaults volt. Mindent újra beállítottam.
A tableten a speedtest upload csak 3 Mbps mindkét frekin. :O

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1405) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Mennyire melegedős a B1 verzió? Érdemes valamit variálni rajta?

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#1406) F.B.I. válasza Tothgera30 (#1405) üzenetére


F.B.I.
veterán

Elég nagy doboz, szerintem semmit nem tud melegedni, a teteje nyitott, kiszáll a meleg.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1407) vargalex válasza fecus (#1404) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az én buildemet is próbáltad esetleg? Ha igen, az is hasonlóan viselkedett?
Nem volt előtte véletlenül Padavan a routeren? Ha volt, a partíciók tartalmát visszaállítottad rendesen?

Alex

(#1408) suste válasza fecus (#1404) üzenetére


suste
veterán

Mire nem elég ez a sebesség mobilon :F
Én annak örülök, hogy végre stabil, és elég messzire lát :)
Nem is mértem a 2,4 ghz-et, szóval ne kérdezzétek hogy mennyivel megy nálam.

(#1409) vargalex válasza suste (#1408) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Én azért kérdeztem rá a build-emre, mert nekem 300 Mbps-es linksebesség mellett 2,4GHz-en elég jó sebességet tud:

Alex

(#1410) fecus válasza vargalex (#1407) üzenetére


fecus
őstag

Nem próbáltam.
Ha megint újrarakom és mire beállítom ki fog a család nyírni. Csak akkor tudom felrakni, ha megeszi a mentésemet. Sajnos a Te buildedben nincs adguard.
Nem volt rajta Padavan, de használtan vettem ezért már megnéztétek a partíciókat és rendben vannak.

(#1408) suste: Mindenre, de akkor a stabil LEDE is jó lett volna. Akkor meg minek ez a sok build? Az 5G meg már szakad a konyhában.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1411) Headless válasza vargalex (#1409) üzenetére


Headless
őstag

Nem hinném, hogy jelentős változás lenne a te buildedben nálam is snapshot build van, csak a kernel a régi.

Úgy emlékszem revert utáni forrásom van.[link]. Vagyis 2017-12-17.
Nálam 150-es link sebességgel 100-110 mbps megy át.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1412) suste válasza fecus (#1410) üzenetére


suste
veterán

a stabil LEDE óta sokat változott a wifi driver, aminek látszódnia kell a teljesítményen!
az hogy kinél milyen, az nagyban függ az aktuális környezettől (zavaró hálózatok/eszközök és kliensek), és az aktuális beállításoktól is ..... próbálkozni kell....
ha mégis ugyanazt tapasztalod, akkor szerencséd volt a stabillal :)
én a stabilt ki sem próbáltam, mert sok negatív visszajelzést láttam (és nem is volt létszükséglet a wifi ezen, mert van bőven másik router kéznél:) )
az új wifidriver-ről eddig pozitívan nyilatkozik mindenki

(#1411) Headless
150-ből 100-110 az elég korrekt

[ Szerkesztve ]

(#1413) fecus válasza Headless (#1411) üzenetére


fecus
őstag

Használsz külső, kulcsos ssh elérést a routereden?
Eddig két nyitott portom volt egy az ssh-nak egy pedig a controlicz-nak. Egyik sem megy.
Összevetettem a firewall konfigot az utolsó elmentett régivel és a két extra beállítás ugyanaz.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1414) Headless válasza fecus (#1413) üzenetére


Headless
őstag

meny végig a szokásos eshetőségeken...

Belső hálón minden ok?

Ha igen:
Publikus ip címed van? (online ip ellenörző és a router wan portjának az ip címe egyezik)
Ha nem, akkor szolgáltató felhívása, hogy kéred azt...

Ha igen:
Online port checker port ellenőrzése mit ír?

ha nyitva: akkor mi a hibaüzenet?

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1415) fecus válasza Headless (#1414) üzenetére


fecus
őstag

ipdns.hu mögött vagyok. A mobilról, mobilnetről a ping válaszol. IP-m az igazi.
Mindkét használt port zárva.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1416) suste válasza fecus (#1415) üzenetére


suste
veterán

Én is használok forwardot és rule-okat is, mindegyik működik.
Pl a beépített TM és tm-web portnyitas is. Nálad ezekkel mi van?

Nem lehet hogy a szerver oldallal van gond?

(#1417) F.B.I.


F.B.I.
veterán

Még csak most kellett először újraindítani a routert, mióta megvan, folyamatosan ment róla egy 24/7-es gép. :C

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1418) vargalex válasza F.B.I. (#1417) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Miért indítottad újra? Nekem a buildem óta folyamatosan megy.

Alex

(#1419) F.B.I. válasza vargalex (#1418) üzenetére


F.B.I.
veterán

Elment a netkapcoslat és csak így jött vissza. Lehet kiakasztotta a torrent.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#1420) fecus válasza suste (#1416) üzenetére


fecus
őstag

Nem tudom mi az a tm meg tm-web. Egyszerűen nem tudok SSH-n bemenni. A másik port miatt meg nem megy az otthonautomatizálás. Minden mást ssh tunnelen érek el.
Nekem is ment eddig még mindegyik routeren. Ezen a routeren is ez a 4. rom. Eddig mindegyiken működött.
Csak azért kérdezem hátha van valami általános tiltás a nagyobb biztonság miatt.
Még megpróbálom visszatölteni rá egy az egyben az előző működő konfig mentését, aztán ha akkor sem jó akkor megy fel rá a stabil. Nincs ennyi időm. Sajnálom, mert jó lett volna gyorsabb wifi, de inkább legyen stabil.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1421) suste válasza fecus (#1420) üzenetére


suste
veterán

ha nem konfigmegtartással frissítettél, akkor alapértelmezetten nyitva van a 21234 és a 9091-es port a transmissionak,
ezeket a tűzfalszabályoknál találod
ha használod a transmissiont, akkor ezeket a portokat használod, vagyis portellenőrző oldalakon is tesztelheted
de mint mondtam, én több portnyitást és forwardot is alkalmazok, és mindegyik működik a headless builden, szóval valami nálad nem ok

(#1422) fecus válasza suste (#1421) üzenetére


fecus
őstag

Nincsenek nyitva.
Akkor most újra feltolom. Biztosan konfig megtartása nélkül és rögtön megnézem a portokat. Ha megvan a TM akkor jó helyen vagyok és újra felkonfigurálom.
Ha nem akkor nem nyomozok tovább.
Ha jó akkor tudom zárni ezeket a portokat? Nem használom csak az ipdns-t és az adblockot.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1423) suste válasza fecus (#1422) üzenetére


suste
veterán

de a transmission-nak futnia kell, hogy nyitottnak lásd a portokat kívülről!
alapból le van tiltva, szóval először azt indítsd el, és ha fut, akkor nézd meg portellenőrző oldalon a portokat

és első körben nem kéne újraflashelni, hanem factoryresetet kéne csinálni pl luciban!!!

[ Szerkesztve ]

(#1424) fecus válasza suste (#1423) üzenetére


fecus
őstag

Enabled. Zárva van. Nézz rá!

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1425) suste válasza fecus (#1424) üzenetére


suste
veterán

be van állítva és fut a tm?
mutass egy process listát!

dns cím frissült az ipdns-nél?

[ Szerkesztve ]

(#1426) fecus válasza suste (#1425) üzenetére


fecus
őstag

Hidd el!:

Remove terminfo 6.0-1
Remove transmission-daemon-openssl 2.92+git-5
Remove transmission-web 2.92+git-5
Remove tune2fs 1.43.7-1

Ping-re válaszol.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1427) suste válasza fecus (#1426) üzenetére


suste
veterán

mi ez a remove lista?
luciból másoltad a telepített csomagok közül?
mert az nagyon nem egyenlő a futó szolgáltatásokkal!!!!
azt bizonyítsd hogy fut-e: /luci/status/processes, vagy 9092/status/processes

(#1428) fecus válasza suste (#1427) üzenetére


fecus
őstag

Bocs! Kissé már ideges vagyok.
Ott nincs. Hogy indítsam el? Nincs külső meghajtó meg ilyesmi. Be van pipálva az enabled.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1429) suste válasza fecus (#1428) üzenetére


suste
veterán

szerintem elég lenne a luci/szolgáltatások/transmission oldalon kipipálni, és a mentés/alkalmazás gombra nyomni
elvileg ezzel létrejön a config fájl és elindul, de ellenőrizd le azért :)

(#1430) fecus válasza suste (#1429) üzenetére


fecus
őstag

Pipálva. Beléptem ssh-val bentről. Van transmission config fájl de nincs a processz a top-ban.
Most mennem kell mert reggel nem bírok felkelni.

Köszönöm a segítséget!

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1431) suste válasza fecus (#1430) üzenetére


suste
veterán

de ugye nem a /etc/config/transmission configra gondolsz?
mert az alapból is van
de van saját configja is, ami alapból a /tmp/transmission útvonalra van állítva

(#1432) vargalex válasza fecus (#1430) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ha nem csinál semmit a transmission, akkor ssh-n a top kimenetben nem biztos, hogy látni fogod... Inkább:

ps | grep transm

Alex

(#1433) fecus válasza vargalex (#1432) üzenetére


fecus
őstag

Nincs. Nem fut

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1434) suste válasza fecus (#1433) üzenetére


suste
veterán

https-en eléred kintről a routert?
ha adsz hozzáférést privátban, akkor ránézhetünk

(#1435) fecus válasza suste (#1434) üzenetére


fecus
őstag

Szerintem benne maradt valami config szemét.
Vargalex firmjében van adblock meg ipdns (ddns)?
Megpróbálnám config megtartás nélkül feltenni azt ha ezek vannak benne.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1436) fecus


fecus
őstag

Felment az előző firmware konfig mentése és működik.
De a Wifi ugyanolyan harmatos.

[ Szerkesztve ]

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1437) vargalex válasza fecus (#1435) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Ipdns van, adblock nincs, de hamar megoldható.

Alex

(#1438) fecus válasza vargalex (#1437) üzenetére


fecus
őstag

Hát ha van időd.... :R
Aztán nincs rá több firmware. Volt LEDE stabil, aztán Bartvz-é, aztán Headless-é.
Padavant nem akarok, mert onnan komplikáltnak tűnik visszatérni.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1439) Headless válasza vargalex (#1437) üzenetére


Headless
őstag

Ahhoz nem kell semmi ezért nem kell újraforgatnod bármilyen repoból fel lehet tenni.

Am nálad milyen verziójú mt76 van vargalex? Mert ha ugyanaz, akkor semmi értelme mégegy fw-t kipróbálni ugyanazzal a driverrel.

Feco: mit tapasztalsz amúgy szakad, lassú? Ehhez hasonló? Esetleg tudok buildelni a downgradelt mt76-al...[link]

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1440) vargalex válasza Headless (#1439) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Nem írtam, hogy forgatnék miatta... :)
Az mt76 december 17-i, de akár lehet kernel függő javítás is.

Alex

(#1441) fecus válasza Headless (#1439) üzenetére


fecus
őstag

Ilyesmi. Lehet vissza kell térnem a Bartvz firmre.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1442) Headless válasza fecus (#1441) üzenetére


Headless
őstag

Jah akkor sebesség. Hát ebben nem tudok mit mondani, bartzv lehet csinált még valamit pluszban én nem.

De amúgy jelentős különbség 5ghz-es m3 tablet-nél volt csak ott meg ráadásul volt valami elég pici érték is lehet ott volt valami hiba.

Nekem a mir3g, lekörözi a 1043-at amit váltott wifiben.

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1443) fecus


fecus
őstag

Mindenkinek köszönöm a segítséget. :R :R :R
Visszaálltam a Bartvz firmre.

Elnézést a problémázásért, de szerettem volna ennél jobban kihasználni a cuccot, de több időt nem szánok rá. Tulajdonképpen 27/120Mbps a 100/200Mbps helyett. Nem akkora fájdalom.
Az otthonautomatizálás megy 2,4GHz-en, a felhasználók meg 5GHz-en.

De 2,4GHz lemegy 2 emeletet a garázsba, úgyhogy nem panaszkodom.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1444) Headless válasza fecus (#1443) üzenetére


Headless
őstag

Telefonon néztem biztos valamit elnéztem...

De akkor összesítsük...

P9:
2,4GHz------25,5-----19,3----->6 mbps bartzv
5 GHz--------141------131------>10 mbps bartzv

M3 tablet:
2,4 GHz-----54,2------48,6----->6 mbps bartzv
5 GHz-------155-------77,3----->78 mbps bartzv (itt valami történt a mérések során...)

Hát nem tudom de az általad megosztott mérések ezt nem tükrözik amit írsz, de nyilván te tapasztalatból beszélsz nekem még ilyen eszközök sincs... :)

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1445) vargalex válasza fecus (#1443) üzenetére


vargalex
Topikgazda

A saját buildem nálam hihetetlen jól teljesít. És valóban nagyon jó a lefedettség.

Alex

(#1446) fecus válasza Headless (#1444) üzenetére


fecus
őstag

Félreérthettél. Nem a Te firm-eddel hasonlítottam hanem a Neten olvasott maximumokkal.
A 2,4GHz-es sávon nem láttam még 100-nál nagyobb értéket a 150-es képességű eszközzel.
Amúgy a telefon és a tablet kapcsolatát rendre 72,2Mbps-nek írja ki. Lehet nem is tudnak 150-et.

Az 5GHz-es sávon egy helyen olvastam 200-as értéket. Erre írtam, hogy az enyém megy 120-al.

Nem a Te munkádat kritizáltam. Lehet még forgatni is próbálnék ha, 2 routerem lenne az egyiken kísérletezhetnék amíg a másik szolgálna a helyén. Így élesben nem akarom keseríteni a család életét.

"Szörnyek léteznek, de túl kevesen vannak ahhoz, hogy igazán veszélyesek legyenek. Sokkal veszélyesebbek az átlagemberek, a funkcionáriusok, akik készek hinni és cselekedni anélkül, hogy kérdéseket tennének fel." (fordította DeepL ) - Primo Levi

(#1447) vargalex válasza fecus (#1446) üzenetére


vargalex
Topikgazda

Az 5 GHz-es sávon több 200 Mbps fölötti mérést találsz itt a topikon belül is...

Alex

(#1448) Headless válasza fecus (#1446) üzenetére


Headless
őstag

Hát azért azok az értékek patika körynezetben és ha a csillagok is jól állnak... :D (nyilván nem,de n-es kliensekkel nem túl sokszor fordul elő.)

persze 5GHz-en ha AC-s a kliens megy az többet is... Ha jól emlékszem egy iphone *-al nem tudom már melyik volt de 866-os link sebessége volt azzal ment 400+-t is...

Nálam egy redmi note4 van ami 2,4GHz-en és 5GHz-en is 150 mbps-el tud csatlakozni

5GHz-en stabilan hozza a 105 mbps-t
2,4GHz-en inkább 90-et.

Környezet az szörnyű, viszont ezek közvetlen a router mellett mért értékek...

A router pedig a korábban említett mi router 3G vagyis hasonló hardver, annyi hogy a 2,4GHz az 7603-as a 7602 helyett.

[ Szerkesztve ]

LEDE - R3G/DIR860l -> https://tinyurl.hu/Ntkb/

(#1449) Kisbatyu75


Kisbatyu75
tag

Jelen firmware verziók mellett még van ami a padavan mellett szól?

mobil: Xiaomi Mi 9T PRO; PC:intel i7-7700

(#1450) suste


suste
veterán

Akik openwr/lede fw-t használnak, és DHCP-s a WAN kapcsolat, azoktól kérdezném:

A NET forgalmat jelző led (alsó?) megfelelően működik? Zölden világít mindig amikor van net?

A mi fw-nkbe raktunk már egy led bekapcsoló scriptet, de azthiszem valami még mindig nem ok :(
(Persze a PPPOE-sok is jelezhetnek, hogy náluk rendben van-e, de ott én azt tapasztaltam, hogy nincsen gond.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.