Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22501) jonnyjoker01 válasza Vesa (#22500) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Remélem ezek a helyek nem lesznek elhagyva a fejlesztők által, hanem ki lesznek bővítve tartalommal és hozzáférhetővé lesznek téve. Magamtól is találtam jó pár ilyen helyet még, de volt egy reddit videó ami összeszedett egy jópárat, ott is láttam pár újdonságot.

Üdv. Johnny

(#22502) janos666 válasza jonnyjoker01 (#22501) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ha látszólag szinte ok nélkül van kivágva/elzárva valami, az tipikus DLC alapanyag.

#22500Vesa - Szép, szép, de hiába játszottam RTX3080-al, közel max beállításokkal, mikor a végén repültünk a torony felé V-vel, akkor elég lelohasztó volt a távolról papírmasénak tűnő járművek látványa. :(((

Ja, és nem sietik el azt az 1.3-as Patch-et, hogy legyen ürügyem újra elindítani. :(

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#22503) rdt89 válasza janos666 (#22502) üzenetére


rdt89
addikt

Én is egy nagyobb frissítésre várok, hogy ismét végigtolhassam a játékot. :D

(#22504) Szoszo94 válasza rdt89 (#22503) üzenetére


Szoszo94
őstag

+1, hátha most már nem bugol be a Judy-s küldetéssorozat :)

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#22505) proci985 válasza janos666 (#22502) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

vagy DLC, vagy teruletek amiket le kellett vagni amikor tul nagy lett a fa a fejszehez.

engem pl elsore elegge meglepett, hogy Pacificaban egy teljes blokk le van zarva a stadion korul.

viszont ezen a ponton kb mar egyszeru contentet hozzaadni, szoval remelhetoleg jon meg.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#22506) Lacielvtárs válasza proci985 (#22505) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

én is találtam több helyen olyat ami fullon le van zárva, pl a reptér, hátha ott is lesz valami hasonló mint a hullámvasútnál, egy kis V féle repülő vezetés, pl :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22507) HartgeH3-2.8 válasza Lacielvtárs (#22485) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Ugyan ez a Limited gépem van. A gép isteni, tényleg az eddigi legjobb Xbox konzolom. A játék viszont meg finoman szólva sem smooth még mindig. Emelem kalapom a kitartásod, és higgadtságod előtt ;] :R

Szerk:
Az egyik vállamon a kis ördög azt mondja üsd szét, itt a kalapács, a másik oldalon meg egy Xbox logós angyalka azt mondja ne bántsd, erről nem a gép tehet. Dícsértessék.

[ Szerkesztve ]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#22508) Lacielvtárs válasza HartgeH3-2.8 (#22507) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

hát játszani PC-n játszom a CP-t :D ;]
az csak dekoráció és blu-ray player ;)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22509) HartgeH3-2.8 válasza Lacielvtárs (#22508) üzenetére


HartgeH3-2.8
addikt

Tedd fel a gépre, ha már úgy is benne van gyárilag.

Rögtön lesz puzzle-d is ;]

Az OFF topikban OFF, az ON by LaciCRM

(#22510) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Üdv mindenkinek!

Lassan el kellene kezdeni a játékot ezzel is PC-n. Megvettem elővételben, de az ismert hírek miatt, eddig vártam. A gépem elég hozzá, ahogy néztem, sima fullhd-hoz, RT-t be szeretném kapcsolni.

Kérdés, hogy most már az 1.22-es patch-el szépen játszható? Sok bug maradt még benne? Azok nagyon ki tudnak akasztani, amik esetleg meggátolnak egy-egy küldetés befejezését.

Majd jövök kérdezni, meg kitárgyalni :K

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22511) jonnyjoker01 válasza tibaimp (#22510) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Már sokkal játszhatóbb a játék mint megjelenéskor, gamebreaking bugok 99%-a javítva, viszont grafikai/kisebb bugok még mindig előfordulnak, mondjuk ritkábban mint 1.2 előtt. De a ritkábban nem jelenti azt hogy megszűntek. Szerintem sokszor ronthatják a játékélményt, pl. egy érzelgős sztori pillanatban valami furcsaság történik akkor az kivesz az élményből.

Ha az a típus vagy aki egyszer játszik ki egy játékot, akkor én még várnék vele, hogy a lehető legjobb élményben legyen részed, különben hajrá, nyugodtan, ilyen küldetés beragasztó bugok már (tudtommal, saját tapasztalatom alapján) nincsenek.

Üdv. Johnny

(#22512) nubreed válasza jonnyjoker01 (#22511) üzenetére


nubreed
veterán

Mai napig előfordul, hogy az egyik monológ rácsúszik a másikra pl. és olyan mintha egyszerre mondanák a kettőt, így érthetetlen az egész. És ez eléggé idegesítő. A kopasz zsaru, akinek most nem jut eszembe a neve, akinek az unokaöccse kerül bajba, ennél a quest line -nál többször is előfordul az említett bug.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22513) Krogoth válasza nubreed (#22512) üzenetére


Krogoth
senior tag

River Ward :)

(#22514) nubreed válasza Krogoth (#22513) üzenetére


nubreed
veterán

azaz, köszi. :)

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22515) Vesa válasza nubreed (#22512) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Na ez engem is nagyon zavart! Nem tudom, ezzel mit lehet kezdeni.

A tudomány a valóság költészete!

(#22516) tibaimp válasza jonnyjoker01 (#22511) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót :R .

Nem most lesz még a kezdés, mert dögig lett meló, ez meg nem "1 órát tolom oszt jó van" játék, illetve előtte még a Sniper Elite III-t akarom befejezni, de el lesz kezdve valamikor, hamarosan.

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22517) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

hoppácska 1.23 patch :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22518) nubreed válasza Lacielvtárs (#22517) üzenetére


nubreed
veterán

1.23 patch leírás:
[link]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22519) Lacielvtárs válasza nubreed (#22518) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

valamit nagyon fűrészeltek, mert 1,5GB a mérete de vagy 10 perce írja hogy filemódosítás :D

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22520) gyimger válasza nubreed (#22518) üzenetére


gyimger
őstag

Nagyon fontos javítás lehet, hogy még úgyis elkezdte letölteni, hogy ki van kapcsolva ennél a játéknál az automatikus frissítés.

És közben olvasom a patchnote-ot. Nem az.

[ Szerkesztve ]

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#22521) jonnyjoker01 válasza Lacielvtárs (#22519) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Igen mert a sok gb-os játékfájlokat ki kell csomagolni, módosítani, majd visszacsomagolni.

Én most telepítem, remélem nem teszi tönkre a modjaimat.

Üdv. Johnny

(#22522) Lacielvtárs válasza jonnyjoker01 (#22521) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

tényleg a modok :D remélem nem csesz el semmit :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22523) tibaimp válasza Lacielvtárs (#22517) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Köszi az infót, már frissítettem is. :R . Tényleg sokat tökörészik :)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22524) nubreed válasza tibaimp (#22523) üzenetére


nubreed
veterán

SSD-n azért gyorsabb. :) Bár ott is el tud barmolni.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#22525) tibaimp válasza nubreed (#22524) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Nekem egy 4TB-os WD Black van erre a célra, de igaz, az SSD jobb :K (csak ekkorában még kicsit drága)

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22526) jonnyjoker01 válasza Lacielvtárs (#22522) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Modokkal semmi gond szerencsére :R

Mintha a streaming jobb lenne a játékban, kevesebb a pop-in. Bár lehet csak placebo és ezelőtt is ilyen volt (valószinűleg az, mert a patch notesban nem szerepel semmi ehhez fogható :D )

Üdv. Johnny

(#22527) Lacielvtárs válasza jonnyjoker01 (#22526) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

No majd én is kipróbálom a hétvégén, köszi az infót :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22528) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nálam csodát tett az új patch, sokkal szebb lett az egész játék. Eddig ilyen fakó, pasztell rémálom volt minden, akármit állítgattam. Most a helyére került minden szín és nagyon jól néz ki.

(#22529) ImACeltic válasza Lomha 8V (#22528) üzenetére


ImACeltic
őstag

Talán megpiszkálták a HDR-t? Milyen platformon tolod?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#22530) Lacielvtárs válasza Lomha 8V (#22528) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ejha ma mindenképp ki fogom próbálni, mert a színvilág engem is nagyon érdekel és ha jobb lett akkor érik a hatodik újra játszás :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22531) CJ4567 válasza jonnyjoker01 (#22526) üzenetére


CJ4567
veterán

"Memory and I/O improvement leading to fewer instances of NPCs with identical appearances spawning in the same area, and to improved streaming."

Az 1.23 patch note-jából szedve.

No Sana No Life

(#22532) infectedmann válasza tibaimp (#22510) üzenetére


infectedmann
őstag

Én az 1.22-vel játszottam végig és semmilyen game breaking buggal nem találkoztam. Volt egy-két érdekesség, hogy egy NPC nem a bárszéken ült hanem a levegőben, meg egy táska bebugolt egy asztalba, de ezek semmilyen módon nem befolyásolták a végigjátszást.
A raytracinget nem nagyon erőltetném max. DLSS-sel, mert az optimalizálás még mindig nem az igazi. Nekem is RTX kártyám van, de inkább nem erőltettem az raytracinget.

(#22533) jonnyjoker01 válasza CJ4567 (#22531) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Oh nem olvastam végig ezt a bejegyzést :R

Más: észrevette bárki is, hogy sosincs időjárás változás? Most a climate change mod leírásában láttam hogy Act 2 kezdetekor teljesen elromolhat az időjárás rendszer és hívta fel a figyelmemet, hogy se az előző végigjátszásomban, sem a mostaniban nem esett még soha az eső Act 2 után :FAz javítja meg ha elmegyünk a Bladerunner easter egg helyére, most már rendesen vannak időjárás ciklusok...

Elég banális hiba szerintem és furcsa hogy nem realizálódott bennem hogy itt valami baj van.

Üdv. Johnny

(#22534) CPT.Pirk válasza jonnyjoker01 (#22533) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nálam volt időjárás-változás az egész játék során, még fotóztam is, hogy milyen rohadt jól néz ki a kátyús úton összegyűlt tócsákon csillogó napfény. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22535) Lacielvtárs válasza CPT.Pirk (#22534) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

és valahol látható az a fotó? :R
engem érdekelne ha lehet látni

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22536) CPT.Pirk válasza Lacielvtárs (#22535) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Nem ezen a gépen van sajnos. :N

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22537) Lacielvtárs válasza CPT.Pirk (#22536) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

később is érdekelni fog :D :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22538) Lomha 8V válasza ImACeltic (#22529) üzenetére


Lomha 8V
addikt

PC-n vagyok.

(#22530) Lacielvtárs: Hatodik? Azta. :D

(#22533) jonnyjoker01: Nálam eső szokott lenni, talán villámlás is volt, de lehet, hogy az másik játékból rémlik.

(#22539) Lacielvtárs válasza Lomha 8V (#22538) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

igen, én nagy rajongója vagyok a játéknak :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22540) tibaimp válasza infectedmann (#22532) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, köszi :R

szerk:
CPT.Pirk: jöhet az a screenshot a részemről is :K

[ Szerkesztve ]

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#22541) CPT.Pirk válasza tibaimp (#22540) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Sigh. Visszatekertem 7 hónapnyi messenger beszélgetést, mert emlékeztem rá, hogy ezt én kiposztoltam... Mit kapok érte? Az FB közben felzabálta a ramot a gépben. :DDD Btw. Messengerből visszatöltött kép, amit a PH! konvertált jpg-re.

Judy háza előtti útszakasz. High beállítások, RTX nincs.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22542) nincsnév007 válasza CPT.Pirk (#22541) üzenetére


nincsnév007
őstag

nem lenne rajta a hud el is hinném hogy a valóság :Y

(#22543) Lacielvtárs válasza CPT.Pirk (#22541) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Azta :Y :Cde durva :R
Én egy köszönöm kívül mást nem tudok felajanlani ;] :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22544) sixpak válasza CPT.Pirk (#22541) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ray tracing még rátesz egy lapáttal:

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22545) Lacielvtárs válasza sixpak (#22544) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

waooo de profi képek ezek is, köszönöm neked is hogy megosztottad :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22546) CPT.Pirk válasza sixpak (#22544) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na igen! Majd egyszer lesz is olyan kártyám, ami tudja. :DDD

nincsnév007: Nagyobb a felbontása, mint a valóságnak. ;]

Lacielvtárs: hehe, neked még ennél jobban is ki tudna nézni azzal a kártyával. Már csak meg kéne csinálni, hogy essen. :)

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#22547) BullKoxa


BullKoxa
őstag

Sziasztok!!
Hú fiúk !!! :C :C :C

Mik ezek a beállítások hogy ilyen legyen nálam is ??? Nagyon szép a képetek alapján. CP2077 eredeti GOG-s

5800x , Rx 6800XT, 32GB ram, SSD-k, 2560x1440 a moncsi

[ Szerkesztve ]

(#22548) Lacielvtárs válasza CPT.Pirk (#22546) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

nah majd akkor ha esik az eső, akkor megkeresem a fotó módot és megpróbálom ;)
apropó hogy is van a fotó mód a CP-ben? :U

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#22549) sixpak válasza Lacielvtárs (#22548) üzenetére


sixpak
nagyúr

"N" gomb a default, asszem...

BullKoxa: minden maxon, RT On, ennyi...
Persze csak photo mode-ban, mert 20-30 fps van ilyen beállításokkal nálam, 3440x1440-ben.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#22550) Lacielvtárs válasza sixpak (#22549) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Köszönöm, most már csak az eső kellene :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.