Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11751) Mans20


Mans20
addikt

Hát 1050TI-vel ezt a játékot elfelejthetem a youtube videók szerint.

(#11752) Argh! válasza Mans20 (#11751) üzenetére


Argh!
aktív tag

Ne viccelj... Minimum grafikán 720p- ben is bőven szép a játék és megy 60 fps-el.

(#11753) l.skywalker


l.skywalker
félisten

SPOILER!

How to find Hideo Kojima in Cyberpunk 2077

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11754) LK válasza savior (#11748) üzenetére


LK
addikt

Az egybevág az eredeti teszttel. Úgy látszik szubjektív, kit mi zavar. Van akinek csíkozódik, van akinek nem. Ki érti ezt? Amikor záporoznak a golyók is és tele van effekttel a képernyő, akkor sem akad? Akkor adtál egy kis reményt. A prológ alatt majd beállítgatom. Nagyon köszi! (Közben megjegyzem kinek van RX570, akikkel lehet diskurálni később is) És próbálok a többi sorstársnak is infókat adni.
szabeska: én élből kikapcsolom ezeket, már az ME sorozatban sem tetszettek, a motion blur volt alacsony szintre állítva, sajnos nem kerestem még videót ezekről, de köszönjük gyimgernek a linkeket!
Kedves topicgazdák! Ha cp2077 graf. beállításokról beszélgetünk az most off vagy nem off? :B

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#11755) MoVieFaN


MoVieFaN
tag

Szimpatikus a fejlesztőktől, hogy a Steam verzió ellenére GOG-on is megkaptam az extrákat.
(A második régebbi, még a nyáron osztogatott majd 4 GB-os csomag.)

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#11756) stuka20 válasza MoVieFaN (#11733) üzenetére


stuka20
aktív tag

Köszönöm, megpróbálom.

(#11757) bélanéni


bélanéni
őstag

Első bug, mindjárt az első helyszínen. Inkább vicces, mint idegesítő. :DDD Az előbb itt még pincérnő is volt

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#11758) SenorGrande válasza Cifu (#11588) üzenetére


SenorGrande
senior tag

Egyetértek, engem főleg a hardcoded F bosszant. Mindig az E-t használom use gombként, érthetetlen, miért nem lehet átállítani.

Egyébként ahogy vártam, 1050TI-vel, low-n, 18-30 fps. Ami nem túl játszható. Viszont így is baromi jól néz ki.

Jó pár apró bugba belefutottam, de egyik sem volt vészes, crash nálam nem volt.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – (Kérjük ennél a vonalnál levágni!)

(#11759) Maxtreme válasza Cifu (#11723) üzenetére


Maxtreme
addikt

[reWSAD]
Ez 1 sokkal felhasználóbarátibb megoldás. Igaz 1x fizetős, de nem drága, és akinek ilyen problémái vannak annak nagyon megéri. (elég sok játékkal eljátsszák ezt manapság)

[ Szerkesztve ]

(#11760) juliensorel válasza SenorGrande (#11758) üzenetére


juliensorel
senior tag

Na, most, hogy megjelent végre játszani is fogtok vagy csak még több lesz a napi hsz átlag? ;] Én esetig nem jutok gép elé de aztán szerintem eltűnők, lesz mit felfedezni a következő hetekben...

(#11761) Cifu válasza Goldmember01 (#11750) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Ilyenkor amúgy magadnak is megspórolhatod az időt: rákeresel a topickeresővel a 2070-re és voilá. Egyébként FHD-n nincs para, DLSS Quality + Ultra / RT Ultra (nem Psycho, ugyanis az a legnagyobb, nem az ultra) a súlyosabb esetekben is csak olyan 45 FPS körülre esik be, amúgy inkább 60FPS (nálam V-Sync + max. FPS 60 van belőve).

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11762) Tense válasza Warzoz (#11742) üzenetére


Tense
őstag

Én is kipróbáltam már mindent, nálam is ez a gond..

(#11763) adakiller


adakiller
senior tag

UCR

ingyenes, profilozható keymapper. nekem eddig bevált, tegyetek vele egy próbát, hátha ... :)

ha működik akkor légyszi jöjjön egy infó erről. Köszi :)

[ Szerkesztve ]

(#11764) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Image
És azt hova számolják, amikor fizikai kiadásban érkezett a digitális kód? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11765) Bennyboy


Bennyboy
őstag

Nem tudom ki rendelt dobozos verziót de kb úgy érzem magamat mint ha CE-t kaptam volna szobor nélkül. A fémdoboz is nagyon minőségi. Aki teheti vegye meg fizikai formában is mert nagyon tetzsetős. Most telepítem de rohadt lassú gog-on. Az, h a digitális képregény is magyarul van :R Számomra már innen látszik, h redkívül pozitív a kép a fejlesztőkről. Baszó lesz ez a játék én mondom (a bugok ellenére is) A gépigényről meg annyit, h mindig ez van ha egy korszakalkotó játékkal van dolgunk. Ugyan ez van ha kijön egy új GTA. Ez így van rendjén. Egyedüli dolog amit sajnálok, h pc-n nem volt kód nélküli előtöltés. Most szedhetem 1MB-al miközben jöhetne 100-al is. :(

[ Szerkesztve ]

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#11766) Hoffer


Hoffer
őstag

Sziasztok,

Érdemes megvenni a dobozos verziót vagy steamen töltsem?
Nyújt valamivel többet a dobozos verzió?

:R

(#11767) Maxtreme válasza Hoffer (#11766) üzenetére


Maxtreme
addikt

a dobozzal :DDD

(#11768) adamssss


adamssss
veterán

Ti ps pro-ra vennetek meg vagy pc-re amiben van egy rx580 8gb OC kartya. Melyik fog jobban kinezni h mondjuk a 30 fos a cel?
Pc-n lehet tolni kontrollerrel? (Csak mert akkor kihoznam a gepet es kiraknam az OLED-re ott viszont nincs eger) :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#11769) Cassi válasza bélanéni (#11721) üzenetére


Cassi
senior tag

Nekem is kb. annyi időm volt hajnalban félálomban, de a tutorialnál már voltak idegesítő bugok, az egyik bemutató rész néhány ismétlése után elkezdett beszaggatni, majd jött egy "corrupted save game, can't load" üzenet. Mentegetni kell rendszeresen. Mindez egy R5 3600+X570+2070S+NVME SSD only gépen. Nem lesz ez rossz, de még sok-sok hét intenzív javítás kell bele, hogy a játékra lehessen koncentrálni.

(#11770) Pörp


Pörp
senior tag

Csak gyorsan kipróbáltam most, a natív 6magos i5 8500-at azért eléggé meg tudja dolgoztatni a 2060, 6/12 lehet hogy elkél majd a játéknak.

(#11771) Cifu válasza adamssss (#11768) üzenetére


Cifu
Topikgazda

A kérdés az, hogy mi a jövőbeni célod. Ha tervezel PS5-öt, akkor jó lehet a PS4 Pro, ugyanis élből tudod tovább játszani azon. De én PC párti vagyok amúgy (pl. modok, addonok miatt, ha foglalkozol ilyenekkel).
PC-n is lehet kontrollel tolni, szóval ilyen szempontból az nem akadály.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11772) Mr.Csizmás válasza Maxtreme (#11767) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Terkep, kepeslapok, stb. boven tobbet er mint a steames achik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11773) syIex


syIex
veterán

Nagyon jól néz ki a PC sima változat is szerintem. Sok a kis extra plusz a kulcs tartó is menő. :D
A mesében nincs ilyen...
Mire haza értem a Telekom beadta a kulcsot és nem tudom leszedni a játékot... :DDD

KARMA :O

[ Szerkesztve ]

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#11774) RubbishBin válasza LK (#11754) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Na megnéztem közben, tényleg fáradt lehettem hajnalban. :D A textúrák high-on voltak!

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#11775) adamssss válasza Cifu (#11771) üzenetére


adamssss
veterán

Tervezek ps5-ot venni igen, ezert is gondolkodom. A videokat nezegetve lesujto a latvany a ps-en, meg a pro-n is... ezert gondolkodom hogy inkabb pc-re veszem es ott a kanappebol tolom vegig. Mondjuk kicsit aggaszt hogy fps-t sosem jatszottam kontrollerrel itt meg amugy sem konnyu a celzas.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#11776) Shing válasza adamssss (#11768) üzenetére


Shing
őstag

Ultrán is elég jól bírja ha elég az 1080p/30FPS, szóval a High biztos megvan. Pár patch után remélhetőleg teljesen jó lesz.
Pl. [link] [link]

Szerk. a 2. vidi csak 4GB-os RX580-al van.

Én azzal a GPU-val inkább már PC-t választanám.

[ Szerkesztve ]

(#11777) Segal


Segal
veterán

20%-hoz erve most nem tetszik a sztori :(
Kivancsi leszek mit hoznak ki belole

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11778) stuka20 válasza MoVieFaN (#11733) üzenetére


stuka20
aktív tag

Nem jött be amúgy a beállítás, 30-at alig éri el azzal. Nálam textúra high, többi lowon és így 37-50 körül mozog. Talán majd a frissítésekkel jobb lesz idővel.

Más:
Day 1 patchet ez tartalmazza szerintetek?

(#11779) Deck válasza adamssss (#11775) üzenetére


Deck
titán

PS5-ön a PS4 verzió fut azért így néz ki... De legalább stabil 60fps van és nincs drop. Majd jövőre jön a PS5 patch. PS4en vannak gondok pl az fps drop stb.

PS5

(#11780) adamssss


adamssss
veterán

Akkor szerintem megveszem pc-re aztan elkezdem tolni monitoron. Elvegre nem minden a latvany. Macera lenne kikoltoztetni a gepet. Mondjuk az a gondom hogy 1440-en kell jatszanom mert 1080-ban a 4k monitoromon nagyon otvar a kep...

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#11781) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Üdv!
Nektek működik az autókázás közben a nézet váltás?Hiába nyomom a Q betűt, semmi.... :F

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#11782) LK válasza RubbishBin (#11774) üzenetére


LK
addikt

60 fps átlag High textúrán? Még a végén az összefoglalóban átiratjuk Cifu-val azt a low feliratot med-re vagy high-ra RX570-nél. :DDD Night City-t égesse, ne a kártyánkat. :))
Köszi, egyre jobb kedvem van.

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#11783) Lac122


Lac122
tag

Sziasztok! Van-e esetleg köztetek valaki aki próbálta már 5700xt-vel a játékot 1440p-ben? Mik a tapasztalatok? Köszi!

(#11784) stuka20


stuka20
aktív tag

Amúgy ki milyen nehézségen tolja?
Én hard és már 2x haltam :D Kicsit félvállról vettem, aztán a srác nagypusival 2x meglőtt és elfeküdtem.

(#11785) Mopar426 válasza LK (#11782) üzenetére


Mopar426
tag

RX570 8G -m van. Este letesztelem én is meló után és írok pár számot ide..

Hope for the best, plan for the worst!

(#11786) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Na csak érdemes volt péntekről és szombatról 4-4 órát előre ledolgozni kedden és szerdán. :D

Végre sikerült elindítani. Hát ez sokkal jobban fut egyelőre, mint ahogy be lett harangozva. 1440P maxon RT-vel és DLSS-el, meg sem röccen.

Soha nem szórakoztam még fél órát karakter generálással, de van egyáltalán értelme? Lesz olyan jelentet a játékban, ahol mutatják is a karaktert? Csak mert ugye fps nézetben játszódik.

[ Szerkesztve ]

(#11787) stad10


stad10
csendes tag

Sziasztok! Nálam i54460-gtx970 kombóval elég szépen fut, legalábbis amennyit játszottam eddig vele nem volt gond. Nálam textúra highon van ez a legmagasabb. A többi medium+1-2 magas beállítás, illetve az ilyen motion blur, film grain stb kikapcsolva. FHD-ben.
Fps-t nem mértem, mondjuk az én szemem nem nagyon veszi észre, ha 60 alatt van, kb akkor amikor már szaggatt. :D De a látvány így is elég szép. És akció közben sem volt-e tekintetben probléma, hogy beszaggatott volna vagy ilyesmi.

(#11788) P00By


P00By
nagyúr

Huh ez a gyűjtői jó nagy lett :Y

(#11789) Joco_77 válasza ForRedGlory (#11786) üzenetére


Joco_77
aktív tag

Jól fut az normális konfigon csak nem kell nézegetni azt a bizonyos számlálót.
40Fps + nekem már elég lesz, addig fogok játszani a beállításokkal amíg 4K ban meg nem lesz.

(#11790) ChoppR válasza stuka20 (#11784) üzenetére


ChoppR
tag

Lehet én is hard-on fogom elkezdeni, mert szeretném baromi sokáig élvezni a játékot, ha már 7 évig vártam rá! :)

iPhone 13 Pro Max, Apple Watch 7, Airpods Pro

(#11791) Segal válasza MikeWazowski (#11781) üzenetére


Segal
veterán

Igen mukodik
3 nezet van

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#11792) bélanéni


bélanéni
őstag

Korábbi üzenetemet update-elem, eddigi tapasztalatok:
Ryzen 3600X / 5700XT / 32GB DDR4 / M.2 SSD
- 1080p
- minden maxra húzva, ami vagy HIGH-t vagy ULTRA-t jelent (PSYCHO 1-2 helyen van, azt hanyagoltam), kivéve: 4db árnyékkal kapcsolatos beállítás Medium-on
- Film grain, Motion blur, Depth of field OFF (csak azért, mert ezek rontanak az összképen)
- mind beltéren, mind a városban megvan a stabil 60fps, fps dropot nem tapasztaltam
- gyönyörű a game, új mérföldkő-gyanús, ami az új generáció játékainak egyfajta mérce lesz, mint anno a W3 volt
- CDPR maximum respect, nice job :C

stuka20: Very hard :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#11793) LK válasza Mopar426 (#11785) üzenetére


LK
addikt

Jöhet! :R

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#11794) demmer123 válasza bélanéni (#11792) üzenetére


demmer123
őstag

Vicces is lenne ha egy felsőkategóriás kártya nem vinné ultran 60 fps-vel :D

Én 1070-el nem tudok vele játszani normálisan édes kevés már ez a kártya új játékokhoz, mediumon nem tűnik szépnek. Így elteszem a gamet tavaszra, majd az új kártyával előveszem.

[ Szerkesztve ]

(#11795) Fitzgerald válasza demmer123 (#11794) üzenetére


Fitzgerald
veterán

5700 XT az inkább a középkategória közepe manapság, megjelenéskor sem volt felsőkategóriás...

[ Szerkesztve ]

(#11796) ADAM1337 válasza demmer123 (#11794) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Cink lenne igen, nálam kicsit másabb konfig de inkább 80fps körül vagyok, nálam minden amit lehet csak felhuztam legmagasabbra, fhd-n.
ryzen 7 3700x 16gb ram 5700xt, 1-2 huzosabb résznél esik be 50-60-ra.

[ Szerkesztve ]

(#11797) almalé válasza demmer123 (#11794) üzenetére


almalé
tag

Én is GTX 1070-vel tolom, i5 8400, 16 Gb RAM. Mindent HIGH-ra rakva remekül megy 50-60 FPS-sel 1080p-n, 75 °C felé nem ment a videókártya. Drivert frissíteted?

Ugyanakkor... a sztori eléggé érdektelenre sikerült. A világ közel sem annyira interaktív és lehetőségekkel teli, mint azt beharangozták. Egyértelműen nem "next generation of open world games". Mintha egy szép Borderlands-szal vagy Dying Light-tal játszanék. Ja és: ha valami kicsit is távolabb kerül V-től, bűnronda lesz.

[ Szerkesztve ]

(#11798) Cifu válasza MikeWazowski (#11781) üzenetére


Cifu
Topikgazda

Próbáld meg átkonfigolni a billentyűt..

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#11799) WATERDACA válasza almalé (#11797) üzenetére


WATERDACA
őstag

Te már kijátszottad a játékot hogy ilyeneket írsz? :DD

u wanted, i got it \o/

(#11800) bélanéni válasza ADAM1337 (#11796) üzenetére


bélanéni
őstag

Próbaképp felvettem a 4 árnyék-beállítást is maxra, kiderül városban nem-e lesznek dropok.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.