Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) bélanéni


bélanéni
őstag

Hát a karakterkreáló az minden igényt kielégítő :DDD
Tetszik ez a lágy scifi muzsika a menüben, na ez már igen. Spolierezni nem fogok, csak leírom a tapasztalataimat, mennyire látom jól optimalizáltnak a game-t.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#11052) myckey válasza bélanéni (#11051) üzenetére


myckey
veterán

Az b + :DDD
A többi is legyen ilyen részletekbe menő, akkor probléma nem lesz.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#11053) velizare


velizare
nagyúr

ma se fogok már dolgozni... :O

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11054) Imilenni


Imilenni
addikt

Magyar srác is nyomja - XSX

Press "F" to pay respects.

(#11055) Frod


Frod
addikt

Kajaszünet alatt volt 15 percem, mondom felnézek milyen az eleje, de mindenki még a karakterrel szöszmötöl.
Úgyhogy nekem mára ez ennyi. ¯\_(ツ)_/¯

Majd sima alap Ps4 + Pro videókat linkeljetek ha vannak, köszi!

[ Szerkesztve ]

Do you see the white shadow?

(#11056) l.skywalker


l.skywalker
félisten

!!!
Innentől kezdve mindenki figyelmét felhívnám a Spolier szűrő használatára.
Aki olyan tartalmat, véleményt oszt meg amivel akár képi, akár szöveges információt oszt meg a játékból, az lehetőleeg használja. Nagyon komolyan fogjuk ezt figyelni és aki nem képes betartani, sajnos arra biztosan moderációt fogunk kérni!

Köszönjük előre is a közösség nevében!

Hint: Szöveget kijelöl és SP gomb

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11057) Imilenni válasza l.skywalker (#11056) üzenetére


Imilenni
addikt

Köszönjük :R

Steamen acsikról tudni valamit?

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#11058) zkxdn válasza oriic (#11045) üzenetére


zkxdn
őstag

Igeeeeeeen :R :R :C :C :DDD :DDD

(#11059) Madoc válasza l.skywalker (#11056) üzenetére


Madoc
veterán

De a ph appban is van spoiler gomb, aki azt használná!

[ Szerkesztve ]

Dad by day, gamer by night. Jelenlegi konzoljaim: Xbox Series X, Xbox One X - Playstation 5 Standard- Nintendo Switch

(#11060) bélanéni


bélanéni
őstag

Easy, Normal, Hard, Very hard nehézségi fokok vannak, na ez már igen :DDD :K
Cohh ULTRA + ULTRA RTX + HIGH DLSS mellett nyomja, a teljesítmény teljesen jónak tűnik, bár úgy emlékszem 3950X és 3080-al nyomja, de akkor is szép minden.
A játék atmoszférája az első pillanattól kezdve rendben van, nincs hiányérzetem :)
Deck: megnézem, mit írnak.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#11061) Deck válasza bélanéni (#11060) üzenetére


Deck
titán

Különbséget tudni a nehézségek között? Esetleg valami extra jutalom? :D

PS5

(#11062) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

üdv,

alzás előrendelés van rajtam kívül itt? :R értesítés jött már?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#11063) velizare válasza Deck (#11061) üzenetére


velizare
nagyúr

még nem volt semmi eksön.

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#11064) LK válasza bélanéni (#11060) üzenetére


LK
addikt

Bocs de ez már spoiler, hogy vannak benne nehézségi fokok. ;] :))

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#11065) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Elég stabil gameplayek, semmi lassulás, szaggatás. Eddig jól néz ki (csak belepörgettem) :)

u wanted, i got it \o/

(#11066) bélanéni válasza Deck (#11061) üzenetére


bélanéni
őstag

Very Hard pontos leírása:
"Készülj fel egy komoly kihívásra. Gondos karakter fejlesztésre, a tárgyak okos használatára, a játék mechanikákra és a környezet kihasználására mind szükséged lesz, hogy V túlélje NC utcáin."
Egyelőre ennyi, sablon duma, nyilván minden téren nehezebb és ki kell használni a játék nyújtotta lehetőségek jó részét.
OFC Very Hardon fogom tolni :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#11067) l.skywalker válasza Madoc (#11059) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ja igen, köszi:

Androidod PH Mobil App-ban:

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11068) nesh_019


nesh_019
senior tag

Twitchen lassan 1 millió nézője van már most összesítve a Cyberpunknak.

Szerintem ez rekord lesz.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#11069) Deck válasza bélanéni (#11066) üzenetére


Deck
titán

Köszi! Akkor kezdésnek Hard lesz nálam majd :C

PS5

(#11070) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

Úgy látom twitch chat szórakozása lesz a bugokat számolni közösen :D

/s

(#11071) zkxdn válasza wjbhbdux (#11070) üzenetére


zkxdn
őstag

De most komolyan. Akik előtöltötték...kijött 12kor a Day 1 patch? Arról semmi szó nincs, vagy csak én vagyok vak?

(#11072) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Ryzen 9 5900X + 2080 SUPER kombóval 1080p alatt full RT-vel és performance DLSS mellett nem sokkal 60 FPS felett, gyakori drop-okkal.
Kevésbé komplex részen 80-90 fölé is megy.
A T pose bug már előkerült...

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#11073) l.skywalker válasza zkxdn (#11071) üzenetére


l.skywalker
félisten

Én még csak Xbox-ról tudok, hogy Új Zélandon most volt éjfél, és mivel az a platform régió független, akik máshol vásárolták meg is el tudták kezdeni. De szerintem ahogy haladunk előre az időben és lesz launch egyre nyugatabbra, idővel fog jönni a Day1 patch. A prevgen konzolok esetében ezeket külön ki is emelte a CDPR.

Feltéve, ha eddig valamelyik update nem a Day1 volt :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11074) bélanéni válasza zkxdn (#11071) üzenetére


bélanéni
őstag

Szerintem akkor töltheted a Day1 patchet, mielőtt elkezdesz játszani. A streamerek ilyen korai hozzáférésű változattál tolják, ők szerintem már Day1 patchel játszanak. Mi majd megkapjuk induláskor. Gondolom.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#11075) l.skywalker válasza bélanéni (#11074) üzenetére


l.skywalker
félisten

Idővel erről a streamerek is fognak nyilatkozni.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11076) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

[link] so far so good , az a dizsi zene jesszus de adja :D :DD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#11077) bélanéni


bélanéni
őstag

A 20 órás végigjátszásról.... ahogy néztem a játékba épített database / enciklopédia akkora, hogy csak azt elolvasni 4-5 óra, és akkor még nem kezdted el a játékot :DDD . Cohh végigjátszásának hossza mérvadó lesz, mert Very Hard / 100% runokat szokott csinálni, az előbb elmondta hogy ez is completionist walkthrough lesz. Szerencsére CORPO-val tolja, így az első pár óra nem spoilerez nekem el kb semmit. A hangulat, prezentáció számomra elsőosztályú.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#11078) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Cyberpunk 2077 Gets 28GB Console Update Ahead of Launch

Konzolosok csekkolják, hogy milyen verzió van fent. Az 1.02 a legújabb.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11079) LK válasza l.skywalker (#11078) üzenetére


LK
addikt

Akkor az tényleg két peccs. Erre utalt valaki tegnap. Több peccs=kevesebb hiba=több öröm
Remélem PC-re hasonlóképpen lesznek.

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#11080) Zorel válasza AsakuraDave (#11076) üzenetére


Zorel
senior tag

Jól nézz ki így 4k ultrán... :K

(#11081) AsakuraDave válasza Zorel (#11080) üzenetére


AsakuraDave
őstag

RTX3090, 9900K 4K bár nem tudom a beállításokat de 99%, hogy RT off meg nincs DLSS de így elég jól fut nála úgy tűnik. De le is lőttem nem akarom lespoilerezni magamnak a játékot :DDD

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#11082) likeaRAINBOW válasza Zorel (#11080) üzenetére


likeaRAINBOW
senior tag

jó vóna tudni, hány FPS-el száguld, meg mi a vas alatt :)

(#11083) bélanéni válasza AsakuraDave (#11081) üzenetére


bélanéni
őstag

Én is azt tervezem, hogy hamarosan befejezem. De nem megy egyelőre. Elvarázsol a game, ilyet még nem láttunk gyerekek :DDD Srác épp kiment éjszaka a városba, ez valami f**ng awesome. Álleejtős. Komolyan libabőr. Ami már ennyi idő alatt egyértelmű: az immerzió FP nézetben az igazi, ebben a game-ben nincs helye TP nézetnek.
Populáció: tökéletes, nincs semmi gond, az eddigi lelohasztó videókhoz képest mintha egy 10 fokkal jobb game.t néznék. Ömlengeni lehet csak, pedig kritikus vagyok :K

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#11084) l.skywalker válasza AsakuraDave (#11076) üzenetére


l.skywalker
félisten

Ha élő stream-et raktok be, azt is kérlek jelezzétek. Elsőre azt hittem ez valami zene videó.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11085) Silεncε válasza l.skywalker (#11078) üzenetére


Silεncε
őstag

Én most töltöttem le XSS-re, nálam 1.0.0.6 jött le

(#11086) sittes79 válasza l.skywalker (#11084) üzenetére


sittes79
addikt

Pc én day1 patch hány giga tudja valaki?

(#11087) Lajmund


Lajmund
senior tag

Tényleg elég jól néz ki engem megvettek kilóra. Holnap délutántól vasárnap estig a cyber térben leszek az biztos :)) :DD :)) :DD :)) :DD :)) :U :D :DDD

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#11089) WATERDACA


WATERDACA
őstag

Rossz hírek:

Gogon gyakran crashel a játék PC-n, egyelőre nem tudni, Gognál vagy játéknál van a gond.

u wanted, i got it \o/

(#11090) l.skywalker válasza WATERDACA (#11089) üzenetére


l.skywalker
félisten

Tudtommal nem kell hogy fusson a GOG Galaxy hozzá, az csak a Reward-okhoz kell. DRM free minden GOG tartalom, nem?

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11091) l.skywalker válasza Silεncε (#11085) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akkor majd még jönni fog ma update.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11092) C4mp3r válasza WATERDACA (#11089) üzenetére


C4mp3r
addikt

shroudnal es fextralife-nal is crashelt a game ugyanott, de annyira hogy utana elinditani sem tudtak. a gog overlay kikapcsolasaval sikerult megoldani, ugyhogy aki jot akar maganak szerintem mar most nyomja ki a gog settingsben.

(#11093) saelin


saelin
veterán

Youtube videó alapján jól fut ps4 pro-n is a játék. A videót amit néztem még day one patch nélkül volt. Innentől én meg is nyugodtam, a 'csába. Délután alszom egy picit és este mehet a móka.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#11094) freeknight


freeknight
őstag

PS4 stream van már? Vagy aki tolja már pl One S-en, milyen a teljesítmény?
Még mindig gondolkodom az előrendelés visszamondásán, ha a prevgen alap konzolokon nem üti meg a játék a játszhatóság küszöbét.

(#11095) l.skywalker válasza saelin (#11093) üzenetére


l.skywalker
félisten

Akarod mondani éjféltől? :D

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#11096) Laraxior


Laraxior
titán

Hoppácska, csak eljött a napja... :DDD

alt="" title=""

szerk.: Jó, hogy előrendelésbe 60EUR volt, most meg 55... Jól kezdődik. :(((

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#11097) almalé válasza AsakuraDave (#11076) üzenetére


almalé
tag

Hát ez rohadt jól néz ki :Y

(#11098) bélanéni válasza l.skywalker (#11095) üzenetére


bélanéni
őstag

1:00-től :D
Na megvárok még egy kis autókázást a városban és félreteszem a CP2077-et holnapig, ezt játszani kell. Annyit tudok mondani, hogy 1-2 reviewer egy hajszálnyit megkérdőjelezte számomra, hogy a hype indokolt volt-e. Most már minden kétely szertefoszlott, GOTY ;] :P

l.skywalker: my bad :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#11099) stuka20 válasza Laraxior (#11096) üzenetére


stuka20
aktív tag

Amúgy én örültem volna valami előrendelői kedvezménynek, mondjuk néhány órával korábban játszani, mint aki nem rendelte elő...

(#11100) tomazin válasza oriic (#11045) üzenetére


tomazin
veterán

vááá, köszi, ezt jó tudni

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.