Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10901) bélanéni válasza PeTeR_33 (#10889) üzenetére


bélanéni
őstag

1) Az hogy kiadsz 300e-t egy VGA-ra, egyáltalán nem azt jelenti, hogy mostantól 2 évig minden játéknak kötelező 100+ FPS-el mennie FHD@ULTRA@RTX ULTRA mellett. Jelenleg a VGA piac tragikus helyzetben van, néhány generáció óta 1 Ft-al nem csökken az aktuális generációs kártyák ára a termékciklus ideje alatt, így amikor az új gen.megjelenik, mindig 1,5x-es árszorzóval teszi ezt. 2010-ben 80e-ért a 2. legjobb GPU-t megkaptad, jelenleg 300e a 3070, ami sorban "csak" a 3. legjobb a piacon. Illetve az hogy a nyerészkedők/bitcoin bányászok 1 perc alatt felvásárolják a "normális" áron kínált hardvereket, tovább ront a piaci helyzeten. Sajnos az elvárásokat lejjebb kell adni, a még nagyon új és erőforrás-zabáló RTX technológia és az 1440p/4k erőltetése miatt. A DLSS2.0 némileg javít a helyzeten, de ott se szól másról a dolog, mint újabb kompromisszum kötésről.

2) "a 3080 pedig 4K-s kártya" Ez pontosan mit jelent, kellene definiálni. Azt, hogy A) ezzel a szlogennel reklámozzák B) Képes 4k-s felbontásban futtatni a játékokat. A marketingnek nem kell bedőlni, ha natív 4k-ban akar vki játszani RTX ULTRA mellett, kiadhat 800e-t is egy 3090-re, a legjobb vasat igénylő game-ek 2 vállra fektetik, tehát ha így nézzük a 4k nagyon nagy kamu egyelőre. Nem mindegy hogy Minecraft-ot, Fortnite-ot vagy CP2077-et akarsz 4k-ban futtatni, 5x-ös különbségek is lehetnek teljesítményben, de ugye ezzel nem mondtam újat. Tehát ma az 1000-nyi grafikai opció, a 3 elterjedt felbontás és az RTX miatt óriási az a paletta, amiből választhat a felhasználó, sajnos IGEN, még egy 300-400e-s VGA-val és 1M-s konfiggal is kompromisszumot kell kötni és megtalálni mindenkinek a számára megfelelő egyensúlyt a teljesítmény és képminőség között! :)

3) a CP2077 megjelenéskor illetve néhány hét múlva (lényegesen) jobb teljesítményre lesz képes. Én korábban azt tippeltem, egy 2060 szintű kártya nem lesz elég 1440p natív@ultra@60fps-re. Ez 90% hogy így lesz, egyelőre 30fps sincs meg. Az eddigi teljesítmény grafikonokat nem szabad nézni, a CDPR is felhívta rá a figyelmet. Javulni fog az összkép, de csodákat nem kell várni. Ez egy ultra komplex open world game, maximális szabadsággal.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10902) Peace válasza WATERDACA (#10899) üzenetére


Peace
nagyúr

Control az elképesztő volt látványban, imádtam! De ahogy Te is mondod, ott nagyon komolyan ráfeküdtek a témára a fejlesztők. A Legion egy vicc. Felraktam kipróbálni és konkrétan van benne tükröződés RT és ennyi??!!! Miafa**? Az úgy vicc kategória. Ha valóban bugos lesz CP-ben az RTX és ennyire szétcse**i az összképet és megöli az atmoszférát, akkor ki lesz kapcsolva. Emiatt a játék miatt vettem meg a videókártyát október végén, de ha elszúrták, akkor elszúrták. Marad a RT off ultra 1440p azt csókolom. :)

Nézegettem ma reggel is, de nem jött semmi GOG-on az 58 GB-hoz. Félek, hogy itt bizony hajnali 1-kor fog megérkezni a 43-50 GB-nyi peccs. Akkor viszont tuti csak elindítom és visszafekszem aludni szépen.

(#10903) Peace válasza Maxxy10 (#10900) üzenetére


Peace
nagyúr

Gyanúsan nem voltak erről hírek, szerintem sajnos nem lesz.

(#10904) nubreed válasza Peace (#10903) üzenetére


nubreed
veterán

Akkor majd használjuk az MSI Afterburnert. Bár az nem benchmark de legalább látod az fps értéket. Egyébként is mindenhez azt használok, a custom venti szabályzás miatt főleg, az fps számláló már csak hab a tortán.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10905) Peace válasza bélanéni (#10901) üzenetére


Peace
nagyúr

3070-es egy teljesen szuper 1440p kártya RTX nélkül!!! Azt elvárni, hogy RT ON DLSS nélkül 60+ menjen minden ezen a felbontáson amúgy is irreális elvárás.

(#10906) Cifu


Cifu
Topikgazda

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10907) bélanéni válasza Peace (#10905) üzenetére


bélanéni
őstag

Így van, ez a kártya ennyit tud jelenleg natív 1440p-ben, és 2-3 év múlva ugyanezt 1080p-ben vagy DLSS-el 1440p-ben. Mindig a legjobb hardvert igénylő játékokat értve ezalatt. Egyelőre FHD-ra ágyú verébre, néhány év múlva légpuska elefántra. :DDD Tehát ha valaki némi többlet potenciált szeretne és nem akar generációnként új VGA-t, nem biztos hogy akár FHD-ra is túlzás egy 3070.
nubreed: csak nehogy holnap 2, holnapután 3, és így tovább.... legyen belőle :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10908) nubreed válasza Cifu (#10906) üzenetére


nubreed
veterán

Milyen jó ezt olvasni/látni! El se hiszem. :R :C

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10909) D1Rect válasza bélanéni (#10901) üzenetére


D1Rect
félisten

A 3070-nek 499 USD(eur) az MSRP ára, azért drága, mert nincs.
MOD: Jobban belegondolva 2010 környékén valami 140K volt a 4870X2...

Van valamennyi áremelés minden generációval, de a "jajajjajajajaj milyen drága a vga" általában abból adódik, hogy olyan adatpontokat vesz a user, ami némileg eltér a valóságtól.
éves szinten 3-4%-ot gyengül a Ft/EUR árfolyam, 10 év alatt azért ez már önmagában jelentős.

[ Szerkesztve ]

(#10910) mettek válasza bélanéni (#10907) üzenetére


mettek
addikt

Na de azért így 2021 körül már sztem túl kellene lépni az FHD-n, lassan nem is kellene foglalkozni mint felbontással...johogy nem 720p felbontásokat is megadnak.

Az 1440p-nek meg a 4k-nak kellene lennie az alapnak. Illetve a vga gyártók is implementálhatnának driver szinten egy dinamikus felbontást mint ezt egy egy játék használja nagyon is jól (pl Forza Horizon). Ja hogy qz nem érdekük hogy sokáig és jól fussanak a programok egy egy vga alatt? Hát igen...igy kell venni 1-2 évente újat. :C

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#10911) D1Rect válasza mettek (#10910) üzenetére


D1Rect
félisten

"Na de azért így 2021 körül már sztem túl kellene lépni az FHD-n, lassan nem is kellene foglalkozni mint felbontással..."
Inkább 1080p@144Hz mint 4K@30Hz...

Én kb 100 cm-ről nézek egy 3840x1080-as 49 colos kijelzőt, szomorúbb lennék, ha nem 1080p x2 hanem 4K x2 lenne a felbontása.

[ Szerkesztve ]

(#10912) nubreed


nubreed
veterán

[Cyberpunk Is A 'Different Game On Console' After Patches - IGN Daily Fix]

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10913) donki válasza PeTeR_33 (#10886) üzenetére


donki
aktív tag

Nem akarlak megbántani, de már a 3070-nel eleve kompromisszumot kötöttél, mert vehettél volna 3090-et is. De ami a lényeg, hogy a modern játékok egytől egyig tartalmaznak rengeteg beállitási lehetőséget, amivel gyorsabbá teheted a futásukat. Nem muszáj minden csúszkát a maximumra tolni. És természetesen erősebb beállitásokkal játszhatsz, mintha mondjuk egy 1080-asod lenne, tehát a befektetett pénzedért kapsz is valamit.

[ Szerkesztve ]

(#10914) Imilenni


Imilenni
addikt

Azért ne tartsunk már ott, hogy a videókártyák tehetnek arról hogy szarul fut.
Nem optimalizálnak, azért fut sz#rul. :U

Press "F" to pay respects.

(#10915) gyimger válasza Imilenni (#10914) üzenetére


gyimger
őstag

Egyelőre ott tartunk, hogy egy meg sem jelent patch nélküli játék az, ami szarul fut. :)

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#10916) donki válasza mettek (#10910) üzenetére


donki
aktív tag

Én ezt egy kicsit másként látom. A tv esetében azt kell nézni, mi az amire van tartalom, játék esetében meg mi az amihez van teljesitmény. Egyik sem a 4k mellett szól.

(#10917) kiserik


kiserik
senior tag

Kicsit olyan ez, mint ha veszel egy erős sportkocsit jó drágán, majd felháborodsz, hogy a holnap megrendezendő versenyen lehet, hogy nem te nyersz, mert Forma1-es autók is indulhatnak, de még nevezési lista sincs. Tiéd a legerősebb gép a világon? Vagy a legdrágább? Nem? Akkor?

(#10918) Lajmund


Lajmund
senior tag

Én csak 1060-al vágok neki de nen aggódok azon hogy ronda lesz vagy kevés a látván a rdr2-őt is sikerült behergelni 1440p-be elég szép grafikával ultra-low beállításokkal. Nem tudom hogy a strix ennyire jól hűt meg jó a proci hűtóm de nem értem ezeket az aggodalmakat. Amúgy még annyit hogy szerintem is a 3 ezres szériákba alapnak kéne lennie a 4K-nak és már rég nem full HD-ról kéne beszélni jobb esetben (csak) fél millás gépeknél.

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#10919) Peace válasza D1Rect (#10909) üzenetére


Peace
nagyúr

Ott a pont! Ha lesz bőven kártya és hegyekben fog állni a nagykerekben, akkor 190k körül lesz a 3070 és 165 körül a 3060 Ti, ami azért igen baráti. ;)

(#10920) aprokaroka87 válasza Lajmund (#10918) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

4K, low, Rtx off?

Vagy 4K, Ultra, Rtx on

Mindkettő 4K :DDD

(#10921) Hauptmann válasza Peace (#10919) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kérdés, eljön valaha is ez az idő.

(#10922) Lajmund válasza aprokaroka87 (#10920) üzenetére


Lajmund
senior tag

Legyen 4k hight-ultra rtx off min 60 fps

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#10923) bélanéni válasza Lajmund (#10922) üzenetére


bélanéni
őstag

A problémát abban látom, hogy mindenki általánosságban beszél ezekről az igényekről, és hogy itt kellene tartani. A játékok 95%-a egy 3070-el elmegy 4k@ultra@60fps-el. Csak pont az az 5% nem, ahol erre valóban szükség lenne és óriásit dobna a látványon és az élményen a 4k. Zsozé nagyon jó hasonlattal élt: Minecraftba RTX meg 4k olyan mint amikor egy szarkupacra felteszel egy cimtromkarikát :DDD (nem az 500M minecraft rajongót akartam megbántani, de a hasonlat kiváló)

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10924) VikMorroHun válasza Peace (#10919) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Van remény. Már közel 2000 dollárt esett a Bitcoin ára a csúcsról. Ha megismétlődik a 2017/18-as folyamat, pár hónap múlva kiszállnak a bányászok, és lehet majd normálisan kártyát venni. Használtan meg tucatjával. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#10925) nubreed


nubreed
veterán

Egy újabb spoiler mentes CP 2077 review: [link]

E szerint 25 óra volt neki a main story és szerinte ne dőljünk be azoknak akik ennél kevesebbet mondanak, mert az első végig játszásában szinte csak erre koncentrált (összesen 40 órát játszott vele elsőre).
Nagyon-nagyon magas minőségű az egész megvalósítás, ami a main storyt illeti meg minden mást is. A side questek sokszor már-már main story questnek hatnak, komoly befolyásuk van arra, hogy hogyan alakul a fő szál. Rengeteg választási lehetőség és dialogue opció is van, nem valószínű, hogy lesz két egyforma végig játszás.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10926) cyberkind válasza mettek (#10910) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, ez mehetne is, de ugye valamivel el kell adni az új kártyákat, így az RT megteszi a hatását, engem mondjuk totál hidegen hagy, bár ha egyszer jönne efy olyan játék ahol tényleg szebb és több az RT, akkor meggondolnám.

Paranormal Cocktivity

(#10927) D1Rect válasza Hauptmann (#10921) üzenetére


D1Rect
félisten

2021 március, ha persze megint mining wars lesz, akkor megjósolhatatlan.

(#10928) Peace válasza Hauptmann (#10921) üzenetére


Peace
nagyúr

Eljön, no para!!!! Akinek sürgős, az megfizeti a felárat. Aki ráér, annak lesz lehetősége normális áron új generációs kártyát venni. Ez lehet, hogy tavasz. Lehet, hogy nyár eleje, de ez most sajnos ilyen. Én bevallottam, megvettem a 2080S-t októberben 230-ért. Nekem tele volt a hócipőm a kártyahiánnyal és játszani szerettem volna. Főleg a CP2077-el, de előtte azért csak végigvittem egy Control-t és Valhalla-t a kártyával és piszkosul élveztem a látványt és sebességet. Sokan körberöhögtek. Hadd tegyék. Nem zavar. A gépben van és tudok játszani. 300-at nem adok egy 190k-s RTX 3070-ért. ;)

(#10929) Chalez


Chalez
őstag

Hardware Unboxed szerint van beállítva az RDR2 nálam és csodálatos grafikával, 100-120 fps-el futtatom, messze nem ultrára állítva az opciókat (néhányat igen) 2080 Ti videókártyám van, ami kb. egyenrangú egy 3070-el, húzva meg ott is hagyja.
Szerintem itt is meg lehet találni azt a kis kompromisszumot, amivel mindenkinek szépen el fog futni.
Sajnos 1060, 570 és társaival viszont erősen low-med beállítások lesznek majd érzésem szerint, bár ne legyen igazam. :(

(#10930) Peace válasza Chalez (#10929) üzenetére


Peace
nagyúr

Őt már ugye én is többször linkeltem ide, hogy érdemes figyelni a csatornáját. Valhalla-nál is közel 20% FPS boostot kaptam és szinte semmi látványbeli romlás nem következett be. Lehet ezt okosan is csinálni. ;)

(#10931) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Na csak nem bírtam ki, még mindig itt ólálkodok a topicban :D
De legalább spoilerbe nem futottam még bele se itt, se máshol, ami örvendetes.
Gépigény témához megint: az az igazság, hogy ha az RDR2-höz hasonlóan medium-high-ultra beállításokkal ahhoz hasonló fidelitást és teljesítményt tudok majd elérni 1440p-ben, az nekem elég.
Egy jó játék esetében elnézőbb vagyok mind a gépigény, mind a bugok tekintetében. A Cyberpunk pedig annak ellenére kapott sok helyen 9-10 pontot, hogy a beszámolók alapján gyakorlatilag hemzseg a bugoktól.
Pár éve a Mankind Divided itt vérzett el. A játék középszerű volt, a világ élettelen, és az optimalizáció is borzalmas.

(#10932) nubreed


nubreed
veterán

És még egy jó hír, abból a reviewból amit fentebb linkeltem, csak most értem ahhoz a részhez: a srácnak 980Ti -je van és high setting mellet általában megvolt neki a 60 fps, i7 quad core cpu mellett. A felbontás szerintem fhd. Szerintem ez nem azt sejteti, hogy szarul lenne optimalizálva a játék és akkor erre ugye még jön a driver és egy peccs és -Denuvo.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10933) WATERDACA válasza nubreed (#10932) üzenetére


WATERDACA
őstag

Ez kicsit hihetetlen így elsőre, de úgy legyen! :R

u wanted, i got it \o/

(#10934) Silverboy válasza Chalez (#10929) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Reméljük nem lesz.

7700HQ, 1060M, 32GB, 1080p Ultra:

Watch Dogs 2 ~ 47
(Legion nem tetszet így nincs meg , Ismerős egy ~ 30FPS körülit mondott Highon 55 körül játszik vele)
AC: Vallhala ~ 42
Horizon Zero Dawn ~ 39

Jó erős MED (néhány opció talán HIGH ;] ) ~ 40-50 játszható érték számomra meglesz (nem esik be 35 alá magyarul)

#10932 nubreed
Még a végén meg lesz a 60~ Highon :C egy 3 éves configgal

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#10935) LK válasza Chalez (#10929) üzenetére


LK
addikt

Eleve nem összehasonlítható az 1060 és az 570. Az 1060 valamennyivel gyorsabb, de 6GB Rammal számolandó, a másiknál a legtöbb kártya 4GB-os. Ha igazad lesz és low-med, akkor 570-low, 1060-med. Ha megy a med-high, akkor értelemszerűen. Ne feledd, hogy Cifu már említette, hogy a cdpr szerint amivel mi fogunk játszani holnap este, az nem azonos a tesztelésre küldött példányokkal.
Megnéztem a beállításokat és 2 db-ot találtam ami nekem számít. Mindent leveszek a textúrán kívül. A textúrát megpróbálom med és high is, és nézem hogy belassul-e. Holnap este megmondom (megmondjuk). Legalább 4 embert számoltam össze, akinek 570 van. Illetve az alatta lévő gépet se hagyjuk figyelmen kívül, mindenkinek más az alapja (proci,ram,ssd,alaplap). Harmadrészt, meg jönnek a peccsek egymás után, hátha igaz lesz az a sárga táblázat előbb utóbb. Szóval holnap estétől nálam tesztelés lesz, szépen táblázatba fogom írni az fps-eket. Aztán meglátjuk mi lesz.
(ja új AMD driver már fent van)

Mindenkinek: Jó szórakozást kívánok a játékhoz előre is, és szeretnék gratulálni mindenkinek, hogy kibírtuk a csúszás időszakait! Égessük fel azt a város! :R

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#10936) nubreed válasza WATERDACA (#10933) üzenetére


nubreed
veterán

Nem hiszem, hogy hazudna. Láttam már jó néhány másik videoját is, nem egy kamus srác.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10937) bélanéni válasza Fitzgerald (#10931) üzenetére


bélanéni
őstag

Ez azért megdöbbentő számomra, mert mást se olvasok hogy a W3 is mennyire bugos volt, miközben én a 60-70 órás végigjátszásom alatt egyel se találkoztam. IGAZ, 1) én általában toleráns vagyok a bugokkal szemben - talán szakmai ártalom; maximalista vagyok a saját munkámban, nem maradhat hiba, sőt szépséghiba sem, ennek ellenére látom, hogy egy tízezerszer kevésbé komplex programot is mennyire nehéz hiba"mentesre" programozni / csiszolni 2) én a W3-at szűkös szabadidő miatt 2015-ben 1-2 hónap alatt toltam végig, tehát lehet hogy mázlim volt, hogy mire belefutottam volna egy bugba, azt már kigyomlálták épp előtte. Semmi sem lehetetlen, de mindent egybevetve is kitágult szemekkel pislogok, amikor mindenki mindenhol azt írja a W3 egy bughalmaz volt. MI?? :DDD Akkor egy rohadt mázlista vagyok, és szeretném ha a CP2077 is ekkora bughalmaz lenne :DDD

Peace: esküszöm egy apró bug se jött elő nálam. Nemhogy játékot megakasztó.... lehet a hardvertől is függ, de azért az meglepő hogy a review-kat készítők igencsak naprakész vassal estek neki, tehát itt ilyenről nem lehet szó, hogy az 5-6 éves PC volt az oka.

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10938) Cifu válasza WATERDACA (#10933) üzenetére


Cifu
Topikgazda

A twiterren is azt írták korábban, hogy az Ultra beállítások illetve a Ray-Tracing eszi nagyon a gépet. Tehát ez is azért érdekes, mert innen kezdve a full ultra beállításokkal végzett benchmarkoknak nem sok létjogosultságuk lesz, ha a játék optimalizáltságát szeretné valaki értékelni - mégis sokan így fognak tenni várhatóan...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#10939) Peace válasza Silverboy (#10934) üzenetére


Peace
nagyúr

Vagy nem kell FPS számlálót nézni. Ha érzetre nem szaggat, nem lassul be, akkor csak élvezni kell a játékot és nincs gyomorideg. :P

(#10940) Peace válasza bélanéni (#10937) üzenetére


Peace
nagyúr

Én is remélem, hogy pontosan annyi buggal találkozok majd, mint W3 esetében!!! :DDD Megjelenéskor rárepültem és ráfeküdtem, de nekem se jött elő semmi abban a 3-4 hétben hála az égnek!

(#10942) nubreed válasza LK (#10935) üzenetére


nubreed
veterán

Wake the fuck up Samurai! We have a city to burn. :R :C

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10943) Chalez válasza Peace (#10930) üzenetére


Chalez
őstag

Így van! És sokkal jobban hiszek neki, mint magamnak, mert ő olyan részletesen prezentálja a grafikai megjelenítéseket egymás mellett összehasonlítva, hogy arra nincs szó! :K
Sajnos én az ételből sem tudom megmondani, hogy mi hiányzik még belőle, eléggé széles a spektrum, amin el tudom fogadni a dolgokat. Ő viszont egy "mesterszakács" és ha azt mondja, hogy xy opciót ha leveszem mediumra, miközben rengeteg fps-t nyerek, látványvilág pedig marad hasonló, akkor elhiszem. Szinte biztos vagyok benne, hogy CP2077 guide is lesz, mert mihez máshoz lenne, ha nem ehhez. Kellene neki írni, hogy gyorsan várjuk a videóját :DDD

(#10944) WATERDACA válasza Cifu (#10938) üzenetére


WATERDACA
őstag

Általában high és ultra között sok különbség nem szokott lenni. Ez így elsőre nem hangzik rosszul. Ha nem lesz benchmark, akkor viszont Nomadként hátrány lesz indulni, outposton ugyanis nem lehet tesztelni a teljesítményt, úgyis a városban megy majd le az FPS.

Újabb ok hogy miért ne Nomaddal kezdjem :D

u wanted, i got it \o/

(#10945) Peace válasza Chalez (#10943) üzenetére


Peace
nagyúr

Nekem is az tetszett, hogy szuperül egymás mellé tette a két képet és pontosan láthattad, hogy ténylegesen mekkora különbség lesz. Valhalla mondjuk tipikusan az a játék, ahol néha tényleg elképesztően szép volt a látvány és a HDR-es napfelkelte közben bekönnyeztél, vagy sok helyen a közeli képeken látszott, hogy valójában mennyire elkent takony textúrákkal operál. :P

(#10946) gyimger válasza Cifu (#10938) üzenetére


gyimger
őstag

Azt hiszem, a Kingdom Come a mai napig kiír egy üzenetet, amikor Ultrára akarjuk rakni, hogy csak jövőbeni konfig lesz képes a megfelelő futtatásra. Még GF Now-val is! Itt is így kell majd felfogni. :) De persze most is: még nem jelent meg.

"The day is done, time has come. You battled hard, the war is won. You did your worst, you tried your best. Now it's time to rest. Now it's time to rest."

(#10947) nubreed válasza WATERDACA (#10944) üzenetére


nubreed
veterán

LOL.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10948) Chalez válasza LK (#10935) üzenetére


Chalez
őstag

Szerintem igenis összehasonlítható az 570 és az 1060. Max 5-10% előny van az 1060 javára, de az sem mindenhol. Akár testvérek is lehetnének, nézd csak ezt meg:

[link]

(#10949) Rossi válasza bélanéni (#10937) üzenetére


Rossi
addikt

Nekem 170 óra volt a W3 kiegészítőkkel, és nagyon nem vagyok "fullra kijátszós".
Más fogalmaink vannak a szűkös szabadidőről, nekem fél év volt a végigjátszás...
Én 2017 elején toltam végig, nem emlékszem komolyabb bugra.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#10950) bélanéni válasza Rossi (#10949) üzenetére


bélanéni
őstag

Volt az 3 hónap is, csak nem akartam újabb lehurrogást, mekkora casual gamer vagyok. Amúgy az vagyok :DDD Hát elég szűkös az a napi 1 óra kb.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.