Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu


__________________________________________________________
*A Topicban működik a Spoiler TAG (SP), legyetek szíves használni!*
[Cyberpunk 2077 screenshot & érdekességek topic]
________________________________________
Magyar Discord Szerver

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) nubreed válasza wtshuaweip9 (#10046) üzenetére


nubreed
veterán

A day 0 patch talán segít ezen, majd kiderül. Egyébként ahogy előttem is írták, egy kb 7 éves hardvertől ne várjunk csodákat. Ez van és kész.

#10044: Már más játékokkal is előfordult ez sajnos, hogy a kalózok előbb játszottak egy adott játékkal. Ha így lesz itt is, valószínű még több video fog kiszivárogni a gameplay -ből. De nem tudjuk, hogy pontosan mi kerül ki a torrent oldalakra, ha egyáltalán kikerül bármi is, őszinténszólva én remélem, hogy nem fog semmi és tényleg mindenki csak csütörtöktől játszhat.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10052) wjbhbdux válasza VikMorroHun (#10048) üzenetére


wjbhbdux
veterán

hát két lehetőség van, vagy benne lesz az összes fájl és feltörik, vagy kihagynak párat és összeszarja magát a GOG a megjelenéskor míg a Steamesek vígan játszanak majd vele ;]

/s

(#10053) bélanéni válasza stuka20 (#10037) üzenetére


bélanéni
őstag

Nem, a GOG-on valaha megjelent egyetlen játék sem tartalmaz DRM-et. Nyilván a saját játékukra végképp nem tesznek. Aki ezt a game-et letorrentezi, vagy nagyon meg van szorulva vagy abszolút nem tervez komolyabban játszani a játékkal. Őszintén gondolom, a CDPR egyik tábortól sem fogja sajnálni azt hogy ingyen birtokba veszik a játékukat. Így is termel majd elég bevételt az a cirka 10-20M eladott példány. Nagyon helyesen gondolkoznak: igyekeznek rengeteg befektetett munkával elnyerni a játékosok bizalmát, és nem rövidtávú céljaik vannak.

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10054) Vesa válasza bélanéni (#10053) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Illetőleg ezekből lesznek a későbbi vásárlók, amit egyébként felismert a CDPR. A GTA-tól kezdve a Witcher 3-ig minden ngyobb, drága játékot az tud eladni még évekkel később is, hogy a release day környékének árát megfizetni nem képes réteg idővel megveszi a GOTY-t akcióban, féláron. Ez kicsit olyan, mint a használt autó. Akinek nincs pénze újra, annak az marad.

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#10055) nesh_019


nesh_019
senior tag

Én megvettem a játékot és majd ott akarom végigvinni a storyt, lehet hogy ez valakit zavarni fog de én örülnék hogyha holnap este már fent lenne virágboltban mert akkor tudnék vele játszani :DD , mehetne a "béta" teszt és a város felfedezése, eredeti játékkal meg a story.

Az én felfogásom szerint aki megvette eredetibe a játékot az bűntudat nélkül letöltheti a piacról, :))
Az nem az mi hibánk hogy egy ilyen játékba nem raknak denuvot...
Ha én csináltam volna a játékot biztos belerakom a legjobb védelmet, hogy a sok ráizgulós lopós csak azért is megvegye!

De szerintem ez a játék még így is olyan eladásokat fog csinálni hogy első pár napban 5 misi ha nem több.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#10056) pandras83


pandras83
senior tag

vicces hogy fórumtársak milyen félve jósoltak 10k hsz-t, amikor csak 300-at tippelek majd arra, hogy kinek mennyivel és mennyi idő alatt jött le az előtöltés

Cyberfuck Patchrunner

(#10057) zkxdn válasza pandras83 (#10056) üzenetére


zkxdn
őstag

Holnap peregni fog a topik tuti :DDD

(#10058) bélanéni válasza nesh_019 (#10055) üzenetére


bélanéni
őstag

ELVILEG bűnt az sem követ el, aki nem veszi meg, csak a virágboltos verzió van meg neki, ugyanis a CDPR maga kínálja tálcán ezt a lehetőséget. Azt viszont nem gondolom hogy az előtöltés játszható lesz, nem nagy kaland kihagyni belőle párszáz megabájtnyi, az indításhoz legfontosabb fájlokat. Ha mégis jatszható lesz, az akkor szándékos lesz :DDD

Ezzel NEM promotálni vagy ajánlani akarom a virágbolti verziót, de ezek tények. A CDPR így gondolkozik, később a ma még virágboltba járkálókból lesznek az újabb vásárlók. :R

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10059) Segal válasza nesh_019 (#10055) üzenetére


Segal
veterán

Semmi értelme nem lett volna denuvo-t rakni rá.
Egyrészt manapság a többségét a játékoknak még ezzel a védelemmel is simán törik, másrészt meg úgysem vette volna meg aki a warez verzióra vár hanem kiseggelte volna amíg sikerül feltörni.
Cserébe mi szívtunk volna mert erőforrást viszont igényel a denuvo futása.
Szóval felőlem kerüljön fel a megjelenés napján ha ez valakit boldogít, én nem sajnáltam rá a pénzt.
Pedig nagyon sok játéknál inkább várok az első vagy második leakciózásig (szituációfüggő hogy mekkorát kap elsőre és mennyire érdekel) de itt azt mondtam hogy oké ez a kivétel :K

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#10060) gyantaszuz válasza Vesa (#10050) üzenetére


gyantaszuz
tag

Aki steamen vette, az simán át tud menni másik szerverre a beállításokban, ha lassú lenne a letöltés.
De mivel lesz bő 2 napja, én nem aggódnék.

(#10061) nubreed válasza zkxdn (#10057) üzenetére


nubreed
veterán

Csütörtökig végülis lesz még 3 nap, hogy lecsorogjon a kb 70 giga ha még gyök 2 -vel jön, akkor is. :DDD

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10062) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Vagy megveszed a játékot, 29. napon refundolod és játszhatsz vele tovább. Addig a frissítéseket megkapod te is.

Érdekes dolog ez a drm free, de elvileg ezt is bárki megcsinálhatja nem? :F

We are only Stardust...

(#10063) stuka20


stuka20
aktív tag

Azt tudom, hogy minden játékuk drm free, én a pre-loadra értettem. Hogy legalább addig lehetne rajta némi védelem, míg hivatalosan meg nem jelenik mindenkinek.

(#10064) nesh_019 válasza Segal (#10059) üzenetére


nesh_019
senior tag

Mai napig vannak olyan gamek amik 1 éve megjelentek és nem tudják őket feltörni.
Ha mindig előfizetnek a legújabb denuvo frissítésre a játék gyártok akkor feltörhetetlen, csak nagyon drága.

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#10065) bélanéni válasza Jinxb1rd (#10062) üzenetére


bélanéni
őstag

Ha nem érzi, hogy ez kicsit arcpirító, és 100%-os nyugalommal és bűntudat nélkül tud tovább játszani, persze :DDD

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10066) nubreed válasza Segal (#10059) üzenetére


nubreed
veterán

"Pedig nagyon sok játéknál inkább várok az első vagy második leakciózásig (szituációfüggő hogy mekkorát kap elsőre és mennyire érdekel) de itt azt mondtam hogy oké ez a kivétel"

Ez nálam is pontosan így van. Sokkal kevesebb az a játék amit teljes áron vettem meg, mint azok amiket akcióban. De a CP-t már olyan régóta várom, hogy eszembe nem jutna várni fél - egy évet. És virágboltolni sem akarok, remélem nem csak a hype trainre ültünk fel és tényleg nagy élmény lesz a játék, én megelőlegezem a CDPR -nak a bizalmat.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10067) Jinxb1rd válasza bélanéni (#10065) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Önnyugtatásra ott lesz az, hogy ha le lesz akciózva 15 euróra, akkor megveszi. ;]

We are only Stardust...

(#10068) Vesa válasza nubreed (#10066) üzenetére


Vesa
Topikgazda

Mondjuk a virágboltiban egy ekkora címnél szerintem még a szokásosnál is nagyobb veszély van egy telepített trójai vagy egyéb vírus miatt. Rengetegen fogják letölteni is, biztosan rárepülnek a VR maffiózók a lehetőségre és teleszórják a virágboltit minden "jóval"...

[ Szerkesztve ]

A tudomány a valóság költészete!

(#10069) nubreed válasza Vesa (#10068) üzenetére


nubreed
veterán

Igen, ez meg a másik. Én is gyanítom, hogy így lesz, nem egy életbiztosítás ezt most letölteni a virágboltból.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10070) ProEvoFan válasza bélanéni (#10058) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Ha én lennék ott a főnök, akkor PCre ki sem adnám minimum egy évig.Addig meg konzolon dőlne a lé, utána meg PCn talán nem fájna annyira a sok(k) warez huszár.

(#10071) gejala válasza ProEvoFan (#10070) üzenetére


gejala
őstag

Steamen folyamatosan #1 top seller a játék. Ennél jobban hogyan dőljön a lé? :D

Az ő taktikájuk az, hogy olyan jó játékot csinálnak, amit meg akarnak venni az emberek megjelenéskor és nem csak "majd egyszer bundliban/75% offban jó lesz" kategóriásat.

[ Szerkesztve ]

(#10072) nesh_019 válasza ProEvoFan (#10070) üzenetére


nesh_019
senior tag

Ne sértegesd a pécéseket, köszi, keresd meg a konzolos fórumot ott beszéljetek erről. :(((

Ha nem lenne PC, te a konzolodon nem is tudnál vele játszani, sőt semmivel sem, mert számítógépeken csinálják a játékokat és nem konzolon :DD

konzolon is van warez.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#10073) Imilenni


Imilenni
addikt

Nincs sok értelme szerintem a DRM-nek, ha jó a játék úgyis megveszik. :R

Press "F" to pay respects.

(#10074) mike1334 válasza pandras83 (#10056) üzenetére


mike1334
veterán

Nekem már lenn van napok óta :P

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#10075) Wesder válasza nesh_019 (#10072) üzenetére


Wesder
félisten

Tetszik, vagy sem a PC tàrsadalom ilyen. Nyílvàn, ha nem a te inged, akkor nem kell felvenned sem és akkor nem fogsz megsértődni sem.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10076) nubreed válasza ProEvoFan (#10070) üzenetére


nubreed
veterán

Még szerencse, hogy te nem vagy pozícióban ilyen helyeken, remélem soha nem is leszel.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10077) wjbhbdux válasza Wesder (#10075) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Hagyjuk már. Ha konzolra lenne warez akkor ugyanúgy rántaná a nép arra is az ingyen játékokat, ahogy 10 éve is tették. Az nyerné a konzolháborút amire lehet ingyen játszani, lásd az xbox 360 népszerűségét a ps3-al szemben.

/s

(#10078) nubreed válasza wjbhbdux (#10077) üzenetére


nubreed
veterán

Pontosan!

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10079) almalé


almalé
tag

Még egy 8 perces gameplay [link]. Story mission, úgyhogy spoileres, de egy pillanatra megéri belenézni. Nagyon jól mutat a belső épület design.

[ Szerkesztve ]

(#10080) nesh_019 válasza Wesder (#10075) üzenetére


nesh_019
senior tag

De magamra veszem mert a konzolok azok olyanok mint ebben a Cyberpunk játékban a legalsó 2 osztály a Kitsch és az Entropism.

A két felső osztály a neomilitarism és neokitsch nélkül nem is létezhetnének :D :DDD
Aztán folyamat itt pattognak és miattuk nem játszhattam már előző hónapban mert intéztek egy delayt a 7 éves hardverükkel. :))

konzolra is van warez.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#10081) bélanéni válasza ProEvoFan (#10070) üzenetére


bélanéni
őstag

Még jó hogy nem te vagy, így az olyan lelkiismeretes PC játékos mint én és még néhány millió első naptól kezdve tudja élvezni ezt a mesterművet :K

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10082) nubreed válasza nesh_019 (#10080) üzenetére


nubreed
veterán

Ennyi. :D Ha nem kellett volna Xone -ra és PS4 -re optimalizálni (és még így véleményesen fog futna valszeg) akkor már rég kint lenne a játék. Szóval minden szavaddal egyetértek.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10083) Wesder válasza wjbhbdux (#10077) üzenetére


Wesder
félisten

De szerencsére nincsen. Ez a "mi lenne, ha" most sem működik.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10084) Wesder válasza nesh_019 (#10080) üzenetére


Wesder
félisten

Csak volt warez.
Miutàn a jàték konzolon fogja a legtöbb pénzt hozni még szép hogy arra van priorítàs.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10085) nesh_019 válasza Wesder (#10084) üzenetére


nesh_019
senior tag

Ezt hogy érted hogy volt, hova ment a konzol warez? Kávé szünetre vagy mi?
Old genen[PS4 stb ] lehet venni feltört gépeket amin egy csomó játék müködik csak nem a legfrissebb OS szoftververzióval, de azt is mindig hozzá igazítják idővel a konzolos crackkerek és folyamatosan bővül a játék kínálat.

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#10086) Wesder válasza nesh_019 (#10085) üzenetére


Wesder
félisten

Màr csak azért is volt, mert azzal màr nem mész online, offline meg akàr egy féltéglàt is tehetnék a TV alà, kb annyit is érne. Boxot pl nem is tudod törni, tehàt ott nincs warez.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#10087) l.skywalker


l.skywalker
félisten

Ezt a Warez témát és úgy általában ezt a nyilvánvaló OFF-olást sürgősen be lehet fejezni! Aki nem akar a játékról beszélgetni, nem baj. Privátban lehet erről tovább eszmét cserélni!!!

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#10088) nesh_019 válasza Wesder (#10086) üzenetére


nesh_019
senior tag

Attól még erős kijelentés az hogy nincs warez :W
Befejeztem a veszekedést mert most már csak személyeskedni tudnék és azt tiltja a szabályzat :N :DDD

[ Szerkesztve ]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#10089) ProEvoFan válasza nubreed (#10082) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Én is lelkiismeretes PC játékos voltam és passzívan az vagyok még, hiszen én veszem a gyereknek a játékokat PCre (is). :K
Nem a magunk fajták miatt ez a véleményem. :R
A Cyberpunk konzolra és PCre is meglesz véve, mint a Witcher 3, mert megérdemli.PCre később, akciósan.

[ Szerkesztve ]

(#10090) wjbhbdux válasza l.skywalker (#10087) üzenetére


wjbhbdux
veterán

milenne ha megnyílnan a konzolos Cyberpunk topic? ha visszaolvasol hónapokra wesder és lnb minden beböfögése egy oldalas vitatkozásba fajul el, legyen inkább saját játszóterük, ők se szeretnek itt lenni és mi se kívánjuk őket.

/s

(#10091) Hartigan


Hartigan
csendes tag

Most csekkoltam a Konzolvilag oldalát (mert még mindig nem írtak) és PC-re már kiírták hogy elfogyott az előrendelés. :Y

(#10092) Kjissz


Kjissz
újonc

Nekem most jött az üzenet a Konzolvilágtól hogy már becsomagolva és 10.-én már hozza is a futár :DD

(#10093) sixpak válasza Vesa (#10068) üzenetére


sixpak
nagyúr

Cseppet sem sajnálom őket, ha így járnak.
Én személy szerint soha, semmilyen játékot nem lopok el, szennyesnek érezném a gépem azután. :D
14 éve van Steam fiókom, azóta tiszta a gépem "mint egy szűzlány pin@ja", hogy egy klasszikust idézzek.
Ha van rá keret megveszem, ami kell, ha nincs, akkor várok egy akcióra.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#10094) NomAd_82 válasza wjbhbdux (#10090) üzenetére


NomAd_82
aktív tag

+1

(#10095) nubreed válasza almalé (#10079) üzenetére


nubreed
veterán

Már el is távolították.

We are the first of cyber evolution. We are the first to program your future.

(#10096) zkxdn válasza Kjissz (#10092) üzenetére


zkxdn
őstag

Most vasárnap este? Biztos? :DDD
Mindenesetre GG :C

[ Szerkesztve ]

(#10097) bélanéni válasza zkxdn (#10096) üzenetére


bélanéni
őstag

A KV szerű boltokban szerintem ebben az időszakban nincs olyan hogy 7vége :DDD

Nekem még nem írtak hogy 10-én érkezik a Guide CE könyv :O :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha mindig igazat mondasz, semmire sem kell emlékezned.

(#10098) solena válasza zkxdn (#10096) üzenetére


solena
tag

Nekem is most fél hétkor vinnyogott a telefon, hogy e-mail:DD Úgyhogy szóltam a zuramnak, hogy csütörtökön ki ne tegye a lábát a lakásból, mert jön a futár:DDD

Ba'jur, beskar'gam, Ara'nov, aliit, Mando'a bal Mand'alor, An vencuyan mhi. - Resol'nare

(#10099) JenciHUN válasza solena (#10098) üzenetére


JenciHUN
aktív tag

Nekem is megjött! Boldogság :C

(#10100) nincsnév007


nincsnév007
őstag

10 perce jött az email hogy átadták a futárnak :C :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Cyberpunk 2077 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.