- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Elektromos rásegítésű kerékpárok
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- sziku69: Szólánc.
- GoodSpeed: POCO X6 PRO 5G 12/512 GB vs Samsung Galaxy S24 FE 8/256GB
- Gurulunk, WAZE?!
- eBay-es kütyük kis pénzért
-
LOGOUT
Ez a topic az Amatőr csillagászattal, csillagászati eszközökkel, és a velük kapcsolatos kérdésekkel, tapasztalatokkal foglalkozik, kizárólag hobbi szinten.
Új hozzászólás Aktív témák
-
kuyarashi
őstag
válasz
popey37 #1046 üzenetére
Az menő. Ki csinálta?
#1045
Tuti, hogy nemsokára a Föld "lerázza" magáról a szemetet. Az emberiség vagy elpusztul, vagy addigra lelép. De az is milyen már? Szóval hátrahagyjuk a szülőbolygónkat, merthogy számunkra élhetetlenné válik, mintha tönkrement volna. Közben pedig önzetlenül mindent biztosít, hogy jól éljünk. Persze nem "ő" van miattunk; a helyzet fordított: nem a Föld van értünk, hanem mi azért lehetünk itt, mert van a Föld, víz, növények, stb.A többivel én sem egészen értek egyet.
Szóval az egyik, hogy szerintem te sem ismered behatóan mondjuk a saját emésztőrendszeredet, pedig ebben a pillanatban is használod. Ha nem lenne, te sem lennél, mégsem ezt kutatod. (Persze lehet pont képben vagy a területen, ezért nem feltétlenül jó a példa.)
Ha az ember nem volna kíváncsi, akkor még mindig a "fákon élne", bár valószínűleg jobb volna ez mindenkinek.Szóval az emberiség vagy előre megy és annak ilyen árai vannak, vagy a jelenben élve egy helyben topog. Szerintem már eljutottunk rég oda, hogy a jelen megélése közben, a jövőt is kutassuk, s a jövőbe tekintsünk.
A másik, hogy a pénz tényleg nem jól oszlik meg, de a forrása ennek fentről jön, ott van a probléma, de még inkább globális. Nem a NASA és más kutatók hibája ez. Nem egy szándékos tervezés miatt van így, vagy ha igen, akkor sem maga a kutatócsoport, vagy egyesület, stb. irányítja. Ők csak szeretnének előre haladni, amihez vagy kapnak pénzt, vagy nem.
Egyik cél éppen az, hogy mire sikerül tönkrerakni a bolygót, addigra legyen alternatíva.
Van néhány felfedezés is, ami régen feltételezés volt, mára pedig bebizonyították. Más kérdés, hogy mi értelme, de hogy nem hátráltat, az biztos. Szerintem érdemes nyitottnak lenni.Ami a legfontosabb az egészségünkkel és a társadalmunkkal kapcsolatban, hogy a gondolkodásmóddal van a probléma, méghozzá gyökereiben. Messzemenően nem csak a pénzről van szó.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Kínai és egyéb olcsó órák topikja
- Raspberry Pi
- Linux felhasználók OFF topikja
- Milyen videókártyát?
- Rezsicsökkentés, spórolás (fűtés, szigetelés, stb.)
- Háztartási gépek
- iPad topik
- Sub-ZeRo: Euro Truck Simulator 2 & American Truck Simulator 1 (esetleg 2 majd, ha lesz) :)
- iPhone topik
- Házimozi belépő szinten
- További aktív témák...
- Edge Ryde Seven 26" első-hátsó kerékszett Shimano SLX agy
- Prologo Nagó Evo Tri 40 kerékpár nyereg
- 3+2+1-es ágyazható ülőgarnitúra eladó bordó színben.
- Alig használt Philips darálós, tejhabosítós kávéfőző
- Philips LatteGo 5400 Automata Kávégép I Új Tejtartály I Frissen Tisztítva I GARANCIA I BESZÁMÍTÁS
- BESZÁMÍTÁS! MSI B450M R5 5600X 32GB DDR4 512GB SSD RX 6700XT 12GB GDDR6 Zalman Z1 Plus Seasonic 650W
- Update 04.25. Bomba árak 2025-ben is! Üzleti - Consumer laptopok DELL FUJITSU HP LENOVO
- Xiaomi Redmi 9AT 32GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A13/Samsung Galaxy A33/Samsung Galaxy A53
- Csere-Beszámítás! Kezdő Gamer számítógép. I5 6400 / GTX 1060 3GB / 16GB DDR4 / 250SSD + 1TB HDD
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest