Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27151) Slystyle válasza Azharel (#27149) üzenetére


Slystyle
őstag

Heti 3-4 láda vagy skin vegyítve. Aktuális Operation belépővel pedig 6-8, ugyanígy vegyítve.

Boldog új évet amúgy srácok, remélem mindenkinek jól telt az este! :)

(#27152) Riccsiz_h válasza vorosmarti (#27147) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

csak azért gondolom, mert ha akciós a csalók/smurfök kisebb befektetéssel megveszik a gamet, mikor 2€ volt a CS:GO anno, akkor hetekig nem lehetett normálisan játszani a sok második accos player miatt

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#27153) pr1mzejEE válasza Azharel (#27149) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Mind2-ből eshet 4db összesen. Tehát 2 láda, 2 skin és már ki is pottyantak a heti droppok.

ui.: Nem frissítettem, Sly már leírta:D

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#27154) vorosmarti válasza Riccsiz_h (#27152) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ebben igazad lehet, talán ilyenkor még többen vannak. Akkor valóban nekem is feltűnt ez, amikor 75%-os akció volt a GO-ra.

Amúgy általában az a "szabály", hogyha végre sikerül 2 matchmaking-et élvezettel végigjátszani, akkor következőre biztosan jön egy smurfer/cheater társaság, akik egy hétre elveszik a kedvemet.

(#27155) htc07 válasza vorosmarti (#27154) üzenetére


htc07
addikt

"alsóbb kasztokban" (silver elite körül) ugyanez a helyzet, hiába rak be egy 4 fős klánhoz ha annyira skillesek hogy 1v5-ben azért kapunk ki mert nem rakják le a bombát hanem rohangálnak a CT után és lejár az idő.

így meg nehéz fejlődni, bár gyanítom hozzájárul az is hogy konstans 50 fps-t hozok ki az integrált videokariból. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27156) fmx


fmx
tag

Valakinek lenne kedve este mmatchmakingezni?Én rankra is játszom szóval duplakala/seriff/sasokkal játszanék. add me

(#27157) vorosmarti válasza htc07 (#27155) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Én is az alsó harmadról beszéltem. Az külön probléma amit mondasz. Attól szoktam megőrülni, mikor látszik hogyha együtt mennénk, akkor lenne esélyünk, de az 5 té 4-felé megy. Összeszedem a nem túl erős angoltudásomat, próbálom magyarázni, amire jobb esetben, ha van válasz: nye znáju, nye pocsemu, szúka :)

(#27158) fntastic


fntastic
aktív tag

Bírom amúgy, hogy akiket linkelgettek, hogy csalnak, ott vannak a nevükben is erre utaló szavak (bypass, ring0), amik a VAC kijátszását intézik. Le sem tagadják. :D

(#27159) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Döglődik a steam szerver vagy az én netem ilyen istenverte fos, hogy nem tudom megnyitni a raktáramat?

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#27160) Arkennys válasza pr1mzejEE (#27159) üzenetére


Arkennys
addikt

előbbi

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#27161) pr1mzejEE


pr1mzejEE
addikt

Csak a raktáramat nem tudom megnyitni..Ezt írja. Eddig az összes cookie-t meg böngészési eredményt töröltem de semmi. Kliensben és böngészőből sem engedi megnyitni. Minden más bejön. Csak erről a gépről jelentkeztem be ide.

[ Szerkesztve ]

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#27162) vorosmarti válasza pr1mzejEE (#27161) üzenetére


vorosmarti
senior tag

A market sem megy...

(#27163) #97716736 válasza pr1mzejEE (#27161) üzenetére


#97716736
törölt tag

Itt tudod ellenőrizni ha a Steamel lenne baj.
Nálam egyébként minden ok.

(#27164) pr1mzejEE válasza #97716736 (#27163) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Mostmár nálam is, kicsit megijedtem, hogy valami gebasz lett, mert haverom acc-ja is meg lett nyitva a gépen meg én is oda adtam neki, hogy tudjon játszani, ilyesmi..

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#27165) oneak7


oneak7
tag

Sziasztok
Skinek kopnak vagy ugyanolyanok maradnak ahogy megveszed??

(#27166) Vismajor01 válasza oneak7 (#27165) üzenetére


Vismajor01
addikt

Kopnak, gyári újból is harctéren tesztelt lesz 2-3 hónap alatt. De ha in-game eleget nézgeted a T betű megnyomásával ez az időszak meghosszabbítható hetekkel is

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27167) Arkennys válasza Vismajor01 (#27166) üzenetére


Arkennys
addikt

Ne szivasd már szegényt... :DDD

Nem kopnak.

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#27168) freeknight válasza oneak7 (#27165) üzenetére


freeknight
őstag

Remélem ezt Gaben nem olvassa most, ha belegondolunk nem is rossz ötlet ;]

(#27169) regener


regener
veterán

Valaki akar most AK szint körül egyet MMezni? Mai napra elég volt a novákból és a silverekből...

(#27168) freeknight
Did you say Gaben? ;]

[ Szerkesztve ]

(#27170) Arkennys válasza regener (#27169) üzenetére


Arkennys
addikt

Miért érzem, hogy inkább emberfüggő ez, mint rangfüggő? :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#27171) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Cro_ megint alkot ;] ;]

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#27172) regener válasza Arkennys (#27170) üzenetére


regener
veterán

Mert elmentem ma (vagyis már tegnap) 3 ismerőssel és egy hívottal D2-re MM-re, mondanom sem kell biztos hogy lecsaltak minket és vesztettünk, ez még oké, de utána kitalálták hogy menjünk Nuke-ra...
T-ben kezdünk 3-4 kör mind a CT-é, elkezdenek funolni, rohannak, bújnak kezdőn meg T tetőn, negevet vesznek és 14-1-nél még közlik hogy ez CT map úgyis lehozzuk... Ja, vesztetünk 16-2-re és ki is égtem rajtuk hogy ha már énis ottvagyok akkor ne csesszenek ki velem mert én egy normális meccset akartam játszani...
Még az ellenfél is írta nekik hogy ez nagyon kevés, valahogy nem tudom felfogni miért nem pubolnak akkor vagy mennek valaki mással ha funolni akarnak.

S ezzel kezdődik az év hogy nem lehet egy normálisat játszani premade-ben, az utóbbi nyert meccseim mind randomokkal mentem és sokkal normálisabbak voltak mint most ezek az ismerősök, ráadásul kb egyedül sikerült visszajutnom AK-ra Nova4-ből és ha ilyen meccseim lesznek mint az utóbbi 2 akkor gyorsan lesz az nova 3-2-1 is...

(#27173) Arkennys válasza regener (#27172) üzenetére


Arkennys
addikt

valószínűleg lesz, én sem tudok kijutni novából, mert mindig vagy pár smurfos-csalós, vagy gyökér idegbeteg csapattársas meccs sikeredik, és hopp :)

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#27174) Vismajor01 válasza Zimmi91 (#27171) üzenetére


Vismajor01
addikt

Ez egy állat komolyan

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#27177) regener válasza #53474304 (#27175) üzenetére


regener
veterán

Menj innen a módosított exéddel, a régi is 2.2-es és más a fájlméret és a CRC is.
Ja és más ikonja is van az eredeti programnak.
Jó lesz nekünk az eredeti is akinek kell: GameBanana

(#27173) Arkennys
Igen, énis örülök hogy vgre kijutottam onnan és már leakarnak buktatni xD
De amőgy erről beszéltem, elmentem 4 randommal:

Az a kínai/japán vagy akűrmilyen nevű még az angolt is törte, de a helyek nevét tudta és volt csapatmunka is, szegény CT-ket megszivattuk a végén, volt hogy bementünk-ra félig, de még volt CT fent röviden és site-on ekkor hosszún vissza midről-tunnel és B, akkor CT felől futottak majd tunnelből felmentünk rövidre és leraktuk A-ra :D
Ott szakadtunk rajtuk hogy kérdezték hol a bomba amikor kinyírtak A-n 1embert, majd B-n is, cask mi meg még 3-an A-n voltunk :D

[ Szerkesztve ]

(#27179) mepet


mepet
addikt

Payday The Heist steam giftem cserélném csgo itemekre piaci ár alatt, jöhet minden, pm!

[ Szerkesztve ]

(#27180) pr1mzejEE válasza regener (#27169) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Haverom oda adta a nova4-es acc-ját, ha gondolod mehetünk meg aki akar. Most mentem 3-at csak kp-val, mindet nyertem, bár nem ígérek semmit:D

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#27181) Andris837 válasza regener (#27169) üzenetére


Andris837
senior tag

regener: Felvennélek steamen és játszhatnánk, ha benne vagy. Kb. AK körül vagyok most, legutóbb ugyan duplakalák közé rakott be.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#27182) Mclovin


Mclovin
senior tag

Egy ideig nem néztem fel a marketra, ennyire felmentek volna a gut knife árak? :O

(#27183) Joe Swanson válasza Mclovin (#27182) üzenetére


Joe Swanson
senior tag

Igen, minden kés ára megugrott.

(#27184) De4d


De4d
őstag

Mit tippelte a Volgare vs GPlay meccsre?

Hazánk "fiai" képesek nyerni? :)

Minden jó, ha a vége jó!

(#27185) Andris837 válasza De4d (#27184) üzenetére


Andris837
senior tag

Véleményem szerint marha szoros lesz, de bízom bennük! Flash 50-50-et mondott, de szerintem képesek nyerni.

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#27186) MurdR


MurdR
veterán

Srácok azt lehet valahogy szabályozni, hogy én milyen szerverre tudjak csatlakozni? nem lehet valahol beállítani hogy lamma vagyok? :D

Mert ha olyat fogok ki, akkor tök jól megy a játék, ha pedig kifogok nálam jóval erősebb játékost, akkor az életkedvem is elmegy. Az offline botokkal való gyakorlást is szoktam csinálni természetesen, de szerintem hús-vér emberek ellen jobban lehet tanulni. Na de ez ugye nem megy ha labdába sem tudok rúgni. :D

Nincs valakinek kedve a szárnyai alá venni? :B

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#27187) MurdR válasza MurdR (#27186) üzenetére


MurdR
veterán

Kb 1 hete van meg Steamen a GO, előtte 1.6oztam. Más világ. :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#27188) #97716736 válasza MurdR (#27186) üzenetére


#97716736
törölt tag

Gaben-nak írj hátha tud segíteni ;)

(#27189) De4d válasza Andris837 (#27185) üzenetére


De4d
őstag

Hát, Aimface ellen úgy volt sima win, azt sima lose lett.

Minden jó, ha a vége jó!

(#27190) #56230144 válasza MurdR (#27186) üzenetére


#56230144
törölt tag

(#27191) vorosmarti válasza MurdR (#27186) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Ahogy én látom: az hogy nem nyersz mindig, az mindig meg fog maradni, mert skill-rendszer sem tökéletes. Előfordulnak csalók, előfordulnak smurferek akik nagyobb tudással rendelkeznek mint amit a skilljük mutat, úgyhogy ezt nem lehet kikerülni. Ne vegye el a kedvedet semmi, mert a bosszúságokon túl, sok öröm is van a játékban ha kellően gyakorlott vagy.

Olvasd el Sly nagyszerű összefoglalóját (oldal tetején a link), tanuld meg a fegyverek szórását, és gyakorolj sokat aim-mapokon. És természetesen érdemes sokat játszani DM-szerveken, ahol élő ellenfelek ellen tudod tesztelni a tudásod. Ha olvasod a fórumot (visszamenőleg is) biztos sok hasznos tanácsot fogsz találni.

(#27192) Andris837


Andris837
senior tag

No megvolt sajnos az első vereség... Sherrifek közé dobott be, nem volt rossz meccs, SŐT! Izgalmas volt az eleje, simán hozhattuk volna ha lett volna kommunikáció, de sajnos az nem volt. Egy srác be is duzzogott, afk volt végig. Szánalmas. Többet tuti nem játszom így ismeretlenekkel.

Aki gondolja vegyen fel: karasz_andras

iPhone SE (2022) | iPad (9. gen) | HWAPO | Ryzen 5 3500X / 16GB 2666MHz / MSI A320M-A PRO / ZOTAC GTX 1660 6GB TWIN FAN

(#27193) MurdR válasza #56230144 (#27190) üzenetére


MurdR
veterán

Köszi, de nem tudok angolul társalgási szinten, íígy sajnos nehéz lenne. :(

(#27191) vorosmarti: pedig önkéntelenül is elmegy az ember kedve, amikor 9 halál után csak2 ölése van. Pedig napokon keresztül ha játszottam, akkor meg a csapat első 3 játékosában benne voltam. Úgy meg nem lehet játszani, hogy startnál mindenki megy amerre lát, látja a barom hogy 2 emberrel küzdök D2-n B-n, és oda sem jön segíteni, hanem kiszalad a fakapun. Kéne egy kis csapattaktika, és fel sem állnék a gép mellől. :D
Jó biztos számít az is hogy nincs rendes billem, csak 1280-as a monitorom, de hát na. :D

más: ez a nova meg seriff meg ilyeneket hol találom? :D

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#27194) vorosmarti válasza MurdR (#27193) üzenetére


vorosmarti
senior tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.