Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15351) SamS20


SamS20
senior tag

Volt mostanság valami frissítése a játéknak? Csak mert mint ha 2 hete nem jött volna semmi komolyabb. :/

(#15352) #65313280 válasza SamS20 (#15351) üzenetére


#65313280
törölt tag

Nemsokára jön [link].

(#15353) Arkennys válasza #65313280 (#15352) üzenetére


Arkennys
addikt

Na erre kíváncsi leszek, már hogy a pisztolyokba belenyúlnak...eddig nem sok jó született a meglévő fegyverek közé piszkálásba, mert ha jól értem most ez lesz főleg.

"Our goal was to increase variety in pistol selection, but the CZ is starting to have the opposite effect. So in next week’s update, you can expect us to make some pistol changes."

hát nemtudom, én már megutáltam a cz-t sikeresen, de sokan ráugrottak statisztika szerint :D Valahogy P250 nekem sokkal jobban kézreáll és célszerűbb a nem minimális lőszer miatt

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15354) Mate válasza Arkennys (#15353) üzenetére


Mate
nagyúr

5-7-et cseszték el nagyon szerintem. Régen kedvencem volt, nagyon adta. Viszont a nagy belenyúlások után sokkal jobb lett a p250.

(#15355) Arkennys válasza Mate (#15354) üzenetére


Arkennys
addikt

nemtudom, five sevent azért szeretem, bár azt főleg fejmagasságban szórni a golyót használom ha pénzgyűjtő körön vagyunk :D

p250 el megfontoltabban megyek

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15356) Mate válasza Arkennys (#15355) üzenetére


Mate
nagyúr

p250 nagyon adja fejre még tick64 mellet is, de 128-on isteni lett.

(#15357) Xero válasza Mate (#15354) üzenetére


Xero
nagyúr

A fiveseven még mindig a legjobb first round ct fegyver. Viszont nálam is a P250 a favorit. Két hónap alatt bele is szaladt 1500+ frag st-ba.

A CZ pedig a botok P250-e. ;]

Egyébként nagyon jó kis fegyver, de közel sem olyan hatékony távolra, valamint 2-3 ember után jellemzően golyó nélkül szaladgálsz mint a bolond.

szerk: Nálam tegnap volt egy steam update ami kukázta a steam beállításaimat és a launch optionsöket. Beta klienst használok. Szóval ha valaki még szintén beta-s, az nézzen rá, biztos ami tuti alapon.

[ Szerkesztve ]

(#15358) Arkennys válasza Mate (#15356) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát nincs összehasonlítási alapom, de azonnali halálos fejesek akadnak p250 el szépen :D

Xero: na ja, hány ilyen halált láttam már, mikor delikvens elkeseredetten lapul a sarok mögött izzadó kézzel kést fogva, mert lőszere már nincs ;]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15359) Xero válasza Arkennys (#15358) üzenetére


Xero
nagyúr

Naja. Mindjárt végzek dolgommal és a tegnap előtti egyik meccsről csinálok egy kis videót. Kettő vagy három eco kört is dupla hs-al indítottam. :DDD

Tegnap viszont valamiért mocskosul nem ment. Lehet, hogy a launch options hiánya játszott be, bár elviekben nem sok vizet zavar amit használok:
-console -novid -tickrate 128 -high -threads 4 -processheap -nojoy -nod3d9ex

[ Szerkesztve ]

(#15360) marcusa válasza Xero (#15359) üzenetére


marcusa
addikt

Mit jelent az eco? Többször írják játék közben, de nem tudom mit jelent... :)

:-)

(#15361) Xero válasza marcusa (#15360) üzenetére


Xero
nagyúr

Economy, azaz spórolós kör. Ilyenkor jellemzően csak egy erősebb pisztolyt vesz mindenki (P250, CZ). Így több pénz jut a következő körre.

(#15362) BTminishop válasza marcusa (#15360) üzenetére


BTminishop
aktív tag

eco amikor nem veszitek a nagy fegyót hanem "spóroltok" :D
#Xero Megint te :D

[ Szerkesztve ]

(#15363) marcusa válasza Xero (#15361) üzenetére


marcusa
addikt

Ohh, köszi :D

Neked is BTminishop :R

:-)

(#15364) Arkennys válasza Xero (#15359) üzenetére


Arkennys
addikt

okés, bár én most nem fogom tudni megnézni sajnos :D

marcusa: mikor ezt mondják ne vegyél semmit, spórolj, és nem fognak szidni :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15365) Mate válasza marcusa (#15360) üzenetére


Mate
nagyúr

Eco: Spórolás.

Alsóbb rangokban ilyenkor a csapat megbeszéli, hogy nem költekeznek. Ennek eredményeképp 1 ember nem vesz fegyvert, de elkölt 1000-et páncélra. Egy másik idióta vesz wp-t, meg egy gránátot és kirohan a pálya közepére kinyíratni magát. Gondosan ügyel általában arra, hogy esélytelen legyen megszerezni a fegyverét.

A másik három ilyenkor csóválja a fejét és nem érti mi történik.

Na ez az eco :D

(#15366) marcusa válasza Mate (#15365) üzenetére


marcusa
addikt

Télleg ez :DD

:-)

(#15367) vzsryl válasza Mate (#15365) üzenetére


vzsryl
nagyúr

😂😂😂😂

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#15368) Arkennys válasza Mate (#15365) üzenetére


Arkennys
addikt

Azon röhögök milyen jól leírtad egy random MMes meccsen történő eco kör menetét :D Hiába írom én vagy más már rögtön kör elején, ez történik kb :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15369) kiszi07 válasza Mate (#15365) üzenetére


kiszi07
senior tag

SAS fölött már nem így van. Ott egyből az anyukánkat szidják :(

Slow down & you'll make less mistakes. At the pace of faith, work is productive, relationships prosper, & your spirit is at peace

(#15370) #65313280 válasza kiszi07 (#15369) üzenetére


#65313280
törölt tag

Ott jobb esetben már nem kell mondani. :DDD

(#15371) Ace owner válasza Arkennys (#15368) üzenetére


Ace owner
addikt

Nálunk a rush B all fogalmát sem képesek felfogni noob levelen.. 2-vel elindulunk B-re, többi, köztük a bombás is persze elindul A-ra 6 féle irányban.

Galaxy Fold 4

(#15372) Arkennys válasza Ace owner (#15371) üzenetére


Arkennys
addikt

Na igen, az is ismerős :D akadnak vicces momentumok. Valamelyik nap már komolyan röhögéstől nem tudtam játszani, mikor eco körben egy okos vett kevlar nélkül m4-est. Kinyírták nyílt színen, és utána a fegyver volt a csali :D Egymás után kiszedték két csapattársunk aki igyekezett megszerezni a cuccot, onnantól mi már nindzsázhattunk a pisztolyainkkal :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15373) Mate válasza Arkennys (#15368) üzenetére


Mate
nagyúr

2 csillagban kezdtem, úgyhogy van tapasztalatom :D

(#15374) Arkennys válasza Mate (#15373) üzenetére


Arkennys
addikt

Én AK2 ről már megint nova4 vagyok a hasonló dolgok okán főleg :D Amikor nem bosszankodok, ilyesféle benny hill show zajlik játék címén :))

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15375) Andor22 válasza Ace owner (#15371) üzenetére


Andor22
aktív tag

legalább megzavarják a ctket :D

(#15376) Arkennys válasza Andor22 (#15375) üzenetére


Arkennys
addikt

Nem csak őket :D És sajnos az összes töltényt se lövik ki ezekre a kacsákra, akkor már ennyi hasznuk lehetne :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15377) De4d


De4d
őstag

Az miért van CS moviekban hogy semmit nem húz a fegyvere egyeseknek, minden golyó ugyanoda megy, célkereszt semmit nem mozdul. Kb 1 hete CS-zek, fura. Konfigok? Anno Codoztam abban olyan konfigok amik nagyban segítettek láttam már több 100kb-s konfigokat, ha jól emlékszem a Codban 8 kb volt az alap.

Minden jó, ha a vége jó!

(#15378) makaveli666


makaveli666
senior tag

Sziasztok, bő 2 hete vettem meg a gamet, de kezdek rájönni, hogy egyedül nem annyira eredményes a dolog, meg nem is annyira szórakoztató, ha esetleg van itt low rankos és van kedve játszani addoljon steamen: Makaveii666

(#15380) SamS20


SamS20
senior tag

Annyit tennék még hozzá hogy általában az eco körök ha az előzőek vesztesek voltak, akkor kb 3 kör csak eco. Amíg nem tudsz normálisan fegyvert gránátot pajzsot venni.

(#15381) Xero válasza SamS20 (#15380) üzenetére


Xero
nagyúr

Ő nem. Ez az első kör elbukása esetén érvényes, akkor is csak CT oldalon minden esetben. T oldalon, ha az első két kör valamelyikében volt bomba lerakva, akkor full szett vehető harmadik körben korlátozott gránátokkal.

A meccs további szakaszában jellemzően egy kör eco elegendő, kivéve ha WP-s az emberke és nem lő semmit eco-ban. Akkor vagy még egy eco, vagy hanyagolja a wp-t.

(#15382) #57770240


#57770240
törölt tag

CZ az egyik legjobb pisztoly, persze ha leginkább fejeseket lősz, múltkor futás közben random lövök egyet infernón T-ként banánba aztán a kocsinál levő CT-t 1 lövésből elvitte...Visítottam :DDD

(#15383) Arkennys válasza #57770240 (#15382) üzenetére


Arkennys
addikt

hát embere válogatja, nekem vicc kategória az a fegyver :D

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15384) #57770240 válasza Arkennys (#15383) üzenetére


#57770240
törölt tag

Mondjuk szerintem is, de ha lövök vele egy ilyen szépet akkor már örülök :D

(#15385) Andor22 válasza Xero (#15379) üzenetére


Andor22
aktív tag

sry de full lowok voltak :(

(#15386) pr1mzejEE válasza #57770240 (#15384) üzenetére


pr1mzejEE
addikt

Nekem annyira tetszik a cz skinem (crimson web), hogy nincs szívem p250-t használni így.

Football More Than Just a Game .. Calisthenic is way for life..

(#15387) #57770240 válasza pr1mzejEE (#15386) üzenetére


#57770240
törölt tag

Nekem Tuxedo van. :D

(#15388) Xero válasza Andor22 (#15385) üzenetére


Xero
nagyúr

Az ő bajuk. :D

(#15389) #97716736 válasza Xero (#15379) üzenetére


#97716736
törölt tag

Szép :K

(#15390) Arkennys válasza #57770240 (#15384) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát ez alapján amit mondtál, úgy tűnik bemakkoltad vele, azt meg bármivel lehet :P

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#15391) szabog4


szabog4
aktív tag

Olyan gusztustalan egy klán ez, hogy már na... ilyen egy cheater bagázst még nem láttam. Nagyon sok HS volt feltűnően. Berohamoztak és csatt-csatt vége. Írták a többiek nekik h cheater picit visszavedtek és akkor hoztunk 1 kört (meg egyet p90 lehoztam valahogy ezek ellen :K )és megint teljes erőbedobással játszottak. Egyikünk le is lépett, de nem szakította meg a meccsét így feladni sem tudtuk. Gusztustalan volt. Még mindig nem érdekel a rangos hülyeség, de a matchmaking rendszer miatt picit izgat, mert felsőbb szinten jobb játszani. (csapatmunka miatt főleg)

Füstön át is kilőttek viszont ez lehet, hogy szerencse volt részükről!

Az első MASTER GUARDIAN ELITE volt (dupla arany AK) a második SILVER IV a harmadik Gold Nova 2 a negyedik Gold nova 3 és az utolsóra nem emlékszem, talán rangtalan (nem annyira fontos, ezért nem lépek vissza megnézni)

:W :(((

[ Szerkesztve ]

HUN_Thorpedo

(#15392) Mate válasza szabog4 (#15391) üzenetére


Mate
nagyúr

Te vagy Hun_Thorpedo? :D

(#15393) #97716736 válasza Mate (#15392) üzenetére


#97716736
törölt tag

Nézd az aláírását ;]

(#15394) Mate válasza #97716736 (#15393) üzenetére


Mate
nagyúr

Régen, nagyon régen játszottam vele. Fogalmam se volt, hogy PH-ről ismerem őt, meglepett :D Múltkor Pub-on összefutottunk. Csodálkoztam is. Mondjuk szerintem fingja nem volt, hogy ki vagyok :D

(#15395) #97716736 válasza Mate (#15394) üzenetére


#97716736
törölt tag

Ne bántsd :DDD

(#15396) Xero válasza szabog4 (#15391) üzenetére


Xero
nagyúr

Ezért megyek csak premadet. Ma mentünk először ketten randomokkal. Döntetlen. Utána hárman randomokkal. Kikaptunk (na mondjuk ott valami nem volt tiszta az ellennél).
Majd mentünk két teljes premadet. Fura módon azokat nyertük...

Annyiszor megfogadtam, de tényleg csak teljes csapattal éri meg a MM. A kártyát pedig holnap beteszem és szerintem szépen lassan előfizetek én is esea-ra. :B

(#15397) SamS20 válasza Xero (#15381) üzenetére


SamS20
senior tag

Igen ezeket el felejtettem írni de én is így gondoltam :)

(#15398) Coccolino_O válasza Xero (#15396) üzenetére


Coccolino_O
őstag

"A kártyát pedig holnap beteszem és szerintem szépen lassan előfizetek én is esea-ra."

Remek, akkor majd jöhetsz velünk. :)

(#15399) #57770240


#57770240
törölt tag

Don't Push Through Smoke , avagy LeSchnitzel megint alkot :D beteg ez a csávó.

(#15400) bolcsodal


bolcsodal
addikt

Rövid kérdés. 1-2 hete jelentkezett a probléma, még nem jöttem rá mi okozza. A jelenség: csak online (azaz "offline with bots" nem jelentkezik) a játékos karakterek ("ragdoll") magas frekvencián rezegnek ("blink" ha valaki játszott már DnD-t közületek). Ez természetesen igen megnehezíti, hogy lelőjem akit le kell lőni, de az érdekesség inkább akkor van, ha "spectator" módban társak szemszögéből figyelem a játékot. Ilyenkor gyakorlatilag a teljes képernyő rezeg össze-vissza, erős hányingert és eltökéltséget keltve bennem, hogy hajítsam ki ezt a remek játékot a gépről.

A probléma elég ritka ("ragdoll flickering"), de másnak is volt már hasonló: [link]

Szerintetek mi lehet? Network/connection problémára gondolok (mivel offline nem jelentkezik kizárnám a shader hibát), de a ping rendben van.... :U

Más, online FPS-el nem jelentkezik (Warface pl.).

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.