Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Pár hasznos infó érhető el az összefoglalót megnyitvaˇ
****CS:GO OFF TOPIC****
[PH!] Steam Group | Facebook

Ha szeretnél jönni 10-es mixre,discordon jelezd
|PH CSGO Discord | Discord beállítási útmutató |
Láda Drop útmutató| Major infó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14651) BigBlue69 válasza tarBubbles (#14650) üzenetére


BigBlue69
őstag

Mi az istent csináltak ezek megint?

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14652) tarBubbles válasza BigBlue69 (#14651) üzenetére


tarBubbles
tag

kivettek skineket (m4a4 howl fakasa logoja lopott volt, ezt megváltoztatták, a készítő skinjeit kivették) és tettek be újakat. közben vége lett a phoenix passnak, de a ládát most mindenkinek dobhatja (mondjuk a drop rate kérdéses).
mármint a skinek bent maradtak a játékban, csak már nem dobja a láda.

[ Szerkesztve ]

(#14653) BigBlue69 válasza tarBubbles (#14652) üzenetére


BigBlue69
őstag

Áhh köszi. Nem teljesen volt világos..

(-.-(-.-(-.-(-.-)-.-)-.-)-.-) Chinese Mafia's watching you! Viselkedni Magyarországon rang. Máshol a létezés része. Steam: http://tinyurl.com/8h4dfu2

(#14654) Coccolino_O válasza zzeN (#14644) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Teljesen fölösleges állítgatni, mert a szerver automatikusan visszaállítja az alapértékekre.

(#14655) Mate válasza tarBubbles (#14652) üzenetére


Mate
nagyúr

Érdekes. Egyfelől nincsenek könnyű helyzetben, mert szinte lehetetlen kideríteni, hogy a fegyveren lévő logó kié. Ha utólag szóltak nekik, hogy nem kéne, akkor kénytelenek voltak törölni. Ez nyilván a felhasználó kiiktatásával is jár. Az más kérdés, hogy korábbi fegyvereit ki kell-e venni vagy sem. Azok maradhattak volna.

Honnan van az infó, hogy fogja még dobni a ládát a játék?

(#14656) NagyZ01 válasza Mate (#14655) üzenetére


NagyZ01
tag

Honnan van az infó, hogy fogja még dobni a ládát a játék?

A CS holnapon írják.

Today marks the end of Operation Phoenix, but you still have a chance to get a Phoenix Case – they’re currently dropping for all CS:GO players.

Szóval kár volt megvenni előre 100db ládát. :(

Living for the sesh

(#14657) tarBubbles válasza Mate (#14655) üzenetére


tarBubbles
tag

http://blog.counter-strike.net/index.php/2014/06/9699/ De ha elindítod a CS-t, akkor ez az első hír.

Utólag szólt az eredeti gazdája, redditen volt róla infó. A skin gyártója azt mondta, hogy nem tudta mi a helyzet, mert ő is úgy kapta a logót (most ne menjünk bele, hogy ez most igaz, vagy sem). Állítólag próbáltak valami megoldást keresni a problémára, de úgy néz ki nem sikerült.

[ Szerkesztve ]

(#14658) Mate válasza NagyZ01 (#14656) üzenetére


Mate
nagyúr

Annyira nem biztos, hogy nagy kár, bár sokára fog felmenni. Nekem elmúlt 4 napban, 2 accon 9 ládát dobott. Néztem egy ideig idle-t és emberek 90% phoenix ládát kapott.

Minden azon áll vagy bukik, hogy mennyire vesznek vissza a dropból. Szerintem vissza fog esni, így az ára is feljebb megy. Mondjuk rengetegen táraztak be, úgyhogy csodát nem kell várni.

Akiknek volt huntsman ládából fegyverük és törölték, azokkal mi van? Megkapták az újat vagy visszakapták az árát vagy mi a fene?

(#14659) tarBubbles válasza Mate (#14658) üzenetére


tarBubbles
tag

Ahogy írtam az eddigi skinek megmaradnak, csak már nem dobja a huntsman.

(#14660) Mate válasza tarBubbles (#14659) üzenetére


Mate
nagyúr

Akkor vannak, akik iszonyat jól jártak.

Láda ára is szépen felugrott.

[ Szerkesztve ]

(#14661) Zimmi91 válasza Mate (#14660) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ha megnézed majdnem az összes skin duplájába vagy triplájába kerül most ;]
Páran jól jártak ezzel :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#14662) Mate válasza Zimmi91 (#14661) üzenetére


Mate
nagyúr

Jaja, hatalmas kasza ez pár embernek. Mondjuk nem panaszkodom, én is jól járok.

(#14663) marcusa válasza Mate (#14662) üzenetére


marcusa
addikt

De ez melyik skin-eket érinti? :)

:-)

(#14664) ch003067 válasza Mate (#14647) üzenetére


ch003067
addikt

De.

(#14665) mate3553 Köszi az infót :R

Ejha. Látom eseményteli volt az éjszaka.

[ Szerkesztve ]

(#14665) Mate válasza marcusa (#14663) üzenetére


Mate
nagyúr

M4A4 | Howl
USP-S | Orion
MAC-10 | Curse
Dual Berettas | Retribution
P90 | Desert Warfare

ch003067: Azért dobott kártyát. Ingame vásárlás után dob. Ha elköltöttél X összeget, akkor ad egy kártyát.

[ Szerkesztve ]

(#14666) #65313280 válasza Mate (#14665) üzenetére


#65313280
törölt tag

Helyettük pedig ezek jönnek:

Az M4A4 tetszetős. :B

(#14667) marcusa válasza Mate (#14665) üzenetére


marcusa
addikt

Köszi :)

:-)

(#14668) ch003067 válasza #65313280 (#14666) üzenetére


ch003067
addikt

Ebből csak az M4 ami ki is néz valahogy...

(#14669) gtamate2 válasza ch003067 (#14668) üzenetére


gtamate2
veterán

Nekem a p2000 meg a p90 is bejön, amúgy egész korrekt skinek.

*Sn0w

(#14670) ch003067 válasza gtamate2 (#14669) üzenetére


ch003067
addikt

Majd játékon belül leszek rájuk kíváncsi. Úgy azért máshogy mutat.
+ a többi skinre is nagyon kíváncsi vagyok.

______________________________________

Most hogy vége a Huntsmannak, az új ládákban milyen kések lesznek ? Visszakerülnek a régiek, vagy maradnak a Huntsmannok (bár erre nem sok esély látok) ??

(#14671) marcusa válasza ch003067 (#14670) üzenetére


marcusa
addikt

Hogyhogy vége a huntsman-nek? Akkor azok a ládák is fel fognak menni? :D

:-)

(#14672) tarBubbles válasza marcusa (#14671) üzenetére


tarBubbles
tag

hülyeséget írt, nincs vége. phoenix passnak van vége, a ládákat még dobja (most már mindenkinek), de kérdés a drop rate. lehet olyan mint a bravo láda, hogy nagyon ritkán de dob, de lehet maradt az eddigi "értéken".

[ Szerkesztve ]

(#14673) Evome


Evome
aktív tag

Lehet volt erről téma de ahogy ezt leírtam vissza is olvasok!
Dropol még huntsman láda?
Mert tegnap 30k volt bent marketben most alig 3

Humans Killing Humans Since birth of Humans

(#14674) ch003067 válasza tarBubbles (#14672) üzenetére


ch003067
addikt

Kicsit görgess fölfele.

(#14675) Arkennys


Arkennys
addikt

omg én is mac curse-ot persze hogy pár napja adtam el :D király

m4 howl volt a nagy célom egyszer venni, de úgy látom ment akkor az egyelen m4 skin amire azt mondom, wow, de fasza. Ez a helyette bekerült se tetszik. M4A4-S ben van pár tűrhetőbb még, de báh

[ Szerkesztve ]

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#14676) Radnix válasza Xero (#14638) üzenetére


Radnix
senior tag

A viewmodel_presetpos "3" véletlenül nem írja felül ezeket a parancsokat: viewmodel_fov "68.000000" viewmodel_offset_x "2.500000" viewmodel_offset_y "0" viewmodel_offset_z "-1.500000"? :U

viewmodel_presetpos "3" annyit csinál, mintha beállítanád a settingsben a viewmodel-t "classic"-ra.

[ Szerkesztve ]

(#14677) Arkennys válasza #65313280 (#14666) üzenetére


Arkennys
addikt

Hát a p2000 olyan mint a red fragcam csak zöldben...usp mint unokaöcsém játékpisztolyainak egyike. Többi se tud lázba hozni, a kivettekért kár :(

Si vis pacem, para bellum - Ha békét akarsz, készülj a háborúra

(#14678) Radnix


Radnix
senior tag

De jó lett volna most bevásárolni ezekből a skinekből... :((( Kellene valami informátor belső steames körökből ;]

(#14679) Xero válasza Radnix (#14676) üzenetére


Xero
nagyúr

Biztosra megyek. :DDD

(#14680) Coccolino_O válasza NagyZ01 (#14656) üzenetére


Coccolino_O
őstag

Nem volt kár, csak nem szabad türelmetlennek lenni. :)

(#14681) #56230144


#56230144
törölt tag

Valaki tud olyan oldalt mondani, ahol Dota2 itemeket lehet elcserélni cs:go-s skinekre?

(#14682) htc07 válasza #56230144 (#14681) üzenetére


htc07
addikt

itt próbáld meg esetleg.

[ Szerkesztve ]

(#14683) marec1122 válasza Coccolino_O (#14680) üzenetére


marec1122
senior tag

az a helyzet hogy a steam nagyon odafigyel hogy még csak véletlenül se lehessen kifürkészni egy láda vagy egy skin árváltozásait. ezért akár hajlandóak huzamosan hazudni is. senki sem gondolhatja komolyan hogy az utolsó pillanatban döntöttek úgy hogy nem lesz vége a phonixnek. már el sem tudom képzelni hogy mi várható legközelebbre. még jó hogy csak annyi veszteség ért hogy nem adtam el a meglévő ládikákat. majd veszek egy köteget ha 3 cent lesz az ára.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14684) Mate válasza marec1122 (#14683) üzenetére


Mate
nagyúr

Gondolom a nagyüzemet és a raktározást akarják nehezíteni így. Mindig csavarnak a dolgokon valamit, hogy ne legyen kiismerhető.

(#14685) Slystyle


Slystyle
őstag

Szépen megkavarták a dolgot itt... Na sebaj, hétvégén frissítem a Logout cikket majd.

(#14686) Mate válasza Slystyle (#14685) üzenetére


Mate
nagyúr

Szerintem várd dreamhack végét. Fene tudja mit alkotnak az alatt...

(#14687) marec1122 válasza Mate (#14684) üzenetére


marec1122
senior tag

hogy ezt miért akarják az számomra rejtély mivel az ő érdekük is hogy nagy értéket képviseljenek a cuccok. de az szvsz nem csavarás hogy mondanak vmit és mikor teljesíteni kéne akkor azt mondják mégse. ez explicit hazugság.

ps.: a dreamhack miatt meg külön lehet aggódni mert mindenki be fog vásárolni abból amit majd lehet venni mivel múltkor olyan nagyot lehetett vele kaszálni és hatalmas bukta lesz az egész.

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14688) Mate válasza marec1122 (#14687) üzenetére


Mate
nagyúr

Mikor mondták, hogy nem lesz phönix drop? Egy szóval nem mondták ezt.

Valvenak az a jó, ha sokan ügyeskednek a piacon kis tétekkel és nem az, ha pár ember, nagy tétekkel.

(#14689) Slystyle válasza Mate (#14686) üzenetére


Slystyle
őstag

Nem tudom kivárni a végét, mert hétköznap egyáltalán nincs se időm, se kedvem ilyesmivel foglalkozni. Összegyűjteni pedig nem akarom nagy mennyiségekbe az új infókat, képek szerkesztését, mert akkor végképp nem lesz hozzá motivációm megcsinálni. :D

(#14690) marec1122 válasza Mate (#14688) üzenetére


marec1122
senior tag

és azt sem mondták hogy holnap bedobnak százezrével késskineket. megtehetik mert miért ne. a monopol helyzet sajátja. de ettől még a késtulajok akik előtte két nappal 150 eurot költöttek egy kés skinre még átverve éreznék magukat. nem akarnék belemenni de szerintem ha azt mondják holnaptól vége a phonix passnak akkor az mindenki számára egyet jelent.. az meg hogy mennyire gerinctelen utána azt mondni hogy de mi azt nem mondtuk ez meg az nem fog történni ami egyértelműen károsan érinti azokat akik hittek nekik arról ne beszéljünk. Félre ne érts nem rád értem amit írok csak véleményem szerint nem volt fair amit tettek. ezzel persze el fogják érni hogy a bejelentéseikre egyre kisebb piaci mozgolódás lesz(lásd.:szavahihetőség hiánya).

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14691) Mate válasza marec1122 (#14690) üzenetére


Mate
nagyúr

Te tisztességről beszélsz én meg Valve-ról :D

Szerinted mi lesz amikor bejelentik, hogy jön az új CS? :D Pláne, ha nem lesznek átvihetőek a skinek :D Az lesz jó móka az áraknak :D

(#14692) marec1122 válasza Mate (#14691) üzenetére


marec1122
senior tag

persze persze de nem szabad ennyire a dolgok elébe vágni. emlékezzünk csak vissza az 1.6 és a source kapcsolatára. ez kb számomra olyan fikció minthogy a következő cod egy kompetitív módban jól játszható játék lesz :))

igen amúgy a valve egyre inkább elássa magát de mint jó üzletemberek érzik hogy ők vannak nyeregben és már nem azért vannak ott az emberek mert úgy imádják őket hanem mert nincs más választásuk. úgy emlékeztet ez valami másra :DD :)) :DD

[ Szerkesztve ]

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14693) Slystyle válasza marec1122 (#14690) üzenetére


Slystyle
őstag

Azért ennyire nem kell véresen komolyan venni a dolgot, hiszen csak in-game item-ekről beszélünk. Aki meg még ezen is nyerészkedni akar úgy, hogy ráadásul még ki is hozza a pénzt... az no comment. Persze a magyar helyzet indokolná a "fizetéskiegészítést", de szerintem az, hogy ilyenek miatt panaszkodjanak az emberek...
A Valve bármikor bejelentheti, hogy tudjátok mit srácok? Túl sokan panaszkodtak, sok volt a trade csalás stb így megszüntetjük a skin-ek support-ját... Más játékban még ennyi sincs, ami itt van.

CoD is játszható competitive-ben, de teljesen más réteg a célközönség. Ez olyan, mint nekem volt anno a Crysis 2/3. Ott is war-oztunk elég sokat és neveztünk versenyekre is, pedig elég unbalanced volt a játék és ott is más volt a célközönség alapjáraton.

Máté: Annak is meglenne a jó oldala, mindenkinek lenne egy-két darab az úgy áhított kések közül. :)

(#14694) Xero


Xero
nagyúr

Ez csak engem nem hozott lázba? :DDD

(#14695) marec1122 válasza Slystyle (#14693) üzenetére


marec1122
senior tag

Itt megint félre ment kicsit az írásom célja. nem arról van szó hogy vki ki akarja hozni a pénzt. az úgy is hatalmasat fog bukni. inkább arról hogy vannak olyanok akik pénzt költenek azért hogy a beleölt idővel, tanulással, piac "elemzésével" jobb skinekre tehessenek szert. ők tekinthetőek hűséges felhasználóknak. NA ha ezekkel állandóan kitolnak akkor a valve sem fog jól járni.
amit mondtál pedig miszerint - "Más játékban még ennyi sincs, ami itt van." pont engem igazol abban a tekintetben hogy nincs alternatíva. azt esszük amit elénk raknak amíg nincs versenytársuk.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14696) Xero válasza marec1122 (#14695) üzenetére


Xero
nagyúr

Marginális azok száma akik ilyesmivel foglalkoznak. Egyszerűen nem képeznek szempontot.

Én is csak úgy voltam vele, hogy amiket dobált nem adtam el, illetve, ha bezuhan még egyszer az ára, akkor bevásárolok, mert éppen van annyi a walleten, hogy összejöjjön valós tőke nélkül egy kés skin. Ha nem lett volna rajta a WD miatt, akkor nem is gondoltam volna rá.

Így meg letojom és elköltöm másra, ami pedig van elfér még pár hónapig a kettes account raktárjában. :P

szerk: Az igazat megvallva nekem ez a skinesdi is csak úgy van. Az egyes accountra a droppokból összeszedtem azt ami megtetszett, de nem kapok agyvérzést, amikor kettesen a default skinekkel játszom. Akkor sem kapnék, ha hirtelen a Valve eltörölné az egészet. :N

[ Szerkesztve ]

(#14697) marec1122 válasza Xero (#14696) üzenetére


marec1122
senior tag

sztem sokkal többen foglalkoznak a kérdéssel mint gondolnád. és pont erre gondolok hogy szarból próbálnak sokan várat építeni ami nem is lehetetlen hogy ha valaki megfelelő ideig figyeli hogy milyen bejelentés milyen hatást vált ki. ez persze csak addig igaz amíg a bejelentések valóban bekövetkeznek és úgy ahogy számítani lehet rá. én anno karácsonykor feldobtam 5 eurot mert az kellett a piac használatához azóta van kb 20 eurom fent és kb 30-at érő skinem. némi odafigyeléssel ez elérhető. ha valaki még állati sokat cserélget sokkal több is. de mihelyst az történik hogy irányított módon a felfelé ívelő dobozok árát lenyomják már nem igaz az hogy odafigyeléssel lehet előre jutni a kérdésben

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#14698) #97716736


#97716736
törölt tag

Persze hogy dob Phoenix ládát, ahogy mai napig dob Bravo, meg Case 1-es ládát. Elmúlt hónapban kaptam pl Bravo ládát. Nyilván jóval kevesebbet fog dobni a Phoenixból, de ettől eltekintve ugyanúgy Droppol.

(#14699) Xero válasza marec1122 (#14697) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem is van 30-40€ értékű skinem, úgy 10-15€ értékű egyéb a kettesen és pár cent. Ezen felül nyitottam úgy 40-50 ládát eddig. Egy büdös buznyákot nem öltem még bele és nem is fogok.

Én is kerestem 28€-t csak a Hunstman bejelentés napján, de nem különösebben hatott meg. Elvertem erre-arra és kész.

(#14700) marec1122 válasza Xero (#14699) üzenetére


marec1122
senior tag

ez jól hangzik de sajnos nem igaz. a piac használatához muszáj vásárolni legalább egyszer a steamen és ha valaki történetesen a cs:go t nem vette hanem kapta akkor épp nem cs-t hanem vmi mást.

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.