Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3301) mák


mák
tag

Sziasztok!

Vistára fel tudom rakni a csét? :F

mákosnudli

(#3302) illusiON válasza mák (#3301) üzenetére


illusiON
őstag

persze csak állitólag bün lassu lesz XP hez képest.. ki kell próbálni :)

( : no woman no cry : )

(#3303) C^^ válasza Djuree (#3298) üzenetére


C^^
őstag

"megtalálja a vírust de nem tud vele semmit csinálni, max. karanténba teszi ami semmire sem jó :U "

Ezt azért ne nagyon hirdesd. :DD

(#3304) mák válasza illusiON (#3302) üzenetére


mák
tag

akkor majd megnézzük.

KOSZI!!

mákosnudli

(#3305) Genius007 válasza mák (#3304) üzenetére


Genius007
őstag

Nekem szinte ugyan annyi FPS-em volt Vista alatt, mint XP alatt !
Csak mintha mégis kicsit lassabb lett volna VISTAval !

Bár a VISTA sokkal megbizhatóbb volt NÁLAM, mint XP ! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3306) Djuree válasza C^^ (#3303) üzenetére


Djuree
félisten

pedig így van. ismerek olyan embert aki az egyik ingyenes virusírtó szoftvert fejleszti és ő is mondta.
fórumokon lehet olvasni a nod fejlesztőit, ők is csak viruskereső szoftverként említik, ami nem ugyanaz mint a virusírtó.
ha te csak nod-al letisztítasz fullra egy agyonvírusozott gépet akkor előterjesztelek nobeldíjra...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3307) C^^ válasza Djuree (#3306) üzenetére


C^^
őstag

Én a postod nem ezen részére válaszoltam, ebben igazad van, hogy a vírusírtó nem egyenlő a víruskeresővel.
Mindegy, zárjuk le!

(#3308) sNORh


sNORh
addikt

O.o mifolyikitt...

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3309) Fáraó válasza sNORh (#3308) üzenetére


Fáraó
őstag

A Duna!

Visszaolvasod, megtudod! :P

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3310) sNORh válasza Fáraó (#3309) üzenetére


sNORh
addikt

látomén na dehát minek veszekedni ha verekedni is lehet?... :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3311) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Meg tudtuk csinálni a haverral a css-t. Húztunk a procin kb. 600mhz-t és már sűvít a kicsike. :C

(#3312) illusiON válasza birozoli7800 (#3311) üzenetére


illusiON
őstag

csak nehogy a proci is süvítsen :P nyáron nekem a húzott AMD felment 60fok fölé is .. óvatosan :)
esetleg valamit nem tudtok egy őj CS ről? haverok néha-néha felhozzák hogy valahol olvasták, de ők sem tudnak semmit :F

( : no woman no cry : )

(#3313) birozoli7800 válasza illusiON (#3312) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Nem nekem húztuk a procit hanem a havernak. Neki E2160-van. úgy látszik kevés volt a css-nek az 1.8 ghz. Lesz új COUNTER nem is tudtam. :) Jó lenne megtudni mikor jön ki.

(#3314) illusiON válasza birozoli7800 (#3313) üzenetére


illusiON
őstag

''setleg valamit nem tudtok egy őj CS ről?''
ez nem azt jelenti hogy lesz is, csak haverok olvastak róla állitólag, ezért kérdeztem itt is, hátha van valami akkora cséfan hogy tud valamit ..:)

( : no woman no cry : )

(#3315) birozoli7800 válasza illusiON (#3314) üzenetére


birozoli7800
senior tag

OK :DDD Majd én is utánakérdezek és leírom.

(#3316) frame>24


frame>24
addikt

kár, hogy ezt nem ide küldte :DDD

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3317) Genius007 válasza frame>24 (#3316) üzenetére


Genius007
őstag

Már régi ! :B
De egész jó !
Ezeket érdemes megnézni >>>
Counter Struck High Definition
The Gamers Day Part 1
The Gamers Day Part 2
The Gamers Day Part 3
Counter Strike monitor emelős ordibálós
Counter Strike Cheater Computer Destroyed

Hirtelen kb. ennyi :D

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3318) fpeter07 válasza frame>24 (#3316) üzenetére


fpeter07
veterán

ez jó :D

(#3319) Djuree válasza illusiON (#3314) üzenetére


Djuree
félisten

egy darabig még biztos nem lesz új. nem tudom hol olvasták, inkább csak álmodták, vagy valaki feldobott egy pletykát :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3320) frame>24 válasza Genius007 (#3317) üzenetére


frame>24
addikt

(egy csecsmőnek minden vitz új :B )
amúgy kegyetlenül röhögök, jó kis gyűjtemény. :Y :DDD :D :DD

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3321) Djuree


Djuree
félisten

bakker ez hihetetlen mennyi csíter van. ma a kartel kocsmán legalább 3-al találkoztam :(
kiölik a játékkedvet belőlem ezek a kis férgek, pedig a kedvenc játékom :( :O

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3322) sNORh válasza Djuree (#3321) üzenetére


sNORh
addikt

lehetcsak feltörzsfejlődtek... :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3323) satomee válasza Djuree (#3321) üzenetére


satomee
senior tag

Névszerint?Esetleg demo?

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#3324) Genius007


Genius007
őstag

Vagy steam id ? :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3325) Djuree válasza satomee (#3323) üzenetére


Djuree
félisten

nem mondok neveket, már nem is emléxem a neveikre. más is szidta őket mint a kovát. demó nincs, nem tudom hogy kell csinálni, de sztem nem is kell, anélkül is észreveszem aki csítel, már a cs1.0 óta tolom, szóval van ám itt tapasztalat :D
sajnos egyre inkább csitelnek az emberek mert nem bírják elviselni ha valaki jobb és kinyírja őket...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3326) Djuree válasza sNORh (#3322) üzenetére


Djuree
félisten

így nem lehet felfejlődni... :D
ha tényleg így nyomnák akkor a világbajnokságon sem lenne senkinek esélye ellenük....

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3327) satomee válasza Djuree (#3325) üzenetére


satomee
senior tag

Csak azért kérdeztem hogy tudjunk rájuk legközelebb jobban figyelni.Amúgy ez a cheat-nem cheat dolog örök probléma lesz.Ismerek olyat a kartelon akit már rengetegszer akartak banolni,de személyesen ismerem és tudom hogy nem csal.Persze ellenkező példát is tudnék nem egyet mondani...
Szal nagyon nehéz objektívan megítélni és jól dönteni ilyen esetekben,de részünkről minden tőlünk telhetőt megteszünk az ilyen alakok kiszűrésére.

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#3328) Djuree válasza satomee (#3327) üzenetére


Djuree
félisten

persze, én ezt tudom. nem a ti hibátok, annyi féle fajta módon lehet ma már csalni hogy azt lehetetlen kiszűrni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3332) birozoli7800


birozoli7800
senior tag

Szevasztok!
A css-be mit kell írni a konzolba, hogy felvegye ahogy játszom?

(#3333) moongoose válasza birozoli7800 (#3332) üzenetére


moongoose
őstag
LOGOUT blog

record birozoli7800
a neved helyett állhat bármi

stop
leállítás

Mindenki jó valamire. Ha másra nem, hát elrettentő példának. "Chasing Spiders and overheat"

(#3334) birozoli7800 válasza moongoose (#3333) üzenetére


birozoli7800
senior tag

Kössz! :R
És visszanézni hol tudom?

(#3335) Sleed válasza #54630400 (#3329) üzenetére


Sleed
aktív tag

több,mint egy éve játszok Kartelen és még egy csítert nem láttam :DDD

(#3336) Sleed válasza birozoli7800 (#3334) üzenetére


Sleed
aktív tag

playdemo <demoneve>
vagy
demoui és a load gomb segítségével betöltheted... :R

(#3337) satomee válasza Sleed (#3335) üzenetére


satomee
senior tag

Mert te is az vagy!Én legalábbis be vagyok nálad bindelve...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#3338) Djuree válasza Sleed (#3335) üzenetére


Djuree
félisten

nem is soxor játszol. legalábbis a kartelen nem. nagyon ritkán látlak :D

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3339) Sleed válasza Djuree (#3338) üzenetére


Sleed
aktív tag

én is ritkán látlak :D
lehet,hogy mindig elkerüljük egymást? :))

(#3340) sNORh válasza Djuree (#3338) üzenetére


sNORh
addikt

háténakkor mijenritkán.. :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3341) illusiON válasza Genius007 (#3131) üzenetére


illusiON
őstag

üdv, bocs hogy ilyen régire kérdezek:) na engem az érdekelne hogy azt mondod -OTP s kártyával meg lehet venni... viszont ha steamen rámegyek a purchase-re az oldalukon akkor ott a bankkártyaszám beírásánál mastercard visa amex meg még 4 másik fajta van csak feltüntetve, hogy ezeket támogatják... na most ez hogy van, ha oda beirom OTP s címet akkor azt is elfogadják? vagy te cdgalaxis.hu-n keresztül vetted vagy mifene? :)

node hülyeséget írtam mert most nézem hogy ott a steam ablaknál nem beírni kell hanem a kártyák közt választani, akkor végképp nem értem :F help plz mostmár végre rávettem magam eredeti CS-re csak ez a rész problémás itt :D

[ Szerkesztve ]

( : no woman no cry : )

(#3342) Fáraó válasza illusiON (#3341) üzenetére


Fáraó
őstag

Vagy MasterCard-os, vagy Visa-s kártyád van. Nézd meg milyen logo van a kártyádon és válaszd ki a megfelelőt! Kód meg az utolsó 4 számjegy lesz -ha jól tudom.

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3344) illusiON válasza Fáraó (#3342) üzenetére


illusiON
őstag

na nem otthon voltam szal elsiettem a szöveget :D szal pont olyan kártyáink nem voltak hanem OTP, de mind1 mert CDgalaxisról utalással jön pár napon belül az origi kód :) sok magyar szerver van eredetin?

( : no woman no cry : )

(#3345) sNORh válasza illusiON (#3344) üzenetére


sNORh
addikt

jajah van egy pár.. de korántsem olyan sok mint régen.. épp ma néztem fel melóba jácottam egyet.. :B bitut láttam is de azértmég zajlik az élet.. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3346) mindfreak válasza illusiON (#3344) üzenetére


mindfreak
őstag

Ha igényeset akarsz játszani akkor eredeti accos szerverre mész játszani. Sajnos igyis akad egy-két csaló, de azokat hamar észreveszik és bannolják. :U

(#3347) satomee válasza illusiON (#3344) üzenetére


satomee
senior tag

Szerver akad szép számmal,a gond inkább az hogy kevés olyan van ahol normálisan tudsz játszani.Értem ez alatt pl a jó hangulatot,kulturált hangnemet,változatos mapokat (nem csak d2-t tudsz játszani :U) és hát nem utolsósorban a jó konfigot (ping,lag stb tekintetében).Ezek után már csak hab a tortán ha még sikerélményed is van...:DDD

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#3348) illusiON válasza mindfreak (#3346) üzenetére


illusiON
őstag

most már csak a CD Galaxisos csávók ügyessége választ el attól hogy origin cs-zzek :) a sikerélmény még a kisebbik dolog engem inkább az zavart mikor DoD source szerókon mindegyiknél letöltetett velem 1 rakat hangot amit nem is hazsnálnak szinte.. gondolom az itt is jelen van :F:)

( : no woman no cry : )

(#3349) mindfreak válasza illusiON (#3348) üzenetére


mindfreak
őstag

Igen ez minden public szerveren így van általában. Consolba egy ' cl_downloadfilter "none" ' parancsot irsz és megoldottad a problémát... :)

[ Szerkesztve ]

(#3350) SIKIRIKI válasza #54630400 (#3329) üzenetére


SIKIRIKI
tag

Hali sajnálatal olvasom hogy nem szertted a Kartel kocsámt és hogy szerinted sok ott a csiter . Én admin vaok ott és még idáig nem kaptam demót seniröl és senkitöl de ha te lenél szives nekem a csiter emberkékröl demot késziteni azt naon meg köszöném, a Többit www.Cali-kartel.hu és SpongeBobot keresd elöre is köszi :R

Az élet kemény parkolni nehéz! Asus M4A785TD-V EVO AMD Phenom II 550BE@3100 ASUS EAH5770 CUCore/2DI/1GD5 Ram 2*2048/1333mhz kingmax

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.