Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3151) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Eddig cséültem, életem legjobb formáját hoztam, tiszta büszke vagyok magamra. : ))) A képen a sarkon látható úriember szakította meg a fonalat, 18:1-et okozva. Amúgy amint azt a képen is látni, Ginko-san, leggyakrabban =(:.LumberJacK.: )=, elvétve The Funny Korean néven játszom.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3152) Genius007 válasza Agostino (#3151) üzenetére


Genius007
őstag

Grat . :DDD

Este van, szoval a képen melyik vagy te ? :DDD
A Ginko-san ? :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3153) Agostino válasza Genius007 (#3152) üzenetére


Agostino
addikt

A Ginko-san. :DDD

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3154) Djuree válasza Genius007 (#3148) üzenetére


Djuree
félisten

Djuree=Đĵџяєє™ :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3155) Djuree válasza Agostino (#3151) üzenetére


Djuree
félisten

na te beteg állat (wicked sick) :D

nekem is voltak már külföldi szerókon ngyon jó eredményeim. valami kezdő szerverek lehettek. aztán ki is rugtak :DDD

itt a magyar szerókon csak arra megyek hogy pozitív mérlegem legyen...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3156) Fáraó válasza Djuree (#3155) üzenetére


Fáraó
őstag

itt a magyar szerókon csak arra megyek hogy pozitív mérlegem legyen...

Ismerős helyzet... :U

Már megint akkor szervezkedtek közös lövöldözést amikor el kell utaznom. Ez már nagyon nem lehet igaz! :O

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3157) Agostino válasza Djuree (#3155) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Az a poen, hogy az előző menetben meg ilyen 2-13-a szenvedtem, aztan map restart, onnantól meg valahogy elkaptam a fonalat.

Magyarokon ha 1:1 az arányom már boldog vagyok. : ))

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3158) Genius007


Genius007
őstag

Csak hogy én is rakjak be pár képet :DDD

Szlovák Serveren 42/17 ^^

4et leszedtem OSG-n xD

7et sikerült ;)PP

Pár hulla, köztük én is XD

Képeket MyVipről szedtem le, mert gépen már nincs meg :B

Ha esetleg van valami jó képeket, akkor ti is bedophatjátok ! :D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3159) C^^


C^^
őstag

Hogy akkor már én se lógjak ki a sorból.
Így kell trendet teremteni a játékon belül. :D

És most ismét eszembe jut, hogy vagy 2 és 1/2 hónapja nem játszottam megint. Ez a kép is van egy pár hónapos...

(#3160) Sleed válasza C^^ (#3159) üzenetére


Sleed
aktív tag

az s? az én vagyok :DD
szerk.:ahogy látom,épp átrakott t-be és ott szenvedek bele a chatbe :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3161) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Két butus kérdésem lenne:

1. Milyen nevű fileba menti a steam a favorita servereket? Csak, hogy meglegyenek egy esetleges oprencer-reinstall esetén.

2. F2 miért csak előző fegyót vesz, páncélt nem? Miért vesz néha mégis?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3162) dilipok válasza Agostino (#3161) üzenetére


dilipok
veterán

az 1esre a válasz engem is nagyon érdekelne, mert hogy őszinte legyek, sose sikerült rájönnöm

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#3163) Genius007 válasza Agostino (#3161) üzenetére


Genius007
őstag

Az 1. kérdésen én is sokat gondolkodtam még régen, de sosem jöttem rá !
Pedig nagyon érdekelne, mert általába hónaponta Re-Install van :DDD
És http://www.game-monitor.com-ból elég
"idö igényes" berakni a kedvenc Szeróimat ! :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3164) illusiON válasza Genius007 (#3163) üzenetére


illusiON
őstag

nem hinném hogy steames fájlba menti mert nekem nemsteames :P és mégis megtartja a favoritokat :D talán valami szerveres cfg ha van olyan?..

( : no woman no cry : )

(#3165) Makaveli


Makaveli
senior tag

Még nem játszottam egy CS játékkal sem, de melyiket ajánljátok? Először single-t végigvinném, ha van benne, utána mindenképp jönne a multi. Melyiket ajánljátok?

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#3166) illusiON válasza Makaveli (#3165) üzenetére


illusiON
őstag

a cs condition zeronak van singleje, de tényleg annyira elég csak hogy megismerd a játékot, amúgy nem nagy kaland :) 1.5 [link], én már egy boltban sem láttam nem tudom fizetős-e még szóval ha wrz akkor elnézést és törölni :B ez a legrégebbi verzió amin még tolják sztem, ettől feljebb van az 1.6 meg a source ami a legutóbbi verzió bár az sem mai mostmár :D

( : no woman no cry : )

(#3167) Genius007 válasza Makaveli (#3165) üzenetére


Genius007
őstag

Másik topikban irtam neked Makaveli ! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3168) Djuree válasza illusiON (#3166) üzenetére


Djuree
félisten

1.5 ingyenes :K (persze kell hozzá hl1 ami már nem :D )
csak az 1.6 fizetős a régiekből

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#3169) Genius007


Genius007
őstag

Bakker !
Nincs hang css-be ! :O :U :W
Mármint nem hallom amit mások mondanak ! (alap hangok vannak + Mani Sounds)
És hiába nyomom a K betüt (pedig arra van állitva a mic.. ) semmi ... nem is reagál rá !
Megnéztem Optionsban, adtam voice-nél hangot mindent ..erre nem jó ! :( :W

PLEASE HELP !!!! :U :R

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3170) Fáraó válasza Genius007 (#3169) üzenetére


Fáraó
őstag

Erre nem jó a no sounds parancs? :F

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3171) satomee válasza Genius007 (#3169) üzenetére


satomee
senior tag

A kis hangszóró sem jelenik meg mikor nyomod a K-t?Amúgy eddig jó volt?

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#3172) Sleed válasza Genius007 (#3169) üzenetére


Sleed
aktív tag

voice_enable 1 és gamerestart ;)

(#3173) Genius007 válasza satomee (#3171) üzenetére


Genius007
őstag

Ez az hogy az sem jelenik meg ! (Mikor nyomom K-t nem történik semmi) :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3174) Genius007 válasza Sleed (#3172) üzenetére


Genius007
őstag

Ezt már én is próbáltam, de semmi ! :(

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3175) illusiON válasza Genius007 (#3174) üzenetére


illusiON
őstag

K-n volt eredetileg is? mert én mindig mouse3ra állitom mc-t és 1.5ben nekem a görgőre nem reagál csak az eredeti beállitásra :F nem igazán értem bárhogy állitom be.. de ha sehogy sem oldódik meg vkitől kérsz 1 configot az bizt megoldja :K

( : no woman no cry : )

(#3176) Fáraó válasza Genius007 (#3173) üzenetére


Fáraó
őstag

Nem bindoltad át egy cfg fileba? Nem ütközik két cfg? Esetleg konzolba játék közben bindolni...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3177) Genius007


Genius007
őstag

K-ra volt bindelve, és tegnaptól nem volt jó !
Nem tudom miért !

De most ujra felraktam a css-t BackUp lemezröl minden, 35szervert bepakoltam kedvencekbe, és jóóóóó :DDD Remélem nem basz*dik el megint ! :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3178) C^^ válasza Sleed (#3172) üzenetére


C^^
őstag

"voice_enable 1"

A voice_enable kapcsoló csak a sikítozó vérpistikét némítja el, nem az egész játék hangját.

(#3179) Genius007 válasza C^^ (#3178) üzenetére


Genius007
őstag

Az meg a másik :DDD :)

Amugy ez a Vérpistike honnan jött ? :DDD Mert mindenki azt irja példának ! :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3180) Sleed válasza C^^ (#3178) üzenetére


Sleed
aktív tag

a játéknak volt hangja(legalábbis ezt írta),csak a vérpistikéket,meg a többieket nem hallotta,azért gondoltam,hogy ez megoldhatja..

Moon:örülök h sikerült megoldanod :D
én például azt nem bírnám ki,ha nem lehetne kikapcsolni :DDD

(#3181) Genius007 válasza Sleed (#3180) üzenetére


Genius007
őstag

Hát néha én is kikapcsolom, de azért általába szeretem hallani a másik felet !
Mert mi van ha, mondják, hogy Moon .. Moon..gyere B-re ..én meg lóf*szt se hallok :DDD

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3182) sNORh válasza Genius007 (#3181) üzenetére


sNORh
addikt

:DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3183) Fáraó


Fáraó
őstag

Tegnap botoztam cs_italy-n. Tudtam, hogy néha szemét a motor, de tegnap felülmúlta önmagát
Első: ellenfél tőlem kb. 2m-re gugol -éppen felszaladtam az alagútból a ház felé, ez a bot meg a dobozok mellett campel. Auggal 2X3-as kis rövidet küldök a fejére -ami finom szólva is benne volt a célkeresztbe. Erre nem hal meg! :Y :K Konzol szerint 17 in 1 hit??? Persze engem leszedett.
Másik: kijövök tapétásból, bekanyarodok jobbra. Megin ott campel egy T a ház bejárata mellett. Auggal távcsövezek, mennek a lövések testre, fejre. Eleresztek vagy 20 lövést, közben a bot is visszalő, leszed, kis sorozattal, fejessel a végén mac10-el. :(((
Néha nagyon elegem van. Mikor lesz már motorcsere??? Vagy CS2???

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3184) sNORh válasza Fáraó (#3183) üzenetére


sNORh
addikt

jajah énis eltudnék viselni egy ujabb cs-t persze maradjon a cs feeling, de a promod miatt szerintem nemvárhatunk vagy 2évig

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3185) Fáraó válasza sNORh (#3184) üzenetére


Fáraó
őstag

Múltkorában vhol hallottam, hogy talán beteszik alá a TF2 motort. Mindenesetre vhogy javítani kellene rajta, mert most nem épp sikeres. Belegondolok, hogy a prok is ilyeneken hallhatnak meg. :D
Sztem ezen a Valve is nyerne, mert akkor kivinnék világversenyre a CS:S-t. Bár ennek az 1.6-osok nem nagyon örülnének...

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3186) sNORh


sNORh
addikt

szoktátokmég tolni neten? vagy pangásvan manapság? mire lesz netem remélem nemfogynak el a játékosok.. :(

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3187) Genius007 válasza sNORh (#3186) üzenetére


Genius007
őstag

Mindig is voltak, és lesznek is kockák :DDD :B :DDD
Szóval nyugi ! :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3188) sNORh válasza Genius007 (#3187) üzenetére


sNORh
addikt

azt tudom hogy voltak, de akkor vannak is.. :B tfhü.. egy kő esett le..
Aza csiter Panda tolja még? :DDD
Üdv. :)

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3189) Sleed válasza Genius007 (#3181) üzenetére


Sleed
aktív tag

én magányos farkas vagyok...
ha elindulok egyedül, 3-4 ember nem akadály,de a többiekkel együtt,egymást blokkolva egyet sem tudok lőni,és ráadásul mindig engem szednek le először,és vissza sem tudok lőni,mert nem akarok tkzni..
általában én mindig arra megyek,amerre a többiek nem :DDD

(#3190) sNORh válasza Sleed (#3189) üzenetére


sNORh
addikt

LoL :DDD

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3191) illusiON válasza Sleed (#3189) üzenetére


illusiON
őstag

én ezért megyek noFF es szerverre nyugodtan lőhetsz mindent ami mozog :P az 1.6osok meg örüljenek annak hogy akkori gamenek még ilyen nagy a hangja, remélem jön 1 új olyan igazán régi feelinges CS és mindent elmos a föld szinéről:)

( : no woman no cry : )

(#3192) Genius007 válasza Sleed (#3189) üzenetére


Genius007
őstag

Valahogy én is igy vagyok !

Elöbb pl. 16/3 statom volt!
Gondoltam .. egye fene megyek a többiek után ne sirjanak, hogy mindig külön megyek, egyböl 21/13 statom lett :DDD :U Meg a Sok blocker is .. wáááá

illusiON Ebben bizom én is ! :)

sNORh : Tolja még jah, nem is akár hogy :DDD :U

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3193) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Kezdjünk valami durrogtatást szervezni, nem gondoljátok?

Kinéztem pár szervert a fentebb említett Game-Monitor segítségével, kattintsatok, véleményezzetek, keressetek.

FouR, Fragistan, Smalla, és egy DM szerver, SpeaR.

Ezeket csak úgy kiválasztottam most hirtelen, nulla playerszám, ismert pályák, mindössze ennyit néztem. Ha lehet, akkor ne kiáltasatok fel kollektíven, hogy fúúúj dásztkettő. Sokan csak a főbb pályákat ismerik, jómagam sem vagyok rajongója mindenféle ismeretlen mapoknak, na meg azt is vegyik figyelembe, hogy ne vesszünk el egy mapon, nem leszünk túl sokan szvsz.

[ Szerkesztve ]

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3194) Genius007 válasza Agostino (#3193) üzenetére


Genius007
őstag

Én benne vagyok, akár most is !

De max 0:00ig maradok !

Egy friends nevet küldj PÜ-ben ! (vagy ide) :)

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#3195) Agostino válasza Genius007 (#3194) üzenetére


Agostino
addikt

Üdv.

Ma már semmiképpen sem harcolok, gome, 5:30-kor keltem, hamarosan szunya lesz, holnap este benne vagyok egy durrogtatásban szívesen, de csak poen szinten, mert megint 5:30-kor kelek, aztan gépszerelés, rohangálás... wah... képzelheted mennyire fogok tudni koncentrálni... : )))

Steam ID holnap du. PÜ-ben megy, szerintem PÜ-ben is menjen ez mindenkinél, így legalább tudjuk ki vesz fel minket, meg amúgy sem hiszem, hogy jó lenne közszemlére kirakni.

----

No, akkor akiket érdekelne a dolog nézegessenek szervert, vagy ha jók amiket mazsoláztam nekem az is ok. Állapodjunk meg vmi időpontban, helyen, aztán mehet a menet. Nekem szinte minden este jó kedd, szerda kivételével.

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#3196) Fáraó


Fáraó
őstag

Esetleg be lehetne írni egy tali időpontot és egy IP-t.

Mármint ide, esténként a buli kezdete előtt.

[ Szerkesztve ]

VIGYORRRGAZMUS.....

(#3197) satomee válasza Sleed (#3189) üzenetére


satomee
senior tag

Na erre oda fogok figyelni...:DDD Mellesleg abból a 3-4ből akit leszedsz,általában legalább 2 én vagyok...

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#3198) s@nyiii válasza Fáraó (#3196) üzenetére


s@nyiii
tag

Ez nem is rossz 5let. :C

(#3199) sNORh


sNORh
addikt

hmm.. mennék énis...

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#3200) Djuree válasza Genius007 (#3181) üzenetére


Djuree
félisten

ilyen nekem gyakran van. sokan beszélnek hozzám meg kérdeznek, mikor nem válaszolok meg szidnak. nem jönnek rá hogy lehet nincs mikrofonom :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.