Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12501) h.adam.92 válasza raczger (#12500) üzenetére


h.adam.92
őstag

ilyet még nem láttam :DDD
mármint aki úgy állítja be, h fingja sincs róla xD

(#12502) P00By válasza h.adam.92 (#12501) üzenetére


P00By
nagyúr

:K :D

Be kell jelenteni a kis...! :)

[ Szerkesztve ]

(#12503) Scholes9 válasza raczger (#12500) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nem semmi, hogy mik vannak :DDD :DDD :DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12504) csokad válasza P00By (#12502) üzenetére


csokad
senior tag

Sokra megy vele.

(#12507) Mr.Rain


Mr.Rain
senior tag

[link]

Biscuit Clan.

Saját kis szösszenet.

"Nincs megállás"

(#12508) P00By válasza Mr.Rain (#12507) üzenetére


P00By
nagyúr

Na hagyjuk :DDD :C

(#12509) Mr.Rain válasza P00By (#12508) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Mit hagyjunk? :)

"Nincs megállás"

(#12510) h.adam.92 válasza Mr.Rain (#12507) üzenetére


h.adam.92
őstag

lol :DDD

(#12511) joe-ker


joe-ker
senior tag

Helló mindenkinek!
Tudja valaki hogy a server.cfg-be mit kell beírni hogy a feljövőknek automatikusan kiírja a clanid-t.
Előre is thx!

(#12512) satomee válasza Mr.Rain (#12507) üzenetére


satomee
senior tag

Az nem szerepel a videon hogy ha lelövöd az admint akkor kickelnek,és ha firtatod miért,annyi a válasz hogy "mert az én szerveremen játszol, örülj hogy nem bant kaptál"... Ennyit a biscuitről.Egyébként jó alatta a zene...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#12513) Mr.Rain válasza satomee (#12512) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Igyekeztem ütős zenéket alátenni,úgy az igazi a hangulata. :)

Én is admin vagyok,és hidd el nem teszek ki olyan embert,aki nem érdemli meg. Én a legjobban az ordító,viselkedni nem tudó,mikrofonba üvöltő,okádó,hányó embereket nem szeretem.... A csalók ők más lapra tartoznak. Egyik szerveren sincs helyük.

Amúgy a pro játékosok szintén nem erre a szeróra valók,mert a szabályzatunkban szerepel,hogy átlagjátékosoknak van fenntartva a szerver.

A Biscuit a legnépszerűbb,leglátogatottabb magyar Counter Strike: Source szerver. 58 slotosak voltunk,most pedig a kevesebb lagg miatt 40 slotosak lettünk,egy új szerveren. A magyar szerók közt újra mi vezetjük a látogatottsági listát. Ez azért jelent valamit.

De néha mi is hibázunk,mert emberek vagyunk. A reklamálásra fórumtopicot hoztunk létre,ahol ha normális hangvételben leírja valaki,hogy ok nélkül bannolták,akkor nagy rá az esély,hogy lekerül a róla.

üdv.:Mr.Rain

[ Szerkesztve ]

"Nincs megállás"

(#12514) satomee válasza Mr.Rain (#12513) üzenetére


satomee
senior tag

Nos én se prő nem vagyok,se sipítozni nem szoktam,az ominózus esetnél mikrofonom sem volt,csak írni tudtam.Talán másodszor voltam ekkor a szerveren és tetszett a hangulat,de az "admin"és utána a haverja beszólásai (már sajnálom hogy nem jegyeztem meg a neveket) arról győztek meg hogy többször nem is nagyon érdemes felmenni, mert ahol egy admin önkényesen baszhat ki bárkit,ott eleve kérdéses számomra mennyire "érettek" a feladathoz.Én is voltam már admin szerveren és tudom hogy ezzel a legjobb szerót is el lehet kúrni,ezért mi az ilyentől inkább megvontuk az adminjogot,és eleinte csak korlátozottat kapott mindenki.Nem akarok általánosítani mert nyilván nem vállalhat mindenki felelősséget más döntésiért,de szomorúnak tartom hogy mikor amúgy is kevés a jó publik,olyanok kapnak adminjogot aki azt hiszi ez egyféle hatalom, a felelősségről meg fingja sincs.A fórumról nem tudtam ugyan,de őszintén szólva nem is látom sok értelmét mert valszeg az említett "admin" ott is azon élvez el hogy eggyel több gombja van, és az egész annyit nem ér hogy a linket bekopizzam a böngészőbe.Sorry,ne vedd magadra de nekem ez volt a tapasztalatom a biscuittel.

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#12515) P00By válasza satomee (#12514) üzenetére


P00By
nagyúr

Én meg azt tudom, h ulow vagyok. És többször kibannoltak. Most akkor miaz, h átlag játékosoknak? Ulow alatti az átlag? Elég szomorú! :D

Igaz nike_? :D

[ Szerkesztve ]

(#12516) romero28 válasza Mr.Rain (#12513) üzenetére


romero28
senior tag

"Amúgy a pro játékosok szintén nem erre a szeróra valók,mert a szabályzatunkban szerepel,hogy átlagjátékosoknak van fenntartva a szerver."

ne ez ott dől meg , hogy annó mikor jártam a biscuit-ra legalább 3-4 -szer bannolt a főadmin , bizonyos béééla , merthogy túl jó vagyok oda . csak akkor megkérdezném , hogy azok a klántagok akiknek még jobb is volt a k/d ratiójuk , azok miért is maradhattak a serveren :F
megmondom , nem kell törni a buksidat : fizettek a serverbérlésbe , ezért nem számított , hogy jól tolják... :W :W :W úgyhogy hányok a biscuittól , a diktátor főadmintól meg végképp , bek@phatja ;)

(#12517) Mr.Rain válasza romero28 (#12516) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

A személy akiről beszéltek,nincs már nálunk.

Szerinted normális lenne,hogy az a pár haver,barát,akik a szeróért fizetnek,egymást kibannolná? Igen,mi tartjuk fenn a szervert,mi is dönthetjük el adott esetben,hogy kivel akarunk együtt játszani. Persze mérlegelünk mindig.(legalábbis a többség).
A szerver még mindig ugyanolyan népszerű,tehát valamit jól csinálunk!

Gyertek fel bátran,és győződjetek meg róla.

tisztelettel:

Mr.Rain

"Nincs megállás"

(#12518) Kigyodoki


Kigyodoki
tag

Sziasztok!

Keresnék egy olyan csapatot, vagy baráti társaságot, ahova tudnék csatlakozni esténként egy-egy játékra.
CS:S terén eléggé kezdö vagyok, még csak most ismerkedek a játékkal. A game Steam-es változatban van meg.
Sajna fejhallgató-mikrofon kilöve, mivel hétköznap Én vagyok a gyerköccel.

üdv,
Doki

(#12519) h.adam.92 válasza Kigyodoki (#12518) üzenetére


h.adam.92
őstag

pedig a mókás warokhoz sztem elengedhetetlen a füles és a miki... :)

(#12520) Kigyodoki válasza h.adam.92 (#12519) üzenetére


Kigyodoki
tag

Igen, tudom, de 5 éves kiscsaj mellett, - akivel gyakran kell foglalkozni, meg egyeduli gyerkoc is - nem olyan egyszeru fulessel jatszani. :))
Foleg, ha sikit a fuledbe, hogy ehes... :)
De sebaj, most bemelegiteskent bot-ok ellen nyomom, ahogy eszrevettem azok is eleg intelligensekre sikerultek. ;]

[ Szerkesztve ]

(#12521) h.adam.92 válasza Kigyodoki (#12520) üzenetére


h.adam.92
őstag

olyankor kell akkor jönni, amikor alszik :)

(#12522) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Segítsetek!

Amikor fel akarok menni barmelyik szerverre, akkor ezt a hibát kapom:

Disconnect: Pure server: client has loaded extra file [MOD]\maps\soundcache\cs_assault_hungarian.cache. File must be removed to play on this server..

Azt a cs_assault-os cache-t meg sehol nem találom. :O

(#12523) GabN73 válasza Mr.Rain (#12507) üzenetére


GabN73
addikt

túl sok az egygolyós :DDD

(#12524) h.adam.92 válasza #04441088 (#12522) üzenetére


h.adam.92
őstag

lehet h rejtett fájl, v töröld az egész soundcache mappát.

(#12525) Mr.Rain válasza GabN73 (#12523) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Arról nem én tehetek,én csak felvettem és összeraktam! :D

"Nincs megállás"

(#12526) scope2007 válasza satomee (#12512) üzenetére


scope2007
addikt

én is bannolva lettem.. pedig se nem pofáztam, se nem csaltam
erről ennyit :D :W

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#12527) nike_ válasza P00By (#12515) üzenetére


nike_
addikt

:)

(#12528) h.adam.92 válasza scope2007 (#12526) üzenetére


h.adam.92
őstag

höh, USER ERROR biztos! :DDD

(#12529) Elrond


Elrond
senior tag

Sziasztok!

Valaki tudna segíteni hogyan kell szervert csinálni?
Nem itthoni hlds kell hanem amit távoli szerverre kell feltenni!
Kicsit ebben még kezdő vagyok....

SSD-k rendelésre nagykeráron 1 hetes szállítással!

(#12530) Mr.Rain válasza h.adam.92 (#12528) üzenetére


Mr.Rain
senior tag

Mindenki ezzel védekezik: én nem csaltam nem....,nem... fele kamu. :)

"Nincs megállás"

(#12531) -=Vacsek=-


-=Vacsek=-
senior tag

Hali!

Mi annak a parancsnak a neve ami megmutatja a warokon hogy kinek mennyi pénze van?

(#12532) he7edik.


he7edik.
addikt

Sziasztok,

Valami normális GUI-t tudtok ajánlani ehhez a tunker szarhoz amit csináltak a Source-ból.

Égő szöveg a flém vázon

(#12533) Genius007


Genius007
őstag

Rég jártam erre, szóval belinkelek egy - két kis apró szösszenetet. (little clip) :DDD

[link]

[link]

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#12534) -=Vacsek=- válasza Genius007 (#12533) üzenetére


-=Vacsek=-
senior tag

Na a low mundum..

(#12535) nagyzoli19


nagyzoli19
csendes tag

Sziasztok!

Még új vagyok itt, nem régen kezdtem el játszani. Van egy kis problémám a játékkal. Ha feltelepítés után elindítom és felveszek néhány favorit servert majd játszok egy darabig akkor még semmi probléma nem lép fel. Amikor viszon bezárom a játékot és újra elindítom a menü felett néhány server neve látható és nem enged egy menübe sem belépni. A find server menüre kattintva pl elindúl azonnal egy szerver a menü felett lévő listából.
Miért történik ez?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#12536) Genius007 válasza -=Vacsek=- (#12534) üzenetére


Genius007
őstag

:D

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#12537) nike_ válasza -=Vacsek=- (#12531) üzenetére


nike_
addikt

ha van fent zBlock, akkor:

zb_allowcashcalling "2" a zblock.cfg-ben

megjegyzés: "To use automatic cash calling clients must use the command "setinfo zb_wantautocashcalling 1" <- ez annyit jelent kb., hogy ahhoz hogy használni tudd az automatikus pénz kijelzést, akkor a következő parancsot kell beírnod: "setinfo zb_wantautocashcalling 1" és onnantól már megy automatikusan.

ha pedig nem kell automatikusan, akkor a zblock.cfg-be írd át a "zb_teamcash" értékét 1-re, és a "zb_allowcashcalling" értékét is 1-re. ezután bindeld be a cfg-dben (\cstrike\cfg\config) egy gombra.

pl. így: bind "gomb" "zb_teamcash". ezt a parancsot csak a freezetime-ban tudod használni.

én az utóbbi megoldást preferálom, nem kell vele annyit szenvedni.

ja, és mindez csak akkor működik, ha be van nyomva a warmod a zblockban (zb_warmode 1).

(#12538) Rivaul


Rivaul
addikt

Sziasztok urak!

Remélem nem gáz ha ez itt a reklám helye :)
Tegnap indítottuk kis szerverünket 24 férős stabil jószág, használható mapokkal nem mindenfajta extravagáns vacakság. No avp no cheat viszont ha ezt betartjátok akkor jó szórakozás! Normál játékosok vagyunk nem hentelők, munkahelyi kis csapat. MI éjjel vagyunk fent általában 3-10-ig így akkor is van kivel játszani. Nem vagyunk beképzeltek s várunk mindenkit szeretettel! Elvileg holnaptól már gőzerővel megy a JÁTÉK!

95.140.33.112:27109 MédiaLog szervere :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12539) zH.


zH.
senior tag

Hali.

Még 2008 környékén néztem egy fragmoviet, amiben ez a zene ment. Hátha valakinek ismerős lenne, bár így elég nehéz.

Üdv!

just be

(#12540) h.adam.92 válasza zH. (#12539) üzenetére


h.adam.92
őstag

css insignia cadre.

[ Szerkesztve ]

(#12541) Genius007 válasza zH. (#12539) üzenetére


Genius007
őstag

Download Link 382.63 MB

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#12542) zH.


zH.
senior tag

:R :R

just be

(#12543) M_o_g_y_i válasza Rivaul (#12538) üzenetére


M_o_g_y_i
őstag

Tegnap azt írta, régebbi verzió van a szerveren... :O

4db szép állapotú 4x100 6.5x15 ET35 acélfelni eladó!!! - Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#12544) he7edik. válasza Rivaul (#12538) üzenetére


he7edik.
addikt

Éjjel 3-tól 10-ig ember ne fog felmenni.

Égő szöveg a flém vázon

(#12545) megint én válasza Rivaul (#12538) üzenetére


megint én
őstag

ROFL!!! No AWP szerver xDDDD
Hagyjuk már xD

(#12546) borgab


borgab
aktív tag

Sziasztok ismét!
Csinálni szeretnék haveroknak meg magamnak egy CS:S deditaced szervert. Értek hozzá és meg is van. Na de ezt nem a mostani CS:S verzión, hanem a régin szeretnénk...
Régi CS:S megvan, szerver is megvan, na de amikor csatlakozni akarok, akkor azt írja, hogy restartoljam a game-et, mert nem megfelelő verzióm van. Nem lehet, hogy a szerver updatelte saját magát és azért nem lehet rá felmenni régi verzióval? 1.6-al már sikerült, itt is kékne mennie. Kellene egy olyan dedicated szerver, ahol nem kell updatelni... :(
Ha tudtok valamit segíteni ez ügyben nagyon megköszönném! :R

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz ki belőle.

(#12547) Genius007


Genius007
őstag

xertinsky.pro :B

https://hardverapro.hu/apro/razer_blade_16_2023_i9_13950hx_rtx_4090_16gb_32gb/hsz_1-200.html

(#12548) satomee válasza Genius007 (#12547) üzenetére


satomee
senior tag

...is coming soon...

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#12549) borgab válasza Genius007 (#12547) üzenetére


borgab
aktív tag

Köszönöm szépen, de tényleg Köszi! :R
Ha megnyit Fanatikus használója leszek... :)

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz ki belőle.

(#12550) JSaN


JSaN
addikt

Anno megvettem, de kb igy tolom:

:))

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.