Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12051) darál0w válasza enginev3.0 (#12050) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

volt vmikor...

most nemigen...ha lenne ide biztos írnának

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12052) enginev3.0 válasza darál0w (#12051) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csinálni kell egyet :D Bérelni egy szervert és felvenni aktív tagokat, valaki vállalja be egy jelentkezőtök van :P

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12053) Zolás válasza megint én (#12048) üzenetére


Zolás
addikt

Aha mert waron a sok kis szerencsétlen hülyegyerek nem lő be a fal mögött és nem fordul rád rögtön a wp-vel akárhová is bújsz. Ott tartunk a haverokkal hogy nem találunk egyetlen épkézláb ellent aki nem csal. Nagyritkán heti 1 alkalommal találunk egyet akikkel lenyomunk 2-3 pályát mert nem vérpistikék hogy csaljanak de a többi az suttyó.
Én is jobb szeretem a wart mert haverokkal ökörködni meg "véletlen" fejbelőni stb. jó dolog. De mikor beirjuk hogy xy csal mert only hedi akkor visszairják hogy LEGIT. A retkes k @nyját a kis köcs@gjének. :W

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#12054) darál0w válasza enginev3.0 (#12052) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

hát akkor kezd el szedni az embereket...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12055) nike_ válasza zH. (#12043) üzenetére


nike_
addikt

én azt bírom, amikor futva tunkol ak-val, beadja neki a hs-t, én meg lövöm a fejét pötyögve és semmi.

:)

[ Szerkesztve ]

(#12056) megint én válasza Zolás (#12053) üzenetére


megint én
őstag

Erre csak annyit, hogy minket is minden 2. ellen lecsíterez, de top teamoknál ez már csak így van. A múltkor játszottunk a Germany teammal, és úgy lőttek, mint a picsa, de mégis 5 mapot végigtoltunk, és csak 2-3 ra kaptunk ki. Olyat kaptunk, hogy Nukeon plantoltunk lentre, és ellőtt a WP-s, de aztán egy üres szerveren 6 órán keresztül csak azt próbálgattuk, hogy ha lentre plantol valaki, akkor álltalában doboz mellé szokozz, és hogy hol kell meglőni, hogy eltaláld. Azóta már 2x volt, hogy meglőttem plant közben, és persze ment is az anyázás, mert ő csak azt az apszurdumot látja, hogy fentről ellövik.... DE TOP TEAM az TOP TEAM....
Csak egy példa. Ezek azok akikről beszélek. Ezt kaptuk tőlül D2-n És szinte minden körben ellőttek valakit aki Bre ment, akár fönt ugrottunk, akár lent.
http://www.youtube.com/watch?v=RdO0C3TN_Gs
Ez után mi is gyanakodtunk, de 16/12re kaptunk "csak" ki, de utána meg elvertük őket trainon...

(#12057) satomee válasza megint én (#12056) üzenetére


satomee
senior tag

A top team mitöl top team és hogy lehet egy ilyenbe bekerülni...?:)

[ Szerkesztve ]

...villámcsapás keltette indukciós hatás...

(#12058) P00By válasza megint én (#12056) üzenetére


P00By
nagyúr

:DDD (videóra)

(#12059) megint én válasza satomee (#12057) üzenetére


megint én
őstag

Ha zsíros kocka vagy akkor talán bekerülhetsz, de ha nem vagy elég dagadt, akkor a pattanásos arc is kivállthatna... xDDD
Na de ha komolyan, mi egy hete oszlottunk föl sajnos, amúgy 3 éve eggyütt toltuk, és napi 5-10 war... Ez elsőre vészesnek tűnik, de ha van egy ember aki nagyon gyorsen hív ellent, akkor nem vészes, szünetek nélkül 3 óra alatt le lehet tolni 5-7 wart. És Gondolkodni kell... Amúgy úgy lehet a legjobban fejlődni, ha pl napi 4 órát játszol, hogy 1 óra DM, aztán 2 óra war, és 1 óra 1v1, de úgy hogy a klánodból mindenki nézi, és cserélgettek, és egymástól is sokat tanulhattok... Így lessz aim skilled, csapatjátékod, és agyad is 1v sokra.

(#12060) darál0w válasza megint én (#12059) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

te írj egy könyvet!

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12061) nike_ válasza darál0w (#12060) üzenetére


nike_
addikt

jaja, nagyon tudományosan írja le, bár igaza van :)

(#12062) h.adam.92 válasza megint én (#12059) üzenetére


h.adam.92
őstag

nem hiszem, hogy jó ötlet lenne ennyire általánosítanod.
mindenkinek más a megfelelő gyakorlás és arra a gyakorlási módszerre saját magának kell rájönnie.
én pl teljes mértékben hanyagoltam a DM-et és az 1v1-et és nem érzem a hiányukat.

(#12063) zH.


zH.
senior tag

omg mekkora szánalom. túlterhelt a steam és nemindul el a css..

just be

(#12064) Integra


Integra
titán

toltátok már ezt a pályát??

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12065) h.adam.92 válasza Integra (#12064) üzenetére


h.adam.92
őstag

elismerem a munkát, ami bele lett fektetve, de én nagyon jól meg vagyok nélküle :D

(#12066) darál0w válasza Integra (#12064) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

lol :D

és mi ez a különcködés?

házisárkány? :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#12067) Djuree válasza Integra (#12064) üzenetére


Djuree
félisten

ez de komoly :DDD :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12068) nike_ válasza Integra (#12064) üzenetére


nike_
addikt

én már 1x nyomtam rajta, nagyon zorall :D

(#12069) megint én


megint én
őstag

Szerintem gyagyi :U
Én ki is töröltem a nem warmapokat...
Csak ezek jöhetnek szóba contra, season, cpl_fire, cpl_strike, cpl_mill, tuscan, ruska és a 4 alap: d2, train, nuke, inferno... semmilyen office, cbble, aztec vagy bármi más...

(#12070) #82189568


#82189568
törölt tag

Sziasztok!

Az updateek óta nem működik megfelelően az Xfire-öm, más is tapasztalt ilyet vagy van valami speciális beállítás ?

Kilistázza a szervereket, kiválasztok egyet rákattintok erre meg csak elindítja a Source-t anélkül, hogy csatlakozna az előzőleg kiválasztott szerverhez.Eredeti persze minden!

Köszönöm szépen!

(#12071) megint én válasza #82189568 (#12070) üzenetére


megint én
őstag

Ha eredeti, akkor minek a steam mellé a 100x gagyibb Xfire???

(#12072) #82189568 válasza megint én (#12071) üzenetére


#82189568
törölt tag

Pl.: h csak a magyar szerókat listázza ki nekem

(#12073) megint én válasza #82189568 (#12072) üzenetére


megint én
őstag

Tedd be ping szerinti növekedésbe, és szinte mind csak magyar szerót ad majd ki!

(#12074) venom123


venom123
tag

Vagy írd be a keresőbe hogy hun. Általában a magyar szerók neve előtt ott van :K

"emlékszel még, mikor fiatalok voltunk és úgy hittük valami lesz majd belőlünk? emlékszel még, milyen fiatalok voltunk, látod mégis senkivé lettünk"

(#12075) bivalyolo válasza #82189568 (#12072) üzenetére


bivalyolo
őstag

vagy felmész ide: gametracker
és szépen bepakolod favoritesbe ameik szimpi.

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#12076) megint én válasza bivalyolo (#12075) üzenetére


megint én
őstag

De ez sem rossz...
http://www.game-monitor.com/

(#12077) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Helótok. Mi lett mar megint a cs-vel.. A cl_crosshairscale nem működik..nem tudom le kicsinyíteni a célkeresztet, hanem marad olyan nagy batár. Van valami más parancs :F A cl_crosshairsize -ot próbáltam de az nem jó..
köszi

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#12078) nike_ válasza sid.:Rc211v (#12077) üzenetére


nike_
addikt

cl_legacy_crosshair_scale

meg még egy valami cl_legacy-s parancs volt...

(#12079) sid.:Rc211v válasza nike_ (#12078) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Köszi. így már jó :R A másik az cl_legacy_crosshair_recoil
thx

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#12081) zümzümm


zümzümm
senior tag

Sziasztok!
Biztos találkozott már valaki az alábbival, vagy tudja rá a gyógyszert:
nem tudok mit kezdeni hogy a kedvenc zombis szerevremen a zombik piros ERROR-ként jelennek meg... Ez mitől lehet, hogy lehet kijavítna?
Nagyon idegesítő mert igy fejlövést sem lehet adni célzottan. Valaki azt mondta hoyg szedjek le skint. NA de ezen a szerveren a zombik csak simán terror jelmezben vannak, az meg egy alap skin...
Légyszi segítsetek ebben nekem, nagyon fontos lenne mert az ilyen zombis szerevereken többet vagyok mint a dust2őn :)
Légyszi segítsen vki!
Köszi előre is!

(#12082) borgab


borgab
aktív tag

Mindenki Error-nak látja öket vagy csak te? mer ha csak te akkor rossz a cséd vagy nem tudom :)

Az élet olyan, mint egy doboz bonbon: az ember nem tudhatja, mit vesz ki belőle.

(#12083) nike_ válasza zümzümm (#12081) üzenetére


nike_
addikt

cl_downloadfilter all <- konzolba írd be, próbáld ki, hátha csak a skin mégis.

(#12084) zümzümm válasza nike_ (#12083) üzenetére


zümzümm
senior tag

Érdekes módon mára megjavult:) De azért köszi! :)

(#12085) klambi


klambi
addikt

szevasztok!!
keresek 1 régi olyan cs-s videót, amiben a srác neve a The|Gamer volt és 1 német videó, sztorival megcsinálva, keresgetem de nem találom, valaki tud ebben segíteni?

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#12086) Fáraó válasza klambi (#12085) üzenetére


Fáraó
őstag

Szia!
Emlékszem arra a filmre, nagyon király. A gugliban csak a következő szavakat kellett beírni: the gamer video counter-strike, és íme: [link].
Jó szórakozást!

VIGYORRRGAZMUS.....

(#12087) klambi válasza Fáraó (#12086) üzenetére


klambi
addikt

the gamer's day kössz ezaz, csak én úgy kerestem hogy the gamer...

"Mond szépen angolul: Gyors róka!"

(#12088) nike_


nike_
addikt

nektek se megy a friends? :F

(#12089) nike_ válasza nike_ (#12088) üzenetére


nike_
addikt

megjavult..

(#12090) h.adam.92


h.adam.92
őstag

a rángatást vhogy ki lehet kapcsolni lövés közben?
a célkeresztet végre teljesen le lehet lockolni, már csak a lövés közbeni rángatást kéne kilőnöm :)

(#12091) bivalyolo válasza h.adam.92 (#12090) üzenetére


bivalyolo
őstag

persze: aim off :D

"Let's agree to disagree!"

(#12092) h.adam.92 válasza bivalyolo (#12091) üzenetére


h.adam.92
őstag

azt nem tehetem :( :DDD

(#12093) nike_ válasza h.adam.92 (#12090) üzenetére


nike_
addikt

nem az az a recoilos parancs?

erre gondolok: cl_legacy_crosshair_recoil

(#12094) h.adam.92 válasza nike_ (#12093) üzenetére


h.adam.92
őstag

igen ez a célkeresztet fixálja, ezt vágom.
de nekem olyan kéne ami magát a lövés közbeni képremegést venné ki.

(#12095) nike_ válasza h.adam.92 (#12094) üzenetére


nike_
addikt

képremegés? oO

ilyenről nem tudok..

ps. ja vágom, de nem tudom hogy lehet..

olyanra akarod, mint ahogy a sourcetv demokon látszik, nem? tehát hogy ne mozduljon be semmi, a célkereszt se mozduljon.

(#12096) h.adam.92 válasza nike_ (#12095) üzenetére


h.adam.92
őstag

pontosan

(#12097) enginev3.0


enginev3.0
félisten

cl_crosshairsize 2
cl_crosshairthickness 3

Érdemes kipróbálni ;)

Mi a jó Istent csináljak ezzel a .....-ral hogy ne legyen ekkor a pingem, hihetetlen hogy nem lehet normálisan játszani mert UPC-nél 80-100pingem van, mikor semmi nem fut csak a css, így meg kickelnek a szerverek és már nagyon felba*****

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12098) megint én válasza enginev3.0 (#12097) üzenetére


megint én
őstag

Ezt én sem értem. Nekem is UPC-m van már réges rég óta, de valahogy amikor 8Mbps-s csomagban voltam, akkor 5-6 ms volt a válaszidő, most meg 60-90.

(#12099) bivalyolo válasza megint én (#12098) üzenetére


bivalyolo
őstag

miért most milyen sebességű neted van?
csak azért kérdezem mert mostanába váltanék upc-re és jó lenne ha nem laggolna a csé :U

[ Szerkesztve ]

"Let's agree to disagree!"

(#12100) zH.


zH.
senior tag

vki tud adni smooth tutort ujcsshez?^^
uj ház vinyó és windows párossal nekiállok normális muvit makelni.. de eddig 1x próbáltam smooth-ot úgy ahogy a régi tutorba és kiírta h no interaction - tick betöltése helyett -

just be

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.