Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13701) jézusom


jézusom
addikt

Sziasztok!

Nagyon jó a kezdő leírás, de lenne egy láma kérdésem: hogy a rákba' lehet a konzolt előcsalni?

Egyébként a cfg-be beírtam, hogy bind "F12" "toggle_console" és win xpról lenne szó.

köszi!

(#13702) enginev3.0 válasza jézusom (#13701) üzenetére


enginev3.0
félisten

Steamen indítási opciókhoz kell beírni
-console

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13703) jézusom válasza enginev3.0 (#13702) üzenetére


jézusom
addikt

Hát köszi!

Hol van ilyen indítási opció?

(#13704) joe-ker válasza jézusom (#13701) üzenetére


joe-ker
senior tag

Mert nem jól írtad.
Így kell: bind "F12" "toggleconsole"

(#13705) jézusom válasza joe-ker (#13704) üzenetére


jézusom
addikt

Köszi!

Találtam egy másik megoldást is hasonlóan bénázóknak( vagy nem várhatjuk el játékosként, hogy ne ezzel kelljen baszakodni, de legalább valami leírást kapnánk? :U )

Steamen belül a játékra rá lehet kattintani jobb gombbal, és ott lehet set lunch optionsba írni amit kell. Már elfelejtettem :D

De lényeg hogy nem "steambe kell írni" meg "kattincs a sztímbe azt írd be hogy konzol"

(#13706) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Hali!

Tudtok jó zombi szervereket? Régen játszottam egy jó külföldi szerveren, csak már elfelejtettem a nevét. Köszi.

(#13707) qdak válasza Coccolino_O (#13706) üzenetére


qdak
addikt

87.98.157.36:27017 papys apperos, legjobb, sajna nálam oranként kidobál, miota ujraraktam a cst :/
193.192.58.145:27075 DHC

vki, miert nem tesz be 1 botot sem, mikor jatszatni akarom öket ?? (konzolba minden be van allitva)
quot, joinafterhuman, stb k (benn a cfgm ben, meg amugy is tudom mit allitok :) )
amit még észre vettem, botoknál a nehezség álitonál nincs lehetöségem jelölni 1ikre sem!

konzol:
GameMenu.res (txt ként nyit)
{
"label" "CONSOLE OPEN"
"command" "engine con_enable 1; toggleconsole"
}

aztan ott lesz a menuben :)

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13708) qdak válasza qdak (#13707) üzenetére


qdak
addikt

na megvan a megoldás a kidobálásra
()
a letöltött gagyi szkineket, amit a szeron a vip tagok kapnak, szepen kicsereltem, ilyen alap szerure, innentöl 1x se dobott ki :R
mod: siman hagytam azt a nevet, amin voltak, az enyemet mindig áttirtam arra ;) aztan felülirtam a nagy skint, a kicsire.

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13709) qdak


qdak
addikt

ennyire leálltatok ?
én még mindig jobban szeretem mint a GO t, meg hát kb 2x olyan jol tolom, sehol senki ?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13710) enginev3.0 válasza qdak (#13709) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nagyon ritkán

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13711) qdak válasza enginev3.0 (#13710) üzenetére


qdak
addikt

ez van :/

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13712) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Kicsit döglött a topik, de azért megkérdezem: hogyan lehet kikapcsolni a játékban mikrofonerősítést?
Akárhányszor kapcsolom ki, visszakapcsolódik.
A konfigfájlok nem read-only-k, tehát passz.
Sound Blaster X-Fi HD-m van, de integrált kártyával is csinálja.

(#13713) okipoki


okipoki
aktív tag

Nem találtam más fórumot így, csak ide tudom feltenni.

Szeretnék 1.6-on 1v1-zni LAN-on (össze van kötve routerral a két gép) és még mindig azt írja ki, hogy "Server not responding".

Mit csináljak?

(#13714) jézusom válasza FoxiestFox (#13712) üzenetére


jézusom
addikt

Ez a hang elég furmányos nekem is x-fi extreme gamerrel. Régen audigy2zs-vel nem kellett külön bekapcsolni a mikrofont, a játék bekapcsolta. Most meg nekem kell mindig játék előtt :(

(#13715) qdak válasza FoxiestFox (#13712) üzenetére


qdak
addikt

a hang nálam is mindig átálitodik, nem egyszer szolnak, h vagy tul hangos, vagy nem hallani amit mondok :S

talán a skype lehet a ludas ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13716) bylow


bylow
aktív tag

Hali!

Hogy lehet könnyen magyar szervereket találni?
(kezdö vagyok) :)

ByLow #

(#13717) jézusom válasza bylow (#13716) üzenetére


jézusom
addikt

Szerverkeresőben a latencyt (pinget) szoktam sorrendbe növekvőre tenni. Ami kisebb az elvileg magyarországi vagy környező országi.

(#13718) bylow válasza jézusom (#13717) üzenetére


bylow
aktív tag

Köszi!
Kipróbálom.

ByLow #

(#13719) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Héten beteg voltam, szóval elővettem a Css-t, hát szörnyű hogy mindenhol ejtőernyős baromságok vannak meg társai, nem lehet wp-zni, gránátot venni

Ekkora hülyeséget, low szerverek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13720) Zsombe válasza enginev3.0 (#13719) üzenetére


Zsombe
senior tag

Sajnos tényleg ez a helyzet, hosszú idő után tegnap én is játszottam egy keveset, de eléggé elkeserítő a helyzet. :( Már nincs olyan feelingje a CS-nek, mint rég. :(

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#13721) bylow válasza enginev3.0 (#13719) üzenetére


bylow
aktív tag

Hát igen..... :Y
Kicsit át kell szellemülni hozzá, annó én is toltam 1-2 évig komolyan, aztán az élet fontosabb volt, de mostanság van néha szabad idöm, és nosztalgiából én is fel tettem.
Nekem is vannak fura tapasztalataim.
:Y

ByLow #

(#13722) enginev3.0 válasza bylow (#13721) üzenetére


enginev3.0
félisten

Egy szerverről már kétszer bannoltak 2 órákra, mert "csalok"

Ha meg megmondom az adminnak, hogy gyökér vagy, fogadd el, akkor megint kidob :D:D:D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13723) jézusom válasza enginev3.0 (#13722) üzenetére


jézusom
addikt

Nem is értem, miért bannoltak :D Nem szabad jól játszani, mert az admin pityeregni fog. Egyébként vicc, hogy mióta kijött a játék nem csináltak újat, csak a fos GO-t. Aki meg folyamatosan tolta, azokkal nem lehet versenyezni, én is kihagytam elég sokat. Heti 1-2 játékkal nem lehet lépést tartani :( tisztára belowultam, már ha érdekel valakit :D

(#13724) enginev3.0 válasza jézusom (#13723) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem sokszor nagyon adja (aggya), de nagyon leveheto hogy az emberek 90%-nak lesugja egy másik játékos

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13725) enginev3.0 válasza jézusom (#13723) üzenetére


enginev3.0
félisten

Megy ez még ha úgy van

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13726) jézusom válasza enginev3.0 (#13725) üzenetére


jézusom
addikt

kapnád a bannt tutira ;]

(#13727) enginev3.0 válasza jézusom (#13726) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mystik-ről szoktak

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13728) qdak


qdak
addikt

én multkor italy only szeron jartam ugy h 1 klan soka tagja volt jelen, utolso T ként leszedtem 7et, már csak az utolso tagjuk volt de alig hp s, mert 1x már belelötem, egy elözö talinal, hát a köcsög ....... elkezdtek kickelni, azt hittem felrobbanok, legszivesebben az öszes klantag kezet eltördeltem volna, kikickeltek és ugy nyertek, sztem ro*** szanalmas igy nyerni, ennek ellenere elég jo szero. kereső kiadja mindig vannak rajt.

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13729) he7edik.


he7edik.
addikt

Él még a topic!? :)

Égő szöveg a flém vázon

(#13730) gytallian válasza he7edik. (#13729) üzenetére


gytallian
tag

Ha írsz bele....

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#13731) he7edik. válasza gytallian (#13730) üzenetére


he7edik.
addikt

Azt csináltam... ;)
Akkor reklámozok:
Szerverünk IP címe:
78.24.184.143:27015
Old School Boyz CS:S Hungary Server

A szerveren elfogadott rate beállítások:
- rate 35000
- cl_cmdrate 66
- cl_updaterate 66

[ Szerkesztve ]

Égő szöveg a flém vázon

(#13732) enginev3.0 válasza he7edik. (#13731) üzenetére


enginev3.0
félisten

Benne van a server listámba, csak ki szoktak dobni, meg havert is

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13733) he7edik. válasza enginev3.0 (#13732) üzenetére


he7edik.
addikt

Na majd nem szoknak.Csak ne laggolj.

Égő szöveg a flém vázon

(#13734) enginev3.0 válasza he7edik. (#13733) üzenetére


enginev3.0
félisten

Tízes pinggel es 300+ fpssel?:D

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13735) bylow


bylow
aktív tag

Italy és Militia only-t én is kedvelem, engem ritkán szoktak kidobni...

Él a topik, persze él! " Das birka él!"

(azért jó látni hogy más is van idősebb fejjel hogy vissza tér régi jó játékhoz...)

ByLow #

(#13736) bylow válasza bylow (#13735) üzenetére


bylow
aktív tag

Na meg a NUKE az is Faxa! :K

ByLow #

(#13737) bylow válasza bylow (#13736) üzenetére


bylow
aktív tag

Nem bitom a képet feltölteni, na mind1 :W :W :W :W

ByLow #

(#13738) qdak válasza bylow (#13737) üzenetére


qdak
addikt

képfeltöltés.hu?

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13739) bylow válasza qdak (#13738) üzenetére


bylow
aktív tag

Talán most jó :F

most sem.....

[ Szerkesztve ]

ByLow #

(#13740) bylow válasza bylow (#13739) üzenetére


bylow
aktív tag

(#13741) qdak válasza bylow (#13740) üzenetére


qdak
addikt

én italy only n szoktam nem rossz amugy, de ennyi közt már eléggé kell mázlinak is lenni, hama hátba lehet kapni...
sokszor undoritobbak a botok mint az emberek, mert nem azert tud lelöni h ugyesebb, hanem mert kitaraztal, vagy hátba lő...

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13742) trapi007


trapi007
tag

Június 22-ig

Source Multiplayer Pack 5,74€
( [http://store.steampowered.com/sub/42/] )

Counter-Strike Complete 11,49€
CS:GO; CS:S; CS; CS:CZ;
( http://store.steampowered.com/sub/54030/ )

Valve Complete Pack 17,99€
( http://store.steampowered.com/app/240/ )

De csak akkor ennyi, ha a Steam alkalmazásában van megnyitva

[ Szerkesztve ]

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#13743) bylow válasza trapi007 (#13742) üzenetére


bylow
aktív tag

Én a Source-öt 2 évvel ez előtt is ennyiért vettem szerintem.
Gondolom csak marketing fogás... ha látja az ember hogy "AKCIÓÓÓÓÓÓ" akkor sokan rá csapnak.
Ez Egy emberi tulajdonság, hipermarketekben is jól bevált szokás, a sok akciós termék között be-be van szúrva egy két kakuktojás :C

ByLow #

(#13744) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Volt új peccs, hol tudom megnézni a részletes changelogot?

(#13745) wjbhbdux válasza FoxiestFox (#13744) üzenetére


wjbhbdux
veterán

[link]

/s

(#13746) FoxiestFox válasza wjbhbdux (#13745) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Én is ezt találtam meg, ezután írtam a kérdésem. :P
Ez kb annyit mond, hogy aha, peccseltük a játékot.

(#13747) wjbhbdux válasza FoxiestFox (#13746) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Volt egy biztonsagi res amivel a szerverekrol egy letoltheto hang fileal at lehetett venni az iranyitast a jatekos gepe felett es lenyulni a steam fiokot stb (ugyhogy tort servereken nem nagyon ajanlott jatszani, mert ezt nem fogjak patchelni egy ideig feltehetoen), meg atdobtak az aktualis TF2 engine frissiteseket a tobbi jatekba.

/s

(#13748) FoxiestFox válasza wjbhbdux (#13747) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Hát csak pl használhatatlan lett az ugrás, nem mindig látszanak a fegyverek flash hatásának elmúlta után, a parachute mod fagyasztja a szerót, stb... alapos elszarás, amit mi eddig észrevettünk.

(#13749) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Sziasztok egy barátomat nem tudom felvenni a steamen pedig beirom a keresőbe a nevét. Nem találaja a rendszer mi lehet a gond ?

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#13750) demars válasza bylow (#13735) üzenetére


demars
addikt

Szia!
Ünnepek alatt szeretnénk picit játszani mi is... Már évek óta nem lövöldöztünk... :N
Szeretnénk 4-en hálóban játszani, routeren keresztül (online játék nem érdekel)
Hálózat építésben nem vagyok jártas, már kértem segítséget másik topikban.
Melyik játék verziót érdemes beszerezni ( nekem a régi kellene amivel kb 10-15 évvel ezelőtt játszottunk...)? Anno az egyikünk indított egy servert, többiek csatlakoztak és már ment is a móka...
Tudna nekem segíteni valaki?
Köszönöm!

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.