Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13651) G@ß! válasza Lacccca87 (#13650) üzenetére


G@ß!
őstag

VAC nem egyből bannol nem a zsír új win után keletkezett a bann oka.
Meg ne mondd már nekem, hogy minden játékost rögzítenek és kielemeznek, mert én ezt kizártnak tartom.

Nem akarok kukacoskodni de nagyon sok ilyet hallottam már hogy én ártatlan vagyok meg stb...
Nem. tuti volt /van valami a gépen ami miatt kaptad. (a tömeges bannolások az más tészta volt egyéni esetnél szinte 0 a hiba lehetőség).

Egyrészt nem az én gépemen ment a cs: s.
De mivel az én accommal játszott, mellesleg 2009 óta játszik vele a spanom ezen az acc-on, nem hinném h most kellene kipróbálnia a csalást. Attól jobb szinten van (mellesleg nem bannoltatná a barátjának acc-ját).

Egyébként az is lehet hogy nem szándékosan idézted elő, elég ha csak valami olyan program is be volt töltve miközben játszottál ami babrál a memóriával vagy képes a programok működését megváltoztatni.
Ha gondolod megírom az összes programot, ami fel van rakva a gépre, ha ez segít.

Sőt lehet hogy törtnél próbáltál ki 1-2 csalást csak hát elfeljtettél kilépni steamből előtte.
Lásd pár mondattal fentebb.
Egyébként én törtön kezdtem valamikor 2004 év vége felé. A csalók miatt és az eredeti szerverek "nehézsége" miatt tértem (tértünk) át.

Sok a lehetőség, de hogy a VAC hibázott az kizárt jelen esetben, ezért nem is fogják levenni.
Nem értem miért hajtod ezt...

Csak hogy tudd, még van 2 profilom (összesen 3 profil, ebből 2 a két legjobb barátomnál...úgymond megvettem nekik kemény 3,75$ért anno, hogy ne nekem kelljen nekem visszamennem törtre)...de ha odaadom neki a másikat, és azt is lebannolják...akkor kitépem a hajamat.

(#13652) Lacccca87 válasza G@ß! (#13651) üzenetére


Lacccca87
őstag

Nem rögzítés és kielemzés van hanem késleltetett bann hogy ezzel részebn ki tudják kerülni a csalásokat. Ugye mennyivel egyszerűbb lenne a csalás készítő dolga ha egyből tudná hogy sikerült-e megfelelően elrejtenie a programot vagy megfogta a VAC.
Egyébként minden automatizált, ezért is van kiírva hogy nem veszik le a bann-t, mert nem ellenőrzik ilyen egyedi esetekben (miért is lenne rá szükség? a rendszer nagyon halovány hibahatárral működik megjelenése óta).

Barátod meg egyértelműen csalt, ha szüksége van rá ha nincs, mint irtam, számtalan esetet hallotam már én is, érdekes módon mindig valami nagymama,kis/nagytestvér,barát stb... használta akkor pont a gépet és csalikolt.

Ez van ell kell fogadnod, max szólj a barátodnak ha megint adsz neki egy accountot hogy legközelebb legalább premium cheat-et próbáljon, úgy kisebb az esély a VAC ban ra.

(#13653) zolee86 válasza Lacccca87 (#13652) üzenetére


zolee86
tag

Ezzel egyet értek, nagyon kicsi az esélye annak, hogy a VAC hibázott.
Azzal az accal valaki csalt.

Szerintem egyszerűbb ha veszel egy új accot.

(#13654) Vismajor01


Vismajor01
addikt

Valaki tud jó xc (climbing) szervert adni? A source keresője 10 év után is egy kalap fos, és alig találni olyat amibe nem nyúltak bele durván. Nekem csak egy !save plugin képes szero kell, meg mapok amin ugrálni lehet, ennyi.

Samsung Galaxy s22Ultra/Corsair One Pro/Lexus RX400H

(#13655) G@ß! válasza zolee86 (#13653) üzenetére


G@ß!
őstag

Kértem a steamet, hogy küldjék el az ip címet amin használták a source-ot. (vagy a cheatet)
Nem adták meg...

(#13656) Delta×


Delta×
senior tag

Helló
Tud valaki adni egy magyar Jailbreak szerver ip-t ? steam egyet sem talál....

Rúgkapálva, és ordítva jöttem a világra, miközben valaki másnak a vére borított. Nem gond, ha így is múlok el

(#13657) nova001


nova001
senior tag

hello

hova másolom be a egyéni hangokat ? régen megvolt szépen a mappa szerkezet a steambe de most értem hogy müködik...+ fegyver skineket hova tudok bemásolni ?

(#13658) nova001 válasza nova001 (#13657) üzenetére


nova001
senior tag

megtaláltam közbe a megoldást :)

(#13659) G@ß! válasza Lacccca87 (#13652) üzenetére


G@ß!
őstag

A hitetlenek kedvéért:

"Hello,
A staff member has replied to your question:
Hello,
We have investigated the issue and it would appear that the ban was not properly applied.
We apologize for the inconvenience this has caused and appreciate your patience.
The VAC ban has been removed from your account at this time.
If you have any further questions, please let us know - we will be happy to assist you.
"

Az ez előtti email:

"Hello Gabor,
I understand your frustration in this matter; however, our system has confirmed that the ban was applied legitimately. A VAC ban applies to the game(s) regardless of who was using the account at the time.
It does not matter if you let someone use the account, or if the account was being used without your knowledge. It is your responsibility to safeguard your account against such activities.
I am sorry, the VAC ban on the game(s) will not be removed.
Before continuing to use Steam and Steam games on your computer, please remove all cheats from your system. Failure to do so may result in further VAC bans on the account.
Please refer to the Steam Subscriber Agreement and the Rules of Steam Online Conduct if you wish to review our policy regarding this matter.
"

Ahol nagyon győzköd engem a VAC, hogy cheatelt a barátom...

és végül mégse...

Ergo a VAC is tévedhet! :)

[ Szerkesztve ]

(#13660) bivalyolo válasza G@ß! (#13659) üzenetére


bivalyolo
őstag

én pont így jártam a bf2-vel mert az a retkes punkbuster bannolt azzal az indokkal, hogy aimoztam.
írtam nekik, először nekem is az volt a válasz, hogy jogos volt a ban rá pár nappal írt a csávó, hogy mégis ők hibáztak és most már megy rendesen.

"Let's agree to disagree!"

(#13661) G@ß! válasza bivalyolo (#13660) üzenetére


G@ß!
őstag

hát igen...de fennhangon írják hogy csaltál...
nah meg itt a fórumon, az az alap, hogy csalsz, véletlenek nem léteznek... itt az ellenpélda. :K

(#13662) zolee86 válasza G@ß! (#13661) üzenetére


zolee86
tag

Most akkor levették a bant az accodról?

(#13663) G@ß! válasza zolee86 (#13662) üzenetére


G@ß!
őstag

Le.

(#13664) Visormail


Visormail
addikt

Ma letöltött egy frissítést és átváltott a játék angolra, a steam/játékok/css/tulajdonságok/nyelv fülön is eltűnt a magyar. Másnál nincs ilyen?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#13665) joe-ker


joe-ker
senior tag

Ezzel a hibával találkozott már valaki?

Nem fut a HL2.exe,gép és steam újraindítva,source újratelepítve/letöltve.

(#13666) enginev3.0 válasza joe-ker (#13665) üzenetére


enginev3.0
félisten

Nekem cod mw3-al volt, az volt a baj, hogy D meghajtóra volt telepítve, átettem a C-re és ment

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13667) joe-ker válasza enginev3.0 (#13666) üzenetére


joe-ker
senior tag

Nem volt változtatás,a c-n van.

(#13668) joe-ker válasza joe-ker (#13667) üzenetére


joe-ker
senior tag

Megoldódott még akkor, egy gép restart kelett hozzá. :W

Más: Új gép állt a házhoz Asrock 970DE3/U3S3,FX-4130,Gigabyte Geforce GTX650,8gb ram win7
60 fps volt legelső körben,ezt a vsync korrigálta,de most fps_max 300 és nem tudom átállítani.
Van valakinek ötlete? Tudom bőven elég ennyi de kíváncsiságból érdekelne mégis mennyit tud.

(#13669) scope2007


scope2007
addikt

üdv!

a CS:S mennyit változott 2011.11 óta? :D
most telepítem...sztem meglepetés az lesz

[ Szerkesztve ]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13670) joe-ker válasza scope2007 (#13669) üzenetére


joe-ker
senior tag

Egy szóval: fos :))

(#13671) G@ß! válasza joe-ker (#13670) üzenetére


G@ß!
őstag

Mibe változott az eredeti verzióhoz képest?

(#13672) scope2007 válasza joe-ker (#13670) üzenetére


scope2007
addikt

huhuh veszélyes :D
10körnél nem bírtam többet játszani.. régen imádtam.. egész jól is ment [csak pubolás].. de már nem érzem...
[para és mp5 legalább erősebb lett... legalábbis direkt kipróbáltam, és régen nem iylen volt]

CUBE AIM SLX 29" + SEAT LEON 1P 2.0 PD-TDiiiiiiiiiiiiiiiiii

(#13673) milan18


milan18
aktív tag

Sziasztok

2-3 perc játék után kidobál ezzel a szöveggel: Nem lehet a steam vac szerverrel kapcsolatot teremteni.

Mit csináljak vele hogy működjön?

(#13674) Visormail


Visormail
addikt

megy a maffia csak új címe van 95.140.42.133:27777

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#13675) kungzi


kungzi
veterán

Nem tudjatok a maffia szerver adminja fent van itt a ph-n? Random vagy bela neven fut.

(#13676) Visormail válasza kungzi (#13675) üzenetére


Visormail
addikt

El is temethetjük a maffiát, ezzel a címváltással kinyírták magukat.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#13677) Coccolino_O


Coccolino_O
őstag

Hali srácok! Tud valaki kisebb férőhelyes szervereket?

Köszi.

(#13678) mabandi1


mabandi1
tag

Sziasztok!
Olyan problémám lenne hogy mikor játszok, van hogy felugrik a pingem egy pillanatra és megakad az egész játék, olyan mintha beszaggatna. :S Ilyenkor mit lehet csinálni hogy ezt ne csinálja? 10megás netem van...

(#13679) Wacuum


Wacuum
csendes tag

Sziasztok.
Segítségeteket szeretném kérni.
Rconnal letudom venni magamról a Flag-et (ManiAdmin) ?
-Ha igen, hogyan ?
FTP hozzáférésem nincs !
Elég fontos lenne.... :K

(#13680) Killer Rat


Killer Rat
újonc

sziasztok! olyan problémám van hogy az unoka öcsémnek nem teszi be a szerót (valamiért 1 -et betett) a counter strike játék, az én gépemről át küldeném neki skype-n csak nem tudom hol keressem, mert ha az én szeróimat át küldeném hátha jó lenne pl megfonám az egész mappát átküldeném ő meg felülirná. előre is köszi!

(#13681) gytallian


gytallian
tag

CS:S giftet szeretnék elcserélni CS:GO giftre. Ha valakit érdekel dobjon meg egy priváttal.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#13682) gytallian válasza gytallian (#13681) üzenetére


gytallian
tag

Megoldódott, már nem aktuális.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#13683) kiki9510


kiki9510
újonc

NON-STEAM {HUN}-Random™ PUB/FUN/WAR/Szerver :warhosting.hu IP:91.82.84.241:27223

Sziasztok!

Várunk titeket sok sok Szeretettel!

TGF ON 15+

Játéktapasztalat 100% legyen
összetartás 100% legyen

És ne legyen vékony hangú

Elérhetőség: Skype mester.111

[ Szerkesztve ]

(#13684) HawerKing


HawerKing
őstag

Valakinek nincs egy letöltő linkje az FY ICEWORLD palya letolteserol? Nekem nincs a terkepek kozottt

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#13685) MurdR


MurdR
veterán

Sziasztok, egy kis segítséget kérnék.

A Metro Budapest nevű mapot szeretném kipróbálni, de sehol nem találok működő verziót.
van egy 30 és egy 300mb körüli mapom, (csak 1 file, nem lehet hogy ez a baj?), elindítom a CSSt, kiválasztom a mapot, a botokat, indul, és a HL2.exe hibát észlelt és leállt hibaüzenettel puffanok egyet.
Ötlet valakinek? :(

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#13686) kiki9510


kiki9510
újonc

37.221.210.15:27223 {HUN}-Invision™ PUB/FUN/WAR/Szerver :warhosting.hu (CSS-NS) Gyertek,továbbra is jó fejek az adminok. Lesz kupa nem olyan mint a többi hanem teljesen más (lehet jelentkezni Skypen : mester.111)

(#13687) kiki9510


kiki9510
újonc

Sziasztok!
37.221.210.15:27223 {HUN}-Invision™ PUB/FUN/WAR/Szerver :warhosting.hu Gyertek,továbbra is jó fejek az adminok. kupa lesz nem olyan mint a többi hanem teljesen más (lehet jelentkezni,kérdezni lehet itt : skype:mester.111 )

(#13688) G.Peter


G.Peter
aktív tag

Sziasztok!
Hogy lehetne beállítani a dupla Q-t az egér 5. gombjára? Ezekkel a módszerekkel próbáltam bindelni:
bind "mouse5" "lastinv; lastinv"
bind "mouse5" "invnext; invprev"
De mindkét módszerrel csak az első parancsot veszi figyelembe, a másodikat nem. Van valami ötletetek, hogy hogy lehetne megoldani?

(#13689) G.Peter válasza G.Peter (#13688) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Már semmi, sikerült megoldani.

(#13690) sunyi18 válasza G.Peter (#13689) üzenetére


sunyi18
tag

Hali.Hogy sikerült? Letudnád nekem írni?illetve cs;go val is lehet ilyet?

MSI B85-G43 i5 4750 CoolerMaster Hyper 103 2x4GB Corsair 1600 Samsung 840EVO 120gb SSD CoolerMaster GX550W Zalman Z9 Plus

(#13691) G.Peter válasza sunyi18 (#13690) üzenetére


G.Peter
aktív tag

Szia!
Az egér programjában csináltam hozzá egy makrót. (Razer Deathadder 3.5G) A játékon belül nem sikerült megoldani.
Egyébként nem sokáig használtam, mivel kényelmetlen volt. Egyszerűbb a dupla Q-t nyomni... Persze lehet, hogy csak időt kellett volna hagyni a megszokásra, nem tudom.

(#13692) sunyi18 válasza G.Peter (#13691) üzenetére


sunyi18
tag

Értem.azért köszi,majd kipróbálom énis :))

MSI B85-G43 i5 4750 CoolerMaster Hyper 103 2x4GB Corsair 1600 Samsung 840EVO 120gb SSD CoolerMaster GX550W Zalman Z9 Plus

(#13693) Garada


Garada
őstag

Üdv itt megtalálható már egy olyan rank rendszer mint ami a Global Offensive-ben is van?

(#13694) gytallian


gytallian
tag

Nem

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

(#13695) tornas


tornas
őstag

Sziasztok!

Mi az alapvető különbség a Steam-es és a DigitalZone-os verziójú CS:S között? Érdemes ezzel az utóbbival is foglalkozni (akár offline is)?

:R

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#13696) tornas válasza tornas (#13695) üzenetére


tornas
őstag

Közben utána olvastam... :B

"Az oroszlánbőr alól is kilátszik a szamárnak a füle."

(#13697) Visormail


Visormail
addikt

Hello, másnál nem volt olyan hiba, hogy nem indul el a steam-es játék? Csak villan egyet és kész, nem ad semmilyen hibaüzenetet, az eseménynaplóba se ír. Próbáltam a játékfájlok épségének ellenőrzését, illetve már a helyi tartalom törlése, majd újra letöltést is. Ezt a flushconfig-ot is megcsináltam, directx-et feltettem újra, de nincs változás. Az asztali parancsikonról is eltűnt az ikonkép és egy földgömbre váltott. Ugyanakkor más steam-es meg nem steames játékok is mennek, csak ez nem.

Mindez akkor történt amikor feltelepítettem az origint, de volt már fent korábban is és nem okozott hibát. Valami ötlet?

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#13698) Visormail válasza Visormail (#13697) üzenetére


Visormail
addikt

Az xfire nyírta ki, úgy látszik valamelyik frissítése óta nem kompatibilisek :((( Kikapcsoltam erre a játékra vonatkozóan és most újra működik.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#13699) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
A nemrégiben alkotott Hotel Gellért map elérhető Source-ra is?

(#13700) gytallian válasza Visormail (#13698) üzenetére


gytallian
tag

Köszi az ötletet :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=gytallian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.