Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12951) Roliiii


Roliiii
aktív tag

Mellesleg ez az egér 4 éves, szal úgy fikázd! :D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#12952) enginev3.0 válasza milan18 (#12949) üzenetére


enginev3.0
félisten

Az A4tech jobb mint az a Logitech? :DD :N LoL

Fogtál már olyan XL egeret? tudod mekkora? Hatalmas, szerintem legnagyobb tenyér is elveszik rajta. Nekem rémálom volt az az egér, bár kis kezem van, de én Logitechet választanám gondolkodás nélkül. Minőségibb egy kicsit.

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12953) westcoastog


westcoastog
veterán

Na alakulóban valami klán? :)
Az nem volna rossz, lenne kikkel tolni, westcoastog vagyok ott is, aki ebbe benne van vegyen fel. :))

(#12954) enginev3.0 válasza westcoastog (#12953) üzenetére


enginev3.0
félisten

Felvettelek

A group már meg van, CL-t keresünk, vagy is kéne aki bevállalja, aztán szerver amit megbeszélünk ha legalább 5-6an megvagyunk, és mehetne a warozás

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12955) Kassadin válasza enginev3.0 (#12954) üzenetére


Kassadin
addikt

Felvettelek én is.

milan18: Úristen. Logitech mx518/ms intellimouse 3.0 inkább mint a4tech x7.

[ Szerkesztve ]

(#12956) milan18 válasza Kassadin (#12950) üzenetére


milan18
aktív tag

Enginev: Én 190 centvi vok levonható hogy nincs valami kicsi kezem úgy hogy nekem tökéletes
és ha nem hiszed akkor keres rá 7k-ért best buy az a4tech ennyi pénzért nem kapsz jobbat semmíből!

[ Szerkesztve ]

(#12957) Roliiii válasza milan18 (#12956) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Akkor már inkább egy G500-asat, A4tech et elvböl sose vennék.

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#12958) milan18 válasza Roliiii (#12957) üzenetére


milan18
aktív tag

Persze! csak az 13-14k és nincs mindenkinek ennyi pénze egére!
Egyébként a volt klánomba mindenkinek ilyen egre volt és csak pozitív vélemények voltak róla.. csak nézél körül 6k-ért nem kapsz jobbat.

[ Szerkesztve ]

(#12959) Jim-Y válasza milan18 (#12956) üzenetére


Jim-Y
veterán

Már hogy ne kapnál, aprón 7K az mx518, újonnan 9,9.5K és klasszisokkal jobb mint az A4-tech.. van mindkettőből szóval van összehasonlítási alap:)

(#12960) Roliiii válasza milan18 (#12958) üzenetére


Roliiii
aktív tag

12e amúgy és az a +-5e ahoz képest, hogy menyibe kerül a gép szerintem megéri rááldozni, ahol 7e van ott lessz rá 12e is, ahol nincs 7e ott lessz 1000Ft os kis egérke :)

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#12961) Kassadin válasza milan18 (#12958) üzenetére


Kassadin
addikt

Attól még hogy nincsen annyi pénze az embernek, nem kell sz*rt vennie...A g500 lehet hogy annyiba kerül, de az mx518/ms 3.0 8 ezer forint körül már megvehető. És ez a két egér nem említhető egy lapon az a4tech x7 egerekkel. Valamint ha szerencséd van, akkor használtan jó állapotú razert is ki lehet fogni.

(#12962) Neil Watts válasza Roliiii (#12957) üzenetére


Neil Watts
veterán

Személyszerint nekem az a lézer miatt nem jön be. Optikai egér FTW szerintem, és ebből nem akarok flamet. A lézer nálam ugrál. Bár ez lehet, hogy a kettővel ezelőtti wireless Tescos Labec hibája volt? Optikaiban még nem csalódtam az a fő!

Én még egy pár éve vettem olyat, (meg utána egy Labtecet mint fent is írtam), már a típusát sem tudom, asszem görgő gondja volt. Azóta mind a kettő a kukában végezte, s azóta veszek MS cuccokat, bár mostmás csak Logit fogok szerintem, nagyon pozitív ez a G400. :K

A PH-s klánba olyan játékosok is jelenkezhetnek, akik most kezdték ezt a fjta játékot? :)

Üdv. core2

(#12963) Kassadin válasza Neil Watts (#12962) üzenetére


Kassadin
addikt

Szerintem igen.

(#12964) Roliiii válasza Neil Watts (#12962) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Nekem sincs kifogásom ellened :D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#12965) Neil Watts válasza Kassadin (#12963) üzenetére


Neil Watts
veterán

+Roliiii: Akkor véssetek fel a listába. Általában hétvégenként tudok jönni. Mikrofonom, csak a webkamerába épített van, fejhallgatóval nem rendelkezem. Be kéne szerezni, mi? :B

(#12966) Spam123 válasza gergobaby (#12943) üzenetére


Spam123
tag

Nem működik. Hiába törlöm ki a cfg mappát, meg mindent, ki van kapcsolva a cloud, valamiért nem az alap cfg-t rakja be. Miért?

Tudna valaki adni egy alap cfg-t?

(#12967) Rivaul válasza milan18 (#12958) üzenetére


Rivaul
addikt

Most vettem 6k-ért Icon7 z500.... Eddig A4tech-iem voltak de ez messze jobb...

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12968) qdak válasza milan18 (#12945) üzenetére


qdak
addikt

jaja te ki vagy ? :D
BeLucZ király az jo lesz.
mi a bánat az a ki van kapcsolva a cloud ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#12969) milan18 válasza qdak (#12968) üzenetére


milan18
aktív tag

A kis-Z vok :D

(#12970) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Jajajj, a4techet csak akkor vegyetek ha fene nagy érzékenységgel (gyors egér) akartok sarokban ülni és/vagy nem forgolódni, mert... :W

Használtan vehettek steelseries kinzut is, tartja magát nagyon, két éve van meg, ez idő alatt "megettem" egy a4tech-et meg egy Deluxe-ot előtte... pedig ezt le is ejtettem (:

(#12971) enginev3.0 válasza Neil Watts (#12962) üzenetére


enginev3.0
félisten

Bárki jelentkezhet aki pH-s tag, és lehetőleg aktív, hogy azért legyen war akár minden nap is 1-2

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12972) qdak válasza milan18 (#12969) üzenetére


qdak
addikt

hát a milan nem sokat mondott xD
jo régen láttalak fenn!
egész utős csapat lessz ez igy ^^

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#12973) milan18 válasza qdak (#12972) üzenetére


milan18
aktív tag

Nincs gépem:( De ha kijön az új amd bulldózer proci akkor veszek másik vasat és mehet a kockulás:D

(#12974) qdak válasza milan18 (#12973) üzenetére


qdak
addikt

nekem van 2,5 xd a másik laptop szar xD
á ink phenom ii x4 et vegyél, minek anyi pénzt kicseszni rá, nekem a vacak gépemmel is ~121 fps em ven. szolj ha lesz rá $ azt összedobunk vmit ami CS re lesz kihegyezve xd
én se tudok sokat lenni, most 2 hétig folyamatosan jövök éccakázni, laptoprol mobil nettel egér nélkul meg nem az igazi :D

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#12975) Rivaul


Rivaul
addikt

Gondolkodok egy pro szerveren. Olyasmit szeretnék ami a realitáson alapul. Pár ötlet: Nincs korlátozva semmi, állandó tk, állandó alt alk, saját csapattárs megölése is pontot hoz, feladat központúság (ha nem teljesíti az adott csapat a feladatot, bomba letétele, felszedése) automatán slayelődik a vesztes csapat, granyó 100 at sebez nem csak valami kamut stb.
max 20 slot-ra gondoltam csak steam. Láttok benne fantáziát? :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12976) Roliiii válasza Rivaul (#12975) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Hát elég extrém..., de nekem nem nagyon tetszik, mondjuk én a jail szerok értelmét sem látom...lehet az én hibám...

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#12977) Djuree válasza milan18 (#12956) üzenetére


Djuree
félisten

a4 tech x7-em van nekem is. baszott jó egér. még első szériás pedig az enyém, vagy 5 éves, de semmi baja. szobatársak alól halnak ki a szar razerek, amik 2x annyiba kerülnek :C logitech semmivel sem jobb, viszont legalább drágább :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12978) Rivaul válasza Roliiii (#12976) üzenetére


Rivaul
addikt

A jaileknek nincs is max ha 140 kilós szőrös 47 éves faszi vagy aki tangába ül otthon s nincs pénze arra hogy másképp megalázzák :D De ez más féle ide lehetne jönni reálisabban játszani. Imádom a pub-om nem arrol van szó de néha saját környezetbe játszanék cs-t is amiröl valóban szól a játék s ne csak frag vadászat.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12979) Jim-Y válasza Djuree (#12977) üzenetére


Jim-Y
veterán

Ez a te véleményed, szemben sokakéval, attól, hogy van akinek elég az a-tech, végülis az is működik, lehet vele klikkelni, görgetni, attól még nem ugyanolyan mint a logitech, vagy a razer. Ez olyan minthogy van akinek a lada is jó egy lexushoz képest, ez is, az is gurul...

(#12980) Eagl3


Eagl3
veterán

Üdv.!

Még mindig rengeteg a csaló pub szervereken?

(#12981) enginev3.0 válasza Rivaul (#12978) üzenetére


enginev3.0
félisten

ilyen szerver jöhet ;) mint cod-okban a hardcore szerver, de a 100 sebzést hogy oldod meg gránáttal? stb..-t

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12982) Kassadin válasza Eagl3 (#12980) üzenetére


Kassadin
addikt

Én amióta megvettem, nem tapasztalok ilyet. Habár leginkább csak 1 szerverre járok fel, ott meg majdnem mindig van online admin.

(#12983) westcoastog válasza Eagl3 (#12980) üzenetére


westcoastog
veterán

eddig csak kevés csalóba futottam bele eredetin, de akadnak.

(#12984) milan18 válasza Rivaul (#12975) üzenetére


milan18
aktív tag

Akkor ez így nem pro szeró egy normális szerón alap hogy van tk pont levonásal! És nincs altalk hogy össze tudjon bészélni a csapat! Nem slyelődik le a szeró ha lejár az idő és a gránát nem sebez 100! Mert ezek meölik a jó játékot! Bad boyson így játszottunk vagy 5 éven keresztűl 30 slotos volt de már reggel tele volt Magyarokal! Mondjuk nem volt magaozó meg apw de minden más alap volt ahogy kell! MO leggjob pub szerója volt évekig.

[ Szerkesztve ]

(#12985) romero28 válasza Jim-Y (#12979) üzenetére


romero28
senior tag

hagyjuk már a logitech-et könyörgöm , évente hugyozik be nálam egy belőle...

milan18 : "MO leggjob pub szerója volt évekig" - amíg 40-nek el nem gurult a gyógyszere :D :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12986) milan18 válasza romero28 (#12985) üzenetére


milan18
aktív tag

ÍGY van! Megkapta az admint aztán egy éven belűl meghalt a szeró:D Sajna:(

(#12987) enginev3.0 válasza romero28 (#12985) üzenetére


enginev3.0
félisten

hagyjuk már a minőségtelen A4tech-et "könyörgöm"...

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12988) Rivaul válasza milan18 (#12984) üzenetére


Rivaul
addikt

Csak csapat beszedet akarok. A granyo nincs jol konfigolva a jatekba eredetileg. A tk alap, bar a tk+ponton meg gondolkodok. A slay kell mert maskepp a mostani jatekosokat nem lehet ravenni a csapatmunkara s hogy allandoan az legyen fontos. Amugy a granyot konnyu beallitani. Eleg jol konfigolok s irok at pluginokat. Mar mindenem meg van a szerohoz :)

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#12989) romero28 válasza enginev3.0 (#12987) üzenetére


romero28
senior tag

én nem az a4tech-et védtem , hanem a logitech-et szidtam :D a kettő nem ugyanaz . ;)

[ Szerkesztve ]

(#12990) milan18 válasza romero28 (#12989) üzenetére


milan18
aktív tag

Ugye te nem rolando néven nyomultál bad boyson?:D

(#12991) romero28 válasza milan18 (#12990) üzenetére


romero28
senior tag

dehogy is :D qll@nc5 néven tolom . 1.6-ba annó meg romero voltam , még a subidubi serveren nyomtam többek között :K

[ Szerkesztve ]

(#12992) milan18 válasza milan18 (#12990) üzenetére


milan18
aktív tag

qll@nc5 hm lehet vágom akkor én meg A kis-Z néven nyomom:D

(#12993) Roliiii


Roliiii
aktív tag

Nektek hány centit kell arrébb vinnetek az egeret ahoz, hogy 180 fokban hátranézzetek?

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#12994) Djuree válasza Jim-Y (#12979) üzenetére


Djuree
félisten

mondom semmivel nem rosszabb mint az említett 2 márka, mindkettőből van a környezetemben. főleg a razer, na azt semmi pénzért mégegyszer. sokan nyomják x7-el elég komolyan az fps-t, rts-t, hidd el, nagyon jó egér. ki kéne egyet próbálnod ;) ha ez az egerem tönkremegy egyszer, ami nem úgy néz ki, tuti x7-et veszek, vagy ami majd lesz, x9 vagy nemtom :K tökéletes forma, tökéletes súly, állítható érzékenység, halálpontos, bírja mint a rosseb. mi kell még? ja hogy jó drága legyen? értem....

enginev3.0: minőségtelen? há hogyne :C itt szarik be a sok razer, de még ez a minőségtelen. ha megnézel egy x7-et, az összerakása is tökéletes, nem sorjás, nem nyikorog, pontosak az illesztések...ennyi :P

Roliiii: neeeee :DDD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#12995) Kassadin válasza Djuree (#12994) üzenetére


Kassadin
addikt

Mondj már pár top játékost, akik x7-t használnak, kíváncsivá tettél. Quake világbajnok például ms intellimouse 1.1a-t használ/t. És nem az a lényeg, hogy 20 ezer forintos egered legyen, de amennyiért veszel x7-t, annyiból már futja ms intellimouse 3.0-ra vagy mx518-ra is.

Nekem volt x7-esem, de 1,5 év alatt töknkrement. Nem azért, mert dobáltam...De vannak, akiknél meg kihúz több évet is akár. Mindegy, nekem többször biztos nem kell. Senkinek se szoktam javasolni hogy x7-t vegyen, szerintem nem mindig jó dolog, hogy az ár az elsődleges szempont.

[ Szerkesztve ]

(#12996) enginev3.0 válasza Djuree (#12994) üzenetére


enginev3.0
félisten

Teljesen mindegy, lehetne vitatkozni rengeteget, de felesleges.

Roliiii @ nagyon kis dpi-n és érzékenységen játszom, szóval elég sokat :) sőt fel is kell emelnem a kezem és visszább rakni, hogy 180fokot tudjak fordulni

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12997) Roliiii válasza Djuree (#12994) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Mért ne? :D amúgy nekem 8cm-t kell tolnom rajta :D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#12998) Spam123 válasza Spam123 (#12966) üzenetére


Spam123
tag

UP? :F

(#12999) qdak válasza milan18 (#12984) üzenetére


qdak
addikt

bazz kb 1 re kibanoltak, mert csalok , mert ép nem hisztiztem és elvertem a jonépet ...
XD de téleg tuti szero le7ett hihi :D

Rivaul tk ért pont ? nem tom jol értem e de akkor kb deadmath lesz a szeron nem normal game :D
javasolnám nem skinekkel telerakni a szerot, h ne 1 orát kellen 1 re tölteni :D
a granyo az már csak iylen valoban nem rossz ha realisztikus, de akkor kérném h az ak 2 töltény = halál. meg ugye a többi fegyó is vicc pont ma 7 hit 77 bár mp5 volt...

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13000) qdak válasza Roliiii (#12993) üzenetére


qdak
addikt

nekem állando szivás az egér, bár szar aza baja de még muxik csak van h vissza ránt bizonyos erőségeken, mikor kezdtem a sourcet 10x esen toltam, 1 csuklobol kb 3 fordulat xD most oylan 1.8 és nem tudok csuklobol fordulni :O

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.