Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13051) BeLucZ válasza Rivaul (#13050) üzenetére


BeLucZ
addikt

szinte mindig tele van

(#13052) Kassadin


Kassadin
addikt

Másnak se indul a source? Délután még jó volt, most meg semmi.

(#13053) westcoastog válasza Kassadin (#13052) üzenetére


westcoastog
veterán

Játszottam vele, kiléptem, aztán nem indul most, pedig most jól ment. :D

(#13054) Roliiii


Roliiii
aktív tag

Háh TotalWanted rol is kibanoltak, méghozzá rendkivülikörülményeket megöltem p90 el és kibannolt, besz@rás...van aki 30:4 es arányal rohangál, mr.lanosok, de ha én elérek egy 18:10 es eredményt akk már tuti csalok.... :F

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13055) Kassadin válasza Roliiii (#13054) üzenetére


Kassadin
addikt

Lol, nem mondod. Kár hogy leléptem, lemaradtam a buliról. :DDD

(#13056) Roliiii válasza Kassadin (#13055) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Nem volt semmi buli...csak fogot és kibannol, nem tom legalább anyit nyögött volna, hogy mért...

Nem tom ez a kép menyit bizonyít..., hogy nem csalok...

Komolyan mondom, úgy kéne, hogy ha valakiről sejtik, hogy csal akk nézzék meg TeamViewer el és utána bannoljanak... nagyon szívesen hagyom, hogy felcsatlakozzanak...

[ Szerkesztve ]

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13057) Kassadin válasza Roliiii (#13056) üzenetére


Kassadin
addikt

Az az ember egy hülye p*cs. Anno a BadBoys szervert is teljesen tönkrevágta, mivel mindenkit kivágott, aki nem tetszett neki. Szerintem itt éli ki magát, gondolom életben nincsen semmi sikere.

milan18: Mert a csalás és a pár hónapos account összefügg ugye. Ne röhögtess. Nekem nemrégen van meg a cs, amikor akciós volt, akkor vettem meg, és a fiókom is csak 2 hónapos, az ingyenes tf2 miatt lett csinálva anno. (Dobpergés) És nem csalok! Hihetetlen nem?

[ Szerkesztve ]

(#13058) milan18 válasza Roliiii (#13056) üzenetére


milan18
aktív tag

Talán ha régen is eredetin nyomtad volna és lenne egy pár éves az accod akor nem csalóznának le....

(#13059) s-men válasza Roliiii (#13054) üzenetére


s-men
tag

Nyugi Roliiii...de ezt már steam-en is írtam :DDD
Én levetettem nálunk....

Régebben én is nyomtam a Bad Boyson...stb....

[ Szerkesztve ]

Üdv : Dani

(#13060) h.adam.92 válasza Kassadin (#13057) üzenetére


h.adam.92
őstag

összefügg.
menj fel mIRC-re 5on5.css-re (ahol a legtöbb német hekker van), keress 5on5 high ger-re.
jönnek a németek high skill-re 2011-es accounttal. valószínű, hogy atomprók 1 éves fiókkal.
de persze lehet olyan eset is, amit te is írtál.

(#13061) Kassadin válasza h.adam.92 (#13060) üzenetére


Kassadin
addikt

Ha nem jársz fel arra a szerverre, akkor nem értheted. Ha az admint belövőd esetleg nem szemből, akkor biztosan csalsz...Nc. :U

(#13062) h.adam.92 válasza Kassadin (#13061) üzenetére


h.adam.92
őstag

ismerem 40 droidot :DDD végülis ki ne ismerné... :DDD

(#13063) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Nekem már a második fiókom van, az elsőt anno eladtam a szobatársamnak (az 2004es volt), a mostani accom 2009es. De volt olyan elgondolásom is egy időre, hogy csinálok csak egyet sourcenak, de nem csalásra, más okokból (végül elvetettem). De attól még lehet összefüggés, sosem foglalkoztam a csalókkal, max nagyobb kihívás, ha meg nagyon zavar, akkor meg tágas az internet....

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#13064) Kassadin válasza h.adam.92 (#13062) üzenetére


Kassadin
addikt

Akkor érted, hogy mire gondoltam. Példa, velem esett meg. Dobtak d2-n füstöt b-re, néztem füst végét, mondom ne lőjenek már oldalba. Természetesen jöttek is, őt lőttem le, mivel használtam az agyamat... Azt mondta, hogy lelőttem füstön keresztül, és ne legyek sztár a 2 hónapos fiókommal. :DDD Szerintem neki problémái vannak nem csak ott bent, de a magánéletében is, a szerón éli ki magát.

(#13065) qdak válasza Roliiii (#13054) üzenetére


qdak
addikt

ha gondolod majd szolok neki :D ? de gyere ink SW re
én liquidot banolnám :D meg Vendelt ha ismeri vki xd

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13066) s-men válasza qdak (#13065) üzenetére


s-men
tag

Vendel egy nagy szájú kis takony...tőlünk is banolva lett: S.W. :DDD

Üdv : Dani

(#13067) Kassadin válasza qdak (#13065) üzenetére


Kassadin
addikt

Liquid jól szokta tolni. Meg vannak még páran, főleg lanos formák.

(#13068) westcoastog


westcoastog
veterán

valami ilyen szerver ip-t írjatok már ahol ilyen kiélős hülyegyerekek vannak, szeretek röhögni rajtuk amikor szenvednek meg pofáznak a mikrofonba. :D

(#13069) nike_ válasza Kassadin (#13064) üzenetére


nike_
addikt

engem múltkor a medialogon csalóztak le, az admin azt mondta, hogy ő most kiáll spectatorba, és nézi a banángecit :DDD (engem) párszor bele is ordított a mikrofonba, hogy ezt honnan tudtam meg stb. (amikor alap helyeket néztem)

(#13070) Rivaul válasza nike_ (#13069) üzenetére


Rivaul
addikt

És ki is vágott? Azt hiszem pont ez az admin lényege nem? Hogy ha gyanús neki valami akkor kiálljon s figyelje max a beszólásai feleslegesek. Pont az a baj hogy ok nélkül mindenkit kivagdosnak mindenhol. Azt hiszem pont az a helyes ami nálam megy. Kiáll specbe s figyeli, mikor megbizonyosodott róla hogy valami nem stimmel akkor rak ki de akkor se véglegesen mert tévedhet ő is. Úgy hogy azt hiszem ez pont nem negatív tapasztalat maximum a te szemszögedből kellemetlen. :R

[ Szerkesztve ]

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13071) Rivaul


Rivaul
addikt

Amúgy a medialog only steam-lett, neve megváltozott, a férőhelyek 24-re csúsznak s én már csak configos ként leszek benne. Magánélet miatt nincs időmm ellátni egy cl-szerepét így átadtam egy barátomnak a szervert aki a fent említett változásokkal de üzemelteti tovább. Bár kinek bár mi panasza van ezentúl is jelezheti nekem itt vagy pm-ben s ahogy időm engedi segítek benne! :R :R :R

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13072) Kassadin válasza westcoastog (#13068) üzenetére


Kassadin
addikt

Ahova én járok, ott szerencsére nem jellemző, agyfrászt kapnék tőlük...

Rivaul: Az admin feladata az is, meg a rend fenntartása lenne elvileg. De nincsen olyan ember, aki megmondja, hogy akkor most xy csal, mert ő úgy látta. Ez csak az élet nélküli gyökér adminok hiszik, akiknek ez az élet csúcsa, hogy source pubon adminkodhat. Engem is lecsalózott a múltkor az a f*szfej 40, aztán közöm nincsen a csaláshoz, a 10-18 statommal akkor is biztos csaltam. :)) Jah igen, és nem lehet 2 hónapos fiókod, mert mindenkinek megjelenés napjától játszania kellene...

[ Szerkesztve ]

(#13073) Roliiii


Roliiii
aktív tag

Kicsit mintha diktatura lenne már a szervereken XD Tiszta egyeduralom, az van amit a drága admin hisz/akar...Az ilyen adminok menjenek jail szeróra ahol 40-50 éves emberek arra élveznek, hogy megalázzák őket...vagyis ők lennének akik másokat aláznak meg XD

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13074) Rivaul válasza Kassadin (#13072) üzenetére


Rivaul
addikt

Én mindig erre a hozzáállásra köteleztem az adminjaim. Nem is nagyon volt panasz a munkájukra soha. 3x volt de azok mind ki is lettek vágva. Sajnos sokan csak arra használják a saját szervert hogy maguk jól szórakozzanak a többiekkel s az legyen amit mondanak. Nekem mindig a szerverem volt az első aztán ha olyan akkor az adminjaim s a játékosaim. Kicsit már most hiányzik :B

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13075) Kassadin válasza Rivaul (#13074) üzenetére


Kassadin
addikt

"Sajnos sokan csak arra használják a saját szervert hogy maguk jól szórakozzanak a többiekkel s az legyen amit mondanak."

Akiről beszélek, arra ez hatványozottan igaz. De adminnak nem pofázok vissza, mert kapok banánt, és nem tudok feljárni a kedvenc szerómra utána.

(#13076) qdak válasza s-men (#13066) üzenetére


qdak
addikt

otvoltam xD
Kassadin fene tudja multkor figyeltuk vkivel és wh gyanu volt ...

westcoastog gyere velem SW re :D ipt nem tok most leptopprul :D

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13077) Kassadin válasza qdak (#13076) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem azt mondom, hogy mindenki tisztán játszik, csak nevetséges, hogy ha belövöd, esetleg jól megy, akkor már csalsz. Szánalmas.

(#13078) westcoastog válasza qdak (#13076) üzenetére


westcoastog
veterán

Steamed micsoda? Felveszlek aztán becsatlakozok. :)

(#13079) enginev3.0 válasza Rivaul (#13071) üzenetére


enginev3.0
félisten

mit összekerestem hogy hol van :N

még most se találom :F

V.I.P? ha igen akkor megvan, de 40 slot

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13080) Rivaul válasza enginev3.0 (#13079) üzenetére


Rivaul
addikt

Igen az az. Meg a heten negyven slot aztan csokken.

Eladó egy zöld kaméleon….Nem,sárga! Inkább piros! Most barna….Ez k**va jó!…… NEM ELADÓ!!!

(#13081) qdak válasza westcoastog (#13078) üzenetére


qdak
addikt

mastergamer868
de most csak 23 átol leszek addig dolgozok :S max rövidebb időszakokra mek fel :(

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13082) triklin


triklin
tag

Elég fura problémám lenne a cs-vel. vagyis nem a játékkal, hanem a video stress test-el. Valamiért fordítva indul el a dolog. azaz végig a földet nézem a bench közben, nem az efekteket mint eddig. Próbáltam 2 gépen ( ugyanarról az accról telepítve) is, sőt újra is raktam már azóta egyszer a játékot, de változatlan. (nem ez miatt, de ez sem javult)

Nektek is ilyen most? vagy mivan? :DDD
Találkozott már vki ilyen problémával?
Mit csináljak? :DDD

(#13083) nike_ válasza triklin (#13082) üzenetére


nike_
addikt

most néztem meg, nekem is ilyen. nem tudom miért, 1-2 éve néztem utoljára, akkor még jó volt.

(#13084) Roliiii válasza triklin (#13082) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Nekem is ilyen..., ne is törődj vele :D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13085) BeLucZ válasza triklin (#13082) üzenetére


BeLucZ
addikt

szerintem az direkt van igy, mert igy teljesen csak a vga-t használja a bench, procit alig, igy full vga limites lesz, azaz teljesen a vgara fókuszál

(#13086) Kassadin


Kassadin
addikt

Valaki tud valami jó dm szerót?

(#13087) combonari válasza Kassadin (#13086) üzenetére


combonari
tag

(#13088) Kassadin válasza combonari (#13087) üzenetére


Kassadin
addikt

Tapasztalatokra voltam kíváncsi, nem google találatokra. Ügyes vagy.

[ Szerkesztve ]

(#13089) s-men


s-men
tag

80.249.166.36:27120

Gyertek bátran...jó csapat...jó hangulat... :DDD

Kassadin: ez dm is...

[ Szerkesztve ]

Üdv : Dani

(#13090) enginev3.0


enginev3.0
félisten

War most az előbb

http://steamcommunity.com/id/enginev3/screenshot/559793818507490624 :DDD

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13091) joe-ker


joe-ker
senior tag

Megint egy fos update! :F

(#13092) enginev3.0 válasza joe-ker (#13091) üzenetére


enginev3.0
félisten

900mb, néztem mint az állat :Y de a célkeresztért piros pont! :DD jó hogy van benne pont, ezen kívül kb annyit vettem észre, hogy lettek új ikonok vagy mik ha vásárol az ember, meg kiírja a stat hogy kinek van defuseja

más fedezett fel új dolgokat ezeken kívül?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13093) nike_


nike_
addikt

rendkívüli körülmények haragja most rajtam csattant :DDD jött a perma ban :(

(#13094) Roliiii válasza nike_ (#13093) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Üdv a klubban :) Ha esetleg sikerül valakivel felvenned a kapcsot aki leveszi a bant, akkor az én érdekembe is szólhatnál :P

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13095) qdak válasza Roliiii (#13094) üzenetére


qdak
addikt

vmeik nap fen volt de rendkivüli módon baxot visszairni pff

kövi 7n jön a 2400dpi s cini ki fogtok kapni, de nagyon! :D
már minden bajom volt az egeremmel, sosem ugy ment mint akartam, csak pár centis változásokban tudtam jo lenni ...

jaj mégvmi SW n nem kapcsolták ki még a kötelező cl_minmodels 0 t ???
és akkor még megkérdi h miért lövök mikor vmi skinben jön vki... persze velem volt ... de most ez fair dolog ?

[ Szerkesztve ]

(Don Hedo) ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#13096) enginev3.0


enginev3.0
félisten

mi ez?? ma is 900mb letöltés :Y

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13097) Roliiii válasza enginev3.0 (#13096) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Nekem csak 55,5mb, tegnap is hasonló menyiséget szedett le, lehet te nem tölteted le a bétát és azért? vagy nemtom :D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13098) enginev3.0 válasza Roliiii (#13097) üzenetére


enginev3.0
félisten

nem, nekem tegnap is meg ma is 900mb :F

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13099) Roliiii válasza enginev3.0 (#13098) üzenetére


Roliiii
aktív tag

Nekem tegnap 73mb volt :D nem hiszem hogy a garry-s mod miat nem kell nekem 900mb ot leszednem :D

http://www.ted.com/talks/shawn_achor_the_happy_secret_to_better_work

(#13100) bivalyolo válasza enginev3.0 (#13092) üzenetére


bivalyolo
őstag

a fegyverek sebzése is változott, guggolásnál pontosabbak, ugrásnál pontatlanabbak lettek a fegyók

olyan 1.6-szerű lett sztem mer abba szoktam ilyen hirtelen elhasalni :D

"Let's agree to disagree!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.