Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13551) bivalyolo válasza Agostino (#13550) üzenetére


bivalyolo
őstag

a modells mappa törlését próbáltad már?

"Let's agree to disagree!"

(#13552) Agostino válasza bivalyolo (#13551) üzenetére


Agostino
addikt

hát, ez sajnos nem nyert kismacskát... : (

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#13553) Agostino


Agostino
addikt

yess oké, többszöri driver csere végre megoldotta. lehúztam mindent ami fölös volt, most 250-300 fps-eket fut a game pályától függően, viszont mintha hiába céloznék a megszokott módon, nem adja meg a találatokat. létezhet ez vagy csak képzelődöm...?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#13554) h.adam.92 válasza Agostino (#13553) üzenetére


h.adam.92
őstag

ez attól függ melyik patchelt változatával játszottál ezelőtt. kicsit segítek:

CS Source->Orange box shitstorm(sok-sok buggal kiadva)->szintén shitstorm javítva a bugok, viszont undorítóbb hitbox(nice try by valve)

valamint egy utolsó opció a még ennél is szarabb CS:GO lesz. További jó szórakozást. :)

(#13555) Agostino válasza h.adam.92 (#13554) üzenetére


Agostino
addikt

ahoi

hát főnök meg nem mondom, úgy vettem egy ezresért anno egy tagtól a fiókot, mert neki nem kellett már. szerintem amúgy az orange box idejéből származhat a történet. mondjuk igazából ott zavar kicsit a dolog, hogy dust2 hosszún alulról visszanézek a-ra, megcélzom a fehér hordót a "teraszon" szépen guggolva kényelmesen, és semmi. kicsit alá is célzok a félrehúzás végett, de meh...

a cs go mint olyan, nekem sosem lesz opció. nézegettem róla videókat usa vs eu meccset de akkor azt hittem ez valami fun map vagy nem tudom, mert bűn gáz. a fegyverek meg egyenesen mintha időutazásból jöttek volna elő. most ezért engem itt mindjárt leoltanak, hogy depedig az milyen jó lesz, de akkor is: gay

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#13556) h.adam.92 válasza Agostino (#13555) üzenetére


h.adam.92
őstag

lényeg a lényeg, hogy undorító játékot csináltak belőle az évek során és 4 óra csgo után( sajnos az idegek miatt nem bírtam vele többet játszani) megállapítottam, hogy a színvonal nem emelkedett egy cseppet sem az elődhöz képest.
azért érdekes dolog, hogy a source-ban a warokon lévő német csalók miatt kaptam fel a vizet, a csgo-ban pedig magán a játékon, hogy mennyire egy trágya :DDD . aztán nem is erőltettem a dolgot^^

(#13557) factory2006 válasza h.adam.92 (#13556) üzenetére


factory2006
csendes tag

meg kell tanulni értelmes IRC csatiról ellent keresni és akkor nem lesznek csalókkal dogotok az 5on5.pcw nem ezek közé tartozik :)

(#13558) h.adam.92 válasza factory2006 (#13557) üzenetére


h.adam.92
őstag

ismerem, vagy skilled.pcw, de minden tele van a rohadt német köcsögökkel.
legalábbis tele volt akkor, amikor abbahagytam. :)

[ Szerkesztve ]

(#13559) Agostino válasza h.adam.92 (#13556) üzenetére


Agostino
addikt

ahoi

jah, hát a német csalók azok külön kategóriát ölelnek fel. amikor úgy jön hozzám, a 100% os fedezékemhez, hogy egy befordul és egy lövéssel fejes, az azért már akkor sok. mondjuk úgy állok a dologhoz, hogy ha ott megállom a helyem, a hazai szervereken egészen jól elleszek : )

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

(#13561) joe-ker


joe-ker
senior tag

Megint egy 1.6-os köcsög! :W

(#13562) droving


droving
aktív tag

Ki akar egy olyan helyre menni ami tele van felesleges hülyeségekkel ?

A kérdésem az lenne , hogy hogyan tudom ki venni a vásárláskor a kép.es menüt.

Remélem értitek mire gondolok. :D

droving felhasználónak 145 pozitív értékelése van a fórumon!

(#13563) Иван


Иван
őstag

Tölt valami updatet a CSS, kíváncsi vagyok mi az... :DDD

SZERK
Lejött. Semmi. Pár új parancs meg bugfix. Halottank a puszi. :))

[ Szerkesztve ]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13564) func93


func93
senior tag

Sziasztok!

Érdemes még megvenni a source-t? Játszanak sokan? aktivitás stb.

"Nem lehet összekötni a pontokat a jövőt fürkészve, az összefüggések csak utólag visszanézve látszanak." - Steve Jobs

(#13565) enginev3.0 válasza func93 (#13564) üzenetére


enginev3.0
félisten

Magyar szerverből szerintem nem sok jó van
nem árt ha van egy kis csoportod és mixelsz velük sokat, úgy jobb a dolog

pmc-n kívül nem is tudok neked jó szerót mondani ami magyar :F

De ha megfelel számodra a külföldi vagy dm, gg stb... akkor vedd meg bátran

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13566) factory2006 válasza func93 (#13564) üzenetére


factory2006
csendes tag

érdemes, jó játék a GO be fog bukni szal a scene marad is a Sourcenál

(#13567) Иван válasza factory2006 (#13566) üzenetére


Иван
őstag

Miért is bukik be a GO? :F

Mert végre a helyükön vannak a hitboxok? ;]

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13568) factory2006 válasza Иван (#13567) üzenetére


factory2006
csendes tag

mert egy játszhatatlan szar. versenyzés szempontjából főleg, ha nem lesz LANokon és egyéb netligás eseményeken márpedig egy hulladék és ha lefut 1 év a kutyának sem kell majd, nem is fogják fejlesztni. csinálnak majd egy új játékot nem buknak bele még1x ugyanabba mint a sourcenál hogy belefrissitenek 10 gigát. lehet hogy a hitbox jó de a többi katasztrófa

(#13569) Иван válasza factory2006 (#13568) üzenetére


Иван
őstag

"mert egy játszhatatlan szar"

Miért? Csak mert eddig egy konkrét indokot se hoztál fel, mind a kétszer csak annyit, hogy rossz. :U

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13570) enginev3.0 válasza Иван (#13569) üzenetére


enginev3.0
félisten

Mert nem tud vele játszani, és béna meglátni az ellenfelet, ha már kicsit is egyezik a ruha színe a környezettel. Itt az indok

Ő meg aztán csak tudja, hogy lesz-e a játék lanokon meg rendezvényeken, gondolom főszervező

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13571) Иван válasza enginev3.0 (#13570) üzenetére


Иван
őstag

Megszokás kérdése, az elején (néha most is átsiklok) én se vettem észre. AM sokkal élethűbb (és egyszerűbb!), hogy skint dob, mert pl aztecon ki viselt volna puma rucit... Most meg minden környezetbe vágnak a skinek. Mind tematikailag, mint kamuflázs ügyileg.

ÉS tényleg kényelmesebb, mint az elején szarakodni, hogy melyik skint veszed fel... Mintha nem lenne tök vizesnyolcas.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13572) Spam123


Spam123
tag

Sziasztok!

Ma megvettem a játkot STEAM-en és az a bajom vele, hogy 30 FPS-re korlátoz le a játék. Konzolba beírtam, hogy fps_max 999, de akkor sem. V-sync ki van kapcsolva a játékba és a driverbe is.

Win7, Dell Noti 2 VGA-val.

Hogy lehetne feloldani a korlátot?

(#13573) enginev3.0 válasza Spam123 (#13572) üzenetére


enginev3.0
félisten

több magos renderelés?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13574) Spam123 válasza enginev3.0 (#13573) üzenetére


Spam123
tag

Az be van kapcsolva, mivel 2 magos a procim, csak 4 szálon. Vagy pont ez lenne a baj?

(#13575) Spam123 válasza enginev3.0 (#13573) üzenetére


Spam123
tag

dupla

[ Szerkesztve ]

(#13576) enginev3.0 válasza Spam123 (#13574) üzenetére


enginev3.0
félisten

csinál egy autoexec.cfg-t és írd bele

fps_max 990

és a configodba írd be

exec autoexec.cfg

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13577) Spam123 válasza enginev3.0 (#13576) üzenetére


Spam123
tag

Sajna ez sem segített.

Esetleg a driverben kéne valamit állítani? :F


(#13578) factory2006 válasza FReak_ (#13401) üzenetére


factory2006
csendes tag

oda kell beírni a felbontást ahova a -console parancs is be van írva, tehát a Set Launch Optionsbe

(#13579) rol33 válasza Spam123 (#13577) üzenetére


rol33
aktív tag

szerintem a driverbe nyomj a gyári értékek visszaállítására és jó lesz..legalábbis nálam a GO-nál ez oldotta meg a problémát

®

(#13580) nem_tom


nem_tom
őstag

Hali!

Nem ismertek magyar jail szervereket? Pár hónapja még volt sok. Az utóbbi napokban újra elkezdtem ezzel játszani, viszont akárhogy is kerestem mindössze egyet találtam, ami non-stop üres.

Plusz ha ismertek jóféle magyar zombi módos szervereket, azt se tartsátok magatokban. :)

(#13581) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Üdv, pár hónapja játszogatok én is, ha valami jó magyar szerver felmerülne, én is örülnék.
Kezdő kérdés, tudom, de mi az a mixelés?

(#13582) bubi92 válasza FoxiestFox (#13581) üzenetére


bubi92
őstag

itt találsz magyar szervereket!

a mixelés az, hogy waroztok, de nem mint egy klán, hanem publicról összeszedett társasággal.

(#13583) FoxiestFox válasza bubi92 (#13582) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ok, és a warozás mi? :DDD
Na jó, jobb lesz ha rákeresek neten az ilyesmire...
De azért érdekes hogy hónapok alatt sem néztem még utána.. van egy kis baráti szerverünk, azon szoktunk játszani, néha betévednek külsősök, tőlük hallottam ezeket a szlengeket. :)

Ja és a linket kösz.

[ Szerkesztve ]

(#13584) bubi92 válasza FoxiestFox (#13583) üzenetére


bubi92
őstag

hát warozás, az amikor a klánoddal egy másik klán ellen élesbe játszotok, szóval nem csak így elszórakozgatsz. élethalál harc megy :U :K

(#13585) FoxiestFox válasza bubi92 (#13584) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Ó értem, kösz. Akkor azért nem tudtam, mert nincs klánom. :B

(#13586) bubi92 válasza FoxiestFox (#13585) üzenetére


bubi92
őstag

nem sokat vesztesz vele, ha csak nem über kocka vagy... bár már abban sem vagyok biztos, hogy él a warozás/klánozás source-ban.

(#13587) FoxiestFox válasza bubi92 (#13586) üzenetére


FoxiestFox
félisten

Heti 2-3 órát játszom vele kb, szóval ezek kimaradnak azt hiszem. :K

(#13588) GEPESZ66


GEPESZ66
veterán

Sziasztok! Azt szeretném kérdezni, hogy felraktam a steam-et és még mindig szeretnék ns-en játszani. Hogyan lehetséges ezt megvalósítani. Sokan mondják, hogy a steam blokkolja az ns-t, más meg, hogy egyszerűen angol nyelvre rakja és működik neki az ns. Ezt én is megpróbáltam, de nem működött. :W
Hogyan tudnám ezt kiküszöbölni,hogy még is menjen az ns.
Előre is köszönöm válaszotokat!

(#13589) Иван válasza GEPESZ66 (#13588) üzenetére


Иван
őstag

Nem tudom mi az az ns, de ha a non-steam akar lenni, akkor választ nem fogsz itt kapni, és szerintem örülj, ha mást sem, mert az egész fórumon tilos a varezolás.

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#13590) GEPESZ66 válasza Иван (#13589) üzenetére


GEPESZ66
veterán

Szia!
Elnézést, a gyerek kérdezte a nevemben. Mi megvettük eredetiben is. Gondolom néha amúgy is szeretett volna játszani. Nem szoktam ilyet kérdezni!!!

(#13591) joe-ker válasza GEPESZ66 (#13590) üzenetére


joe-ker
senior tag

Persze,ott megy a csít büntetlenül.
Az eredetinek meg annyi,valamit az összes rajtalévő gémnek!

(#13592) Riccsiz_h


Riccsiz_h
aktív tag

Bezárta kapuit az önműködő mixrendszerrel rendelkező nemzetközi cssmixes.co.uk (újabb nevén JoltPlay)

sajnálom, pedig nem volt rossz "találmány", főleg hogy már évek óta futott, így ha elővette az ember fél után a játékot akkor is tudod egy-egy jó mixet játszani

először a készítője az oldalnak azt mondta, hogy bárki készíthet egy hasonlót típusú oldalt ingyen csak egy emailt írjon neki, most már inkább az eladásról van szó :F

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#13593) Riccsiz_h válasza Riccsiz_h (#13592) üzenetére


Riccsiz_h
aktív tag

fél év*

kicsúsztam a szerkesztési időből, ezer bocsánat :U

[ Szerkesztve ]

Üdv. Riccsiz

(#13594) sid.:Rc211v


sid.:Rc211v
őstag

Hi all! Van egy elég nagy problémám a játékkal. Egyszerűen az indításnál lefagy. Fekete képernyő(nem válaszol).Ctrl+alt+del-el tudok kilépni feladat bezárásával. Rendes Steam-es Source-rol van szó. Egyik napról a másikra lett ilyen. Már újratelepítettem és ugyan úgy kifagy indításnál :F Nem tudom mi lelte :W
Akinek esetleg van vmi ötlete ne tartsa magában :R

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#13595) sid.:Rc211v válasza sid.:Rc211v (#13594) üzenetére


sid.:Rc211v
őstag

Megjavult..

<R6 08'> Core™ i5-13600KF / Gainward RTX 4070 Panther / ACER™ PREDATOR XB271HU 165Hz //

(#13596) korpicschess


korpicschess
veterán

Sziasztok!

Tudtok valami jó RPG / Warcraft 3 magyar szervert?

:R

Aktuális hirdetésem: ►►►http://goo.gl/P8Vs0r ◄◄◄

(#13597) apollo12


apollo12
veterán

hali egy kis segítség kéne

ismerősömnek valamiért 40-50fps van fps konfiggal, pedig a gépe amd phernom 2 x6 3.2ghz 6gbram nvidia geforce 610 2gb és 30-40% használja csak a vgat

(#13598) haddent


haddent
addikt

üdv
vannak itt még emberek akik "nagyban" tolják a css -t? ha valakinek van kedve mixelgetni stb.. akkor írjon rám ! / fel is vehet steamre: nick: ROWRA :K

[ Szerkesztve ]

(#13599) Eagl3


Eagl3
veterán

Jól látom, hogy alig van pár darab magyar server? :F Főleg amin játszanak is...

(#13600) bubi92 válasza Eagl3 (#13599) üzenetére


bubi92
őstag

bőven elég van! de amúgy mindenki átnyergelt go-ra.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.