Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 16:09:01

LOGOUT.hu

A source motor hihetetlen módon elsz@rt netkóddal rendelkezik. A régi cs és dod óta eszméletlen változáson ment keresztül. Próbálják a valve-s arcok heggeszteni, de néha 1-1 update csak ront a helyzeten, mint javulna. ;)
Elsősorban a 3 fő netkód paraméterre kelle figyelni. Hogy mik is azok: rate/ cl_updaterate/
cl_cmdrate
Ezeket az értékeket kell nagyjából belőni, mindegyik hihetetlen mértékű változást tud előidézni egy pillanat alatt.
Persze a túlzott félreállítás sem éppen célravezető mert könnyen vonhat kick-et vagy ban-t maga után. (ratehax...)
Hogy mire is kell beállítani ezeket az értékeket?? Az saját netedtől függ, sebesség illetve attól, hogy wi-fi-s vagy normál kábeles.
Szóval az átlagos rate értékek így nézhetnek ki: rate 20000, cl_updaterate 100, cl_cmdrate 100.
Ez egy 1Mbit/s (le) | 256Kbit/s (fel) net kapcsolatra ajánlott. Ha valakinek gyorsabb nettel rendelkezik, akkor az teheti 30k/100/100-ra is a ratejeit. Az update/cmdrate-et nincs értelme 100 fölé emelni. Akinek kisebb net sebessége van annak a 16k/80/80-as rate-eket ajánlom, feltéve ha a szerver / adminok engedik.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) trapi007 válasza sid.:Rc211v (#13749) üzenetére


trapi007
tag

Pl: sokan használják azt a nevet???, de ezt ennyiből nem lehet megmondani.

Kérd meg, hogy vegyen föl Ő téged. Vagy kérd el a profijának az url címét, böngészőben bejelentkezel ide: http://steamcommunity.com/ majd megnyitod az url-t és már be is tudod jelölni barátnak.

Steam:G@-Bika NFSW:GABIKA

(#13752) demars válasza demars (#13750) üzenetére


demars
addikt

Sehol senki??
A hozzászólásom és kérdésem lényege annyi lenne, hogy szeretném tudni melyik játék (verzió) kell nekünk??

Az áram alatt lévő alkatrész ugyanúgy néz ki, mint amelyikben nincs áram, csak más a fogása!

(#13753) wjbhbdux válasza demars (#13752) üzenetére


wjbhbdux
veterán

úgy tudom hogy csak egy verzió van a steamen

[ Szerkesztve ]

/s

(#13754) adam0010


adam0010
csendes tag

Tiszteletem.

Segítséget szeretnék kérni , remélem ön tud segíteni.

Volna egy Counter Strike sorce ,ami eddig minden gépemen futott.
Most vettem egy új laptopot , amin win 10 van, feltelepítem ,de megnyitás után nem történik semmi.

Eszközkelelőben írja ,hogy fut a játék mégsem történik semmi.

Próbáltam be átállítani pár dolgot, futtatás rendszergazdaként, illetve futtatás win7 kompatibilitási módban.

Valami ötlet?

Előre is köszönöm válaszát.

Telefon: +36306983977 e-mail : adam001010@gmail.com

(#13755) Steven


Steven
addikt

kéne help:) beszart a winem (megvett)... javítottam a telepítővel mert nem akartam tökölni programok újra húzásával , DE azóta van egy érdekes dolog és csak CS nél , ha játszom vele nem lehet kilépni se alt tabozni se semmi... ha kilépek fekete képernyő... gép nem fagy ki csak az asztal nem jön vissza ... na erre mondjatok valami megoldást...

már újra raktam a steamet is azt sem segített... Dx re gondolok még hogy win 10 alatt fel kéne rakni dx9 et vagy nemtom...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#13756) Steven


Steven
addikt

megoldottam ... találtam egy ms forumot ott írták hogy a felbontás miatt szarik be el állítottam a felbontást majd vissza és megjavult fingom nincs mitől:D

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#13757) ludi85


ludi85
tag

Sziasztok,

Asszonnyal szerettem volna multiban játszani CS-t. Szoval neki is megvettem a source-t a hétvégén. Viszont mikor szervert csinálunk, nem látjuk egymást a hálon. Ja igen, és az asszonynak MacBook-ja van (sierra mac os) nekem meg win 10. Be lehetne ugy allitani, hogy müködjön a dolog?
Elöre is köszi.

Mindenhol jó fiatalon, Kivéve a ravatalon!

(#13758) Narxis


Narxis
nagyúr

Senki nem játszik már magyar szervereken?

Thanos was right.

(#13759) Zsombe válasza Narxis (#13758) üzenetére


Zsombe
senior tag

Én nagy ritkán szoktam, de sajnos eléggé kihaltak a szerverek, amikről én tudok. :(

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#13760) Narxis válasza Zsombe (#13759) üzenetére


Narxis
nagyúr

Nagy kár, nekem a CS GO annyira nem jött be de az is lehet, hogy sokan pubg-znek meg fortniteoznak.

Thanos was right.

(#13761) Zsombe válasza Narxis (#13760) üzenetére


Zsombe
senior tag

GO nekem sem annyira bejövős. Source-ra leginkább időm nincs. :( Te hol szoktál játszani?

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#13762) Narxis válasza Zsombe (#13761) üzenetére


Narxis
nagyúr

[link] Gametracker-en megnézem hol játszanak aztán megyek oda. :D

Thanos was right.

(#13763) enginev3.0 válasza Narxis (#13760) üzenetére


enginev3.0
félisten

Csgo egy hulladék annyi csaloval amit még ez a föld nem b....

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#13764) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

Sajnos úgy néz ki, hogy ennek a játéknak a magyar közössége kihalt. Egy éve még a magyar szervereken voltak, akik aktívan játszottak, azóta már csak a botok játszanak rajtuk. Kár érte, mert a CS:GO előtt elég sokat játszottam vele (nem vitte akkor a gépem jól :) ) és nagyon szerettem.

(#13765) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

CS : Go ba is írtam, hátha tud valaki segíteni...
Idézem saját magamat a másik fórumból :

"Sziasztok!
Hétvégén LAN-party lesz nálam, és egyebek mellett CS : GO -val is akarunk játszani.
A kérdés az, hogy régebbi "Source"-os pályák elindulnak a GO-ban? Nézegetem ezt a steames felületet, de nem értem, a steam műhely szerver "jóváhagyása" vagy micsoda kell hozzá?

előre is thx
üdv"

(#13766) SunyaMacs válasza Skyhunter (#13765) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

Nem fog elindulni a map, ha a bsp fájlokat direktben átrakod a GO maps mappájába, mert nem lesz jó a bsp fájl verziója, és a GO-ból amúgy is ki lett szedve a legtöbb HL2/CSS asset (textúra/hang/stb.), amit a CSS használ. Viszonyt a workshopban van pár port, viszont kérdéses hogy ezek a mapok mennyire jól lettek portolva, lehet próbálgatni őket.

(#13767) ZooLee19.. válasza SunyaMacs (#13764) üzenetére


ZooLee19..
tag

10 év után újra leültem játszani és nagyon szomorúan tapasztaltam, hogy magyar CSS közösség úgy kihalt mint a mai világban a tisztelet/becsület :(

Tetves go-t 500 óra alatt sem tudtam teljesen megszokni :(

(#13768) Zsombe válasza ZooLee19.. (#13767) üzenetére


Zsombe
senior tag

Sajnos elmúlt években tényleg szinte 0 az aktivitás. :( Pedig én is szívesen játszanék.

''Élni annyit jelent, mint nevetni a halálon és belehalni a röhögésbe.'' - Boris Vian

(#13769) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

én tolom, most is.. :)
egy dologra viszont nem bírok rájönni. 300fps-re van korlátozva a game, hiába tudnék többet jóval, ennyit rajzol ki.
ha a konzol-ba beírom a max_fps 0 -parancsot, unlimited lesz egyből az fps szépen. de ha kilépek és ujraindítom a gamét, elfelejti és nem jegyzi meg

nincs erre valami ötlet, hová és mit kellene beírni, hogy megjegyezze az unlimited fps-t??
kikapcsoltam már a vsync-et is mindenhol.

(#13770) wjbhbdux válasza Tibiajax (#13769) üzenetére


wjbhbdux
veterán

counter-strike source\cstrike\cfg\autoexec.cfg

ide amit beírsz betölti minden indításnál

[ Szerkesztve ]

/s

(#13771) Tibiajax válasza wjbhbdux (#13770) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nincs itt akkora hely, ahová beférne az óriási köszönetem..

:C :R :R

(#13772) MaciG


MaciG
addikt

Üdv!

1.6 os patch et honnan lehetne beszerezni a játékhoz? Ami nekem van az nem működik :( és az a baj, hogy az alap verzióhoz alig van működ map.
Illetve mitől függ a látótávolság a játékban?
Páran szoktunk haverok nosztalgiázni klasszikus lan ba, és hiába ugyanazok a grafikai beállítások, nem egyforma a látótávolság.

BANZAII

(#13773) MaciG


MaciG
addikt

Bocsánat, kicsúsztam a módosítási időből.
1.6 egyébként tartalmaz valami lényeges játékmeneti változásokat, vagy javít ki valami lényeges bug-ot? Úgy értem, hogy mi amatőrök vagyunk, szóval lehet mi észre se vennénk hogy nem az alap van fent.

BANZAII

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.