Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Van 9 lega tokenem. Cserélni nem tudok mert nincs mit. Viszont a mostani challenge első 3 win rewardja lega token de ugye 10-nél nem lehet több. Ti tudjátok ilyenkor kapunk e valamit? Vagy csak simán elvész az a token amit nyerek a 2. és 3. winért majd?

(#3252) Tyler Durden válasza lnk (#3251) üzenetére

Supportot lenne érdemes megkérdezni. Amúgy, hogy bejött amit többen is írtunk itt, hogy a kis karaktereknél fel fog tornyosulni a token, mivel nem tudnak mit adni a cseréért /értsd csak kuka legóik maradnak/. Erre a részre ráférne egy rework..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3253) Hunmugli válasza lnk (#3251) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia, aranyat kapsz érte. Nagyon keveset. Emlékeim szerint legáért 2500 jár. Persze még mindig jobb, mintha elveszne. (A pontos összeget akár velünk is megoszthatnád.)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3254) lnk válasza Hunmugli (#3253) üzenetére


lnk
aktív tag

#3252 Tyler Durden

Nekem minden lap megvan és mindet húzom ezért nem tudok cserélni. De egyébként teljesen igaz amit írsz. Ha valakinek megvan az összes lega de nem húzza mindet akkor is nehéz cserélni mert mindenkinek csak ugyanazok kellenek. Az én klánomból kiindulva a lumber meg az e wizard a legkelendőbb. Egyébként 2 k goldot adott csak.

(#3255) Tyler Durden válasza lnk (#3254) üzenetére

Teljesen klánfüggő, hogy ki mit gyűjt. Csak abba gondolj bele aki kezdő beragad nála a szemét pl Sparky, Láva /már ha nem viszik a klánban/ stb és ezeket sose fogja tudni legóra váltani. Lesz nála rakat token és ennyi.. Én pont abban a szituban vagyok, hogy kényelmesen lehet managelni a dolgokat, van relatíve elég token és van cserealapom is. Most pl ez a 3 legó token jól esett a challengből, kb 5 perc alatt lőttem el a 3-at :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3256) Seat18 válasza lnk (#3251) üzenetére


Seat18
tag

2000 arany járt a lega tokenért. Ugyan abban a cipőben vagyok, hogy nem tudok cserélni mert nincs miből :(
Nálunk a MK a nyerő. Szinte bármilyen lap van érte cserébe...

[ Szerkesztve ]

(#3257) toth.barnaba válasza Seat18 (#3256) üzenetére


toth.barnaba
újonc

Sziasztok!
Az ESL idén is meghirdette az összesen 1000€ összdíjazású versenyét, melynek az első magyar selejtezője 30-án lesz:
https://esl.gg/cr-q1-hu

(#3258) woryz


woryz
senior tag

Valaki nem tudna adni valami tippet, mielőtt még kib.szom a telefont? az összes challengben, cw-ben meg minden full nulla a teljesítményem...
Jelenleg a következőket használom.

knight lvl12
log lvl11
witch lvl11
wizard lvl11
bats lvl12
giant lvl12
fireball lvl11
electrowizard lvl10

Tudom, hogy gyengék a lapjaim (4040 kupán vagyok), de egyszerűen csak a fos lapokat nyitom, és a csodás cw-ből meg 600-900-1200 aranyakat kapok. Hiába kérek a klánba lapot, rohadt lassan gyűlik össze... :/

(#3259) Hunmugli válasza woryz (#3258) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Az ewizi helyére tennék be mondjuk tornádót, collectort vagy ice spiritet. Amelyik fekszik, vagy elég nagy szintű, azt próbáld meg.

Türelem.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3260) woryz válasza Hunmugli (#3259) üzenetére


woryz
senior tag

Az ice spiritem lvl1-es (mondjuk van belőle 2243, szal szerintem 8-asig nem lenne probléma vele - igaz nem értem miért lenne ez jó nekem, de hátha elmondod, hogy megértsem :)) ), a másik kettő kilences lehetne... Az ewizardod a sparki, meg infernodragon ellen tartogatom, de néha tetszik a terület sebzése és a lassítása pl ballon ellen. De ha az általd felsorolt háromból kellene választanom, akkor a collector-ra esne a választásom. :) Van 10-es tesla-m és mortarom is + zappem is 10-es.

Türelemmel most eléggé szarul állok, nagyon nem akaródzik - legalábbis úgy érzem - menni. És kell 100k arany a 13-as knight-hoz, és kevesebb, mint 50k-m van. A CW sem hoz úgy, hogy megérje csinálni, csak frusztrál, hogy lósz.rt nem kapok a végén... (tudom, tudom, az a 700 arany amit kapok, az is 700 arannyal több, mint ha nem kapnám :) )

És köszi!

(#3261) Hunmugli válasza woryz (#3260) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nincs az a pénz, hogy én kimaxoljak egy commont :D mindegyik 10-11es. Szerintem tegyél bele kevesebb időt egy nap, akkor kevesebb idegeskedés + kevesebbet is gondolsz rá. Hamar össze fog gyűlni az elég pénz. Ez egy fejlesztgetős játék, hosszú távon unalmas.

Az ice spirit egy másodperc időt ad neked, mert addig fagyaszt. És utána pedig egy másik lapot tehetsz le, ha van rá manna, vagyis gyorsan tudsz vele pörgetni. (Én amúgy a skeletonokat használom helyette.)

Ha viszont nem akarod csökkenteni a rászánt időt, akkor kísérletezz. Tegyél be valamit valami más helyett, lehet minion vagy mini pekka, csak ötletek. Ha beválni látszik, próbáld napokig. Ha jó, jó, ha nem, nem :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3262) Düsseldorf válasza woryz (#3260) üzenetére


Düsseldorf
tag

miért nem mész aktívabb és erősebb klánba? akkor a lapok is gyorsabban gyűlnének és a cw gold is sokkal több lehetne.
egyébként nem kellene elkeseredned, a laperősségeidet nézve szerintem nem realitás hogy sokkal feljebb tudj menni rövid távon ezzel a deckkel, sőt, ilyen gyenge lapokkal ennyi pontnál járni kifejezetten nem rossz eredmény!

(#3263) woryz válasza Hunmugli (#3261) üzenetére


woryz
senior tag

De ha nem maxolom a commont, akkor esélye sincsen jobb / esősebb lapokat gyűjteni. Amíg a 4 lap / request van mondjuk egy giant-en... A legendary lapokat kellene kiszórjam, de amit kivettem az ewizardot, mindenki inferno dragon / towerrel jön, 10 csatából 0 win, 0 draw...

(#3262) Düsseldorf: én vagyok a leader... :( Nem is feljebb akarok menni, hanem hogy jöjjön olyan lap is, amit használok. Mert a sok hulladék az jön dögivel, de hogy összeszedjek pl 800 wizardot... Persze az ellenfél 13-as wizarddal jön, meg +2 king level... Itt is jó az mm... Csak mire?

(#3264) Hunmugli válasza woryz (#3263) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ha a te szinteden mindenki erősebb, nem fog gyengével összedobni. Különben borzasztó lenne az mm :W

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3265) woryz válasza Hunmugli (#3264) üzenetére


woryz
senior tag

hm... tehát nálam mindenki erősebb... érdekes megközelítés, de megfontolandó...

jah, és 2v2-zni szokta, csak a tisztánlátás végett. :)

[ Szerkesztve ]

(#3266) toth.barnaba


toth.barnaba
újonc

Sziasztok!
Ha valaki lemaradt volna az első selejtezőről, annak lehetősége van még indulni az ESL 1000€ összdíjazású versenyén!
esl.gg/cr-q2-hu
Gyertek nyugodtan, veszíteni valója nincsen senkinek! :D

(#3267) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Nem hajlandó betölteni a CR. Nem megy túl az 50%-on. Pedig a CoC hibátlanul megy. Nem hiszem, hogy különösebben tudnátok segíteni – de ha igen, azt nagyon megköszönném –, ellenben, a RL klán tudja, hogy egy ideig talán nem tudok belépni.

[Sok próbálkozásból egyszer töltött be, de akkor meg olyan volt, mintha gyenge lenne a wifi, nem volt chat, stb; majd kifagyott :F ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3268) Hunmugli válasza Hunmugli (#3267) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Úgy néz ki, ha sokat várok, betölt, de kb. használhatatlan, folyamatosan villog a wifi jel, és leáll a játék egy idő után. Legalább sikerült epicet kérnem.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3269) Warter válasza Hunmugli (#3268) üzenetére


Warter
őstag

Redditen azt irjak, hogy T-s problema egesz Europaban. Probald ki masik halozatrol, ha van ra lehetoseged.

(#3270) Addel válasza Warter (#3269) üzenetére


Addel
senior tag

Igaz lehet, nekem se megy T-s optikán és 4G-n se. :F
Mondjuk redditen azt is írják, hogy vpn-en kerersztül működik, és tényleg megy freevpn-el :D :C

[ Szerkesztve ]

(#3271) dracox válasza Addel (#3270) üzenetére


dracox
addikt

Mai napon nálam sem akar tovább menni a játék 50%-nál.
Reggel pedig még jó volt..

(#3272) Berci77 válasza dracox (#3271) üzenetére


Berci77
tag

Vasárnap délutánra megjavult, most meg megint nem jó. Telekom optika + T mobilnet, szóval nincs hirtelen mire váltanom.

(#3273) Stylerr válasza Addel (#3270) üzenetére


Stylerr
addikt

Én épp most telepítettem fel a játékot, hogy kipróbáljam, de 50%-on megáll, és nem tölt be, majd errorral kidob.
Iphone 8, Telekomos WIFI és mobilnet. Ahogy olvasom, akkor nem nálam van a hiba forrása. :)

(#3274) Hunmugli válasza Stylerr (#3273) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Valahogy most pár napja nem mindig megy Telekomos net alól a játék. A hétvégén egy ilyen hiba közben – ami több mint fél napig tartott – megnéztem tracert-vel [parancs], és a clashroyaleapp.com [CR szerver url] 26 útválasztó/szerver/whatever mögött volt, a clashofclansapp.com [evidens] pedig 11 mögött. És a többlet egy jó része nem adott ki magáról infókat. Szóval szerintem valamit szándékosan vagy véletlenül félrekalibráltak. Tudtommal a szerverek egymás mellett vannak Finnországban, szóval legfeljebb 1-2 számbeli eltérést tartok normálisnak. De majd megnézem, ha vége ennek a pokolnak.

Ha valaki követi az eseményeket, az leírhatná, mi történt, vagy egy linket is megköszönnék. Annyira azért nem érdekel, hogy ennél jobban utánamenjek :D

Nyugodtan kijavíthattok.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3275) Stylerr válasza Hunmugli (#3274) üzenetére


Stylerr
addikt

Engem most beengedett, játszottam párat.

(#3276) Stylerr


Stylerr
addikt

Elnézését a dupláért!

Van esetleg olyan aktív klán, ahová tudok csatlakozni?

(#3277) Düsseldorf válasza dracox (#3271) üzenetére


Düsseldorf
tag

mint fentebb írta valaki, valamilyen free vpn-nel el kell mennie, ha én ilyen esetben azt használtam (én a turbo vpn-t), az mindig segített. akkor is, ha pl. update-k után nem indult el az alkalmazás, még ugy se ha letöröltem és újratelepítettem a játékot.

egyébként szerintem ez nem csak T-s hiba, otthon upc van, mégis gyakran ez a villogós wifi problémt jelez, igaz lefagyás, tartós hiba nincs.

(#3278) DVlad válasza Düsseldorf (#3277) üzenetére


DVlad
őstag

Nálam szintén upc, és nálam is gyakran eldobja a wifit. Sőt, van olyan, hogy egy rendes bukószériában véletlenül felülkerekedek, erre kidob, lefagy, wifi el, stb. Szánalmas.

Másnál is előfordul, hogy mire belép a csatába, addigra az ellen már a tornyát csapkodja? Velem nagyon sokszor, és nem szólóban, hanem 2v2-ben is. 10-ből 5x le vagyok/vagyunk maradva az elején.

(#3279) szabolcs77 válasza DVlad (#3278) üzenetére


szabolcs77
tag

nekem upc és telekom is van. Egyik helyen sem a gyári routert használom és sehol nincs gondom. kb havonta 1x ha kapok wifi villogó jelet, mindenhol stabil.
Viszont a késői kezdés az nálam is rendszeres 2v2-ben, de általában "csak" 1-2mp

(#3280) Berci77 válasza DVlad (#3278) üzenetére


Berci77
tag

"késői kezdés" szindróma nálam rendszeres volt mostanában. A villogó wifi néha előfordult, de érdemben nem zavarta a játékot. Eddig. Most 7vége óta vagy hibátlan (semmi lag, semmi wifi villogás, semmi kidobás a játékból), vagy katasztrófa és használhatatlan.

(#3281) Berci77 válasza Stylerr (#3276) üzenetére


Berci77
tag

Hogy állsz a játékban? szint, kupa? Mennyire vagy aktív?

A sok szerencsevadász 2-3 nap/hét után inaktív játékos kiszórása után van most hely nálunk, de komolyan nincs kedvünk futni a fölösleges köröket. A klánunkban a többség már 2-3 éve játszik. Jellemzően 4000-4400 fölötti VALÓBAN aktív játékosokat keresünk.

[ Szerkesztve ]

(#3282) szabolcs77 válasza Berci77 (#3281) üzenetére


szabolcs77
tag

Berci77: mi a klánotok neve?

(#3283) Berci77 válasza szabolcs77 (#3282) üzenetére


Berci77
tag

Rocket League

(#3284) Hunmugli válasza Berci77 (#3283) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

[link]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3285) DVlad válasza Hunmugli (#3284) üzenetére


DVlad
őstag

Ezen az oldalon megnéztem magam, érdekes, bár nem értek mindent világosan.

[ Szerkesztve ]

(#3286) szabolcs77 válasza Berci77 (#3283) üzenetére


szabolcs77
tag

beférek [link]?
napi szinten aktív vagyok esténként, cw mindig végigcsinálom.
van spec szabály, követelmény stb?

(#3287) Hunmugli válasza szabolcs77 (#3286) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Beférsz. Mondjuk nem teljesen értem, miért jönnél át :B

DVlad: kérdezz nyugodtan.

Szerk.: a leírásban is elhelyeztünk egy linket, ahol a szabályok vannak. Neked gondolom nem sok extra lesz benne :) a legspeciálisabb, hogy nincs csúnya, trágár beszéd.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3288) DVlad válasza Hunmugli (#3287) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille!

Miért van az, hogy havonta, a számadáskor levesz pár kupát?

(#3289) Hunmugli válasza DVlad (#3288) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

A szezonzárásra gondolsz? Így van kitalálva a rendszer, hogy ne menjen el a max kupa a végtelenségig a top1 játékosnál. És persze matchmaking hatása is van a dolognak, meg egyáltalán, a top játékosok is gyorsan kapnak ellenfelet.

Szóval, havonta egyszer a 4000 feletti kupáidat felezi a rendszer, hogy ne kerülhess bármilyen magasra. Korábban pedig egy fix kupaszámra dobott le, értelemszerűen 4000re vagy fölé. (Persze talán most is van egy felső határ, amit még a felezéssel sem lehet átlépni, de majd az okosak kijavítanak :) )

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3290) szabolcs77 válasza Hunmugli (#3287) üzenetére


szabolcs77
tag

Hunmugli: pont a trágár beszéd zavar ott ahol épp vagyok. Ha vége a cwnek akkor kilépek és jelentkezem hozzátok.

(#3291) DVlad válasza Hunmugli (#3289) üzenetére


DVlad
őstag

Értem, köszönöm! A 4000 felettiekre gondoltam.

(#3292) Stylerr válasza Hunmugli (#3287) üzenetére


Stylerr
addikt

900 fölött vagyok, de gyorsan haladok és nagyon aktív vagyok. Gondolom kevés leszek hozzátok. Térjek vissza inkább a jövőben? 🙂

(#3293) Berci77 válasza szabolcs77 (#3286) üzenetére


Berci77
tag

Természetesen beférsz, csak jelentkezéskor köszönj ránk egyet magyarul légyszi! A köszönés nélkül és/vagy a szöveget defaulton hagyó jelentkezőket minden további mérlegelés nélkül csuklóból elutasítjuk.

(#3294) Berci77 válasza Stylerr (#3292) üzenetére


Berci77
tag

Egyeztetés alatt a dolog. Igazából cw-ben nem lenne szerencsés résztvenned, hiszen garantált a vesztés. Lehet, hogy jobban járnál egy a szintednek egyelőre jobban megfelelő klánnal. Valamelyikünk visszajelez majd itt neked a vezetőségből.

(#3295) Stylerr válasza Berci77 (#3294) üzenetére


Stylerr
addikt

Köszönöm! Időközben már 1100 felett járok. 🙂

(#3296) DVlad


DVlad
őstag

Egy buta kérdés, sry.
Ha szeretném egy másik eszközön is játszani. Hogyan kell belépni? Honnan tudom a jelszavamat vagy azonosítómat?

(#3297) Hunmugli válasza DVlad (#3296) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Van ez a supercell ID cucc. A beállításokban nézd meg. Van remek oktatóvideójuk meg ilyesmi. Én nem nagyon használtam még, de elvileg csak annyi, hogy ha be akarsz lépni egy másik eszközön, akkor ott megadod az emailcímed, arra kapsz egy kódot, és a kóddal léphetsz be. (ezt a funkciót kéne most aktiválnod az első eszközön, onnantól maga az account rendelkezik vele)

Vagyis az emailcím hozzáférését kell nagyon védeni. Talán valaki kiokosít jobban, én lényegében csak annyit tudok, hogy elvileg egyszerű :)

Légy óvatos és körültekintő mindazonáltal. Hallottam már embereket anyázni emiatt is (de az az ember hibája volt, nem a rendszeré - olvasni tudni kell)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3298) DVlad válasza Hunmugli (#3297) üzenetére


DVlad
őstag

Grazie mille!
Mindazonáltal, ő.

(#3299) Hunmugli válasza DVlad (#3298) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Megoldottad?

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3300) DVlad válasza Hunmugli (#3299) üzenetére


DVlad
őstag

Ó, nem. Nem értem, pedig a helpek között a videókat is megnéztem.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.