Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3051) Hunmugli válasza Amur (#3050) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Bocsánat, nem is írtam, hogy én találtam ki. Látom, copyright-os az ötlet...

;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3052) Amur válasza Hunmugli (#3051) üzenetére


Amur
Topikgazda

Dehogy :D
Sőt remélem hogy az SC által figyelt fórumokon több száz embernek eszébe jut, és megvalósítják!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3053) venroka


venroka
csendes tag

Clash Royale tippek és trükkök:

http://jatekhir.hu/clashroyale.html

Ha tetszik, nyomj egy megosztást! Köszönöm.

(#3054) Hunmugli válasza venroka (#3053) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem rossz - nem rossz :) Kissé hiánypótló termék, szerintem nagy szükség szerencsére nincs rá...

Be is tudod linkelni az oldalt, nekünk kényelmesebb.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3055) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Ebben a szezonban 5117 kupát sikerült elérnem. Még mindig nincs olyan közel az 5200, mint szeretném...

Más: használ valaki innen magic archert? Szerintem nagyon hatékony kis lap tud lenni. Meg most már az RG is az...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3056) Tyler Durden válasza Hunmugli (#3055) üzenetére

Rg-zek már elég rég óta, most nagyon durván tud bontani, egyedül a range mínusz szokatlan. Látok benne potenciált, be kéne húzni nekem is az 5.2k-t vele (:
Klánban nálunk 3-4 ember is elkezdte használni, nekem az a bajom, hogy 2-esre tudnám feltolni, az meg kevés, illetve más vonalon mozgok, nem szívesen húzok 0ról lapot..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3057) jack474 válasza Tyler Durden (#3056) üzenetére


jack474
tag

Sziasztok, rég írtam már ide :)

Az augusztusi season vége előtt egy héttel meglett a maxos golem és a 13-as torony, így a 5100 körüli PB-ről sikerült javítanom még season végéig 5500-ra. Tanulság: hihetetlenül sokat számít a tornyod.A szeptemberi seasonben a trade tokeneknek hála sikerült kimaxolnom még vagy 4 lapot (baby dragon, night witch, mini pekka, collector), így fél gőzzel is meglett most az 5500.

Ha valaki szeretne jobb war chesteket kapni, akkor várjuk a "kis klánunkba", a Vörössiplásokba. Feltétel: 12-es torony, a nyert lapokhoz képest sok war day win, és pár 11/12-es win cond.

A lvlupba is be lehet kerülni természetesen. 5200 pb, 12+ challenge wins, meg sok wdw kell hozzá. Mostanában kb. mindegyik wart simán nyerjük, eléggé felhigult a legend league. Ez havi +2 legendary ( gold liga 1. chesthez képest +1.3 :) )

(#3058) Amur válasza Tyler Durden (#3056) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én meg nagyon régen RG-ztem, most tennék vele egy próbát golem után.
Milyen paklival tolod? Rémlik vmi régi felállás, de az nem biztos hogy megállja most a helyét.
Tudom hogy te furnace-fan vagy, de mi van még benne? :)
Köszi előre is.
Deckshop és társaihoz csak végső esetben nyulnék, elsőre inkább hús-vér játékosoktól kérdezek.
Klánunkban Don RG-zett, de most ő is gólemezik.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3059) Hunmugli válasza jack474 (#3057) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem tervezek váltani, bár lenne két "gyanús" kérdésem:
-magyarul kommunikáltok a lvlupban, avagy vannak-e külföldiek?
-kötelező lenni a kis klánban is, vagy ha valaki megfelel, az egyből jelentkezhet a nagyba?

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3060) jack474 válasza Hunmugli (#3059) üzenetére


jack474
tag

Nincsenek külföldiek, de ha lennének is, akkor is magyarul kommunikálnánk.
Nem kötelező lenni a kis klánban.

(#3061) Tyler Durden válasza Amur (#3058) üzenetére

Most váltottam, ezt egyik haverom ajánlotta, még szoknom kell a témát, tanulási fázis megy vele, de a régit is leírom hátha az jobban fexik.

régi: RG, kazán, fireball, minions, megaminion, wizard, log, barbárok

A másik amivel most tanulgatok, azt még alakulhat jelenleg ez van benne: RG, Pekka, kazán, fireball, log, minions, megaminion, goblin gang. Itt amit biztos cserélek az a minions batekre, csak a denevéreket fel kell húznom 13-ra. Pekkát szinte csak védekezésre érdemes használni és onnan push.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3062) Amur válasza Tyler Durden (#3061) üzenetére


Amur
Topikgazda

Az a pekkás érdekes. Most(is) nagyon meta a pekkát mindennel párosítani, és mivel az RG most buffolva lett a Pekkával pláne jónak tűnik!
Köszi!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3063) Tyler Durden válasza Amur (#3062) üzenetére

Most tanulgatom, de egész jónak tűnik, illetve nekem nem sok mindent kellett húzni hozzá. Azt kell mondjam a gólem rg dekkeket általában megeszi reggelire, pedig a pekka csak 12-es. A cycle dekk lehet parás, illetve ami elég csúnya counter az a 3 muskátli, a 4es barbi brigád illetve a witch. A barbárokra onnantól, hogy láttam játszik vele az elllenfél, fullra be kell tartani az fb + log kombót és akkor az elviszi őket. Másként nem fog tudni sebezni az rg..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3064) Düsseldorf válasza Tyler Durden (#3061) üzenetére


Düsseldorf
tag

RG supportnak a witch v. a exe mennyire jó? Illetve mi a legjobb légi support kombináció hozzá?
Nekem 12-es a bats, 11-es a bdragon (61/100), idragon és a minions. A megaminion csak 10-es, azt kihagyom.
És a freeze-t vagy a rage-et érdemesebb alkalmazni?

(#3065) Tyler Durden válasza Düsseldorf (#3064) üzenetére

Exec tokeletes, illetve bats valamint minons szerintem nagyon jo. Freeze vs rage temakorben nem vagyok illetekes, egyiket se hasznaltam sose :B

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3066) Amur válasza Düsseldorf (#3064) üzenetére


Amur
Topikgazda

rage-et akkor rakj ha e-barbikat is raktál a pakliba, egyébként szerintem nem éri meg.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3067) szabolcs77


szabolcs77
tag

jack474: a vörössipkásokba mennyire komoly követelmény a 4300 kupa? :)
4031nél vagyok, de kezd kicsit elegem lenni a mostani klánból, miután a warokban a többség olyat csinál hogy nem is csoda hogy nem nyernek :(

[ Szerkesztve ]

(#3068) jack474 válasza szabolcs77 (#3067) üzenetére


jack474
tag

A kupa nem olyan érdekes, de a 12-es torony meg értelmesebb lapok nem ártanak. Ha meg tudod mondani, hogy hol vagy, és mi a neved, akkor megnézem a lapjaidat.

(#3069) jack474 válasza szabolcs77 (#3067) üzenetére


jack474
tag

Megtaláltam közben a karidat, elég sok 11-12es lapod van, van köztük win cond is, szóval simán beférsz, ha szeretnél jönni. 11es Giant meg Battle Ram nem ártana majd, meg 11-es pekka sem, de attól sajnos elég messze vagy :) 2-es GY is jó lehet, ha rossz a collection.

(#3070) szabolcs77 válasza jack474 (#3069) üzenetére


szabolcs77
tag

szuper, ahogy látom, most nincs hely nálatok, szólsz ha megüresedés van? mostani cw-t még lejátszanám, nem akarom szívatni őket.

amúgy hogyan lett meg a karim? :)

(#3071) jack474 válasza szabolcs77 (#3070) üzenetére


jack474
tag

helyet bármikor tudok csinálni, ha szólsz. Megosztottál egy statsroyale linket régebben.

(#3072) szabolcs77 válasza jack474 (#3071) üzenetére


szabolcs77
tag

akkor holnap napközben. Ha vége van a cwnek, kilépek és szólok (lehet csak este)

Köszi

(#3073) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Elértem a 80. cw winemet. Hol tartotok? Mennyi a rekord, amiről tudtok?

Ígérem, 100nál nem fogok írni ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3074) Amur válasza Hunmugli (#3073) üzenetére


Amur
Topikgazda

61.-nél tartok, de legend ligában eléggé leromlott a win rate-em, goldban szinte mindent hoztam, itt örülök ha időlegesen 50% felé megyek.
royal api-s toplista:
[link]
1524 cw winje van az elsőnek..... az mondjuk érdekes hogy 72ezer kártyát gyüjtött , én már 94ezret...
Abban egyébként 185ezer a rekord.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3075) Hunmugli válasza Amur (#3074) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Sejtettem, hogy leromlik fentebb. Addig is élvezem itt a 800 aranyakat 2200 kupa körül :)

Volt már ilyen cw-s bug, és ez is olyasminek tűnik... Meg van egy "enyhe" szakadás 1300 és 800 win között :) Mondjuk ha nincs elég játékos, akkor lehet többlettámadást kapni, de ezek az értékek még ennek tudatában is irreálisak...

Remek cucc ez a royaleapi, majd ha lesz sok időm, talán csinálok is egy ráépülő projektet. Mondjuk azt a táblázatot, amit valaki kézzel frissített párszor.

A kártyagyűjtés legalább aránylag fer :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3076) szabolcs77 válasza jack474 (#3068) üzenetére


szabolcs77
tag

jack474: kiléptem, ha van rá lehetőség akkor jöhet az invite :DD

(#3077) Pompi válasza Amur (#3074) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"1524 cw winje van az elsőnek..."

Ilyen bődület nagy számok hogyan jönnek ki?

- - - - -

@Hummugli

Remek cucc ez a royaleapi, majd ha lesz sok időm, talán csinálok is egy ráépülő projektet. Mondjuk azt a táblázatot, amit valaki kézzel frissített párszor.

Én pl. frissítgettem egy ideig itt megosztott stat lapot párunkról, de ezt a royalapi kapásból tudja :P

Nagyon jó ez a cucc - mármint a royalapi - a wd winek is nagyon jól látszanak, az is, hogy melyik volt lega melyik gold. Én ilyen fele-fele srác vagyok összességében sajnos, jelenleg így állok.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3078) Amur válasza Pompi (#3077) üzenetére


Amur
Topikgazda

Találtam magamról is egy durva statot:
(ez csak a nagykarimra vonatkozik)
15,931 meccs! 7239 győzelem 51,7%
minimum idő amit játékkal töltöttem: 4 hét 5 nap 4óra...(ebbe nem számolja bele a tournamenteket, csak a ladder+challenge-et, de írja azt is, az még plusz 1 nap 19 óra)

Don(alias Pompi): biztos valami bug(cheatre kicsi az esély), mert kb. 130 cw mehetett le(csak gyors sacc).
Ha mindig dupla támadást kapott is csak 260 körül lehetne a max.. triplát meg nem ad a játék.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3079) redwhite78 válasza Pompi (#3077) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Nekem inkább olyan stat kellene, ahol a klántagokról látom az aktivitásukat, eredményességüket a profilukból elérve.
Ilyeneket pl.:
- gyűjtött lapot háromszor? ha nem hányszor, mennyit, milyen trophies pontú ellenfelek ellen,
- Final Battle-t lenyomta? (+eredményesség általános %-ban)
- gyakorolt? (FB előtt játszott az FB deckkel friendlyt a klántagokkal)
és mindezt nem csak 10 warra visszamenően, hanem a klánhoz csatlakozástól.
- donate stat
- esetleg lehetne ingame pár sornyi jegyzetet vezetni a tagokról, amit a profiljukból elérek (pl. inaktív május 40-ig, XY haverja, PH-s.... és hasonlók)

Jó lenne erre egy külső program, de leginkább beépíthetnék a játékba. Nyilván nem fogják pedig ezekért a statokért sztem még fizetnének is a Leader-ek...

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#3080) Amur válasza redwhite78 (#3079) üzenetére


Amur
Topikgazda

van clan stat oldala a royal-apinak, ott egyben látod a tagok statjait.
Pl.: [link]
de böngész nyugodtan vannak még plusz statok.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3081) Pompi válasza Amur (#3078) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Én 12,600 meccs után állok 53,33% win 46,67% lose aránnyal ami elvileg nem rossz, gyakorlatilag sokra nem megyek vele :) Minél több a meccs (mondjuk 10k felett már annak számít sztem), annál inkább 50% - 50% fele tolódik el a mérleg nagyon kis különbséggel a win fele - erre megy rá a matchmaking is ugye. Legalábbis megnéztem pár embert a klánból és ez a 50,x% / 49,x% a jellemző. Csabesz 20k meccse (minimum time 12 hét) számánál meg végképp ilyen a helyzet :)

- - - - - -

@redwhite78 ahogy Amur már írta a royalapi klán oldala jó sok mindenre amit írtál, érdemes nézelődni, a war teljesítmények a wd és a cd eredmények is szépen ott vannak az Analytics fülön. A játékban a klán leírásába be kell írni, hogy RoyaleAPI.com vagy cr-api.com utána lesz elég jó history adat is.

Feel Good Inc.

(#3082) Amur


Amur
Topikgazda

Srácok, abbahagytam a játékot. Ha valaki át akarja venni a topicgazdaságot, a megfelelő fórumon kérje, itt a comment igazolásként hogy átadom!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3083) Hunmugli válasza Amur (#3082) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Én átvehetem, ha kell. A cocos fórumból ítélve nagy szükség nincs a topikgazdára. Ha valakinek van elképzelése, hogy fejlesztené valahogy a topikot, vagy bármi egyéb, annak hagyok időt bőven - egy hét múlva írok egyébként a modkerbe.

Miért hagyod abba? Nem elég addiktív? Főleg akkor érdekelne, ha játékon belüli okkal magyaráznád, pl. túl monoton - másra nem tudok gondolni.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3084) Amur válasza Hunmugli (#3083) üzenetére


Amur
Topikgazda

A matchmaking kerget az örületbe, és így már nem igazán kikapcsolódás, inkább stresszforrás..(abból meg van elég).
Olyan szemétségekre képes hogy 50% win rate közelében tartson hogy az durva..
Ha jó játékos vagy, akkor is tud olyan countert adni hogy kettéáll a füled.
Egy hármas nyerő sor után(nem is kiugró) ilyeneket kaptam gólemmel:
pekka mirror, pekka infi tower, pekka-hog két épülettel(tesla+furnace kombó divat most)
Régen érlelődött már. hiába vagyok top klánban, sőt talán pont azért, ez már túl sok idő, túl kevés kikapcsolódás.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3085) Tyler Durden válasza Amur (#3084) üzenetére

Figy szerintem ezen ennyire ne stresszelj. Én pl mióta változtatták az RG-t szívok. Eleinte tök jól ment vele, aztán rájöttek az emberek, hogy lehet counterelni, azóta csapágyasra hajtom a szopórollert. Gyakorlatilag okés, hogy kurvanagyot sebez, csak sehova nem ér oda, épülettel úgy counterelik, mint a huzat. Szal nem érték el a célt, hogy vmi top rg-s dekk szülessen, kérem vissza a régi range-t :D
Amúgy az mm meg mindig is szemét volt, szerintem nem most lett jobb vagy rosszabb. El kell fogadni, hogy ha nagyon nyerőbe vagy, akkor nekiáll szivatni a gép, ez ilyen..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3086) Amur válasza Tyler Durden (#3085) üzenetére


Amur
Topikgazda

Persze, igazad van, eddig is így volt, több mint két éve nyúzom már, nem volt még játék amivel ennyit toltam.
De mindegyik játéknál eljön az a pont, ami után már nem kapcsol ki, nem szórakoztat.
Ez nekem most jött el, az MM, és a mostanában elterjedt mirror pekka deckek csak az ucsó cseppek voltak.
És csak azért, mert már ennyi időt öltem bele, ilyen "értékes" karim van, nem fogom folytatni.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#3087) lkristóf válasza Amur (#3086) üzenetére


lkristóf
senior tag

Jól döntöttél. ;)

(#3088) Braavos


Braavos
tag

51,50 százalékos nyerési arányom van.
Warban pedig 83 War Day Winem. Leginkább Gold II-III körül mozgunk a klánnal, én 4300-4600 kupa között ingázok.

Valahol meglehet nézni egyébként, hogy LVL13-as Mirror mennyivel változtatja meg a lapok tulajdonságait?

(#3089) Hunmugli válasza Braavos (#3088) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

83 win, az derék :) nekem is annyi lesz, ha vége a cwnek.

Itt a "Mirrored Max Level Card Statistics" résznél látod a 14es lapok statjait.

---

Ti hogy védekeztek a klánban a tokenlopás ellen? Mi sajnos két pártra oszlottunk, az elnézőekre és az elnemnézőkre. Az előbbi ad második esélyt, ha valaki benéz egy tradet, a második azonnal kickel. Ez így nem működik, csak generálja a feszkót és a spamet. Ha van valami bevált módszeretek, írjátok le, mert ezt nem gondolom egészségesnek a klánmorál szempontjából. Köszi

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3091) Tyler Durden válasza Hunmugli (#3089) üzenetére

Ami nevesített, azt csak az viheti el, akinek ki van írva, ami nem az szabad préda. Aki nem képes betartani repül.. Mondjuk nálunk a klán átlagéletkora magasabb, mint általában a klánoké, így működik is ez a rendszer, ahol 15 évesekkel van tele a klán ott -no offense-, de szerintem nehéz dolgotok lesz..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3093) Pompi válasza Hunmugli (#3089) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"83 win, az derék"

Nem akarom lekicsinyíteni, mert tényleg az, de a lega liga merőben más.

A tokenlopásra - bár nem jellemző, mert érett a csapat, az van amit Tyler is ír, ha nevesítve van és elviszi más, akkor az instant kick.

Feel Good Inc.

(#3094) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

11-1ről nem tudtam tovább jutni a rage challangen :/ Saját deckkel ment 4 winig, de netes deckkel szinte meglett. Javaslom, hogy használjátok a statsroyale-t, ha legközelebb deck kell egy challange-hez. (Bár én végül a kedvenc videósomat elverő decket választottam.)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3095) Seat18


Seat18
tag

Csak beindult az a Fanatic Brigád klán :D Nehéz kezdet volt főleg ismerősökkel az elején, de beteltünk lassan. Meg is van az első klán győzelem, habár hétről hétre cserélődik a brigád fele, mert az inaktivitás nagy úr. Ha esetleg akad még pár fanatikus tag szívesen várnánk.

Az előző témához hozzászólva, nem egyszer történt már már meg velem is, hogy egy jobb széria után elkezdi dobálni a counter deckeket. Főleg ligaváltásnál. Legendarybe mentem volna át és 60 kupával előtte ellehetetlenített kb és pont így járt az egyik klántársam is.
Ez mellett még van olyan profitorientált része a játéknak, ha 450 gem körül jársz akkor dobálja az 500Gem-es legendary chesteket. Pénzhajhászát mindenhol :(
Konklúzió: Teljesen megértem, miért hagyod itt a játékot.

Fanatic Brigád :R

(#3097) redwhite78 válasza #72445440 (#3096) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Hozzánk jöhetsz, ha szeretnél:

Rocket League (#V92YP)

never go full retard

(#3098) DVlad


DVlad
őstag

Cserélni csak klánban lehet, nincs más mód? Rengeteg cuccom van, mert csak az általam használt 8 lapot fejlesztem, és mindent cserélnék azokért a lapokért. Szinte sosem adja azokat a lapokat, biztosan véletlenül. 😀
Sokszor azon múlik nálam a győzelem, hogy milyen sorrendben adja a lapokat, a kezdés pillanatában tudom, hogy biztosan bukó vagy van esélyem nyerni.

(#3099) Hunmugli válasza DVlad (#3098) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Cserélni csak klánban lehet. Kb mindent ugyanolyan gyakran ad.....

Akkor valamit rosszul csinálsz. A kezdőszéria nem nagyon befolyásolhat. Milyen deckkel tolod? Még a collector hiánya sem lehet feltétlen gátló tényező.

Nekem pl max 3 elixir és van jó védő lapom. Nem a legjobb, de egyáltalán nem olyan rossz, hogy emiatt egy ilyen felállás 90%os eséllyel bukó legyen.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3100) DVlad válasza Hunmugli (#3099) üzenetére


DVlad
őstag

De kár.
Ezzel játszom csak. Illetve, ha küldetés megkívánja, akkor azt vagy azokat beillesztem valahogy (pl.: 2* elixir, stb.).
Az nem baj, hogy szinte csak 10-12 szintű ellenfelek vannak, de a keverés tud olyan lenni, hogy se támadni nem tudok, se védekezni/építkezni.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.