Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2253) ThorMANfa


ThorMANfa
kezdő

Lava Hound deck van valakinek?

(#2254) Hunmugli válasza ThorMANfa (#2253) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Állj már le kérlek...

Játszom, van lavám és nehéz használni, szóval az csak van..

Chaos? Mi? :DDD [League vagy battle?]

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2255) Amur


Amur
Topikgazda

Ahogy nézem az update balance-okat, ideje lesz leporolni a level3mas sparkym.
Sparky buff, e-wizz nerf,lightning nerf. Tiszta királyság lesz lassan.
Cannon cart is gyakoribb lesz a buffja miatt.
Teslának örülök, több kiskarimmal is használom, elég value volt eddig is. common, sebzi a légi egységeket is.
Buff után kifejezetten erős épület lesz. Nekem eddig is elboldogult a hoggal, így az sem lesz gond ha kap kisérőként mondjuk egy fire spiritet. Lényeg hogy középre csalja be ahol mindkét torony lövi.
(ehhez jó időzítés kell, mert ha már a torony lesz közelebb mire lerakom akkor a toronyra indul rá.....)

Thormanfa: kevesebb flood plz.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2256) frogfoot válasza Amur (#2255) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Cannon cart vàrhatò volt,hogy buffoljàk alig hasznàltàk tesla is hasonlò biztos sok lesz belőle.Egyik karimmal hogozok màsikkal làvàzok ,mind kettő 4000 felett van de a hogossal jobban szeretek jàtszani làva nehèz ès igazàn csak az utolsò 1 percben lehet normàl pust felèpiteni majd talàn jövőhettől könnyebb lesz a 7 ballon meglesz..Szerintem hètfőn nem csak a balance jön hanem az update is.

(#2257) Tyler Durden válasza Amur (#2255) üzenetére

Nemtudom sparkyval kapcsolatban nekem vegyes érzéseim vannak. Ok 1 seccel gyorsabban lő, de -15% dmg, illetve én szerintem maga a koncepciója szar. Annyi lap countereli, hogy nem hiszem, hogy az 1sec gyorsabb lövés miatt visszajönne a metába.. /mondom ezt úgy, hogy nekem lvl3as és 3k trophy-ig azzal toltam anno/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2258) redwhite78 válasza Tyler Durden (#2257) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Szerintem is mindegy. -15%-kal is túl nagyot sebez ahhoz, hogy taktikai okból bevállalható legyen egy lövés tőle, és a 4sec is lassú ahhoz, hogy ütni tudjon. Az alap taktika továbbra is működni fog: légi egység rá, vagy ha nincs, akkor olcsó 1-2 elixires csalival meglövetni és utána leszedni..

Nektek engedi a frissítést a game? Nekem a belépéskor folyamatosan update-et kér, a Google Playben viszont még nincs fent... :(

never go full retard

(#2259) Hunmugli válasza redwhite78 (#2258) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nekem is ez volt több mint egy órát. Sztm nem sikerült kirakniuk időben [elfelejtették?] Mindenesetre azóta már elvertél friendlyben, szóval minden működik :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2260) lkristóf


lkristóf
senior tag

Alakul:

(#2261) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Szevasztok ! aki IOS-en játszik annak tegnap rendesen frissített a játék ? Nálam kiírja , hogy update és nem csinál semmit bármit csinálok .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2262) dracox válasza jozefgucci1 (#2261) üzenetére


dracox
addikt

Nekem tegnap minden gond nélkül frissült. appstore-ban frissítsd be manuálisan

[ Szerkesztve ]

(#2263) Amur válasza redwhite78 (#2258) üzenetére


Amur
Topikgazda

Igazatok lesz. Tegnap jött ellenem pár sparky deck, főleg zap bait kombi, de volt giant-sparky is.
vérszegény ez még mindig. Tesztelik aztán megy vissza a nem használt lapok közzé szerintem is..
Viszont az látszik hogy ennek ellenére mindenki keresi a helyét a metában. Nézik hogy a változások hogyan csapódnak le a paklijuk szempontjából, sokan belenyúlnak, hátha jobb lesz. Elég katyvasz deckekkel futok össze.
Gólem szempontjából nem érzem a ligtning nerf-et. Hogy csökkent a radius, az egy dolog, aki akarta eddig is távolabb rakta a tornyától az infi towert hogy ne tudjak value egység-torony-infi kombót lőni.
Sajnos ha infi jön ellenem akkor is el kell lőni a villámot rá, ha egység sincs a közelben mert amúgy esélytelen.
Persze egy mega minion sokat segít, vagy egy baby dragon, mert a villám után még lazán sebez elég sokat a gólembe az infi. Optimális nem is rögtön villámozni. El szoktam számolni háromig lassan és utána lövöm bele.
Így adok esélyt hogy lerakjon még egységet, elvégre mindegy hogy az elején adja le azt a sebzést vagy a végén..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2264) jozefgucci1 válasza dracox (#2262) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Igen manuálisan próbáltam ,de nincs olyan opció , hogy frissítés .Az update-t kiírja ,de nem csinál semmit , gondolom valami bug lehet. Egy újratelepítés megoldaná vagy elveszik minden ?

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2265) Joeker13


Joeker13
újonc

Nekem olyan problémám van, hogy nincs daily gift a questek között! Ezt tapasztalta még valaki? IOS-en fut a royal, de gondolom ez nem oprendszer specifikus...
Questek vannak amiket tudok teljesíteni és pontokat kapok érte, de ha jól gondolom, akkor kéne lenni napi ajándéknak is.

(#2266) Warter válasza Joeker13 (#2265) üzenetére


Warter
őstag

A kis karinal nekem sincs. Nemtom valahogy ez az update eleg kapufara sikeredett.

(#2267) Joeker13 válasza Warter (#2266) üzenetére


Joeker13
újonc

Igen, vannak benne hibák, na de minden kezdet nehéz szokták volt mondani...
Ami még nagy bug, hogy többen kihozták tegnap a touchdown daily practice-t úgy, hogy ugye 10 "korona" volt a vége, és ha 9-nél behúztál egy 3-om koronás győzelmet, akkor a challange statisztikádba 12 lett és megkapták érte az achievementet és vele a 100 gemet, illetve bekerült a profiljukba is, a challange stathoz a 12 win. :D
Ez mondjuk annyiban fura, hogy challange-ben nem feltétlen egyszerű 12 meccset nyerni, hogy ne kapj ki háromszor, de így gyakorlatilag 12 koronával vagy nevezzük touchdownnal meg lehet csinálni ráadásul ki sem lehet esni ebből a challange-ből.... szerintem ezt nem így szerették volna.

(#2268) Zjunior


Zjunior
veterán

Van szabad hely nalatok?

Work Hard ™- Play Hard ™!!

(#2269) samphone


samphone
tag

Ha a játékban az activity logon belül megnézem az achievements-et, van olyan feladat, hogy create and finish one tournament. Itt csak elég egyet megcsinálni és játszani, nem számít hanyadik leszek, megkapom a jutalmam érte?

A másik: Azt is írja az achievements-nél: Notice! With the introduction of Quest, we will remove Achievements in the Next Update.
Mikor lesz a következő update, mennyi idő(m) van addig?

(#2270) Hunmugli válasza Hunmugli (#1389) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Többen is kérdezték már, mikor mentem át a Rocket league klánba. Főleg klántársak, akik gondolom nem olvassák a fórumot, de azért leírom: 2017.02.02 - án mentem át. (...És még a hónapot-napot sem lehet összekeverni.)

Illetve csak a fentiekből és csak gondolom, hogy akkor léptem be :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2271) Hunmugli válasza Zjunior (#2268) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Hol? Gyanítom nálunk nincs, de lehet foglalni. Hamar lesz ;) (hetente mindig van)

samphone: nem számít a helyezés; passz.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2272) Amur válasza samphone (#2269) üzenetére


Amur
Topikgazda

Nem számít a helyezés, én még az elején megcsináltam. Kb. decemberben lesz a kövi update, addig szedd ki az acsikat amit ki tudsz, mert utána tényleg megszünik..
Én bánom, inkább hoznának új acsikat, mint teljesen kiveszik..
Vagy a játékon belüli acsikat szüntessék meg, elvégre ott a quest rendszer, de a google play acsik maradhatnának attól független...(az a játékra nincs hatással, csak xp-t ad)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2273) Janaboy válasza Hunmugli (#2270) üzenetére


Janaboy
veterán

Én január 7 körül :P

Janaboy

(#2274) csuszafotot


csuszafotot
újonc

Sziasztok!

A google play-es XP-k mire jók, mire lehet használni? Hol lehet az egyenleget egyáltalán ellenőrizni?
THX! :)

:((( RIP free chest, nekem hiányzik :(((

Az új "küldetésrendszer" is felemásra sikeredett. Úgy gondoltam, lesz 3-4 folyamatosan és párhuzamosan, de nem ez lett. Napi 1 van tulajdonképpen. Nekem felajánlott giant chest, napi 20 medállal 2 hétig tart minimum. Én személy szerint teljesítenék többet is, bár lehet, hogy mint új játékos, még egyenlőre nagyobb motivációval rendelkezem.

3-4 hónap játék után gyorsan kimaxoltam az arcsikat, ami nincs meg az már nem is lesz.... :N

(#2275) Amur válasza csuszafotot (#2274) üzenetére


Amur
Topikgazda

A google play xp a google play szinted növeli. Ami igazából e-penis, nem jó semmire(de én is maxoltam már 50-re, mert miért is ne :D )
Ellenőrízni pedig a google play alkalmazásban tudod, illetve mikor belépsz valamilyen google play támogatású játékba akkor kiiírja a szinted is az avatarod felett.

A küldetésrendszer szerintem is vérszegény..
Legtöbb küldit 10-12 órával a kövi előtt kimaxolom..Persze ezt akarták..
a napi több free chest helyett valahol tényleg jobb egy komoly chest ritkábban.
Meg persze ne passzívan szerezhesd meg hanem csak aktívan, hiszen ha játszol is, nagyobb eséllyel költesz.
Marketing ez is.
Az új játékmód kis ráérzéssel, és megszokással viszont nagyon pörgös, élvezhető.
Várom belőle az 1v1-et, az brutál lesz!(ha lesz! Remélem), meg paklit összerakni rá, de ez az undorító draft verzió.... hog-battle ram OP benne, meg sok meccset nyertem(tünk) witch és night witch minionjainak vonal möggé "lógásával".

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2276) samphone


samphone
tag

Még egy achievementes kérdésem lenne. A "challenge streak, get 12 wins in single challenge" achievementem 11/12-n áll.
Mit kell itt csinálni, hogy meglegyen? Mert én elindítottam a classic challenget, nyertem 7-et és ugyanúgy maradt 11/12.

[ Szerkesztve ]

(#2277) mark! válasza samphone (#2276) üzenetére


mark!
őstag

az az acsi bugos. nekem is 11/12-n áll és többször is vittem már ki 12/12-re.

>

(#2278) Amur válasza samphone (#2276) üzenetére


Amur
Topikgazda

ha hetet nyertél nem lesz meg az acsi, egy challenge-ben kell 12 win, nem több challengből összesen!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2279) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Üdv!

Viszonylag kezdő lennék a játékban. 810 kupánál tartok és lvl 6-os vagyok.

Sajnos valamiért nem akarja bedobni a Witch, Prince, Barbarian Hut, X-Bow és a Rage lapokat. Úgy érzem soha nem kapom meg őket. ezek közül 2-őt már Training camp óta nem kapom meg...

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2280) samphone válasza Amur (#2278) üzenetére


samphone
tag

Akkor viszont azt nem tudom, hol nyertem zsinorban 11-et :D

(#2281) mark! válasza holozis_HUN (#2279) üzenetére


mark!
őstag

ne aggódj, én is féltem ettől, azóta pedig az összes kártya meglett :)
ha ládából nem kapod, be fogja adni shopban.

>

(#2282) Amur válasza holozis_HUN (#2279) üzenetére


Amur
Topikgazda

Szia! Teljesen random mikor kapod meg ezeket. A barbarian hut arena3 lap akárcsak az xbow.
Prince, witch is jöhet már neked.(ezek akár az elején is) Türelem!
Én arena11 vagyok, de még mindig van egy(igaz legendary) ami hiányzik..

Shampone: szerintem a frissítés utáni bug "áldozata" vagy! a daily practice-ban szereztél 11 crownt touchdown módban.

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2283) holozis_HUN válasza mark! (#2281) üzenetére


holozis_HUN
veterán

"ha ládából nem kapod, be fogja adni shopban"

Így legyen ötösöd a lottón :D

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2284) Peter_06


Peter_06
tag

Rigby!
Köszönöm a decket amit kiírtál a #2069 sorszámú hozzászolásodhoz!
Most nyerő szérián vagyok arena 9 ben!

[ Szerkesztve ]

(#2285) holozis_HUN


holozis_HUN
veterán

Igazából nekem is jól jönne valami deck tanács, 50% körül vagyok 1v1-ben, nem igazán tudom mit mire kellene lecserélni.... Ezek a lapok vannak:

Knight (lvl6, tudnám fejleszteni lvl 7-re),
Archers (lvl6, tudnám fejleszteni lvl7-re)
Goblins (lvl 5, tudnám fejleszteni lvl6-ra)
Witch (lvl1)
Valkyrie (lvl3, tudnám fejleszteni lvl 4-re)
Bomber (lvl5, tudnámfejleszteni lvl6-ra)
Spear Goblins (lvl5, tudnám fejleszteni lvl6-ra)
Goblin Hut (lvl4)
Fireball (lvl4, tudnám fejleszteni lvl5-re)
Lightning (lvl1)
Skeletons (lvl6, tudnám fejleszteni lvl7-re)
Bomb Tower (lvl3 tudnám fejleszteni lvl4-re)
Tombstone (lvl4)
Ballon (lvl1)
Giant Skeleton (lvl1, tudnám fejleszteni lvl2-re)
Barbarians (lvl5, tudnám fejleszteni lvl6-ra)
Cannon (lvl5, tudnám fejleszteni lvl6-ra)
Barbarian hut (lvl1)
Rocket (lvl3)
X-Bow (lvl1)

Musketer (lvl4)
Mini P.E.K.K.A (lvl4)
Minions (lvl6, tudnám fejleszteni lvl7-re)
Goblin Barrel (lvl2)
Skeleton Army (lvl2)
Giant (lvl4)
Arrows (lvl6, tudnám fejleszteni lvl7-re)
Baby Dragon (lvl1)

A teljesen félkövér rész a jelenlegi deckem.

Köszi, és bocsi, hogy ekkora lett, azért van egymás alatt, hogy átláthatóbb legyen.

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2286) Rigby7627 válasza Peter_06 (#2284) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Szívesen(?) :DD
3377-re is felmentem vele...aztán lefele... :O

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2287) Rigby7627 válasza holozis_HUN (#2285) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Szia!

Ha kell adok decket, a kártyáid alapján Aréna 3-as esetleg 4-es lehetsz.

Ezzel kis arénákba gyorsan tudsz haladni:
-Giant
-mini pekka
-valkyrie
-muskétás
-arrow
-fireball/lightniing
-prince (nem látom leírva, de kis arénákba hasznos, szval vedd meg ha nincs meg)
-skeleton army

ezzel a pushok:

valkyrie-prince
giant musketas
prince arrow...stb kombináld!

U.i.: Kb. aréna 6-7-ig ajánlom, onnantól leszoktam cserélni, válts majd valami erős kártyára (hog/pekka/golem/3musketas/goblin barrel...stb. a lényeg hogy TALÁLD MEG A HOZZÁDILLŐ KARAKTERT :K)

[ Szerkesztve ]

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2288) holozis_HUN válasza Rigby7627 (#2287) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Arena 3 vagyok. Köszi :)

[ Szerkesztve ]

El errar es humano y el perdonar, divino.

(#2289) Amur válasza holozis_HUN (#2288) üzenetére


Amur
Topikgazda

Itt nézz decket magadnak:
[link]
arena szerinti lebontásban vannak.
Valóban a giant deckek a legjobbak itt.
Egy példa:
Giant-Witch-Muskétás-knight-goblin-dárdás goblin-arrows-fireball
vagy
Giant-baby dragon-mini pekka-archer-goblin-dárdás goblin-arrows-fireball

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2290) frogfoot válasza holozis_HUN (#2285) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Nekem a kis karakterrel ez a deckem:hog,knight,archer,cannon,zap,poison,goblinok,ice spirit.
Azèrt javaslom mert nagyrèszt common lapok ezèrt gyorsan fejleszthetők persze fireball lehet a poison helyett de mivel vasàrnaponkènt ezt kèrek azèrt van benne.Nincs lega benne ,ice spirit helyett fire spirit mehet bele vagy kèsőbb bat a goblin helyett ez màr a te döntèsed ès ha nèzel top jàtèkosok is hasznàljàk persze maxra fejlesztve.1300 kupa körül kezdtem ezzel a deckel jàtszani ès most 2650 kupànàl vagyok ùgy,hogy egy meccset sem vesztettem azòta.Persze annyi előnyöm van ,hogy a fiam is hasonlò deckkel jàtszik csak ott exe van az archer helyett meg tornàdo a cannon helyèn.2v2 be jàtszd ki a crown chesteket kèrj lapokat fejlezd ès ha erősödsz tàmadj ladderen.

(#2291) Amur válasza frogfoot (#2290) üzenetére


Amur
Topikgazda

Figyelmen kivül hagytad hogy arena3-ban még nincs hog, ezért van hogy arena1-3 között szinte mindenki giant köré épít decket.
Arena4-től valóban hogozni kell(sajnos... én nem vagyok oda érte..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2292) frogfoot válasza Amur (#2291) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Igazad van 1300 ig èn is giantoztam utàna vàltottam decket,de ha neki szimpatikus a deck akkor a többi lapot tudja fejleszteni ,hogy a hog körè tudja majd èpiteni.

(#2293) Ájvé válasza Amur (#2291) üzenetére


Ájvé
veterán

Ez is elég relatív, Arena 6-ban vagyok (1700+ kupa) és még mindig nincsen Prince-em, sőt Witch se volt nagyon sokáig, pedig az is Training Camp-os. Szóval vagy, vagy nem és azzal kell gazdálkodni ami van. Common lapból is volt sokáig ami nem volt meg.

(#2294) Tyler Durden válasza Amur (#2291) üzenetére

Szerintem már fent is baromi sok hog van, én simán 60% körül találkozok velük. Az meg, hogy mekkora value touchdown-ban az röhej, ideje az újabb nerfnek..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2295) Amur válasza Tyler Durden (#2294) üzenetére


Amur
Topikgazda

Persze, full hog dominancia van arena4-től global top10-ig...Mindenhol..
Aki meg jól is játszik vele az ellen beatdown deckekkel esélytelen..
Legjobban a hog-lightning-et utálom... az teljesen hazavág ha jól használják..

Aki szereti a gyors decket, és valami egyedit akar:
[link]
Jó kis balloon deck 3.0 elixir átlaggal.
(aki lusta megnézni a vidit:
ice golem, miner,zap,fireball,balloon, spear goblins,bats, inf.dragon
kipróbáltam, tényleg ütős kis deck..

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2296) Hunmugli válasza Amur (#2295) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ha.. ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2297) Tyler Durden válasza Amur (#2295) üzenetére

Ellenem is ezek a hogos csipegetős szarok jönnek, amivel nem nagyon tudok mit kezdeni. Gyakorlatilag akárhogy védekezek, akkor is leveri egy tornyomat, legjobb esetben overtime-ban. Elég ha csak 1eket üt a toronyba, úgy is le fogja szedni, főleg, hogy itt már 10-11es hogok jönnek folyamatosan.

Más: elkezdtem tesztelni lvl2-esen ezt a megaknightot. Nem rossz egység, védekezésre kifejezetten brutális, de támadásnál, ha az ellenfélnek van egy kis esze, akkor nagyon könnyel letereli. Nagyon sok draw meccsem van vele emiatt. Vkinek van esetleg tapasztalata vele?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2298) frogfoot válasza Amur (#2295) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Nèztem èn is electrify deckje hàt az biztos,hogy ütős deck csak ilyenkor arra gondolok ők könnyen vannak minden lapjuk maxos te meg èn akik nem költünk erre meg max a deckünk erős mert csak arra van kapacitàsod a jàtèk olyan sajnos lapot amit hasznàlsz nem ad a làdàkbòl tehàt csak tarhàlàssal tudsz fejlődni ès amikor egy maxos rarehez 90 napig kell kèregetned nem olyan könnyűdecket cserèlgetni.Tehàt el kell kötelezödnöd egy deck mellett aztàn max 1-2 lapot cserèlni különben nem fogsz tudni fejlődni.Persze challegebe ki lehet pròbàlni.

[ Szerkesztve ]

(#2299) Amur válasza frogfoot (#2298) üzenetére


Amur
Topikgazda

Persze, én is challengben használtam, és fogom is.
Én azt elértem hogy a jobb, használhatóbb lapok már nagyrészt tournament szinten vannak.
Vagy max 1 szint minuszban, ami a lapok jellegétől függően sokszor simán használható úgy is.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2300) holozis_HUN válasza Rigby7627 (#2287) üzenetére


holozis_HUN
veterán

Király deck, prince még nincs de jol haladok :)

El errar es humano y el perdonar, divino.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.