Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2851) Pompi


Pompi
MODERÁTOR

Ez a cw egy ügyes húzás volt a superceltől, hogy kikényszerítse a játékosoktól, hogy olyan lapokat is fejlesszenek, olyan lapokra is költsenek, amik a fő, ladder deckjükben nincs benne. Más értelme nem igazán volt.
Aktivitás mérésre kb. alkalmatlan mert 2 nap alatt 4 csatáról van szó, oké, hogy még ezt se csinálja meg valaki (mondjuk ha a collection dayen nem indul, akkor nem is gyengíti vele a klánt), de ha megcsinálja, az sem azt mutatja biztosra, hogy aktív a játékos. A második napi egyetlen csata kimenetele pedig a tudás mellett erősen szerencse kérdése is szerintem. Az adatlapon megjelenő cw statok se mutatnak érdemi dolgot, mert ahhoz azt is látni kellene, hogy hány war napon indult, nem csak azt, hogy hányat nyert.
De legalább jó pár klán megfeküdt tőle.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2852) ^_^GAMERPRO


^_^GAMERPRO
újonc

Sziasztok csináltam egy klánt Clash Royale-ban a klán neve ShadowTeam HUN aréna 11-es vagyok és várlak titeket a klánba! jelenleg 0 kilátók lehet belépni.

(#2853) Hunmugli válasza ^_^GAMERPRO (#2852) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Automatikus szövegjavítás befigyel ;]

Kicsit olyan, mint a "cseréld ki egy mondat káposzta szavát".

Sok sikert a toborzáshoz, pláne innen... (igen; nem lesz könnyű)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2854) DVlad válasza ^_^GAMERPRO (#2852) üzenetére


DVlad
őstag

Nem mond el többet a King Level valakiről?

(#2855) Hunmugli válasza DVlad (#2854) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Lvl 13 vagyok. Helyezz el kérlek 4k és 6500 kupa közé :))

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2856) DVlad válasza Hunmugli (#2855) üzenetére


DVlad
őstag

Értelek, de én arra gondoltam, hogy 4-5 száz kupát simán lehet naponta fel vagy (inkább) lefelé haladni, de a másik mutató nem annyira gumi.
Az igaz, hogy vásárlásokkal, csereberével, sok fejlesztéssel sokkal hamarabb fel lehet jutni a lapok és a játék erőssége nélkül is.

(#2857) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Van itt olyan aktív majdnem fullos létszámú klán ahová beférek a gyerekkel ? Aréna 11 ,3400-3600 kupa válztozó mindkettőnknél .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2858) Pompi válasza jozefgucci1 (#2857) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

A miénk a clan war bevezetés óta korántsem fullos, 31-en vagyunk jelenleg, hozzánk jöhettek: Reddit Hungary

Feel Good Inc.

(#2859) szrb


szrb
újonc

Sziasztok,

én és a fiam keresünk egy jó klánt ahol folyamatos a donate és a war. Plus a két hét alatt legalább egy 1 első hely megvan a háborúban. Nekünk 2650 ill. 2007 kupánk van, mindennap játszunk.
Köszi: szrb

[ Szerkesztve ]

(#2860) redwhite78 válasza szrb (#2859) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Az első hely az korántsem garantált a 2 hét alatt. Kezdetben még lehet, viszont, ha jól megy a klánnak akkor egyre feljebb kerül a ligákban és ott már igencsak erős (néha hivatalos esport) klánokkal kerül össze. Azok meg ilyen 70-80%-os win rateket is hoznak.
Nekünk múltkor megvolt az első hely, de most épp örülnénk egy másodiknak is. Mondjuk a Silver leauge-ben egy 3. hely pont annyit ér mint a Bronzban egy első, így azért érdemes minél feljebb kerülni. Csak az első hely mint olyan feljebb egyre elérhetetlenebb lesz.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#2861) woryz


woryz
senior tag

Játék balance mindenek felett... Csak 3-4 szinttel nagyobb toronnyal rendelkezőek ellen sikerül besorsoljon a csodás MM, biztos, túl sokat nyertem...

(#2862) Hunmugli válasza woryz (#2861) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Kupa alapján dob be, szóval hagyd az iróniát és igazad lesz :U

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2863) lkristóf válasza Hunmugli (#2862) üzenetére


lkristóf
senior tag

Én csinálnék egy olyan lehetőséget, hogy választható lenne a várakozási idő pl
- azonnal
- ráérek, 1 perc belefér

és aki ráér az esetleg többet várna a megfelelő ellenfelére aki ugyan azon a szinten van és megfelelő a kupa száma.

Szerintem játszunk olyan sokan a játékkal, hogy ne kelljen mindig eggyel nagyobb szintűt kapni, csak arra lehet, hogy 5-10 mp-et várni kellene. Sőt lehet nem is kéne várni, csak nem így van megírva. :DDD

(#2864) Hunmugli válasza lkristóf (#2863) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem az a cél, hogy szétszedjük a játékosokat szintenként, mint némely küzdősportban, és akkor jusson fel nulla munkával egy profi lvl kettes játékos is 6000 kupáig...

Tökéletesen igazad van. Tudod mi a gond? Én a lvl 13mammal lennék 3000 kupán, mert lap erősségben sehol nem vagyok. Te/ti/akárki meg kezd egy új accot, nem fejleszt semmit és felmegy vele 6000ig, mert egész jól játszik. Kicsit igazságtalan, tekintve, hogy én már beletettem "némi" időt.

Ezt soha nem fogják meglépni. Ha kicsit belegondolsz, szerintem látszik, hogy abszurd a felvetés. Az életben gyakorlatilag sehol nincs ilyen.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2865) Warter


Warter
őstag

Ugy tunik megint modositottak a matchmakingen, mert most meg torony szint alapjan pakolgat ossze 2v2-ben. Hat ez gyonyoru amikor a 2000-es karit bedobja a 4000-es karik koze.

(#2866) Hunmugli válasza Warter (#2865) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Én 13as vagyok és sokszor van olyan, hogy 12 v 10es torony van. (4030on vagyok). Tipikusan én nyerek. Szóval ezt nem tudom mire vélni :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2867) Warter válasza Hunmugli (#2866) üzenetére


Warter
őstag

Ez vmi mai hokamoka, reggel meg jo volt, aztan 10 korul mar ez fogadott es 4ig se valtozott semmi, azota lehet, hogy megcsinaltak. Majd megnezem.

(#2868) Pilács


Pilács
senior tag

Hello, az csak nekem tűnik fel, hogy 2v2ben ha összeállok a kiskarimmal, akkor folyamatosan sokkal erősebb ellenfeleket kapok? 20bol 20x veszítek... 10/10 a nagy kari, a kicsi meg 5/8. Ez mellé kapom a 11/10 és 10/10 es ellenfeleket... Miért? Ez 2 napja van így, előtte a kupákat nagyjából figyelte, hogy azonos ellenfeleket adjon... most nagyon nem így van, mi alapján dönti most el kit kapok? Chest-et sem tudok szerezni így, max ha 1v1ezek. Vagy persze pénzért veszek dolgokat, vagy ez lett a cél?

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#2869) Pilács válasza Warter (#2865) üzenetére


Pilács
senior tag

Milyen toronyszint alapján? XP alapján? Mert nálam még az sem stimmel... A kupa alapján sem, aréna alapján sem...

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#2870) Hunmugli válasza Pilács (#2868) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ez a nagy számok törvénye ;] Egyébként olvasd el a FAQban a 2v2 MM-et.

Vigasztalni annyit tudok, hogy ez nem érné meg az SCnek, mert az ellenfeleid akkor ezek szerint folyton nyernek...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2871) Pilács válasza Hunmugli (#2870) üzenetére


Pilács
senior tag

Nem értem milyen nagy számok törvénye ez... 2 napja mindig ez van, előtte fél éve végig volt esélyem nyerni, most sose nincs? Olyan ellenfeleket oszt ki, hogy kártyákba se xpbrn se arénában, se kupákban közöm sincs hozzájuk. Ennek semmi értelme... Mit módosítottak 2 napja?

Ajándék szesznek ne nézd a fokát!

(#2872) Hunmugli válasza Pilács (#2871) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Tudtommal semmit.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2873) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Érdekelne, hogy a többi klán hogy áll cwben, pl.: résztvevők, taktika, kickelésnél elbírálás, cw-kupaszám, ilyesmik. Bármilyen általános tapasztalatot is írhattok, vagy olyat, ami nem jutott eszembe. Talán hamarosan én is kifejtem a Rocket League helyzetét, persze megteheti más is. (Tök mindegy ki fejti ki.)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2874) Amur válasza Hunmugli (#2873) üzenetére


Amur
Topikgazda

A CW induláskor az első két rosszul sikerült war után elvándorlási hullám indult meg. 30 alá ment a fullos létszám. Aztán 28-an feltornáztuk a klánt local topba, és rögtön tele lettünk megint.
Ennyit a CC CW átállás hatásáról.
A részvétel borzalmas.. a klán fele vagy teljesen kihagyja, vagy letolják a collectiont, de nem játszák le a final battle-t(ez a legnagyobb kitolás, ezt nem toleráljuk kettőnél többször..)
egy ideje 5 clan war win a minimális elvárás, ezzel próbáljuk szürni azokat akiket nem érdekel a CW.
Volt olyan aki csatlakozás után kijelentette hogy még sosem nyitott CW chestet.. no comment.(2 clan war winje volt..)
Sajnos sem nekem sem a co.-knak nincs ideje böngészni a war statokat, ez baj, mert időnként ki kellene söpörni akiket nem érdekel.(biztos van olyan klán is ahol ez nem szempont, ott jól ellesznek).
Igérték az "átállás" előtt a jobb aktivítás követhetőséget.. ez nem jött be..hiába látom még az adatlapján is hány lapot gyüjtött, hányszor nyert, egy idő után nem lesz mérvadó, mert mindig vannak új játékosok, akiknek a statjai nem lesznek összehasonlíthatóak a kezdetek(átállás) óta játszókéval.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2875) Hunmugli válasza Amur (#2874) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ezt nem hallom örömmel :( érdemben majd holnap tudok reagálni.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2876) Hunmugli válasza Amur (#2874) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Azért egy új játékos még nincs azon a szinten, hogy cwzhessen, mert a lapjai gyengék. Én próbálkoztam rávenni a többieket, hogy értsék meg a cw működését és hogy teszteljék a deckjüket támadás előtt, de ez egy hosszú folyamat volt.

Úgy gondolom, hogy most még nincs kiforrott módszer arra, hogy erős cw játékosokat gyűjtsünk, és ha nem vagyunk a top10, nem is lesz rá lehetőség. Szerintem csak a fejükre tudsz hatni, egy-egy tanács 3x elmondva már beválhat :P (itt elnézést kérek a klánomtól, annyira nem hülye senki, de nem látom mindenhol az igyekezetet)

Azzal nem értek egyet, hogy ne lenne követhető, bár ízlések és pofonok. Még az is lehet, hogy az én véleményem változik meg :)

---

Sajnos többünkkel előfordult, hogy a kéthetes CW chestet ma nem tudtuk kinyitni és / vagy (ez még vita tárgya, de én állítom, hogy és :( ) nem láttuk a belőle jövő lapokat / összes lapot, mert rányomtunk és feljött az előző CW eredménye... Írtam egy levelet a supportnak de szerintem az lesz mint múltkor ládaeltűnős ügyben: semmi...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2877) Warter válasza Hunmugli (#2876) üzenetére


Warter
őstag

CW-vel a legnagyobb baj a full random az ellenfel adas. 5 warbol kb 1x ad korrekt ellenfelet a maradek 4ben hol erosebb, hol sokkal gyengebbet kapsz mind deckben, mind kupaszintben. Innentol teljesen ertelmetlen az egesz. 2v2-t is tonkre vagtak.

(#2878) Rigby7627 válasza Hunmugli (#2876) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Nálunk szintúgy ez volt a helyzet.

A nekem is az volt hogy ranyomram es eltűnt a cw chest, írtam a supportnak, erre azt írta:
-Köszi a visszajelzést (...) tudunk rola probaljuk kijavitani.
-és leírta mi volt a chestben, megnéztem, tényleg több lap lett azokból. Te is ezt fogod sztm kapni válasznak.

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2879) Hunmugli válasza Rigby7627 (#2878) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Hol írták neked ezt? Néztem a spamben is (gmail) meg játékban is, de sehol nem találom. 24 óra alatt szerintem simán válaszolhattak volna...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2880) Rigby7627 válasza Hunmugli (#2879) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Cr - beállítások - help and support - jobb fenti a jobb fenti sarokban van egy is jel, arra nyomj rá, csak ha írtál elötte,akkor van ott a jel. Ha nem zárja le a beszélgetést a support, akkor tudsz neki írni választ. HA akarsz újra írni, nyomj rá vmire a supportnál (inkább ne a lost accountra), és ,,was it helpful," - ,,no" , írhatsz nekik újra. Ha lezárja, aztán írsz máskor, nem tárolja el a az előző beszélgetéseket, érdemes lefotozni sztm.

Vmi nem érthető, akkor írd, most kevés időm volt csak írni.

[ Szerkesztve ]

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2881) Hunmugli válasza Rigby7627 (#2880) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Köszi, minden okés :) :R

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2882) Hunmugli


Hunmugli
aktív tag

Úgy döntöttem, kirakom ide is a chatelést help&supportozást, hogy feldobjam a fóruméletet ;]

Kérdés:
Dear Supercell,

today I tried to open my war chest and when i clicked it it just disappeared without any rewards! One of my clanmate has / had the same issue. Could you fix this bug please and give me some refund? (A new, working war chest...) because now this system isn't better for me then the previous (clan chest), without rewards.

I hope you do something.

Best regards,
Balazs23

Válasz (kiemelve a fontosb' részek):
Hey there Balazs23!

Thank you for letting me know!
I am Kostas and I just took over your case!

Hope my reply finds you well! 🙂 Happy to chat with the first Co of Rocket League™!

I am here to address your question. I hope you are enjoying Clan Wars btw. You guys are killing it so far!
Had the same hiccup today as well! I am sorry to read that it gave you trouble too!

I've checked your account and I can see that the Chest finally came through. There might be a slight visual glitch that could made you miss that, as it happened with me in the previous season. No worries!

I can see that it gave you: 21 x Elite Barbarians, 25 x Skeleton Barrel, 127 x Fire Spirits, 129 x Tesla, 78 x Inferno Tower, 10 x Rage

Oh! And 2730 of Gold!

You can tell your mates to send me a message in case they have faced the same problem! 🙂 I would be happy to help!

I hope this cleared things up! Please let me know if I am missing something here! Thank you so much for the heads up!
Know that I'm always around and happy to read. Hit me up and I'm there, on spot!

Until I see you again, take best of care!
Cheers!

Szerintem Tidaros az első Co; nem? Meg Fect-$ (vagy hogy írta :( ), vagy talán kupára értette, sebaj. Mindegy, lényeg a reklám: megöljük a cwket ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2883) redwhite78 válasza Hunmugli (#2882) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Az első akivel beszélt a klánunkból és co. :)

Amúgy az nagyobb bug, hogy nem rögzítette a CW győzelem után nálad (meg még pár embernél) a #1 ládát. Arra nem írtál reportot?

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#2884) Hunmugli válasza redwhite78 (#2883) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nekem még mindig nem világos, hogy ezt miért értette így :B De nagyon pozitív csalódásként ért ez az egész sztori. Lényeg a lényeg, tudtam, hogy nem én vagyok az első CO. Mondjuk a 10 rage az szíven ütött. Nincsenek jól diverzifikálva ezek a ládák... Kapok vagy 3 féle commont, ami senkit nem érdekel, de epicből csak egyfélét.

Most megnéztem, nekem már megjelenik az új láda, szóval erről nem írnék reportot, felesleges. Olyan meg nincs, hogy valaki 10+ napig nem támad és ezért nincs CW jutalma...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2885) Rigby7627


Rigby7627
csendes tag

Itt az UPDATE!

Új lapok, challange, új emojik (p2w-eknek), Aréna Lapok Átrakása(!?), ladder&clan wars fixelés, ládák buffja... (stb.)

Kinek mi a tapasztalata? :K

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2886) Hunmugli válasza Rigby7627 (#2885) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

A gold bónusz tetszik, a lapok rendezgetése nem érint, az amótos frissítésnek nem örülök annyira, de a nem fizetők nem szenvednek miatta hátrányt, viszont sokan megveszik majd, ilyen szempontból jó :))

A cwn nem tudom mit fixeltek. Az új lapok gyengének tűnnek, főleg a snowball. Mondjuk ha nincs splash unit akkor a másik sem ér sokat.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2887) Tyler Durden válasza Hunmugli (#2886) üzenetére

Szerintem a malacok baromira nem gyengék, sőt ha rápattanak az emberek szerintem simán nerfet fog kapni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2888) Amur válasza Tyler Durden (#2887) üzenetére


Amur
Topikgazda

jaja, én is mindig nyertem a challenge-ben ha megkaptam.hog-ra point attack elég, a malacokra meg területsebző kell, az meg kevesebb van a paklikban..lehet vele majd trollkodni.
A hógolyó sem rossz. kevesebet sebez kicsit mint a zap 2 elixirért, cserébe lassít.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2889) Tyler Durden válasza Amur (#2888) üzenetére

Amúgy a challenge-el kacsolatban megint nem vagyok elégedett. 7 wint mentem, ebből 5x se a hógolyó se a malacok nem nálam voltak. Legalább annyit megcsinálhatnák, hogy fixen az egyik lap egyiknél másik a másiknál van. Az már csak hab a tortán, hogy ha az ellenfeled nem agyhalott és nála vannak a malacok, akkor majdnem biztos, hogy veszted a meccset..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2890) Amur válasza Tyler Durden (#2889) üzenetére


Amur
Topikgazda

Sajnos totál random, nagyon eltoszták már egy ideje a draft challenge-eket ezzel..
Nekem mondjuk szerencsém volt. Azért is jutottam el 8 winig, mert talán 2x nem nálam voltak a malacok.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2891) Tyler Durden válasza Amur (#2890) üzenetére

Jaja pont ezt nehezményezem.. De warban is vicc ami megy, múltkor 5.3k kupás arc ellen mentem, minden epic 8as, 2 legendje 4es stb.. Egyre inkább ott tartok, hogy lehet lassan abbahagyom.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#2892) woryz


woryz
senior tag

Nem hiszem el!!! 10-ből 9 bukó, 1 draw...

(#2893) Amur válasza Tyler Durden (#2891) üzenetére


Amur
Topikgazda

Nekem is gyakran eszembe jut, hogy törlöm a p..-ba, de annyi időt toltam már bele, hogy eddig mindig meggondoltam..
A matchmaking egyre gázabb, mind ladderen mind CW-ben. Mondjuk utóbbiban szerencsém van, 25 winem van, de másnak nem szerencse, mert állandóan 2800-4000 trophy közötti ellenfeleket kapok.
OK hogy CW-ben nem saját kártyákkal, deckkel mész, de akkor is..

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2894) Pompi válasza Rigby7627 (#2885) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

"Kinek mi a tapasztalata?"

A clan war collection day meccseket totál elszúrták szerintem.

Most van a classic card challenge, ahol random kapsz valami decket - én ezt kaptam: princess, goblin gang, gob barrel, valky, ice spirit, log, rocket, inf tower - én ebben nem találtam meg, hogy mi lenne a tank, az ellenfél meg jött egy graveyard, rascals, ice golem, mega minion, goblin hut, log, posion, skeletons decckel és 0-1-re kikaptam, már nem tudom visszanézni, de utána totál ideges lettem, hogy kb. esélyem sem volt, mert mindenre volt válasza.

Aztán van a draft, ami megintcsak szerencse kérdése - megintcsak nem jött össze, egy pekka, mega knight kombót kaptam, szétszedett az ebarbi, dark prince, inf dragon, magic archerével.

A 2v2 2x battle, ami részben megintcsak szerencse, hogy kit fogsz ki a klánból (ha nincs megbeszélve), már ha egyáltalán jön valaki, mert pl. náluk most annyira inaktív mindenki, hogy csak nézném a requestert szerintem.

Aztán ott a sudden death, ami az én heavy deckjeimnek (golem) nem kedvez, ettől függetlenül az épp összejött, de csak azért (is), mert az ellenfél elaludt konkrétan semmit nem rakott le, mire le royal gianteztem meg ebarbiztam a tornyát, akkor lerakott a másik oldalon egy golemet - azt se tudta melyik bolyón van sztem.

Szóval ez a felhozatal totál gáz, se 3x, se ramp up, amik jók voltak - nekem.

Betettek pénzért iszonyat gagyi és bárgyú goblinos emoticonokat, most ezt is lehet(ne) nézni a röhögcsélés és thanxezés közben, szerencsére egy ideje lehet "végleg" tiltani, nem kell meccsenként nyomogatni. Minden esetre ennek nem tudom ki a célcsoportja, de nem a felnőttebb, érettebb korosztály az tuti.

Szóval nagyon nem arra megy a játék, hogy élvezetes, élvezhető legyen.

A sok nerfelgetés után ott tartok (golem+dupla prince), hogy hiába vannak maxos kommonjaim 10-11-es rare-ek és 7-es epicek, kenhetem a hajamra az egészet, persze 4300 ch2 környékén talán el tudok vele játszogatni (max 4500 volt eddig), de itt toporgok már nemis tudom mióta. Most meg csak rosszabb lett és kezdhetek összerakni egy új decket, felhúzni azokat a lapokat is, amiket majd megint lehet nerfelni.

Szóval nem vagyok boldog tőle. A klán szétesett, az emberek nem aktívak, egy-egy cw-ben indulunk 24-27-en, rendeszeres, hogy többen nem játszák le a war dayt hiába indultak collecion dayen (van aki ott is csak 1 csatán). Az utóbbi 1.5 évben ez volt a kikapcsolódás és a "játék", de le kell magam szoktatnom róla kicsit, vagy még nem tudom, mert egyelőre savanyú a szőlő.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2895) woryz válasza woryz (#2892) üzenetére


woryz
senior tag

Valóban jó az MM... Leszarom, hogy mennyi kupája van az ilyen direktbe visszaeső gyengébbeket sz.pató k.cs.gnek... :W

(#2896) Amur válasza Pompi (#2894) üzenetére


Amur
Topikgazda

Én is 2 éve tolom, és azt veszem észre hogy az egyre jobb lapjaimmal, egyre lejjebb vagyok.
4600 felett is voltam, mostanában pedig a 4300ért is sokáig küzdök..
Majd esetleg az új reset rendszer után könnyebb lesz ha nem vág vissza 4000re, de az nem fog változni hogy már 4200-on is sorra jönnek a level13mas maxos paklik. Igaz hogy sokszor nincs mögötte játéktudás, csak pénz, de azért frusztráló.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2897) jozefgucci1 válasza Pompi (#2894) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ne is mond az MM nagyon gáz. Rendszeresen 4+K feletti kupás arcok ellen rak be utolsó csatánál. A napi Crown chest is egy szenvedés mire összejön . Amíg ezt írtam a silver chestböl jött egy Lumberjack lega :DDD
Csak azért nem törlöm le , mert a gyerekkel együtt szoktunk játszani és egy klánban vagyunk ,de már nem marad ez így ha marad a rendszer .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#2898) Braavos válasza Pompi (#2894) üzenetére


Braavos
tag

Melyik klánban vagy jelenleg?

Valami új legendary jöhetne.Mondjuk egy épület.:)

[ Szerkesztve ]

(#2899) Pompi válasza Braavos (#2898) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Reddit Hungaryban vagyok - Don Pasquale néven ;)

Feel Good Inc.

(#2900) DVlad válasza Rigby7627 (#2885) üzenetére


DVlad
őstag

És mennyire örülök neki. "Nem kompatibilis az eszközzel." Ennyi volt. :D

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.