Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3551) Pompi válasza Zilliax (#3550) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

De igen, velük vagyok már lassan 2 éve. Don Pasquale

Feel Good Inc.

(#3552) Zilliax válasza Pompi (#3551) üzenetére


Zilliax
lelkes újonc

Az jó , itt az enyém [link]

iPad PRO 11” 64GB wi-fi + cellular Space-Gray Eladó / érdeklődni lehet privát üzenetben !

(#3553) Hunmugli válasza Pompi (#3551) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szerény klánunkban lassan ostromoljuk a 8k war kupát, és vígan megvagyok cw tekintetében úgy, hogy a lapjaim legnagyobb része 12-es. Úgy látom, te inkább maxolod a lapjaid, semmint megállnál 12-nél. Ez a cw miatt van, vagy csak gyakran cseréled a ladder decked? Milyen ott még fentebb a cw, erősebb ellenfeleket kapsz?

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3554) Lmh


Lmh
őstag

Valaki please inveljen be egy normális klánba. Egyszerűen nem találok jót, 14-18 játékos játssza csak le jellemzően, final battle-re alig van kártya. Mindig lejátszom a 4/4-et, mindig!
Nem vagyok pro, 10-11 és néhány 12-es lapjaim vannak, jellemzően 4800-4900 között szenvedek.
Mostanság inkább az a célom, hogy több 9-10es lapom legyen, részben az eventek, részben a warok miatt. A ladderen főként funolok, leesek, feljövök kicsit... főként a War érdekel.

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3555) Hunmugli válasza Lmh (#3554) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ha gondolod, akkor gyere. Klán, szabályzat.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3556) Zilliax válasza Pompi (#3551) üzenetére


Zilliax
lelkes újonc

Segítesz bekerülni ?

iPad PRO 11” 64GB wi-fi + cellular Space-Gray Eladó / érdeklődni lehet privát üzenetben !

(#3557) Pompi válasza Hunmugli (#3553) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Igen, a cw miatt elég a 12-es szint, nagyon ritka, hogy becsúszik waron egy 13-as lapszint nálunk. Ladderes próbálkozások miatt húztam lapokat. Nem vagyok jó ladderen, feljebb illene lennem már, de nem izgatom magam ezen, úgy próbálok játszani, hogy szórakoztasson.

A war az más, arra eléggé ráment a klán, nem véletlen a lokál 2. hely.
Klánokból ki lehet fogni nagyon durvákat, de maguk a meccsek változóak, van, hogy elég hc játékosok jönnek magas lapokkal, van, hogy 9-10-es kártyák jönnek szembe.

Általában akkor szívjuk meg, hogy ha nagyon sokan indulunk a klánból waron, mert akkor nagyon erős klánokat kapunk, úgyhogy olyan 35-36 ember szokott indulni, de így is vannak izgalmas warok, főleg ha sokan hibáznak :P

@Zilliax: megpróbálok tenni valamit, megmutatom lapod a leadereknek.

Feel Good Inc.

(#3558) DVlad válasza Zilliax (#3542) üzenetére


DVlad
őstag

Igen az, igazad van. Évek óta 4001 ponton állok, mert csak párost játszom.
De korábban nem volt jellemző az ilyen bukó széria. Pár update-tel ezelőtt nagyon megkeverték az rng-t, azóta borzasztó sorsolásokat kapok. A 10-es szintemmel szinte kizárólag nagyobb ellenfelet kapunk, kb. 10-ből 8x 12-13, 2x 11 az ellenfelek szintje.
Biztosan azért is van, mert csak pár lappal játszom, a többire rá sem hederítek, és ezt a pár lapot az évek alatt nagy nehezen felhúztam 13-as (4 db), 12-es 3 db), 11-es (1 db) szintre.
De akkor is, ha gondolkodó csapattársam van, akkor simán nyerni szoktunk, tehát a sorsolásnak is igen nagy szerepe van a csata kimenetelét illetően. (Arról nem is beszélve, hogy a lapjaim sorrendje a kezdésnél csak kb. 20%--ban értelmes/kedvező, pedig hosszútávon kb. 50%-nak kéne lennie.)
Szóval, szívás lett, de nem bírom ki, hogy ne játsszak vele minden nap, ez az egy játék van a telefonomon.

[ Szerkesztve ]

(#3559) Zilliax válasza Pompi (#3557) üzenetére


Zilliax
lelkes újonc

Köszi . Játszok vagy 4 éve ,remelem elég :D

iPad PRO 11” 64GB wi-fi + cellular Space-Gray Eladó / érdeklődni lehet privát üzenetben !

(#3560) Lmh válasza Hunmugli (#3555) üzenetére


Lmh
őstag

Köszi, írtam privátot!

[ Szerkesztve ]

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3561) Mosqu!to válasza Pompi (#3557) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Tényleg van nálatok weekly tournament, vagy ez csak a marketing? :D

Van amúgy "előnye" nálatok lenni, vagy épp olyan a klán, mint bármelyik másik? (HB-ban vagyok)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3562) Zilliax válasza Mosqu!to (#3561) üzenetére


Zilliax
lelkes újonc

Persze ugyan az ott is minden,csak ügyesek warban, aztán ha sok top1 war van,akkor sok gold is,meg reward,az meg mindig kell.

iPad PRO 11” 64GB wi-fi + cellular Space-Gray Eladó / érdeklődni lehet privát üzenetben !

(#3563) Pompi válasza Mosqu!to (#3561) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ha nem is hetente, de szoktak tournamentek lenni, de az utóbbi időben én család/meló/szabadidő függvényében nem igazán voltam ezekben benne, messenger csoport van ahol szerveződik.

Nekem ez az első "top" klán amiben vagyok, ide jöttem lassan 2 éve, ismerős hívására, előtte az Amur féle One/Reddit Hungaryban voltam sokáig. Szóval nincs sok összehasonlítási alapom. Jó a társaság, korrektek, értelmesek a (co)leaderek. Valóban felnőtt vezetés.

Feel Good Inc.

(#3564) Zilliax válasza Pompi (#3557) üzenetére


Zilliax
lelkes újonc

Sikerült megkérdezni ?

iPad PRO 11” 64GB wi-fi + cellular Space-Gray Eladó / érdeklődni lehet privát üzenetben !

(#3565) Angie™ válasza Pompi (#3563) üzenetére


Angie™
addikt

❤️❤️❤️

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3566) Pompi válasza Zilliax (#3564) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Írtam e-mailt neked meghívóval.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3567) Mosqu!to válasza Pompi (#3563) üzenetére


Mosqu!to
addikt

Én körbejártam párat az "élen", Acél Bikák, MAGYAR, most pedig a HB. Mind kicsit más, de egetrengető különbség nem igazán volt. Talán a mostani a leg"érettebb" gondolkodású csapat, de épp emiatt elég laza is, ha megvan a "kötelező". War tekintetben a Magyar pl szigorúbb volt, igyekeztek is segíteni sokszor, de ez néha átcsapott hisztis magyarázásba/követekőzésbe, ha nem az álmoskönyv szerint cselekedtél.
Ragerekkel mindenhol találkoztam, korábbi csapatban őrült hisztirohamokban kitörő csitrik videómegosztásait kellett sokszor asszisztálni, itt legalább annyival el van intézve, hogy "najó, abbahagyom" és kilépnek a klánból, majd pár nap inaktivitás után visszajön az illető :)

Computer games don't affect kids; I mean if Pac-Man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills and listening to repetitive electronic music.

(#3568) Angie™


Angie™
addikt

Látom hogy kerestek csapatokat.. Szerintem a mi közösségünk elég jó, igaz nem vagyunk tökéletesek és mindig van hova fejlődni de azért bízom benne hogy jó úton haladunk.

Az alábbi csapatokba tudok segíteni bekerülni:

BMG ★ Royal
BMG ★ Royal2
RoyalFlush HUN

Ha szeretnél bekerülni kérlek írj nekem privit. A BMG ★ Royal ba hogy felvegyünk kell legend war tapasztalat. Rá fogok nézni a lapszintjeidre és a war statisztikádra. A BMG ★ Royal2 be szintén van egy elvárás de természetesen sokkal kisebb. RoyalFlush HUN vadonatúj klán, bárkit várunk szeretettel aki legalább 3000 kupán van.

Várunk szeretettel❤️

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3569) Lmh


Lmh
őstag

Royal Hogsról mi a véleményetek? Érdemes húzni?
Vagy inkább Royal Giant?

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3570) Malfoy válasza Lmh (#3569) üzenetére


Malfoy
újonc

RGiant erős tud lenni ha van mögötte egy jó csapat. Bár ez mindenre elmondható . Nincs igazából jó vagy rosz deck. A kérdés az az ellenfeled counterer éppen vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#3571) Lmh válasza Malfoy (#3570) üzenetére


Lmh
őstag

Hát igen...mindig ez a vége, hogy kell egy jó csapat :-) Nincs carry :D
Amúgy is össze-vissza nerfelnek meg erősítenek.
Most is így jártam. Nagy nehezen eldöntöttem, hogy miner-poison controlt fogok fejleszteni, mentek a trade-ek dögivel mindkettőre, elhasználtam a tokenekeimet 1 hónap alatt. Mire elfogytak, jött is miner nerf :P

Steam Deck / PC: i5 6600 / Inno3D GTX 1650 Super Compact 4GB GDDR6 / MSI B150M Bazooka / Patriot 2x8GB DDR4 2133Mhz / Chieftec Force 400W / OCZ Agility3 120GB, Kingston UV400 480GB, Samsung HD103SI 1TB / Win 10 64bit / LG 34UM68-P monitor

(#3572) Malfoy válasza Lmh (#3571) üzenetére


Malfoy
újonc

van ilyen sajnos,mindig változik a meta. Azzal játsz amit elvezel , a többi úgy is a szerencsén múlik .

(#3573) Angie™ válasza Lmh (#3571) üzenetére


Angie™
addikt

azért nagyon sokat nem nerfeltek a mineren, biztos vagyok benne hogy használható marad, maradt :C

⏺︎ Bankot váltanál? Segítek! Küldök meghívót! ⏺︎ Gránit Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz: 10+40e ⏺︎ K&H Bank meghívó az ajándék 10.000Ft-ért, belépési bónusz 10+40e ⏺︎ Részletekért keress priviben! ⏺︎

(#3574) kat0na válasza Malfoy (#3572) üzenetére


kat0na
csendes tag

Én pont ezért szeretem a CR-t. Ha megnézed a LAdder top20-at szinte nincs 2 ugyanolyan deck. Van 1-2 op lap ami szinte kikerülhetetlen, de annyi a lehetőség mint kevés más multi-pvp-játékban. Szerintem a Balance nagyon jól sikerül szinte mindig.

Biztos vagy benne? :)

(#3575) Malfoy válasza kat0na (#3574) üzenetére


Malfoy
újonc

Top20 ladder mindegy mit használ , mert minden lapjuk fullos. Úgy nem nehéz összerakni jó deckeket :)

(#3576) szabolcs77 válasza Malfoy (#3575) üzenetére


szabolcs77
tag

A top20 nem azért van ott mert minden lapjuk fullos, hanem mert tudnak is vele játszani.

(#3577) Malfoy válasza szabolcs77 (#3576) üzenetére


Malfoy
újonc

Nyilván tudni kell játszani , de óriási előnyben vannak hogy amit meg álmodnak az mind level maxos ,epic legend minden..

(#3578) kat0na válasza Malfoy (#3575) üzenetére


kat0na
csendes tag

Ugyan már. Egy átlagos játékos, kb 5000kupára talán a legendarykat kivéve mindene fullos. 1-2 decken. Ennyire nem számít a lapok szintje. 6000 fölött meg semmit.

Biztos vagy benne? :)

(#3579) szabolcs77 válasza kat0na (#3578) üzenetére


szabolcs77
tag

akkor én átlag feletti játékos vagyok, mert 5500 körül vagyok és a fő deck sem fullos, a legendaryból meg 1db lvl12 a többi 11 vagy 10 :))

(#3580) Braavos


Braavos
tag

Ilyen hamar sem értem még el a 6000+ kupát. Örülök, hogy kevésbé csípnek le a Season végén a pontjainkból.

Lassan cserélni fogom a ballloon deckemet, amióta játszom - lassan 3 éve - ez a fő lapom.
Van közel 300k gold, sok 12-es lapom. Még nem tudom, hogy a battle ram/pekka, xbow, hog cycle, vagy gólem deck irányába mozduljak el.

(#3582) Braavos válasza Mortex (#3581) üzenetére


Braavos
tag

Van kb 12 db 13as lapom, szóval nem reménytelen a helyzet.. :))

(#3584) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok. Segítségét kérnék olyan emberektől akik már csak ritkán játszanak és nem érdekli a war. Csináltam egy klánt mert már belefáradtam a sok inaktív társaságba. Viszont azt is tudom hogy nem egyszerű beinditani egy aktívat sem. Szóval örülnék mindenkinek aki legalább napi egy alkalommal tud donatelni és növelné a klán létszámát hogy könnyebb legyen aktív játékosokat toborozni. Célom természetesen egy aktívan warrozó kommunikáló csapat létrehozása ha az elejét túl éljük. UnknownIdols

[ Szerkesztve ]

(#3586) Braavos válasza Mortex (#3583) üzenetére


Braavos
tag

Arrows-Fire ball-Furnace-Dark Prince-Mega Minion-Lumber-Balloon +Wizard vagy Electro Dragon vagy Archers.

Az utolsó 3 lapot mindig variálom. :K

3.8/4.0

[ Szerkesztve ]

(#3587) kat0na válasza Mortex (#3585) üzenetére


kat0na
csendes tag

Egyet értek. Próbálj meg találni egy erősebb/aktívabb klánt. Nem lesz ilyen bajod. Valamint menj fel kupában amennyire csak tudsz. Ha már 5-6k+ megvan akkor már a komolyabb csapatok is észrevesznek ahol bőven van kontent. Természetesen ez nem jelenti azt, hogy alatta nincs élet. De jóval sivárabb.

Biztos vagy benne? :)

(#3588) Dinasti válasza kat0na (#3587) üzenetére


Dinasti
senior tag

5500 kupán vagyok. De kicsit már belefáradtam a mire megszokok egy klánt addigra inaktív lesz meg széthullik. Elsőre csak pár olyan embert szeretnék akit a war hidegen hagy de tolja az eveteket es napi szinten donatel. És a nagyobb létszám miatt jobban jönne random ember is akinek feldobja -klant a kereső. Tudom hogy nem egyszerű,de most próbálkozom vele. Igazából a saját accountjaimmal megoldom a saját donatem. 😁😁 De azért jó lenne bővülni.

(#3589) Hunmugli válasza Dinasti (#3588) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Gondolom még sosem alapítottál klánt egy játékban sem.. Hát... Sok sikert .-.

ui.: időt és energiát spórolsz és csak kevés tapasztalattól esel el, ha még ma csatlakozol egy meglévő klánba.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3591) DVlad


DVlad
őstag

Tudtok olyan stat oldalt, ahol megnézhető a regisztráció (játék kezdete) időpontja? Szerintem az összeset megnéztem, amit kidob a google, de egyik sem adja meg ezt az infót.

(#3592) Braavos válasza DVlad (#3591) üzenetére


Braavos
tag

Ilyet nem tudok, de talán támpont lehet androidon a Google Play Játékok alkalmazás. Igaz pontos dátumot nem ír, de azt mutatja, hogy mikor érted el a 2. arénát, és az nem sokkal a regisztráció után lehet, mivel szerintem pár játék után ezt mindenki eléri.

(#3593) DVlad válasza Braavos (#3592) üzenetére


DVlad
őstag

Köszönöm a választ! De ezt kifejtenéd? "Google Play Játékok alkalmazás"

(#3594) Pompi válasza DVlad (#3593) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Play játékok

Elindítod és látod az elért jelvényeket, abból ki lehet indulni.

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3595) DVlad válasza Pompi (#3594) üzenetére


DVlad
őstag

:D
Azt hittem, nem vagyok ennyire béna, de mit indítok el? PC-n nem tudom elindítani, mobilon pedig elindul a játék.

(#3596) Braavos


Braavos
tag

Nálatok működik a játék?
Reggel óta nem enged be, vagy ha éppen igen, akkor már egy láda nyitása után fagyni is kezd a program. :(

(#3598) kat0na válasza Braavos (#3596) üzenetére


kat0na
csendes tag

Nálam hibátlanul műküdik minden.
Próbálj meg egy újratelepítést maximum.

Biztos vagy benne? :)

(#3600) Amur


Amur
Topikgazda

Srácok újra aktív vagyok. Nem akarom annyira komolyan mint korábban, ezért nem a BMG-be, hanem a Reddit Hungary-ba mentem vissza(nem leszólás, hiszen egyik alapítója voltam a RH-nak, csak ugye jóval kisebb klánként nem kell akkora elvárásoknak megfelelnem, és vehetem teljesen lazára, és tényleg csak a játékért játszhatok)
Látom még maradtam topic gazda, próbálom ezt a tisztet is ellátni.
Braavos, én azt vettem észre hogy a régi gólem deckem kis változtatással még mindig jól müködik. Utolsó seasonbe(12-es), egy héttel a vége előtt csatlakoztam be, és 4300ról indulva(nagyon régen játszottam már, akkor még többet csipet le a trophyból) 6000ig mentem fel vele.
Két verziót használok, egyik full classic:
Golem, MegaM,BabyDr, Poison,tornado,Zap(helyette sokan barbarian barelleznek, de nekem a zap gyorsabb megoldás, még ha nem is egység aki ott marad utána),Lumber(ill. most MPekka mert az már maxos a lumber még nem), természetesen Nwitch

Nekem az a verzió vált be, ladderen találkozok poison nélkülivel, ott Dark Prince van helyette. Próbáltam azt is, nekem nem az igazi, a poi akkora területet fog le hogy érték van benne ha lerakod. DP azért könnyen kiiktatható.
Másik modern verzió:
Golem,MM,BDr,tornado,Zap/barbarian barell,Dark Prince(ebbe a verzióba jobb mint a poi talán nüansznyival), Lumber/MP, Electro Dr(ez nagyon kell, ha nincs magas szinten akkor e-wiz)
Próbálkoztam modern Giant deckekkel is , elvégre mindent szeretek ami beatdown, de abban csak egy 3,8-as Double Prince volt valamennyire hatásos, de közel nem volt annyira jó mint a gólem. Hogoztam is kicsit mert az is maxos, de ahogy átváltottam csak hogosokat adott be, azok meg szétszívattak..mindenkit megvertem aki nem hogozott viszont utána mikor lejárt a "ne válts decket mert az algoritmus kinyír" lemez.
Hog cycle volt persze, csak prince-el mert az dívik(valahogy a boost után is bennmaradt mindenki deckjében-gondolom felhúzták maxra akinek nem volt az), nekem is benn volt a gólemben MP helyett.
Pekka-Ram deckem is van, de ott még sok a fejlesztendő lap, mindenesetre azt sem éreztem jónak mostani metában(lehet a sok 11-12es lap miatt..)

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.