Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2101) frogfoot válasza samphone (#2099) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Deckfüggő az egyik common könnyen fejleszthető màsik epic max vasàrnaponkènt vagy veszel a shopba ha van szerintem max 1 epic legyen a deckedbe azt folyamatosan tudod fejleszteni Ha lvl 12 a goblin gang zappolni nem lehet a kardosok túlèlik igaz a log mind kettőt megöli làttam olyan decket ahol mind kettő benne van plusz goblin hordò meg princess.

[ Szerkesztve ]

(#2102) Rigby7627 válasza frogfoot (#2101) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Gondolom a deck: princess, log, goblin barrel, rocket, knight, goblin gang, ice spl.... szerintem az a pakli gépen játszó embereknek készült. Mert az a fő támadás h egyszerre eldobja a toronyra a rocket-et és a goblin hordót. És nem látni h 2 dolgot dobott. :(

Ma láttam meg hogy holnap LEGENDARY CHALLANGE lesz, az összes kártyából lehet a ch.-ban paklit rakni, 12 win. Ti mivel mentek? Deck ötlet?

NEWS ROYALE-t láttátok??? 20 wines CROWN CHAMPIONSHIP CHALLANGE :Y és azok a One Time Reward-ok.. [link]

2-nél: 2.500 gold
5-nél: giant chest
9-nél: magical chest
14 körül: LEGENDARY CHEST :Y
20. Nyerésnél: 250.000 gold :C

Ez valami elmebeteg fejlesztő gondolata? Ha valaki kiviszi kb. 274k goldot min nyer, plusz a chestekbe a gold,(arénától függő pontos összeg a magicalba, giantba) nameg az alap utolsó ládában is garantált 22.000 arany...

Hunmugli várom a hírt hogy kivitted :DDD

U.i.: bocs h sokat írtam, és mind a kettő MEGMÉRETTETÉSHEZ SOK SIKERT MINDENKINEK!

[ Szerkesztve ]

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2103) Hunmugli válasza Rigby7627 (#2102) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ja okés, ott a szmájli a végén: "Hunmugli várom a hírt hogy kivitted :DDD"

Grandon sosem mentem többet 10nél, és az is draft volt... Pedig jól jönne a gold ;] (Ennyit menőztem volna? :( )

Amúgy a 20 winhez nem csak a gold jár, hanem lehetőség csatlakozni a crown championshiphez, vagy mi, szóval kijutni vmi cr esport versenyre, ahol óriási a díjazás.

Kétlem, hogy bármelyik challanget kivinném fullra, akár 5 lose lehetőséggel is (na jó, a 12 winest talán)... Ismétlés a tudás anyja... Sok sikert mindenkinek! :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2104) Rigby7627 válasza Hunmugli (#2103) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Poén Petike...

Sohasem mentél többet 10-nél grandon?!? 1000 gem...látom van mindig vmi motiváció.. :P

Decket találtam YT-n, itt van: [link]
Eddig kiskarin probáltam, 2 win 0 lose :DD

Beléptem a lvl. 1-es karimmal egy full lvl.1-esekkel teli clanba. Egész jól szórakozok! Ma olyat játszottam... Overtime 50mp ellenfél push: giant skarmy which goblinok spear goblin... Nekem volt 54hp..az övén 16... Eldobtam ra a goblin hordom-ment az arrow tőle...rajtavoltak a tornyomon a katonái, dobtam az arrowot a tornyára, és épp hogy bevittem az övét mert a giantja ütott, a which lövése a torony elött volt...majdnem jött a barnamaci... :DDD DE VÉGÜL NYERTEM! :C ekkora mázlit...

level 1-es amugy 1 win arena 3 :P

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2105) Hunmugli válasza Rigby7627 (#2104) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

"Poén Petike...

Sohasem mentél többet 10-nél grandon?!? 1000 gem...látom van mindig vmi motiváció.. :P"

Ezt fejtsd ki kérlek bővebben, mire gondoltáltál. Mert általában, ha egy ilyesmire válaszolok, kiderül, hogy a fejedben más jár, mint amit leírtál. Köszi (ignorálhatod is, nekem8)

Challangért nem jár gem - max 10. Most, hogy így mondod, asszem bandit challangen mentem 11et.. De tényleg ez a max.

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2106) redwhite78 válasza Hunmugli (#2105) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Cassicot nem maxoltal mar (2-3-szor), amikor a kukuka vagy kukucska(?) fele deckkel nyomultal?

never go full retard

(#2107) Hunmugli válasza redwhite78 (#2106) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Milliószor ;]

Sajnos asszem egy, de max. 2 kezemen meg tudnám számolni. Viszont a profilomban ott van a max winsnél a 12, le sem tagadhatnám, hogy maxoltam már classicot :K

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2108) samphone


samphone
tag

Tudtok ötletet adni, hogyan kellene kivédeni azt a támadást, mikor elindítanak egy golemet és mögé pakolnak banditot, night witchet, esetleg még mögé egy wizardot?

(#2109) Rigby7627 válasza samphone (#2108) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Én hogos decket használok, azzal szerintem az összes kártyát kilehet védeni. a deck:

hog 8, log 1, knight 10, ice sp. 9, execu. 4, lightning 4, electro wizi 1, tornado 3

ha a golem mögött 2 katona ál pl. bandit,night which azt egyszerűen lelightningozom. abban at esetben ha összesen 4 van akk probalom a golemet nem eltalálni.

Másik egyszerű védés: exe+tornado (max. log plusszba) és ennyi. Igaz hogy nem tudom mi van a deckedbe ,de ez elég? a lényeg: NEM KIVÉDHETETLEN :DD :K

3 ingyenes belépés van a CROWN CHAMPIONSHIP CHALLANGE-be! de viszont 3k(?) arany a 20 wines chestben???

u.i. nagykarin lega challange: 2 win.. :C
kiskarin: 10 win! ezaz :B

NEKTEK?

[ Szerkesztve ]

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2110) #27441408


#27441408
törölt tag

Helló kisidő után újra tettem a játékot, most ezzel a google play bigyóval léptem be , ezentúl elmenti a játékot, ha újra kell rakni nem kell újra kezdeni?

Nemzetközi top ligába nem engedett csatlakozni kerestem 1magyart 48 fővel ez jó nekem, ha sikerült 1 ilyen ligába belépni? kezdetnek ennyi, köszi :)

(#2111) WhiteWalker válasza #27441408 (#2110) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

El fogja így menteni , akár később másik készüléken is folytathatod.
Jó tanács , adj esélyt a játéknak. Komoly taktika van benne , még ha elsőre nem is tűnik fel. Mikor mire hogy és mivel reagalsz. Támadsz e agresszívan , vagy épp a védekezésből kintrazol... Elég sok taktika áll a rendelkezésedre a lapok által... Hosszan lehetne sorolni , nem véletlen hogy ennyire népszerű többek közt a játék ennyi idő után is.

(#2112) #27441408 válasza WhiteWalker (#2111) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ezért raktam újra, utánna olvastam, hogy ha értesz hozzá jó lesz ez ezért is aktiváltam ezt a google izét, hogy tartsa meg amit kell.

A csapat az mire jó? most beléptem 1 olyanba ahol majdnem 50-en vannak, top ligába nem engedett be. Régen mikor fenn volt a másik topikba, olyan team be voltam ahol 10en se voltak.... szóval ez számít, ha most 1 olyan csapat tagja lettem ahol sokan vannak?

talán már e sportnak számít? [link]

[ Szerkesztve ]

(#2113) WhiteWalker válasza #27441408 (#2112) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Klánba leptel be.
Tudsz kérni lapokat , és persze neked is adni (donate) kell.
Klancsesztbe ( de szép magyar szó) össze kell dolgozni , kapsz érte jutalmat .

[ Szerkesztve ]

(#2114) #27441408 válasza WhiteWalker (#2113) üzenetére


#27441408
törölt tag

Igaz klán, a lapokat tudom, az érdekelt van e valami közös cél,köszi

(#2115) samphone


samphone
tag

Egyre tobb jatekostol olvasom azt, hogy "kiskarimon", "nagykarimon", "foprofilomon" stb. Azt értem, hogy nem egy profillal jatszanak, de minek csinalnak még egy profilt, mi ertelme van egy kisebbik profilnak?

(#2116) Hunmugli válasza Rigby7627 (#2109) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ne adj tanácsokat ;]

Golemes vagyok és 3 dolog van, amitől fosok de nagyon:
-pekka
-exe+tornádó
-ezek együtt

Nem tesz jót semmi, ami tartalmazza az infernó szót. Az elitbarbár is megtépáz, hogos is elver, rocketos is kipörgeti azt az undorító lapot és royale giantos is beszedi a fél tornyom. De fair körülmények között csak a fenti kombó ver el stabilan, kivétel nélkül.

Mindennel vertek már el vagy reagáltam rá rage quittel, de ez fordítva is igaz. Egyébként pekka nélkül is jó a deck, nagy counter az exe+tornádó, a hog meg nem a support egységeket szedi nyilván, hanem a tornyot :D

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2117) Hunmugli válasza samphone (#2115) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Könnyebb a játék, és egy kicsit szórakoztatóbb. Lehet, hogy csak a stressz hiánya okozta látszat érzés ez, lehet, hogy nem. De attól még jó dolog. Egy kompromisszummal jár, de az annál nagyobb: eszi az időt.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2118) Peter_06


Peter_06
tag

Sziasztok!

A fiókomba 2017 kupám van kb mindig elmegyek 2000 kupáig és ide visszaesek.Valaki tud mondani egy jó arena 7 es decket?
Válaszotokat előre is köszönöm!

(#2119) Amur válasza Peter_06 (#2118) üzenetére


Amur
Topikgazda

Tessék innen szemezgethetsz, még leírás is van a használatukról:
clashroyalearena arena7 decks

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2120) lkristóf válasza Peter_06 (#2118) üzenetére


lkristóf
senior tag

Az nem rossz ha elmész 2000-ig és 2017-re esel vissza. ;]

Mellesleg én már kicsit kezdek ráunni, és még csak lvl12es se vagyok. :(

[ Szerkesztve ]

(#2121) WhiteWalker válasza lkristóf (#2120) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Én lvl 11 vagyok , de nem is az hogy meguntam , hanem inkább a lendület hagyott alább. Sajnos már csak pénz beleolesevel tudnék gyorsabban fejlődni , de azt nem aldozok rá. Szóval el vagyok a langyos vízbe.

(#2122) Hunmugli válasza WhiteWalker (#2121) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Detto, detto... :N

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2123) csocsioko


csocsioko
csendes tag

Csináltam egy videót, első próbálkozás. Ha van kedvetek csatlakozzatok be a klánunkba.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#2124) #27441408 válasza csocsioko (#2123) üzenetére


#27441408
törölt tag

Élet is van a klánba, vagy csak mindenki elvan min t az iszap 1 szó nélkül?

(#2125) Pompi válasza WhiteWalker (#2121) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Egy bizonyos szint fölé elég nehéz menni, és akkor is csak lassan. A bizonyos szintet meghatározza persze a lapok szintje, de a játék tudás is. Én 3-4 hónapja a 4000 és 4200 között vagyok valahol level 11-esként (maxom a 4230). Season kezdetén vagy egy nagyobb vesztési hullámban benézek 4000 alá is, de igazából szinte mind1, mert egyrészt a arena11-ben és a challenger1-ben ugyan azok a ládák nyílnak, a liga1 draft chest meg lesz a szezon végén, feljebb meg nyögve nyelősen lehetne menni. Már a deckemet is unom, de ugyan ilyen szintre felhúzni lapokat nem kis pénz lenne. És igen, lehet, hogy ilyen szintű lapokkal valaki felmenne akár max 4400-ig - feljebb sztem nem, na, de és akkor mi van plusz 1000 gold és 70 lap a draft chestben, pffff.

Szóval ja, el vagyok a langyosban én is. Donétolgatok, de a heti 300-400-ból 1,5-2 év múlva leszek level 12 - ami ugye vicc. Majd jön megint a 2v2 az majd hoz egy kis funt megint. A top elhúzott és egyre nagyobb lesz a szakadék.

Feel Good Inc.

(#2126) #27441408 válasza Pompi (#2125) üzenetére


#27441408
törölt tag

2v2 az mi? látom hogy számol vissza ez nem állandó mód?

(#2127) Pompi válasza #27441408 (#2126) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ketten kettő ellen. A gombra kattintva választhatsz majd, hogy random társsal menj, vagy a barátaid, klán társaid közül valakivel.

Egyszer volt pár napig, talán egy hétig. Aztán rövid szünet után egy egész hónapig, nemrég lett vége augusztus elején.

Eddig úgy volt, hogy a ládákat kaptad ugyan úgy, mintha single módban mennél, de trophykat nem adott, tehát a ladderen nem mozdultál akár nyertél akár vesztettél. Ezért gyakorlatilag kockázat mentesen lehetett játszani, a heti klán chestbe is lehetett vele gyűjteni.

Ami bosszantó volt egy idő után, hogy a társad simán kilépett amikor nem úgy alakult a játékmenet ahogyan azt ő elképzelte és gáz amikor az első push után ott maradsz, és végig kell várnod, hogy legyakjanak. Ez ezzel a legnagyobb gond, ezért nem is tudom, hogy egy 2v2 ladder - amiről itt-ott volt szó - hogy lehetne megvalósítani.

Ha meg két barát vagy klántárs összedolgozik és eleve erre a 2v2-re építenek deckeket, akkor nagyon pusztítóak tudnak lenni egy összesorsolt ellenfél páros ellen.

Feel Good Inc.

(#2128) Hunmugli válasza Pompi (#2125) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szia!

Nekem _ez egyszerűség kedvéért, vagy enyhén kerekítve_ van 27k xpm és lvl12 vagyok. Ehhez jön 57k donate, vagyis 30k donattel vagy kevesebbel értem el a lvl 12-t. (!)

Mire neked ez meglesz, ti. a 30k donate, az én egyéb előnyeimet (ládák+mininális vsáráolt gem) már rég utolérted. Logikus, nem? x idő donate alatt te jó eséllyel több ládát kapsz, mint azt én tettem.

Nincs most előttem a profilod, de szerintem érdemes újraszámolnod a dolgokat max. 30k donatera. Ill <30k pénzem van, szóval költsd el mind, így lesz teljes az összehasonlítás ;]

ps: tuti meglesz idén a lvl12, akkor is, ha 0 xpn az út elején tartasz lvl 11-esként :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2129) Pompi válasza Hunmugli (#2128) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Ugyan az egész lényegen nem fog változtatni az sem ha level 12 leszek, de számoljunk :)

~8000 XP-m van és ugye 40000 kell a level 12-hez. Ez ~32 ezer XP, heti 300-400-zal számolva ez nekem 80-106 hét, ami ugye 1,5-2 év. Persze közben fejlesztek pár lapot, de nagyságrendileg ez nem fog változni.

Decemberben közepén csatlakoztam Covettékhez a -/one/- klánba, előtte nem voltam értelmes klánban, nem is nagyon volt donate. Most van 13095 totál donétem (vagymi), tehét decemberig vissza osztva az 1636/hó amivel ki is jön a ~400/hét.

Vagy valamit nem jól számolok?!

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2130) Hunmugli válasza Pompi (#2129) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Biztos jól számolsz, de a 2 év az rohadt sok... :D amióta kijött a játék, játszom, ez kb 2 év. Már alig 50k xp hiányzik és maxos vagyok.

De adok egy jó tanácsot: ne számolgasd, úgy nem fáj ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2131) Pompi válasza Hunmugli (#2130) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Úgy 1,5 éve jött ki, én is azóta játszom. De az első 8-9 hónapban nem donate-oltam. Ez sokat számít.

Amúgy meg nem fáj ;)

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#2132) Hunmugli válasza Pompi (#2131) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Akkor minden rendben :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2133) Amur válasza Pompi (#2131) üzenetére


Amur
Topikgazda

Nekem 54ezer total donate-em van most, level12 vagyok 16000/80000nél állok.
Mikor megléptem a 12-öt nagyon távoli,elérhetetlen célnak tűnt a 13.
Aztán ahogy fejlesztgettem lassan lapokat(rare-t húzni 9 ill.10-es szintre...örökkévalóság) láttam hogy szép kis xp-k jönnek érte. Plusz a heti donate is 800-1000 között mozog inkább mint alatta
(pláne ha vasárnap fenn tudok lógni, és kiszórni egy szekér epic-et).
Rare level9re húzás 600xp pl.
Ha egy commont 13ra húzol 1600 xp!
Jön az!
A langyost én is érzem.. beálltam challenger1re, egyszer sikerült a 2, de azóta annyit ment mindenki hogy nincsenek rossz lapjaim, de mégis szenvedős feljebb..
(nem bízom abban sem hogy level7 gólem sokat dob majd trophyn..-még 2 lap kell-)
apró szarokkal úgy kapják szét ha kicsalják a spellt mint annak a rendje..
Arról nem is beszélve hogy ami erős a metában, arra készülnek. Inf.dragon pl.azért jött vissza mert nagy counterje a gólemnek,pekkának,giantnek.
Nem baj, azért jó ez még. Szoktam kisérletezgetni deckkel hogy ne unjam az enyém.
Az sem bánom ha bukok ilyenkor 2-300 trophyt, ahogy írtad jelentősége nulla...
Van építve RG deckem(folyamatosan frissítem ahogy változik a meta, most pl. beraktam az ice wizzt),
építettem egy bridge spawnt, de saját lapjaimhoz igazítottat, és van gólem-graveyard deckem is egész játszható állapotban 3,8-as elixirrel.
Plusz rendszeresen próbálkozom meta gyilkos deckekkel(nem sok sikerrel)...

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2134) WhiteWalker válasza Pompi (#2125) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Csak ez a a szint amikor már valódi pénz nélkül képtelenség előre jutni.
Innentől veszti "értelmét" a játék és fullad unalomba. Amit sajnálok valahol.
Eleinte volt motiváció , de most már csak megyek pár kört , az sem zavar ha kikapok ( máskor az ideg mart ilyenkor) , donateolok. Kb ennyi.
Egyedül a hétvégi klán ládakor vagyok aktívabb.

(#2136) frogfoot


frogfoot
csendes tag

Pompival Giinossal meg Corvettel egyetèrtek max 4300 ès 4000 között bóklàszok màr amiòta kijöttek ezek a seasonok hiàba fejlesztek nem tudok feljebb menni pedig a fiam deckje is 4000 plusszos de ugyan ez a szitu.Az egyik hogos deck màsik làvaloon lehet bennem van a hiba de èn màr beletörödtem elvagyok ezen a szinten,max az a jò,hogy kèt különböző deckkel megyek azèrt nem fullad unalomba annyira mèg.

[ Szerkesztve ]

(#2137) Peter_06


Peter_06
tag

Sziasztok!
Nemrég meglett a lava hound,de nem tudom kitalálni milyen decket rakjak össze.Már próbálkoztam néhányszor egy youtube-os deckekkel de azok nem annyira tetszettek.

(#2138) frogfoot válasza Peter_06 (#2137) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Nekem làva ,ballon ,minion ,mega minion ,tombstone ,fireball, arrows goblin gang van a deckembe ezt lehet variàlni minerrel ,minion hordàval tehetsz bele kollektort vagy barbàrokat valaki villàmot hasznàl fireball helyett vagy skarmyt goblin helyett.Lapjaid szintje dönti el mit hasznàlsz illetve a jàtèkstilusodhoz mi illik.

(#2139) dragonfx válasza Peter_06 (#2137) üzenetére


dragonfx
veterán

lufi és valamilyen minyon mindenképp.többi képlékeny sokféle van találd meg neked fekvőt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2140) konkolyz


konkolyz
tag

Sziasztok,

Mentéssel kapcsolatban van egy kérdésem. Telefoncsere előtt állunk, a játék kezdetekor nem lett összekapcsolva a google play fiókkal. Most ha a össze akarom kapcsolni feldob egy alert ablakot, „ Do you want to load another progress with XP level 1?” A kérdésem, hogy ez csak a google playon levő xp szintre vonatkozik, vagy törli a játékban eddig elért szintet, tornyot, megszerzett kártyákat is? A gyerek kinyír, ha lenullázom a karakterét. :)

Előre is köszönöm a segítséget.

[kép]

(#2141) Rigby7627 válasza konkolyz (#2140) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Szia!

Van az a szint amit még eldobhat az ember, de szerintem innentől kell probálkozni. ARENA 7-TŐL + LEVEL 8-9 + LEGENDARY-t ha kapott + no meg a legfőbb:
KÖLTÖTT-E A JÁTÉKBA???
Vett valamit rendes FT-ért?
Mert ha igen akkor nem kellene veszni hagyni.

Én nem értek amit feldobott ahhoz, majd valamelyik kolléga segít benne, én csak bevezettelek :DD

u.i.: a player ID-t kisatíroztátok vagy nincs is? kicsit furcsán néz ki.. :P

[ Szerkesztve ]

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2142) konkolyz válasza Rigby7627 (#2141) üzenetére


konkolyz
tag

Szia,köszönöm

Aréna 8 és legendary is van néhány, vett gem-et is, ezért írtam, hogy kinyír ha lenullázom :)
ID titkosítva :)

[ Szerkesztve ]

(#2143) Rigby7627 válasza konkolyz (#2142) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Ha arra nyomsz hogy Cancel visszadob, kér egy bejelentkezést? Esetleg vmi mást?

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2145) konkolyz válasza Rigby7627 (#2143) üzenetére


konkolyz
tag

Igen, visszadobott a beállításokhoz. Ha megnyomtam a link device-t, feldobta a play accountot és a kiválasztás után jött a korábbi linkelt ablak.

Közben megszületett a megoldás, hátha más is beleesik ebbe a csapdába: csináltam egy új gmail-es fiókot ahhoz simán csatlakoztatta, működik a mentés, visszatöltéskor majd az lesz használva a játékhoz. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2146) Amur válasza konkolyz (#2145) üzenetére


Amur
Topikgazda

„ Do you want to load another progress with XP level 1?”
Ez azt jelenti hogy tulajdonképpen kezd egy új accountot neked..
Érdekes hogy a telón lévő gmailhez nem engedte kapcsolni. Nekem nem volt ilyen gond, igaz ez lassan másfél éve volt.(én sem rögtön csatlakoztattam).
Azóta gépen is játszom, több fiókkal emulátoron, és mindig szépen betölti az állásokat.

Silverstar: mielőtt kérdeznéd miért töröltem 1-2 hsz-ed, a "nem könnyű a helyzet" cimű pl. nem igazán segít, tehát felesleges flood. A korábbi "köszi" szintén nem hordoz információt a játékkal kapcsolatban.
Az ilyeneket itt kérlek mellőzd!

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2147) WhiteWalker válasza Amur (#2146) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Gyakran fogsz akkor törölni ;] SilverStar nehéz eset :DDD

(#2148) Peter_06


Peter_06
tag

Sziasztok!
Néztem ezt a legendary chestet és ez volt oda írva magyarra lefordítva:bármelyik arenából kaphatsz legendary kártyát.
Ezt arra értik hogy visszafelé bármelyik arenaból vagy pl. arena 7 es vagyok és tudok kapni egy arena 8 as night witchet?

Válaszotokat előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#2149) F-ECT$ válasza Peter_06 (#2148) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem csak visszafelé.

Dive ever, work never.

(#2150) lkristóf válasza Peter_06 (#2148) üzenetére


lkristóf
senior tag

Szerintem azt jelenti, hogy bármelyik legendary kártyát megszerezheted, az aréna, hogy honnan van az mindegy.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.