Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2151) #27441408


#27441408
törölt tag

Időnként nem enged belépni, angolul nem tudok nem értem mit ír, most is valami 15 percig várni kell, ilyenkor miért nem lehet játszani? bocsi ha amatőr kérdés de mikor régen játszottam vele akkor is előfordult ez 1-2 szer és nem értem miért van :

[ Szerkesztve ]

(#2152) F-ECT$ válasza #27441408 (#2151) üzenetére


F-ECT$
titán

Általában ilyenkor szerver karbantartást végeznek.

Dive ever, work never.

(#2153) Amur válasza #27441408 (#2151) üzenetére


Amur
Topikgazda

Break maintenance.
Kicsit túlterheltek a szerverek, azon tuningolnak valószínüleg.
A crown championship challenge még a vártnál is több játékost vonz. Több mint 4000 játékos érte már el a 20 wint! Ezt viszont szerintem ők sem várták!
Kiváncsi vagyok mit találnak ki második fordulós selejtezésre!

Ajánlom ilyenkor a twitterükre ránézni, ott mindig írják. Azt is hogy mikor újra online:
[link]

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2154) WhiteWalker válasza Amur (#2153) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Nem beszéli az angolt , hiába ajánlod a Twittert.

(#2155) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lettetem a lantot, további jó játékot mindenkinek!

Dive ever, work never.

(#2156) samphone


samphone
tag

Úgy voltam vele korában, hogy nem fogok ebbe a játékba pénzt költeni, de most elgondolkoztam azon, hogy 349 ft-ért veszek 200 gemet, most van ez a crown championship akció. Szerintetek megéri ez az ajánlat?

Hogy zajlik amúgy a fizetés? Mobilegyenlegről vonja le a pénzt vagy fel kell töltenem valahova? Továbbá ha fizetek, kell valamiről tudnom még, pl. kapok majd hirleveleket, üziket vagy vonogat le havonta pénzt, vagy bármi apróbetűs dolog?

Ti költöttetek ebben a játékban valamire?

(#2157) #27441408


#27441408
törölt tag

Sziasztok, az arénák között nem tudok váltani? Nekem már 2 van de nem dönthetem el melyikben szeretnék játszani,,, legalábbis nem látom, hogy lehetne választani,

(#2158) F-ECT$ válasza #27441408 (#2157) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem. Mindig a "hazai" játékos aktuális arénája a játék helyszíne.

Dive ever, work never.

(#2159) redwhite78 válasza samphone (#2156) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Google play-en kell beallitanod egy bankkartyat (erdemes vmi virtualis webkartyat) es arrol vonja a penzt. Egyszeru. Nincs egyeb koltseg/hirlevel.

[ Szerkesztve ]

never go full retard

(#2160) Hunmugli válasza samphone (#2156) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Peter: barhonnan kaphatsz legat legendary chestből. Bárhonnan.
konkolyz: szolj, ha meg nem oldodott meg a mentés ügy
Fects: írtam egy szép búcsúlevelet a klánban. Ha esetleg visszajönnél, kirakunk valakit ;) Sok sikert cr nélkül, viszlát :)

Maintanence = karbantartás. Ilyenkor nem tudsz belépni, de majd helyreáll.

10 wint mentem ezen az istenverte nehéz csellendzsen... Legalább beadta a night witchet :DDD Istentelen egy nerfelt kártya, kipróbáltam, cseréltem is baby sarira.. Legalább mostmár bármilyen decket le tudok másolni.

Uhh na asszem minden lényeges pontot érintettem... Ha vmi kimaradt, akkor szóljatok :)

samphone: ez megéri, de csak 10 gemes challangekre költsd. Szerintem. Én egy adaggal vettem.

Kétféle fizetés van:
-bankkártyás. Ezt nem írom le, bizonyos kártyaadatokat kell megadni (dombornyomott kártya) - tudtommal!
-egyes szolgáltatóknál lehetőség van egyenlegről is fizetni. Legalábbis a telenor megengedi. Tehát csak a sim-re kell feltölteni, már ha feltöltőkártyás vagy. Kapsz egy emailt és egy smst. Nem feltétlen arra a mailre kapod a nyugtát, amin a kari van, de mindenképp a vásárlást végző karakterre megy a gem.

Ilyenkor meg kell adni az emailjelszót emlékeim szerint, első vásárlásnál biztosan. Azért nyugodtan nyomj rá, hogy minden vásárlásnál meg kelljen adni. Nincs apróbetű, az ár az áfát is tartalmazza. Legalábbis az email szerint 70 huf áfa típusú adót tartalmazott, aztán nem mélyedtem bele, hogy tényleg ennyit vont-e le.

Nincs hírlevél és nincs feliratkozás, egyszer költi el a pénzed. Állítólag arra érdemes figyelni, hogy az összeg tényleg legyen a kártyán rajta, mert ha nincs, akkor állítólag történhetnek furcsaságok. (no pénz, no gem). Ennek érthető okokból nem jártam utána :)

Röviden: elvben és gyakorlatban sincs apróbetűs rész, mindig korrektek, vegyél nyugodtan, nekem sosem volt problémám ilyen vásárlással. Felelősséget az elhangzottakért nem vállalok, ezek a tapasztalataim. Megértésed köszönöm.

Igen, én költöttem. De a többség az nem. Vagy talán fele-fele. Mindenesetre senkit ne kezelj úgy, mint egy gemmert. Messze vagyunk a külföldi videósok szintjétől, akik hetente egy havi fizetéssel kompenzálják a játéktudásukat :U növelik az e-péniszüket :U Én kb 5-10 ezret költöttem, most nem számolom ki neked. Lehet, hogy ma már türelmesebb vagyok, az utóbbi időben csak a 200 gemes offerből vettem és abból is csak egyet. (5 van belőle)

Uhh ezt már nekem sincs kedvem átolvasni.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2161) F-ECT$ válasza Hunmugli (#2160) üzenetére


F-ECT$
titán

Hát azt sajnos már nem láttam, remélem szívhez szóló volt :)

Dive ever, work never.

(#2162) Hunmugli válasza F-ECT$ (#2161) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

"fects [tárgy, mm van tárgy crben]
Kedves 'Tagok! Fects ma elhagyta a klánt. Ennek oka nem mi vagyunk, és nem is egy rivális klán. Egyszerűen megunta a játékot. Viszlát, fects! :("

Igyekeztem objektívre csinálni, semmiképp nem lázítóra és mindenképpen tájékoztatójellegűre. Nem tudom, mennyi giccs van van benne, vagy szívhezszólóság, ennyi telt tőlem. A klán is veszteségként írt le. Kár, hogy elmentél.

Szerintem rendben van, és minden későn érkező tudja, mi lett veled. Megfelel, vagy küldjek egy újat? :D

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2163) F-ECT$ válasza Hunmugli (#2162) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó lett, köszi!

Dive ever, work never.

(#2164) Hunmugli válasza F-ECT$ (#2163) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

;)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2165) Hunmugli válasza Hunmugli (#1472) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Na most már látom, hogy ez felesleges. Amúgy sincs időm rá, kicsi szívem nem nyugtatja meg. Ja, és a fejlődési időn se gyorsítana :U elmarad a kimutatás.

Táblázat (hsz) táblázat
Account mentéssel foglalkozó "linkgyűjteményem"

Most cseréli le a ph!-s könyvjelzőmet ez a hsz. Eddig az volt, amire válaszoltam :)

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2166) Rigby7627 válasza Hunmugli (#2165) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Na meddig jutottál lega challangebe?

Bevallom nem vagyok nagy játékos,de NAGYKARI 2 win volt :O Kiskari: 10(!) win és ezzel jobb a challange max win a nagykarinál :C

Hunmugli meddig jutottál legendary-ban és ebben a CCGS-ben?

Egy kis számolás

Egyetértek az offer megvételével kapcsolatba, megéri, mert már a számok is beszélnek, én 1-et megveszek,lehet hogy 2-t is. 1 ára: 350 ft, és csak 80 gem
2 ára: 700 ft, és csak 160 gem

Ezzel ellentétben most 350-ért, 200-at kaphatsz szvl aki nem veszi meg az egy :o

Köszönöm a figyelmet! :P

[ Szerkesztve ]

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2167) Hunmugli válasza Rigby7627 (#2166) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Milyen legendaryban jutottam meddig? :D

10 win, még erősen próbálkozok. Összeszedtem 1-2 jó decket, meg sok rosszat is. Az a baj, hogy még mindig nem vagyok elég profi. Counterrel és mázlival is simán vernek a 4k kupások. 5k kupások retard/béna deckkel is vernek.

Lassan abbahagyom a próbát, 20 úgy se lesz meg. Pedig egy YT deckkel is lehet, hogy ki kéne próbálni... Viszont a legának, ami esett, örülök.

jaaa, az a lega challange... :D kb 4 win. De akkor nyaraltam és nem volt se gemem se időm. De 12 nem lett volna meg, az 100%.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2168) Rigby7627 válasza Hunmugli (#2167) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

én 5-2-nél vok :C 69% hogy a kövi meccs bukás :DDD
jó deck? ötlet, leírod? :B

[ Szerkesztve ]

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2169) Hunmugli válasza Rigby7627 (#2168) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ötlet: nézz szét YTn. Xbow deckkel mindig be fognak ütni, de te nem tudod használni. Én legalábbis. Biztos fog szembejönni 2 pekkás és 2 infernós a 20 meccs alatt.

Pekka/hog/bridge spawn decket ajánlok. Keress rá, ma már nincs időm belépni-leírni neked a pontos decket :N

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2171) Amur válasza #27441408 (#2170) üzenetére


Amur
Topikgazda

Ha youtube akkor már inkább Peti:
[link]
Mögötte van játéktudás is.. 15ig ment, klántársa kukuka 17-ig(de ő még nem csinált crown championship challenge videót Utóbbit jobban csípem a monoton dumája ellenére, mert gólemezik, és nagyon fineszes játékos, de tény hogy Peti is jó decket rakott össze,15-0 volt mikor abbahagyta a videót,és három vereség utána jött zsinórban neki..)

[ Szerkesztve ]

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2172) dragonfx válasza Amur (#2171) üzenetére


dragonfx
veterán

Megneztem volna 12ig hogy ment el.
Az utoldo party nagyon szerencse volt.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2173) Amur válasza dragonfx (#2172) üzenetére


Amur
Topikgazda

12 felett már nagyon necces minden meccs!
Ott már ladderen topban lévő játékosok vannak csak.
Persze hogy necces volt.

Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

(#2174) #27441408 válasza Pompi (#2127) üzenetére


#27441408
törölt tag

Ez a páros mód egész jó, nem is értem miért nincs benne állandóan, szerinted van esély rá, hogy állandó választható játékforma lesz?

(#2175) Pompi válasza #27441408 (#2174) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Mivel most nem írja, hogy mennyi van hátra a 2v2 játékmód idejéből, ezért még az is lehet, hogy most végleg bent marad.

Feel Good Inc.

(#2176) #27441408 válasza Pompi (#2175) üzenetére


#27441408
törölt tag

Remélem, szerintem lenne értelme benn tartani párosban jobb az ember máshogyan játszik.

Twitteren sem tesznek említést, arról, hogy időkorlátos lenne. (ennyit azért értek angolul,hogy lássam ha azt írják, hogy csak ideinglenes,)

[ Szerkesztve ]

(#2177) Hunmugli válasza Pompi (#2175) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Van ez az ingyen offer, hogy a 2v2 visszavezetése miatt adnak 2 ingyen magical chestet. (2400 ingyen gold.) Én egyébként mindkettőből kaptam 4 freezet, és semmi lega :((

Alatta írja, hogy Ends in 3d 15h. Ebből azt szűröm le, hogy 3 napig még biztos lesz 2v2, tehát péntekig. (Tippem szerint, ha kivezetik, akkor aug. végén teszik ezt.)

Ezzel nem vagyunk előrébb persze, ezért off :DDD

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2178) #27441408 válasza Hunmugli (#2177) üzenetére


#27441408
törölt tag

Nekem már nem számol, csak ott van a normál mód mellett a 2 fős is, és a twitteren se írják, hogy időkorlátos legalábbis nem láttam. elősször valóban nekem is 3 nap valamennyit írt)

(#2179) Hunmugli válasza #27441408 (#2178) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Ne a 2v2 gombot nézd, hanem a shop fölött, a shop fülön az ingyen offer alatti részt. Ha kinyitottad, akkor a 2 ököl alatt ott a felirat. Egyébként is ott van, csak az ököl az láda.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2180) l.skywalker válasza Hunmugli (#2179) üzenetére


l.skywalker
félisten

Nekem szerencsés volt a free láda

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2181) Hunmugli válasza l.skywalker (#2180) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

:C

Jó lap. Nerfelték még régebben, mert kezdetben OP volt - a hibás működés miatt is. Viszont a legújabb metában jobb, mint a nw, szerintem. Ha azt nem rageli be egy lumbi, nem sokat ér. Sebzése és death spawn unitok lettek nagyrészt korlátozva, és máris nem olyan jó. Max ügyesen kombinálva.

Szóval:
-örülj
-ne szomorkodj ;]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2182) Rigby7627 válasza l.skywalker (#2180) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

Màkos...amugy grat :DD

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2183) Rigby7627


Rigby7627
csendes tag

Direkt fenn voltam Royalon, hogy megnézzem a 2v2 indulást :K
Elindult, és kiírta hogy ,,Ends in: 36 day"! Ez akor mit is jelent? Elvileg szeptember 27-28.kán akkor vége... Mert ugyebár, elkezdődött, persze hogy elmentem, (hát akkor miért ne lennék az elsők közt ;)mire visszajöttem, eltűnt :Y lehet csak szórakoznak, és ,,letakarták" a számlálót...

Van 4 karim, az összesen 8 magical chestet jelent, mindegyik esélyes a Legára, abból már kinyitottam 3-at, Arena 5-ösbe kipottyant egy LAVA HOUND :C 1-es szintű karimon Arena 5, jó lenne lega :K

Ez már a 3. Ingyen Magical Chest a Játékba!

u.i.: hallottam hogy nem egy ember MIND A KETTŐBŐL nyitott legát! :O
u.i.: sok sikert a lega nyitáshoz aki még nem nyitotta ki.

[ Szerkesztve ]

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2184) Hunmugli válasza Rigby7627 (#2183) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Sajna a lega nem elég. Pl ha jó lapokat kapok a 2x4 freeze helyett, akkor nem sírnék... Vagy ha eladhatom pénzért...

Szerk.: az aláírásod odavág :DDD én is úgy voltam vele, hogy csak egy (a Clash of Clans) topikba fogok írni, aztán végül a telefonomat is ezen accountról rendeltem :)

[ Szerkesztve ]

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2185) frogfoot válasza Amur (#2171) üzenetére


frogfoot
csendes tag

Èn is petit szoktam nèzni a youtubeon jòl magyaràz okosan jàtszik nagysàgrendekkel jobb jàtèkos mint zsomac ajànlom mindenkinek.
2v2 szerintem klàn chest vègèig biztosan marad ùgy lenne logikus.

(#2186) dragonfx válasza Pompi (#2175) üzenetére


dragonfx
veterán

:C
én minert kaptam a free magicalbol.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2187) #27441408 válasza Rigby7627 (#2183) üzenetére


#27441408
törölt tag

(#2179) Hunmugli

Ahogy ő írta 1 eldugottabb menüben mutatja a hátralevő időt.

(#2188) Warter válasza Rigby7627 (#2183) üzenetére


Warter
őstag

Az nem 36 volt, hanem 365, de par perccel kesobb el tunt az is.

(#2189) Hunmugli válasza #27441408 (#2187) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Nem. Azt írta, letakarták a számlálót. Sebaj. És ezek szerint az időtartamával is tévedett...

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2190) samphone


samphone
tag

Karakterek adatlapjan mit jelent a damage per second? Illetve mivel mas ez mint a sima damage?

(#2191) Hunmugli válasza samphone (#2190) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

damage = sebzés. Jelentése a játékban: a karakter egz ütéssel ekkora sebzést visz be

damage per second = dps = másodpercenkénti sebzés. A játékban: ha másodpercenként ütne egy karakter, akkor ennyit sebezne egy ütéssel VAGY (átlagosan) másodpercenkénti sebzése ennyi

d / dps = hit speed = ütési sebesség, ennyi időnként üt az egység.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2192) Rigby7627


Rigby7627
csendes tag

silver star,Warter, Hunmugli: siettem csak poenbol elakartam menni elsők között meccset,(amugy 2-1-re győztünk :P ) és annyit láttam kb. Hogy: Ends in, 36,meg talán 5 vagy 6

tehát: ends in meg day, HÁROM számot, gondoltam akkor gyorsan biztos : nap és óra arra hogy mikor lesz vége

Félreértés ne történjen... Frendlybe is örökre van 2v2 :)

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2193) samphone válasza Hunmugli (#2191) üzenetére


samphone
tag

Ennek a másodpercenkénti sebzésnek nem nagyon látom értelmét, mert amit itt figyelembe kell venni ezekszerint az az, hogy egy ütéssel mennyi sebzést visz be és milyen időközönként.

(#2194) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Így könnyebb összehasonlítani a kártyák sebzését.

(#2195) dragonfx


dragonfx
veterán

Ez a megaknight egy akkor xar. Pekka lekolnozva.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2196) WhiteWalker válasza dragonfx (#2195) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

+terület sebzes ha jól láttam.

(#2197) dragonfx válasza WhiteWalker (#2196) üzenetére


dragonfx
veterán

gagyi szerintem.
de az hogy van olyna replay ahol 2 nap után valakinek már lvl5ös az kemény.... :( :(

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#2198) Hunmugli válasza dragonfx (#2197) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Szerinted miért játszol ingyé'? :U

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#2199) Rigby7627 válasza dragonfx (#2197) üzenetére


Rigby7627
csendes tag

javítalak.

Én is láttam a TV Royale-t, de már a challange kezdőnapján kb dél fele maxos a MEGA KNIGHT :(

KB. összedobták ezeket: knight, pekka, e.wizi (csak spawn damage levegőbe nem ér? :F ) , bandit és MEGSZÜLETETT A MEGA KNIGHT....

:O

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

(#2200) Rigby7627


Rigby7627
csendes tag

úgylátom mardad VÉGLEG a 2v2 :DD :K

a free magical idejét meghosszabbították,

u.i.: Nivek 12 órás live-t tolt, ládanyitással kezdte benne voltam :P :C

u.i: OMG feltörték Nivek FB fiokjat! mert véletlen megmutatta a liveba a jelszót :o :O

Never give up. Just try more, and practise a lot:)

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.