Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:25:38

LOGOUT.hu

Clash Royale

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3401) DVlad válasza dracox (#3399) üzenetére


DVlad
őstag

Bár nem vagyok klán tag, de mint korábban kifejtettem, siralmas a változás. Nekem is eszembe jutott az első nap után, hogy letörlöm vagy legalábbis hetente nézek rá maximum egyszer a játékra. Teljesen megértem azokat, akik keresnek jobbat.

(#3402) Pompi válasza dracox (#3399) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Nálunk hajtás, pörgés van, de ez mondjuk egy kvázi top klán (lokál1, lokálcw2).

DVlad #3401: nem vagy semmilyen klán tagja jól értem?

[ Szerkesztve ]

Feel Good Inc.

(#3403) DVlad válasza Pompi (#3402) üzenetére


DVlad
őstag

Jól. Nem is voltam soha.

(#3404) Pompi válasza DVlad (#3403) üzenetére


Pompi
MODERÁTOR

Sokkal jobban lehet haladni, fejlődni, hogy ha klánban vagy, kártya kérések miatt, ha normális klánban vagy, akkor a cw chest sem rossz.

Feel Good Inc.

(#3405) DVlad válasza Pompi (#3404) üzenetére


DVlad
őstag

Igen, tudom, köszönöm! Kegyetlen lassan jönnek az általam használt kártyák. Egyetlen egy 13-as kártyám van csak, pedig tényleg csak ezt a 8-9 kártyát fejlesztem, ahogy csak lehet. Csak azokra költök, semmi másra.

Azt hol tudom megnézni, hogy mikor kezdtem el játszani vele? 2 statos oldalon sem találom ezt az infót.

(#3406) Timbersaw


Timbersaw
újonc

Sziasztok érdemes szerintetek megvenni a Royale Passt?

(#3407) Tyler Durden válasza Timbersaw (#3406) üzenetére

Ha irl lóvét akarsz költeni ebben a játékban, akkor csak erre /legalábbis szerintem/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3408) Timbersaw válasza Tyler Durden (#3407) üzenetére


Timbersaw
újonc

Végülis a gold + free challengek miatt megéri ,megveszem.

valaki van esetleg a hunfighters klán bol ?

[ Szerkesztve ]

(#3409) Seat18 válasza lakisoft (#3400) üzenetére


Seat18
tag

Akkor válts mert az nem normális dolog :) Ott el van hanyagolva a klán.
Várunk a Fanatic Brigád klánba ;)

(#3410) Timbersaw válasza Seat18 (#3409) üzenetére


Timbersaw
újonc

Hunfighters csapatban van valaki innen?

(#3411) lakisoft válasza Seat18 (#3409) üzenetére


lakisoft
veterán

Bocs de maradok. Lojális vagyok. :R Én sem vagyok részesen minden CW-nek.

(#3412) Timbersaw válasza lakisoft (#3411) üzenetére


Timbersaw
újonc

Melyik csapatban vagy/vagytok?

(#3413) Düsseldorf válasza lakisoft (#3400) üzenetére


Düsseldorf
tag

nálunk 40 főből 28-30 emberke nyomja a CW-t, igaz a mienk kifejezetten war-klan, a lokal listán top 10-ben vagyunk, míg a rendesen csak kb. 60-70 hellyel hátrébb :)

(#3414) Timbersaw válasza Düsseldorf (#3413) üzenetére


Timbersaw
újonc

Melyik csapat?

(#3415) Düsseldorf válasza Timbersaw (#3414) üzenetére


Düsseldorf
tag

magyar lidércek

(#3416) Timbersaw válasza Düsseldorf (#3415) üzenetére


Timbersaw
újonc

Hunfighterbe gyertek, itt elég jó a társaság , sokszor vagyunk top 1 cw.

(#3417) Düsseldorf válasza Timbersaw (#3416) üzenetére


Düsseldorf
tag

Kösz szépen, de majd 10 000 -el több kupánk van, kb. 80%-os a cw-win rátánk, ugyan minek mennék egy sokkal gyengébb klánba? :)

(#3418) Timbersaw válasza Düsseldorf (#3417) üzenetére


Timbersaw
újonc

Mert top15 vagyunk,ti meg 55

(#3419) Düsseldorf válasza Timbersaw (#3418) üzenetére


Düsseldorf
tag

6. vagyunk a cw-ben, és a cw lista többet ér, mint a sima, nagyobb teljesítmény ott jól szerepelni, mint a normálba.
a normál listán elég ha összeáll pártucat magaspontú emberke, és máris top 10-be kerül a klán - lásd a McKenzie már 3., mert több klán sok éljátélkosát ügyesen összegyűjtötték.
na de a cw-n csak akkor lehet jó valaki, ha jó játékosok vannak benne, és egy célért hosszú ideig hajtanak (szisztematikus lapkérés, gyakorlás, meccselemzés, deckmegosztás stb.).
Hiába vagytok 15-ben, sose fogtok minket cw-ben utólérni, sőt a különbség csak nő, míg ha betéved hozzánk 6-7 fő, és lennénk 48-50 fővel, azonnal top 10-be kerülnénk (mint ahogy tavasszal volt is ilyen) - és nem lennénk okosabbak vagy jobbak, mert a normál lista annyira játékosszámfüggő, hogy az egy klán értékét elég kevéssé mutatja.

(#3420) DVlad


DVlad
őstag

:DDD

(#3421) szabolcs77 válasza Düsseldorf (#3417) üzenetére


szabolcs77
tag

Düsseldorf: ti melyik lapokat nevezitek war lapoknak?

(#3422) Düsseldorf válasza szabolcs77 (#3421) üzenetére


Düsseldorf
tag

win conditionok, nagy spellek és főbb támogató lapok. ezeket cél 12-ig húzni, de legyen min. 11-en, és 10es lapszinttel kb. "tilos" ezeket használni.

(#3423) Wakuz


Wakuz
lelkes újonc

Valaki van a démoni lelek csapatba?

(#3424) szabolcs77


szabolcs77
tag

nem tudom, hogy a Royale Pass eredménye vagy csak szimplán ilyen széria, de kezdem megunni, hogy sima ladder csatákban jönnek a 10-11es szintű tornyokkal viszont full maxos lapokkal ellenem. Másnál is ez a helyzet?

(#3425) Tyler Durden válasza szabolcs77 (#3424) üzenetére

Megesik, hogy ilyen jön ellenem is, illetve 11es toronnyal 6k kupa vagy felette van. Ezek általában nem a passnak köszönhetik a sikerüket, ez inkább már a totál fizetős vendég kategória..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3426) Düsseldorf válasza Tyler Durden (#3425) üzenetére


Düsseldorf
tag

vagy profiknak másod, netán harmadik accountja, ezek közül jópáran ugyanis igencsak tudnak játszani.

(#3427) Wakuz válasza szabolcs77 (#3424) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Az ilyen figuràk vesznek 200k értékben ládákat és maxolnak mindent. Viszont verhetők mert játszani nem tudnak ugye nincs tapasztalatuk,évek mögöttük .

(#3428) Norbi887


Norbi887
aktív tag

Sziasztok!
Másnál sem indul el a játék a legutóbbi frissítés óta, ha SD Kártyára van telepítve a játék?
Alapból ugye a Play Áruház az eszköz tárhelyére telepíti a játékot, de ha átexportálom az SD-re, akkor "we have detected that clash has not been installed successfully" hibaüzenettel nem indul el a játék sajna.
Az Update előtt még működött a dolog, azóta sajna nem.

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#3429) Wakuz válasza Norbi887 (#3428) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Nincs baj a játékkal .

(#3430) lakisoft válasza Norbi887 (#3428) üzenetére


lakisoft
veterán

Nálam sincs baj. :R

(#3431) Tyler Durden

Végre fixálják az elb@szott lapokat. Tegnap már hivatalosan is bejelentették, hogy witch, managolem, halász és wb nerf lesz. Mértékéről még nem írnak, gondolom köv season elején lesz belengetve..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3432) Wakuz válasza Tyler Durden (#3431) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Majd kiderül ,halaszt sajnálom, azt használom. Kisebb lesz a range ?

(#3433) Tyler Durden válasza Wakuz (#3432) üzenetére

Semmit nem írtak még, csak nyílván látszik, hogy ez így nem kerek. Top playerek is baromira ki vannak akadva miatt, sőt season közbeni nerfet akartak.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3434) Norbi887 válasza Wakuz (#3429) üzenetére


Norbi887
aktív tag

De nálatok is SD-re van áttéve a game? Mert ha simán az eszköztárhelyen hagyom úgy nekem is megy.

// Apple iPhone 15 Pro Black Titanium // Apple MacBook Air M1 Space Grey // iPhone 7 Matte Black // Apple Watch Series 9 45mm Midnight // Apple Watch Series 5 44mm Space Grey // AirPods 3rd gen. // Lenovo IdeaPad S340-15API // Razer DeathAdder Essential //

(#3435) Wakuz válasza Norbi887 (#3434) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Dehogy sd. Nem is használok olyat. 128gb a telefonom belső tárhelye.

(#3436) Hunmugli válasza Tyler Durden (#3431) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Managolemmel mi a baj? Szerintem nagyon gyenge (de a többivel egyetértek).

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3437) lakisoft


lakisoft
veterán

Írjatok már nekem topplayert? Streamelni szoktak?

(#3438) Wakuz válasza lakisoft (#3437) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Játszani kell sokat és jobb leszel, ha nézed az nem segít :)

(#3439) Tyler Durden válasza Hunmugli (#3436) üzenetére

Nézd meg a top playereket, globalban a srác második is volt vele. Amúgy az, hogy 3 manáért egy gólem, sokszor az a 4 mana amit ad, nem tudod elkölteni, vagy hibásan költöd el a nagy sietségben. Másik fele, sokszor 1 tornyod beverik vele, utána már a pushod meg tudja fogni, akkor neki megérte, hogy adott 4 manát. Amúgy azzal a dekkel csináltam meg a royal ghostos challenget, és vereség nélkül rommá vertem mindenkit, pedig akkor játszottam vele első alkalommal.. A dekk amúgy, managolem, poison, log, witch, sparky, babyd, ewiz, fisherman.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3440) Hunmugli válasza Tyler Durden (#3439) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Mondjuk azért ez nem csak a managólem érdeke. Egy olyan metában ahol még régi a witch és a fisherman, talán máshogy alakulnak a dolgok -- ettől még ott is felhúzható valszeg a mana elixir (?) golem köré egy jó deck persze.

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3441) Tyler Durden válasza Hunmugli (#3440) üzenetére

Mondjuk engem most a witch idegel ki, minden dekkben ottvan. Ma reggel mentem 11 meccset, ebből 7ben witch volt, nevetséges. Nem is kell köré semmit építeni, mert magában durva, nem szoktam ilyet mondani, de remélem olyan nerfet kap, hogy a metából is kikerül..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3442) Wakuz válasza Tyler Durden (#3441) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Persze hogy játszanak vele , most lett értékelhető lap.nerfelni nem hiszem hogy fogjak ,akkor nem buffoltak volna..

(#3443) Hunmugli válasza Hunmugli (#3440) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

érdemes*

igen, a witch idegesítő. és sajnos nem csak ladderen nyomatják, hanem mindenhol

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3444) Hunmugli válasza Wakuz (#3442) üzenetére


Hunmugli
aktív tag

Vannak lapok amikhez már nagyon sokszor hozzányúltak. És mivel már számtalanszor kifejtették hogy nagyon változatos deckeket szeretnének, ha valami túl gyenge, vagy túl erős, azon változtatni fognak, függetlenül attól, hogy legutóbb mikor és mit változtattak rajta. Nagyon Chernobyl hangulatom lenne ha nem nerfelnék a witchet most csak azért, mert az előbb buffolták :N

A kevés tudás veszélyes. A sok is. – Bocs az offért.

(#3445) Wakuz válasza Hunmugli (#3444) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Akkor készülj ,rossz napok várnak rád :))

(#3446) Tyler Durden válasza Wakuz (#3445) üzenetére

Szerintem te készülj, elsőnek olvasd el pl ezt: [link]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#3447) Wakuz válasza Tyler Durden (#3446) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Nem baj, vegyenek le kicsit dmg-ből,attól meg en és rengetegen használni fogjak ,mert mindenre jó ez a karakter.

(#3448) lakisoft válasza Wakuz (#3438) üzenetére


lakisoft
veterán

oké :). Egyre jobb vagyok de a bevált deckemmel. Az újakkal bénázok :).

(#3449) Düsseldorf válasza Tyler Durden (#3441) üzenetére


Düsseldorf
tag

évekig a kutya nem használta, ha jön egy komolyabb nerf, megint nem fogja senki sem, szóval ez értelmetlen lépés lenne. visszább lehet venni, de ne a korábbi szintre.

inkább a hogot kellene nerfelni, pedig abból is sok van, nem véletlenül, és évek óta. érthetetlen miért nem azt nerfelik.

(#3450) Wakuz válasza Düsseldorf (#3449) üzenetére


Wakuz
lelkes újonc

Jaja, nem hugyozzak szembe magukat. Ha lesz nerf, akkor is csak kevesebb dmg lesz,de nem lesz szerintem.

Útvonal

Fórumok  »  Mobiljátékok  »  Clash Royale
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.