Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-12-01 16:34:44

LOGOUT.hu

"Sokan hiányolták, hogy a CIS topiknak nincs első hsz-e, ráadásul tényleg hasznos lenne egy összefoglaló a programhoz, ezért most megszületett, használjátok egészséggel, remélem, néhányotoknak könnyít az életén és a "Sárkány" használatán!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1005) frensys válasza vv5204 (#1004) üzenetére


frensys
tag

Na most biztos rengetegen fújjolni fognak rám..nézzétek,tökéletesen igaza van Arkinak,én pont ezekért a dolgokért mert elegem lett a comodoból és beállitgatási dolgaiból hogy mikor lesz már olyan mint más tűzfal meg virusirtó alapból,fogtam magam és töröltem az egészet,feltettem a jó öreg kis avastomat meg spyware doctort,azóta kuss van,háttérben csinál mindent és nincs egy virusom és kémprogramom se.A comodot programozó cégnek elkéne azon gondolkodnia hogy egy átlag usernek ez nem való,és nem érti még ha magyar is,illetve nem tudhatja mi a jó beállitás,mert vagy bekapunk mindent,vagy túl erős a védelem és még az oldal se jön be stb...ráadásul 14 éve foglalkozom számitástechnikával igy abszolút nem kezdő vagyok mégis nem tudom megérteni a működését sokszor és nem bizom benne hiszen nincs tökéletes beállitás illetve ha van 10-9 ember nem tudja!És egy tűzfalat zonelarm meg társai úgy irnak meg meg egy virusirtót is általában a cégek hogy a szerencsétlen usernek ne sok dolga legyen,ne sokat bajlódjon mi mikor jó a beállitás,az még belefér hogy néha rákérdez dolgokra,de ezen réges rég túlment a comodo és rengeteg macer van vele.Majd ha kijön a 4-es akkor talán visszateszem,remélem az jobb lesz,és totál egyetértek Arkival.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.