Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-01-23 19:50:21

LOGOUT.hu

CHUWI HI10 TABLET

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#505) pappzo


pappzo
csendes tag

Nos az #500 mivel benéztem storno. Elnézést érte, hogy elnéztem. :(
A név hasonlóság megkevert.

Továbbra is ez amit venni akarok, mivel a dual op kifejezetten fontos:

CHUWI HiBook 2 in 1 Ultrabook Tablet PC

[link]

És a kérdéseim, akkor erre igazítva a HiBook tulajokhoz:

1. Tudom angol nyelvű a fizikai billentyűzet, de ha Windows alatt magyarra váltok fizikai billentyűnél, akkor nagyjából az elvárható helyén ott lesznek a magyar billentyűk, ha betűk és számoktól jobbra levő gombokat lenyom jönnek az ékezetes magánhangzók? (Majd felmatricázom, hogy fizikailag is látszódjon) Vagy hogy érhetőek el a magyar ékezetes magánhangzók?
2. Y-Z gondolom akkor fizikailag helyére kerül, tehát át kell majd matricázzam ezt is ugye, ha magyar lesz az alap mód?
3. Hogy történik a billentyű társítása Windows alatt?
4. Ha bootol, akkor Boot menű van és ki kell választani, hogy Windows 10, vagy Android legyen? Ezt képernyőről vagy fizikai billentyűről kell, vagy lehet?
5. A többi fizikai dokkolós Win 10 tableteknél, ha dokkolok a tablet érzékeli a billentyűt és átvált nagyjából notebook szerű üzemmódra, ha leválasztjuk, akkor meg mintha tablet lenne, azaz jön a csempe mód. Itt ez hogy van, mármint a váltás?
6. Magyarítható a Windows és az Andorid benne hivatalosan?
7. Milyen gyakori a termékhez a frissítés?
8. Rendelt valaki hozzá valami normális matricát már a billentyű átmatricázáshoz, ha igen hol?
9. HiBook-hoz való tokot és EU töltőt ki mit talált?
10. Tudom nehéz meghatározni, de kb egy Galaxy S3 vagy S4-hez képest Android alatt gyorsabb vagy lassabb pl. játékok futtatásában?

Köszönöm:
Papp Z

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Tabletek, E-bookok  »  Chuwi Hi10
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.