Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#30801) bobalazs válasza Rison77 (#30800) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

nyilván a catalyst a darab szar ebben az egyenletben. Mondtad hogy semmi bajod nem volt whql-el. Felejtsd el a plusz fps-eket és menj vissza stabilhoz.

(#30802) janos666 válasza bobalazs (#30801) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

[forumtrollhat ON]
Hádehádeháádedededeeee.... Vigyázzunk az ilyen kijelentésekkel, mert nemhivatalosan, ami az amd.com-on van, az igazából mind ugyan olyan stabil, csak a régebbi verziónál ki van fizetni az MS védelmi pénze a WHQL díszpecsétért, amit a frissebbnél megspórol nekünk az AMD. Aki mást mond, az magára vonja a nemhivatalos szervek haragját. :))
[forumtrollhat OFF]

De amúgy az is elég vicces, hogy "Felejtsd el a plusz fps-eket", hisz magyar vonatkozásokban elég kemény pénzeket fizetünk azért az adott szituációtól függően elméleti/vélt/valós teljesítményért, mikor VGA-t választunk és vásárlunk. Szóval egy próbát azért mindenképp megérnek az ilyen beta driver-ek is, ha valaki pont azzal a játékkal szeretne játszani, amit elvileg gyorsít.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30803) bobalazs válasza janos666 (#30802) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog

Erre nem tudok mit mondani, ha neki azzal hibátlanul működik, akkor a tények önmagukért beszélnek. A hivatalos rizsát szubjektíven fogom megitélni.

(#30804) wwenigma válasza bobalazs (#30803) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ha meg nem, akkor be kell jelenteni hibara AMD-nel, vagy sosem fog megjavulni.. :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30805) #67688960 válasza Rison77 (#30796) üzenetére


#67688960
törölt tag

a helyedben két dolgot mindenképp kipróbálnék mielőtt bármit is csinálnék

ccc:video: - az aktuális videomi........... az internetes videókra
pipa ki,
és a grafikus overdrive-t engedélyezés pipa be és alapon kell hagyni, plusz a memót esetleg lejjebb kell venni(oc kártyákkal néha ez a gond)

ha nem jó akkor gyári alapértelmezett beállításokra tenném a ccc-t, és GOD be alapra

(#30806) Rison77


Rison77
senior tag

Köszönöm a válaszokat, megpróbálom az ajánlott beállításokkal először. Igazából mióta felraktam ugye ápr.14.-én a gta miatt, kb május közepe vége felett kezdte ezt a jelenséget produkálni. Eszembe jutott még, hogy múlt héten kiléptem egy játékból és kékhalált kaptam, logban a vga.sys, ntoskrnl.exe sorokat hozza.

(#30807) janos666 válasza janos666 (#30721) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ehhez kapcsolódóan most megjegyzem, hogy a 15.200.1040.0 driver-el (15.200.1023.3 után) a DX11-S ~13, a DX11-M ~45%-al jobb eredményt dob (a Mantle kb. azonos, a DX12-ről pedig nem volt még eredmény, de vélhetően az is egyezne 1-2% véletlen határon belül). Bár az MT még így is lassabb, mint az ST (akár az új, akár a régi ST eredmény).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30808) zserrbo


zserrbo
aktív tag

Szerintetek még 2017 előtt kijön egy nem béta új catalyst? Ennyire tetű lassan dolgozni egy ekkora cégnek. Nem is csodálom, hogy közel sincs vezető szerepben az amd. Nemrég vettem laptopot amd-s platformmal, de ezek után még ha olcsóbb lesz se veszem. Adja ki csak a foltozásokat a sikercímekhez bétaként.

(#30809) Shing válasza zserrbo (#30808) üzenetére


Shing
őstag

Tuti, hogy jönni fog 3-4 napon belül az új széria miatt. De minimum 2 hónap múlva a win10 miatt. ;]

(#30810) wwenigma válasza zserrbo (#30808) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Mi a baj a regivel? Jelezted AMD felé?

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#30811) Stirlitz válasza zserrbo (#30808) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Jobban éreznéd magad ua. driverrel WHQL aláírással?

(#30812) Boonen007 válasza Stirlitz (#30811) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem egy kérdésem lenne, már kb. egy hete megy, hogy ezek a Beta-ként titulált driverek amúgy ugyan azok mint a WHQL aláírással rendelkezők csak ez a kis aláírás hiányzik...
1. A már most ezt valaki olvasta is valahol, hogy valóban így van vagy csak úgy írjátok?
2. Egy ekkora cégnek nem hiszem, hogy az aláíráson kéne spórolnia, az Nvidia mégis ki tudja köhögni azt az összeget.
Nekem pl. GTA5 alatt a Beta 15.5 driverrel sokkal rosszabb lett a teljesítmény sőt a textúra 80% többször is eltűnt így ez szerintem mégis csak Beta ez...
Én sem veszek több AMD-ATI-s cuccot soha.

[ Szerkesztve ]

(#30813) TIT válasza Boonen007 (#30812) üzenetére


TIT
veterán

15.4-el is eltűnnek a textúrák :W

(#30814) Boonen007 válasza TIT (#30813) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem azzal kevésbé mint 15.5-el. Na látod ebből gondolom én, hogy ez az összes Beta semmi WHQL...

[ Szerkesztve ]

(#30815) guftabi96


guftabi96
addikt

Néha már én érzem magam szarul, hogy nekem soha nincs problémám a driverekkel.. :F
DDU-val törölni az előzőt, fel az újat és kész.
Most is 15.5 van fent és az előtte lévő bétákkal sem volt gondom.

#KeepFightingMichael

(#30816) TIT válasza guftabi96 (#30815) üzenetére


TIT
veterán

Úgy csinálom mindig,nekem 1 hét után kezdte a 15.4-el :W

(#30817) Boonen007 válasza TIT (#30816) üzenetére


Boonen007
őstag

Nekem meg azon nyomban a 15.5-el. :D

(#30818) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

15.4-gyel minden rendben van. Semmi nem laggol. A 15.5 már nem szereti a GTA V-t.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30819) nonsen5e válasza guftabi96 (#30815) üzenetére


nonsen5e
addikt

Nekem sincs velük bajom, GTA V teljesítmény jobb is lett 280x alatt a 15.5-tel.
No, egyedül a fast win10 build-ek egyikével volt driver probléma, de aki mindenből a legújabb bétát teszi fel, az erre számíthat. :)

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30820) Stirlitz válasza Boonen007 (#30812) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Fogalmam sincs, de ha Béta van odaírva, és azzal nincs problémám, értsd rendben van minden a vga körül, akkor nem tök mindegy minek hívják? Ugyanígy, ha egyszer valami WHQL minősítésű és mégis problémám van a vga-val, akkor az megoldás? Nem akarok kötekedni, nem állt szándékomban ilyesmi. Csak nem láttam (lehet én voltam figyelmetlen), hogy problémát jelezett volna a kolléga azon kívül, hogy a driver BÉTA.

(#30821) Boonen007 válasza Stirlitz (#30820) üzenetére


Boonen007
őstag

Viszont mint latod tobb embernek is van gond.

(#30822) Stirlitz válasza Boonen007 (#30821) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Ok, feladom.

(#30823) Laja333 válasza guftabi96 (#30815) üzenetére


Laja333
őstag

Én is ilyen ritka állatfaj vagyok, minden bétát felrakok, most például a windows 10 drivereit próbálgatom windows 8.1 alatt, de még nem futottam hibába. Valamit rosszul csinálhatok. :F

(#30824) vlevi válasza Laja333 (#30823) üzenetére


vlevi
nagyúr

Az azért furcsa, hogy amd-sként win10 alatt nem futottál hibába...
Valamelyik, talán a 100122 builjükre a kiadásakor kiírták, hogy az amd-sek számítsanak meglepetésekre. :O

(#30825) nonsen5e válasza vlevi (#30824) üzenetére


nonsen5e
addikt

Pontosan az volt az, vagy talán a 10130 amikor kb. használni nem tudtam az egészet.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#30826) Laja333 válasza vlevi (#30824) üzenetére


Laja333
őstag

Nem használok win10-et, csak a driverét 8.1 alatt.

(#30827) Boonen007 válasza Laja333 (#30823) üzenetére


Boonen007
őstag

Nem mi csinalunk rosszul valamit hanem minden hardwareen mas..

(#30828) TIT


TIT
veterán

Nekem sem laggol csak eltűnik a föld és a felüljáró és néha a kocsik elsüllyednek a betonba :)
A 14.12-nél is ha hívok skypen valakit vagy engem akkor képernyőillesztő leáll,úgyhogy nem zavar a beta csak menjen.

(#30829) janos666 válasza Laja333 (#30823) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem a 1023.3 és 1040 közti alpha driver-ek mind lefagyasztották a Win 10300-at az első reboot után. Ez a 40-es most szépen muzsikál.

Stirlitz

Szerintem a hivatalos oldalon történő Beta jelöléssel az az egyik legnagyobb gond, hogy ez automatikusan és hallgatólagosan is magával vonja a "mossuk kezeinket", avagy "Csakis saját felelősségre. Mi abszolút semmiféle garanciát nem vállalunk semmilyen vélt vagy valós kárért, amit esetlegesen közvetlenül vagy közvetve okoz ez a szoftver.".

Ez így egy érthető probléma? Belátod, hogy ilyen formában mégis van különbség?

Ugyanis nem arról van szó, hogy "stable" néven jönnek ki driver-ek WHQL nélkül.
Nem. Nem....
BETA jelöléssel jönnek ki és ez csak a fórumokon van megmagyarázva, hogy az igazából nem annyira beta, mint a beta úgy általában lenni szokott, hanem igazából stable, csak WHQL nélkül.

Előbbi (hogy ott van a leírásban, hogy Beta) hivatalos tény, utóbbi szájhagyomány útján terjedő baromság. Legalább is szerintem, azért mert ha stable release lenne minden beta, akkor stable lenne a nevük, nem pedig beta. Szerintem nem azért hívják mégis beta-nak "uncertified stable" vagy valami hasonló helyett, mert nem ismerik a lehetséges megnevezéseket, amikkel pontosabban, finomabban/árnyaltabban lehet kommunikálni/iterálni a felhasználó felé, hogy milyen státuszú is az a driver csomag.

Amíg beta van odaírva, addig ne magyarázza már meg mindenki mindenkinek, hogy márpedig nem az. Ahogy írod, ez abszolút független attól, hogy a valóságban gyakorlatilag hogy működik, de a megnevezése hivatalosan beta, így az beta. Sőt, ha valakinek ezzel baja van, akkor szerintem teljesen jogosan. Ugyanakkor nem hiszem, hogy jogos követelés X havonta stable release-t elvárni, tehát ilyen szempontból ezzel nincs is gond.

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30830) Boonen007 válasza janos666 (#30829) üzenetére


Boonen007
őstag

Teljesen egyetertek. Annyit tennek hozza, hogy, ha meg valoban olyan stable lenne valoszinu kifizetnek azt a bizonyos osszeget.
A driver koveteleshez csak annyit tennek hozza, hogy azert 6 honapja nem volt WHQL driver, ha nem is 1-2 honaponkent, de azert negyedevente minimum illene, mar csak az uj jatekok miatt is drivert kiadni...

[ Szerkesztve ]

(#30831) janos666 válasza Boonen007 (#30830) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez az "illene" szerintem is jó megfogalmazás, hisz csak egyfajta presztizs és felhasználó megelégedettség szempontjából kéne így tenniük, szerződéses kötelezettségük nincs arra, hogy minden egyes játékhoz külön-külön egyedileg optimizált profilokat készítsenek és/vagy X havonta új driver-t adjanak ki (akár milyen pecséttel vagy jelöléssel). Mivel jelenleg van konkurencia, így ha a többiek csinálják a különböző kiadásokat (beleértve a WHQL-t is), akkor nekik csak azért illik, hogy relatívan ne tűnjenek rosszabbnak tőlük. Tömören tehát, szerintem igazából magának az AMD-nek lenne a saját jól belátható érdeke, hogy kifizesse azt az összeget néhány havonta az MS-nek, hogy ezzel elégedettebbé tegye a felhasználókat, életképesebb cégnek tűnjön a potenciális vásárlók szemében. Vagy alternatívaképp listázzanak többféle driver kategóriát is a WHQL-tól "stable uncerticied "-on át beta-ig (esetleg még alpha-ig is, pl. kirakhatnák így a Win10 driver-eket az amd.com-ra is, hogy ne fórumokról halásszák le az érdeklődők).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30832) Boonen007 válasza janos666 (#30831) üzenetére


Boonen007
őstag

Igy van, viszont a teny, hogy fel ev alatt ezekszerint semmit sem tudtak magan a driveren fejleszteni, optimalizalni eleg kiabrandito. Mint tudjuk mindig lehet fejlodni, javitani ujitani.

(#30833) janos666 válasza Boonen007 (#30832) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Ez viszont már szerintem nem így van.

A Win10-es alpha driverek bizonyos szempontból (pl. a Futuremark draw call teszt szerint CPU használatban) számottevő mértékben fejlődtek az utóbbi pér hét folyamán (relatívan saját magukhoz képest egész látványosan, 15-50% közt attól függően hogy a single vagy multi-thread tesztet nézzük).
Ugyanakkor nem véletlenül nevezem ezeket alpha-knak, mert sok verzióval nagyon komoly problémák voltak (pl. sok program vagy az egész OS összeomlott már induláskor, vagy szállt el sűrűn később futás közben).

Szerintem egyik oldalon az új kártyák megjelenésére tartogatják a puskaport, a másik oldalon pedig mihamarabb szerettek volna egy WHQL pecsétes WDDM 2.0 driver-t a Win10 RTM megjelenéséig.

Miután divatos lett a Futuremark API overhead teszt, így most muszáj volt kicsit ráfeküdniük a DX11 driver overhead optimalizálásra is, miközben az újféle RAM-os friss GPU-jukhoz is hegeszteniük kell a driver másik oldalát is, ráadásképp pedig ott táncol az éleken a WDDM 2.0 is a Win10-el.

Szerintem ez szülte ezt a helyzetet, hogy mivel egyszerre több oldalon is alaposan belenyúltak a kódba, így nehezen találnak kellően stabil verziókat, amiket legalább beta-ként kitehetnek, illetve inkább ezek felgöngyölítésével foglalkoznak, mintsem hogy minimálisan pofozgassanak valamit a 14.12-n és kiadják újra egy friss WHQL pecséttel. Inkább mihamarabb el akarják érni a kitűzött célt teljesítményben és aztán stabil állapotba hozni az új ráncfelvarrot verziót, hogy abból adjanak majd ki egy WHQL-t, lehetőleg már WDDM 2.0-ásat, hogy közben még spórolhassanak is (ne kelljen egy-két hónapon belül kötelezően WHQL pecséteztetni még egy driver-t a Win10 RTM napja közül is, ha előtte pár héttel pecsételtetnének egy WMMD 1.x-est).

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#30834) Boonen007 válasza janos666 (#30833) üzenetére


Boonen007
őstag

Ez így oké, de a konkurens gyártónál ez miért nem okoz gondot, hogy egyszerre több fronton is helytálljanak? Nekem ebből akárhogy nézzük az jön le, hogy ez így nem oké. 6 hónap az 6 hónap 0 valamire való fejlődés nélkül. Ha egy-két hónap lenne a "türelmi" idő akkor nem is írnék semmit na, de félév a mai számítástechnikában baromi sok idő. Oké, hogy a Win10-re készülnek, na de aki marad 8.1-en az akkor el is van felejtve? Egy ekkora cégnek azért tudni kéne egyszerre 2-3 fronton is helyt állni ahogy a konkurencia ezt meg is tudja tenni fura módon.

Félre értés ne essék nem kötekedni akarok csak nekem ez nagyon fura, hogy 6 hónap pihenés van ilyen téren, főleg, hogy még a Beta verziók sem tolonganak... :)

(#30835) bitpork válasza Boonen007 (#30834) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Régen pont fordítva volt. Emlékszem hogy 2-5 hónapot kellett várni a zöldek bármilyen frissítésére, amíg az amd fosta havonta.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#30836) Stirlitz válasza janos666 (#30829) üzenetére


Stirlitz
senior tag

Jogos érvek, de itt tényleg vége, most vagy működik a vga rendesen a programokkal, ahogy az elvárható, vagy nem. Megnevezéstől függetlenül. Semmi többet nem kívántam belemagyarázni és nem is fogok.

(#30837) Boonen007 válasza bitpork (#30835) üzenetére


Boonen007
őstag

Engem a jelen érdekel. ;] De egyébként legkésőbb Win10-hez csak kiadnak valóban egy használható drivert már csak másfél hónap és jön egy. :D Úgyis szeretnék Win10-re frissíteni majd 3 platformon is. (Notebook, tablet, teló.)

(#30838) #00137984 válasza Boonen007 (#30837) üzenetére


#00137984
törölt tag

Jelenleg Catalyst driver nem elérhető 14.12 Omega driver után. Néhány béta drivert felraktam azért a COD Advenced Warfare miatt, de az a játék és a driverek sem nyerték el a tetszésemet teljesitményproblémák miatt. :((( A játék törölve lett és az Omega driver ment vissza. Most a The Witcher 3 játékra jó lenne egy friss divert felrakni, de a 15.5 bétát nem dicsérték sehol sem agyon. Az R300-as még meg sem jelent Radeonokhoz már érkezett a 15.15 Catalyst, de egy WHQL-t nem voltak képesek kiadni a jelenlegi szériákhoz. :(

[ Szerkesztve ]

(#30839) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Üdvözlet!

Egy Acer Travelmate 6592 került hozzám (C2D T7100) és egy HD 2300 figyel benne. Acer honlapjáról töltöttem le hozzá a drivert. Felment, látszólag minden rendben, majd egy MPC HC + MKV film és kék halál.
Gondoltam akkor frissebb driver jöhet szóba, de eddig egyik sem volt hajlandó települni. 12.6 és 13.9 próbáltam Win 7 x86-on. Valami ötlet esetleg...?

[ Szerkesztve ]

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#30840) irhejja


irhejja
tag

Sziasztok!

Valaki el tudná magyarázni, hogy a Catalystban a "Reduce DVI frequency on high-resolution displays" és az "Alternate DVI operational mode" beállítások mire jók? Illetve mire ajánlott beállítani? :)

(#30841) Trailblazer válasza Petyyyyy (#30839) üzenetére


Trailblazer
addikt

Biztos, hogy az igp miatt kékült be?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#30842) Petyyyyy válasza Trailblazer (#30841) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Majd két nap hibátlan üzem után ez volt az első alkalom, hogy használni kellett volna a videóteljesítményt. A lejátszón a kép "elcsúnyult", kicsit hasonlított a VRAM hibánál jelentkező villódzásra, csak itt merev volt a kép. Majd jött a BS.
Nem néztem meg a dump file-t.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#30843) Trailblazer válasza Petyyyyy (#30842) üzenetére


Trailblazer
addikt

Ez elég aggasztó... Eszközkezelőben megpróbáltad megetetni vele az említett drivereket, CCC nélkül?

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#30844) Tibroo


Tibroo
aktív tag

Sziasztok!
Találkozott már itt valaki olyan problémával Ati kártyánál,(HD5970)hogy csak az egyik DVI szlott működött jól a másikkal meg nem indult be a gép sem?Már mindent kipróbáltam egyik gépből a másikba rakosgattam a kártyát,nagyobb tápot tettem a gépbe (thermaltake 730w smart se),és a probléma ugyan az maradt!
Ha a működő szlottba teszem a DVI kábelt elindul működik,de a játékoknál,mint a régi TV alulról felfelé 10cm nagyságú csíkok futnak,de nem minden esetben, nem csíkoz és nem is fagy a gép!?Ezért nem értem..

Ha valaki tudja mi okozza azt a jelenséget akkor kérem ossza meg S.O.S

Mindent meg lehet oldani,csak igazán kell akarni.......!!!!

(#30845) Petyyyyy válasza Trailblazer (#30843) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Természetesen igen. Most visszaállt WDDM 1.1-re, eddig stabil.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#30846) Intel core33 válasza Boonen007 (#30837) üzenetére


Intel core33
tag

Senkit nem érdekelnek a 8.1-es felhasználók.Windows 10 az egyedüli ami támogatja a DX12-t.Erre fejlesztenek,és véleményem szerint jól is teszik.Előre kell haladni nem visszafelé.

(#30847) Intel core33 válasza Tibroo (#30844) üzenetére


Intel core33
tag

Nekem olyan videokartyam van.A Dvi-I(asszem ami analogot es digitalisat tud küldeni) nem mukodik de,ettol fuggetlenul a gep bekapcsol.Vettem egy displayport-vga adaptert es most ezzel hasznalom

(#30848) SetCHOO.


SetCHOO.
aktív tag

Sziasztok!
Küzdök egy anomáliával és nem jövök rá a hibára, remélem jó helyen járok.
Adatlapomon a vas + TV. Mikor a TV-n nézek filmet nagyon zavaró rácsozódást tapasztalok.
Régebben nem emlékszem ilyenre. Ami változott az a Catalyst verziója. A lejátszó KMPlayer.
És nem minden filmnél tapasztalom.
Itt egy kép:

(#30849) Dtomka


Dtomka
veterán

Sziasztok!

Olvastam, hogy a win10 driver valakiknél jobban "muzsikált" mint az eddigiek. Gondoltam teszek 1 próbát, a kérdésem erről lenne szó?
AMD Catalyst 15.x (15.200.1040.0 June 8) Win 7/8.1/10 x64

(#30850) Pacy válasza Dtomka (#30849) üzenetére


Pacy
aktív tag

Én ezt megpróbáltam feltenni win7-re de sajna nem sikerült... :U Még mindig azt írja a driver hogy 15.5. :F Mit rontottam el?

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  AMD Catalyst™ driverek topikja (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.