Hirdetés

Aktív témák

  • ladybug

    őstag

    Éjjel Réka sokat köhögött, de nem ébredt fel. Én viszont szinte mindenre felriadtam.
    Ráadásul hüle voltam. Kedvesem este nézett egy horrorfilmet a gépen, én meg ottragadtam mellette, és megnéztem az utolsó 15 percet. Ez elég is volt nekem ahhoz, hogy egy időre megint féljek a sötétben, és rosszat álmodjak. Igen, tudom. Dedós dolog, de akárhányszor belenézek egy thrillerbe vagy horrorba, ez történik velem. :B Még az a szerencse, hogy évente 1-2x kínzom magamat ilyennel. Mert ugye érdekel, hogy mi a sztori, de pont nekem találták ki a filmek ijesztegetős, hanghatásokkal teli részét, ami borzolja az idegeimet. Micsoda palimadár vagyok, és mégis beleesek a csapdájukba.

    Rékus volt ma megint az első ébredő, 7 előtt már fent volt. Borkát átvittem Apájához, de nem tudott már visszaaludni, így ő is csatalkozott hozzánk az ébredezésben.
    8 körül reggeliztünk, aztán játszottunk. Közben megérkeztek a pinceszigetelők is. Kis helyreigazítás után magukra hagytam őket, hadd dolgozzanak. Délre kész is lettek.
    Kedvesem 9-kor ébredt fel. És a mai napot pihenésre szánta, ami nála egyenlő az egész napi gépezéssel. De tegye. Így neki is megvolt a nyugalma. Mi az időnk nagy részét az udvaron töltöttük, mert olyan kellemes, nyárias meleg volt, hogy vétek lett volna a lakásban ülni.
    [kép]

    Kismanó délelőtt alig aludt fél órát, délután viszont fél 3-5 aludt.
    Este 9 előtt pedig már kéretőzött lefeküdni. El is aludt egyedül, én csak álltam a kiságy mellett.
    Kedvesem pedig leltároz. Az éjjel kellős közepén, és holnap reggel is.

    Mai menü: reggeli - kakaó, kakaóscsiga; ebéd - húsleves, babostészta; uzsonna - mákos kalács; vacsora - máglyarakás; lefekvés előtt kakaó.

    [Szerkesztve]

Aktív témák