Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24451) Mercutio_ válasza Melack (#24450) üzenetére


Mercutio_
félisten

Sajnos nem ezeket a robotokat keresem :(

Esetleg valakinek MAGUS összes egyben 2k/db áron? (A Pokol kivételével minden első kiadású klasszikus + L&E kötet megvan)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24452) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na, ha az előző drámát kihevertük, újabb ajánlás kellene :D

Az öltönyömre ráférne már egy tisztítás, hova adjam be? Aki szokott tisztítóba hordani ruhát, hova szokta vinni? Mire figyeljek, mit kerüljek?

(#24453) Dr.Zoo válasza Mercutio_ (#24451) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Esetleg nincs vkinek eladó Asimov Galactyca Enciklopedia valakinek?

Ezek közül valamelyik? :U

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#24454) Mercutio_ válasza Dr.Zoo (#24453) üzenetére


Mercutio_
félisten

:(
Szerintem az 50%-os árnál olcsóbban használtan se kapod meg :( és ahogy nézem nem is nagyon adják el akiknek van.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24455) Mercutio_


Mercutio_
félisten

i3-as procik mitől ugrottak 4,5k-t? tegnap még 4130/4150 27k körül volt, ma 31,5k :Y

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24456) bitpork válasza Mercutio_ (#24455) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Mert neked kell.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#24457) Earl_Muttley


Earl_Muttley
aktív tag

Ha már könyv téma!

Én ilyesmi autókatalógusokat ('96-97-ig, magyar, német nyelven) keresnék!

[link]

Ha valaki megválna ilyentől, zargasson mindenképp! :) Ha jól emlékszem talán az autó2 adta ki őket külön, meg lehetett itthon is kapni az ADAC-féléket. (Vaterán mind postázós, és már méregdrága category :( )

[ Szerkesztve ]

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24458) MurdR válasza Mercutio_ (#24455) üzenetére


MurdR
veterán

LEC23.atw.hu

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#24459) Mercutio_ válasza MurdR (#24458) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem annyival olcsóbb, mint amennyivel kockázatosabb egy magánszemély mint egy bolt :N

bitmalac: Nem kell, csak ránézek hetente, hogy mikor éri el az elvileg javított 50-es végű változat a "problémás" 30-asok árát, de nem arra gondoltam, hogy mindkettő 31k fölött lesz, hanem 26k körülre beáll :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24460) *Ropi* válasza Mercutio_ (#24459) üzenetére


*Ropi*
félisten

Lec megbízható.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#24461) Mercutio_ válasza *Ropi* (#24460) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem kétlem, de egyszemélyes bolt. Ha ne adj isten megbetegszik, vagy bármi probléma adódik kakukk.

A PC Gear-t, is egy itteni megbízható arc vitte, aztán egyszer csak megszűnt a bolt és eltűnt az illető, garis probléma esetén nézegetünk mint kiscsóka a vidéki dizsiben :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24462) *Ropi* válasza Mercutio_ (#24461) üzenetére


*Ropi*
félisten

2006 óta ismerem (mármint már előtte is jelen volt itt a PH!-n, csak én ismerem azóta). Tudom, ez nem zárja ki, hogy holnap a fejére esik egy műhold (vagy valami hasonlóan életszerű dolog történik :D): ezt senki sem tudhatja előre.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#24463) radi8tor válasza Mercutio_ (#24455) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

EUR árfolyam miatt.

⭐ Stella

(#24464) Mercutio_ válasza radi8tor (#24463) üzenetére


Mercutio_
félisten

3%-os árfolyamváltozás 17%-os árváltozást generál? :N kapják be a kereskedők :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24465) Magnum_ válasza bandus (#24433) üzenetére


Magnum_
nagyúr

tegnap voltam premieres Nike boltban, egy melegítő nadrágot (nagyon menő!) sikerült venni, 9k volt (jobban esett volna, ha 6), de nagyon le van fosztva. meg úgy általában minden már. Van Graafban még van 1-2 okosság (nem az én méretemben), de nagyon jön az őszi kollekcó

I humbly and respectfully decline™

(#24466) föccer válasza Magnum_ (#24465) üzenetére


föccer
nagyúr

Egy mackónaciért 9k? Legalább a pénztároscsajt meghívtad egy truláv tesztre?

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#24467) Magnum_ válasza Earl_Muttley (#24457) üzenetére


Magnum_
nagyúr

2003 már nem érdekel?

föccer: hát bázz, én is néztem, de amúgy nem mackó, hanem nagyon divatos Nike tréning nadrág. :D eredeti áron meg kokain...

nem hívtam meg, mert most egy true love címre esélyes kislánnyal voltam. (amúgy tényleg, nem az olcsó 20éves kategória)

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#24468) DeFranco válasza Magnum_ (#24465) üzenetére


DeFranco
nagyúr

én az onewayben néztem melegítőt (10k körül lett volna a szett kb. 30-40%-os leárazásban) de sajnos nem volt a méretemben

igaz ez nem villantós márka, cserébe piszok jó minőségű ruhákat árulnak, főleg pizsama, fehérnemű és szabadidő a profil, de otthoni, kényelmes, tartós ruhában nálam abszolút a topon vannak

a pamut cuccaik (szinte minden pamut amúgy) verhetetlenek, tapintásra az a régi klasszikus békebeli minőség.

[ Szerkesztve ]

(#24469) Earl_Muttley válasza Magnum_ (#24467) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Érdekelhet még :B

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24470) Mercutio_ válasza Magnum_ (#24465) üzenetére


Mercutio_
félisten

Van Graafban én is benéztem a múltkor mert senki nem akart sörözni :D de a méretemben már nem volt semmi értelmes, vagy ami volt annak a színe volt elég transszexuális ;] az őszi kollekcióban viszont volt pár ing amit majd tavasszal, ha kezdik a leárazást meg akarok venni.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24471) Ace owner válasza Magnum_ (#24467) üzenetére


Ace owner
addikt

A szárai levannak szűkítve skinnyre vagy sima szabadidő? Őszre szeretnék egy olyat, meg egy Cheap Monday farmerra fáj a fogam régóta. :(

Galaxy Fold 4

(#24472) Ittnemaz


Ittnemaz
aktív tag

valaki keresett iroasztalt

elado az alábbi asztal:

[link]

Linkesítve

[ Módosította: Qru ]

(#24473) bandus válasza Magnum_ (#24465) üzenetére


bandus
veterán

En annyiert egy nike international cipot vettem :D mondjuk szuksegem nem volt ra, de ennyiert nem tudtam otthagyni. VG-ben egy oltonynadragot vettem, sokat filoztam rajta, hogy eleg hosszu-e, de vegul meggyoztem magam, hogy igen :D 50% discount mellett azt sem akartam otthagyni.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#24474) MurdR


MurdR
veterán

Na, mai termés:

Motorola International 3200, SonyEricsson P990, Sharp winCE Palm, 4GB DDR3 noti ram... :D

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#24475) Earl_Muttley válasza MurdR (#24474) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Előbbi kettőt mennyibe sikerült?

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24476) oriic válasza MurdR (#24474) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

P990 jó cucc, volt két példányom is. :)

Live-Die-Respawn

(#24477) Mercutio_ válasza MurdR (#24474) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezeket ottfelejtették a metrón? :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24478) Ace owner válasza Mercutio_ (#24477) üzenetére


Ace owner
addikt

Retro metro, retro mobilokkal :DD

Galaxy Fold 4

(#24479) Melack válasza MurdR (#24474) üzenetére


Melack
veterán

P990 nagy álom volt :)

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24480) Earl_Muttley válasza Melack (#24479) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Én anno rokonomtól kaptam egy félholtat. Még pont árban el tudtam adni a hibái ellenére is... :)

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24481) Melack válasza Earl_Muttley (#24480) üzenetére


Melack
veterán

Nekem sose volt ilyen mákom. Egy jó 6230i-re a mai napig vágyok, meg egy 6300ra is. Ennyi most, azt hiszem.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#24482) Ace owner válasza Melack (#24481) üzenetére


Ace owner
addikt

Édesanyám egy 3230-at használt jó pár évig, még ingyen kapta ezer éve. Jó nagy telefon volt a maga idejében..

Galaxy Fold 4

(#24483) Magnum_ válasza Mercutio_ (#24470) üzenetére


Magnum_
nagyúr

persze, úgy éri csak meg. én is várom a következő price cut-ot!

bandus: irigyellek :D

ace owner: ennek nincs leszűkítve, ez rendes, klasszik. menő :-)) olyan leszűkített, trottyos seggűt a Tezenisben vettem a télen 5k-ért.

viszont a ruha vásárlással most leálok. fél év alatt annyi mindent vettem, hogy nem igaz. az összes ötönyömet lecseréltem, 7 van a szekrényben, és vettem szövetnadrágokat is, amiket ehet kombinálni másik zakókkal, ingek, cipők, hétvégi ruhám is van most sok. talán még egy hétvégi téli szövetkabát kell, ha látok épp kedvemre valót, de szeptembertől megpróbálok spórolni.. csak hát meg kell jelenni, és ez most kellett :DDD

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#24484) Qru válasza Magnum_ (#24483) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Lehet mégis csak ennem kellett volna. Kezdek megéhezni... :D

#nincsbennetarcsi

(#24485) Ace owner válasza Magnum_ (#24483) üzenetére


Ace owner
addikt

Igen az a trottyos seggű.. :D Menne a cipőmhöz, csak az origi Nike aranyporért megy. Tezenisben még nem voltam, most a BP cuccokra álltam rá tavaly nyár óta. Nagyon jó pólóik vannak, csak idén már nincsenek olyan jó akciók mint tavaly. Remélem szezon végén lesz valami ismét és akkor bevásárolok.
Zakó, öltöny, szövetnadrág meg szerencsére elég egy szett az érettségire meg a többi dísz szarságra..:))

Galaxy Fold 4

(#24486) Magnum_ válasza Ace owner (#24485) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hájó, de nekem az kell.

na, akkor irány a tezenis, 5k az ilyen trottyos seű. vettem egy szürkét is, igaz, azt csak pizsama nadrágnak használom.

BP store meg K drága!!!!

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#24487) radi8tor válasza Magnum_ (#24483) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Posh. :D

Remélem tudod a szó jelentését. ;]

⭐ Stella

(#24488) Magnum_ válasza radi8tor (#24487) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hm... flancos?

I humbly and respectfully decline™

(#24489) radi8tor válasza Magnum_ (#24488) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

:K

⭐ Stella

(#24490) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

radi8tor1: Volt már nálatok a Digi sebességet emelni?

(#24491) radi8tor válasza B-L-A-C-K (#24490) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

December vége a határidő. :(
Egyelőre ki sem látnak a melóból a Digi 1000 csomagot igénylők miatt.
Gondolom, ha lecseng a roham, akkor kezdik el a switch-eket cserélni.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#24492) B-L-A-C-K válasza radi8tor (#24491) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Köszi az infót, nálunk se jártak amúgy, nem mintha annyira kellene az a 2.5x sebesség, csak kíváncsi voltam velem szembe miújság...:)

[ Szerkesztve ]

(#24493) DeFranco


DeFranco
nagyúr

Na, megnéztük a Sherlock s01e00-t, új néznivalót avattunk :K

(az Elementary már évek óta megy, az régi kedvenc)

(#24494) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#24490) üzenetére


Mercutio_
félisten

UPC nálunk most ennyit ad a papíron 30-as árban fizetett netként :U

DeFranco: Jaja, jó kis cucc a Sherlock, kár, hogy 2 évad + egy picinél megállt :O

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24495) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#24494) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az elég jó. Mondjuk szerintem a digi ezzel az emeléssel verhetetlen, ha végre felemelik majd akkor 200/50-es net lesz elvileg, full TV csomaggal (extrák nélkül), + telefon 5700 Ft/hó. Ennyiért szerintem ajándék...

(#24496) Mercutio_ válasza B-L-A-C-K (#24495) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ja, ha a TV-jük is jó minőségű lett (régen azt mondta mindenki, abban gyengék), akkor egyértelmű, bár nálunk már ez a net sincs kihajtva, pedig lóg a routeren 4 noti, 1 PC, 1 HTPC, 1 tablet, 4 teló :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#24497) B-L-A-C-K válasza Mercutio_ (#24496) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

A HD adás pár csatornán gyenge (pl M1 és társcsatornái), de arról nem a digi tehet hanem az M1...:)

Hányan vagytok ti hogy 4+1 gép megy rajta? :D

(#24498) MurdR válasza Earl_Muttley (#24475) üzenetére


MurdR
veterán

A P990 5k (hibátlan, ceruzájával), az International 3200-at pedig ne akard tudni mennyibe került. :DDD

Mercutio: bárcsak ilyeneket találnék... :C

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#24499) Earl_Muttley válasza MurdR (#24498) üzenetére


Earl_Muttley
aktív tag

Vallj :((

Kiszámoltam, hogy életem nyolc évéből kilenc és felet töltöttem apa háborús történeteinek hallgatásával - Louie élete

(#24500) MurdR válasza Earl_Muttley (#24499) üzenetére


MurdR
veterán

Mer ha nem? Hívod a Lumpert? Húzzunk vért, te éjségbetegség! Mónika elnézést, a nézőktől is elnézést kérek... te meg szpdkiacim. :DDD

[ Szerkesztve ]

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.