Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19351) Tim82 válasza Magnum_ (#19350) üzenetére


Tim82
nagyúr

I'm just messing with you, bro, as usual. ;)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#19352) krizmo_ válasza Magnum_ (#19350) üzenetére


krizmo_
addikt

A Riverside lakóparkban, te merre?

(#19353) Qru válasza krizmo_ (#19352) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

[link] :D

#nincsbennetarcsi

(#19354) Magnum_ válasza krizmo_ (#19352) üzenetére


Magnum_
nagyúr

de rossz helyen laksz :D
onnan 4,5perc gyalog, a Hélia szálló mellett majdnem.

Tim: tudom ééén.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19355) Qru válasza Magnum_ (#19354) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Az az amit időnként elönt a Duna meg visszanyomja a csatornából az ürüléket ha magas a folyó vízállása?! Tényleg jó hely lehet. :D

#nincsbennetarcsi

(#19356) Petyyyyy válasza Melack (#19346) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Jár a keksz, óriási volt. :D
Nekem meg ma is jut egy kevés a kék izzasztókabinbol, hellyeah.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19357) macilaci78 válasza Dr.Zoo (#19339) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Ha ennyire nem tudod magad elfoglalni a nászutadon csak szólj!
Többen is ráérünk akár nap közben is, hátha az asszony is unatkozik. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19358) Magnum_ válasza Qru (#19355) üzenetére


Magnum_
nagyúr

jó az a ház, egy ismerősömnek van ott lakása, többször jártam ott. oda sose megy már fel a duna.

I humbly and respectfully decline™

(#19359) krizmo_ válasza Magnum_ (#19358) üzenetére


krizmo_
addikt

Nem láttunk arra utaló nyomokat, hogy elázott volna az épület elég jó környéknek tűnik, még a szeméttároló is popmás. :) Szerintem itt nem történnek ilyenek, elég súlyos pénzeket elkérnek az itt lakásért az emberektől...ezért sem hiszem, hogy ilyen megtörténhet...ezt amúgy, félig Qru-nak is írtam.

[ Szerkesztve ]

(#19360) Magnum_ válasza krizmo_ (#19359) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerintem teljes egészében Qru-nak írtad, de mindegy :D
tekintettel arra, hogy én ismerem azt a házat.

macilaci: besegítsünk kicsit a teljesítésbe? ;]

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#19361) pepe091 válasza B-L-A-C-K (#19340) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Mindenkinek felemelték a sebességet 2,5x-re. ;)

(#19362) B-L-A-C-K válasza pepe091 (#19361) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lehet, de a diginél csak ennyit találtam: "A jelenlegi TopNet csomaggal rendelkező ügyfelek szolgáltatásának fejlesztése folyamatban van DIGINet 200-as csomagra."

Mondjuk még nekem sem emelték, illetve ez lehet kétértelmű is, hogy csak a TopNeteseknek emelik, vagy mindenkinek, csak a TopNeteseknek várni kell az átállásra...:)

Szerk:

Közbe már látom kirakták, és valóban mindenkinek emelték:

[ Szerkesztve ]

(#19363) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

Egy hangom sem lehet. A kettesen olyan kínálat volt, olyan kirakatban...nyomják a klímát, de megizzadtam na. :D

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19364) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

WTF? Hazajövök és 100+ hsz. :D Királyak vagytok. :)

#19264) Saint_

Sokkal jobb már, és ami az egészben a legkirályabb, hogy nem idegeskedek már annyit mint korábban...

Live-Die-Respawn

(#19365) Mercutio_ válasza Petyyyyy (#19356) üzenetére


Mercutio_
félisten

Corvinnál valami besz*rt, mindenkit leszállítottak a következő kocsin persze tömeg :W

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#19366) Melack


Melack
veterán

Most én kérnék kontaktot: OTP Faktorhaz - van ott valakinek ismerőse, barátja, barátnője, stb?

Más: Ma is néztünk egy kecot Csepelen, hát, mit ne mondjak. A fűtés 10k télen, csak úgy mellékesen 5 évig havi 10k a korszerűsítés díja. DaFuq? :O

[ Szerkesztve ]

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19367) pepe091 válasza B-L-A-C-K (#19362) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Így van. Csak a Topneteseknek nem megy alapból, mert cserélni kell hozzá a switcheket, ezért nekik/tek tovább tart. Nálam is emelték 40/20-ról 100/50-re. :C

(#19368) Melack válasza pepe091 (#19367) üzenetére


Melack
veterán

Nekünk meg majd minden 3. este elmegy a net. Digi, én így szeretlek - nem ... UPC milyen mostanában?

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19369) Magnum_ válasza Melack (#19366) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mi a baj?

I humbly and respectfully decline™

(#19370) pepe091 válasza Melack (#19368) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

Bevallom a beköttetés legelején, kb 3-4 éve lehetett, elég gázos volt a stabilitása, sokszor elment, a telefon is süket volt, de utána megcsinálták, és már jó ideje nem volt semmi gond (kopp kopp).

(#19371) macilaci78 válasza Melack (#19366) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Igen, a közös költségbe van építve.
Ha albérlet, lehet egyezkedni a tulajjal, hogy a lakás értéknövelő beruházásai (például tetőfelújítási alap, panelprogram, stb) PTK szerint a tulajdonos költsége. Én így lazán alkudtam már 5k havidíjat egy szegedi másfélszobás téglablokkos lakás 35k-n hirdetett havidíjából.

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19372) Dr.Zoo válasza macilaci78 (#19357) üzenetére


Dr.Zoo
senior tag

Már dolgoztunk rajta, de most szétszaunàztam, szétáztattam, és szétwellneszeztem magunkat... :D

"decretum... Ugros eliminandos esse / rendeljük, hogy a magyarok kiírtassanak."

(#19373) Ace owner


Ace owner
addikt

Eladó lett egy ilyen futkorászós gyurmázós teló, irat, húszezres tartó tok ha érdekelne valakit. [link]

Galaxy Fold 4

(#19374) Petyyyyy válasza Mercutio_ (#19365) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Szerencsére nem futottam bele, csak Deák - Nyugati között mentem egy karikát.

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#19375) Ace owner


Ace owner
addikt

Hát ez kész :DDDDDDD

Kinézem belőlük hogy ezt csak a reklámért törték össze és csak rákenik valami idiótára hogy megvette és le is zúzta egyből..

Galaxy Fold 4

(#19376) Kiki18 válasza B-L-A-C-K (#19362) üzenetére


Kiki18
őstag

Épp mire reagálni akartam,elment a net. :D (eddig először bekötés óta)
1 percen belül visszajött,na mondom biztos most növelték a csomagot. ÉS voálá ,a feltöltésem nagyobb mnt 50 mbps ,a letöltés kiakadt 90mbps-nél,úgy hogy kb 7 eszközön neteznek éppen. Le kell cserélnem a 941nd-t,nincs mese. :(

(#19377) 7 válasza B-L-A-C-K (#19362) üzenetére


7
addikt

Én csak abban reménykedem, hogy hamarosan követi őket a többi szolgáltató. Emlékszem, amikor még több mint 10 éve játszottak hasonlóval a MATÁV-nál és a UPC-nél. :)

[ Szerkesztve ]

(#19378) werszomjas


werszomjas
őstag

Vki nem tudja lehet kapni meg valahol a varosban coca cola vanillat?

üdv

(#19379) etejedu válasza 7 (#19377) üzenetére


etejedu
őstag

Az bizti nem most lesz! :N
Nálam elvileg csak iptv-t lehet használni, maximum 15 Mbit/s tudnak biztosítani. Ha megfeszülnek sem megy jobban. A legszarabb hogy nem tudok szolgáltatót váltani, mert valamiért az utcánkban csak a mi t.házunkban van csak Té! :(((

(#19378) werszomjas: :Nkatt!

[ Szerkesztve ]

(#19380) bandus válasza werszomjas (#19378) üzenetére


bandus
veterán

az arénában van ilyen angol delikát bolt, ott is kapható.

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#19381) 7 válasza etejedu (#19379) üzenetére


7
addikt

I feel for you. A két évvel ezelőtti költözésig Budapest egy külkerületében éltem, ahol elméletben 10 Mbitet bírt a fránya rézvezeték, elméletben 8 Mbites csomagot mertek csak adni, gyakorlatban 6 Mbites netet kaptunk érte. Ment a sírás a szolgáltatónak rendesen.

Költözés után kb. 3 hónappal hallom a hírt a környéken lakó ismerőstől, hogy bedobtak hozzájuk egy tájékoztatót, miszerint hálózatbővítést csinálnak, és hamarosan 120 Mbites netet is szolgáltatnak. Nem sokkal utána meg is történt, tényleg süvít, csak persze már nem ott lakom. :D

Jelenleg 30/5-ös net a maximum, amit itt adni tudnak, de az legalább stabil, nem úgy mint az előző helyen volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#19382) MurdR válasza werszomjas (#19378) üzenetére


MurdR
veterán

A nyugatiban egy kispékségben lehetett kapni még pár hónapja dobozosat vagy 400ftért. megnézzem?

MacBook Air 2020 - iPhone SE 2020 - iPad 8

(#19383) etejedu válasza 7 (#19381) üzenetére


etejedu
őstag

De jó neked!

Remélem elköltözök hamarosan,sajátba és akkor talán tudok majd váltani.

Wer: Bocs ilyetén nem vagyok tájékozott! Hagyatkoztam a wikire. :R

(#19384) Qru válasza Magnum_ (#19358) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nem azzal van gond, hanem, hogy nem tudod megközelíteni a házat és terjeng a fekália szag meg maga a cucc is mert visszanyomja az utcára az áradás a csatornából. Én voltam ott áradáskor, tudom miről beszélek...
De szerencsére ez évi 1-2x fordul elő max.

mod:

werszomjas: Eljutottál végül a szerelőhöz?

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#19385) sutszi válasza Qru (#19384) üzenetére


sutszi
veterán

A szennyvízcsatornák folyóba ömlő nyílása már zárható egy ideje...plusz a kritikus helyeken és időszakban szokás lehegeszteni a csatornafedeleket is...de utóbbit a végére szokták hagyni...
Azért kíváncsi leszek, hogy évi 1-2 alkalommal tényleg térdig állok majd a k@kiban vagy sem...

Pontosan hol is voltál, melyik részen ahol ez megtörtént? A szkepticizmusom abból fakad, hogy általában az ilyen botrányokra úgy rárepül a média mint légy a guano-ra...De eddig még nem találkoztam a hírrel.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19386) Melack válasza werszomjas (#19378) üzenetére


Melack
veterán

Sárkány center, ill itt a Havannan a kínai boltban.

To all: Nincs para, csak jó lenne az OTP válaszát megsürgetni.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#19387) B-L-A-C-K válasza 7 (#19377) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én azt is hallottam hogy a digi akar csinálni 1000-es netet is, Romániába vagy hol már van is. Az kicsit durva már azért, főleg hogy wifin keresztül semmi nem tudja nekem itthon...:D

(#19376) Kiki18: WDR3600-ast csak ajánlani tudom, nekem több mint fél éve megy hibátlanul...

(#19388) sutszi válasza B-L-A-C-K (#19387) üzenetére


sutszi
veterán

Nem csak akarja fogja is. Azt mondják az ügyfélszolgálaton, hogy holnaptól indul azoknak akik előrendelték. Most még csak tv + telefon mellé adják...

Már kb 1 hete ne tudd meg mi megy a router ajánló topikban...

Igazából a 100Mbit fölött wifi-n már AC-s router kell. Az meg nem két fillér...

WDR3600-al tegnap néztem pont, hogy 5Ghz-en viszonylag tiszta rádiós körülmények között 85Mbps-t mértem.

[ Szerkesztve ]

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19389) B-L-A-C-K válasza sutszi (#19388) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Az csak egy dolog hogy milyen router fogja elbírni, de az eszközök nem fogják látni 1000-et mert nem tud a wifijük annyi, vagyis nekem itthon pl semmi nem tudja wifin keresztül, csak lan-on....

Nekem a Router teljesen jó, mindig annyit lát mint a kábeles net, a 80/20-as net ilyen 87/26 körül tud, amit a router wifin keresztül is átvisz. Szerintem ha emelik 200/50-re akkor sem lesz gond.

szerk: Most mértem egyet wifivel, ennyit még sose mértem vele:

[ Szerkesztve ]

(#19390) pepe091 válasza B-L-A-C-K (#19389) üzenetére


pepe091
MODERÁTOR

De gondolom ezt 5GHz-en mérted, nem? Nálam 2,4 GHz-en elég gyengus (30-40 körül), bár elég sokan vagyunk itt ezen a frekin, szóval nem csoda. (Nálam is WDR 3600 van) Viszont 5 GHz-en szalad nálam is 80-90 körül.

(#19391) Qru válasza sutszi (#19385) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Duna pláza mögötti lakópark. Ott bringáztam el, szóval ez nem kacsa hír, láttam, és sjanos éreztem is az "iilatot". Körbe volt homokzsákozva de nem tudtad megközelíteni az épületet rendesen mert körülötte állt a víz ami tele volt hordalékkel én még autóval se mentem volna neki indulni kitudja mibe mész bele...

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#19392) Kiki18 válasza B-L-A-C-K (#19389) üzenetére


Kiki18
őstag

Köszi! :R
Én is pont ere a típusra gondoltam mint lehetséges vétel,csak jót hallottam róla. A wifi-s sebesség nem izgat,ha N-es akkor már bőven elég.Nekem a vezetékes sebesség a fontos.
Ha nálad is megjön a 200/65,akkor tudnál egy mérést csinálni,hogy hogy bírja a router? :R

(#19393) sutszi válasza Qru (#19391) üzenetére


sutszi
veterán

Ja bocs az 3km ide...az más...ahol Saint van az ide mondjuk 50-100 méter max...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19394) B-L-A-C-K válasza pepe091 (#19390) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Persze ez 5Ghz-en, 2.4-e jelenleg ennyi:

Kiki18: Persze megnézem majd amúgy "csak" 200/50 elvileg... :)

(#19395) Qru válasza sutszi (#19393) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Ott nincs ilyen gond azt tudom.

[ Szerkesztve ]

#nincsbennetarcsi

(#19396) Kiki18 válasza B-L-A-C-K (#19394) üzenetére


Kiki18
őstag

Az érdekes,mert 25x2,5 az nem 50. Vagy csak én halozom,hogy 25-ért fizetek?

(#19397) sutszi válasza Kiki18 (#19396) üzenetére


sutszi
veterán

25-ös nem volt. Csak 20/10-es meg 40/20-as illetve 80/25.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#19398) B-L-A-C-K válasza Kiki18 (#19396) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

80/20 a TopNet, ami nekem mint látható pl most 94/27-et lát de ez most mellékes mert hivatalosan 80/20x2,5 = 200/50

[ Szerkesztve ]

(#19399) macilaci78


macilaci78
nagyúr

T-Online 10Mbit ADSL
[link]
Alig várom, hogy leteljen a hűségidő. :D

[ Módosította: föccer ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#19400) Tim82 válasza macilaci78 (#19399) üzenetére


Tim82
nagyúr

Amúgy a modem szerintem szar, rendszeresen (heti 3-4 alkalommal) újra kell indítanom.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.