Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#100251) Qru válasza DeFranco (#100250) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah de már a gumis topikban is ezt nyomják, milyen faCCa cikk. :( :W

Pedig leírtam nekik hogy nem az. De hidd el még 3 év múlva is ezt fogják linkelgetni. :(

#nincsbennetarcsi

(#100252) GabN73 válasza Qru (#100249) üzenetére


GabN73
addikt

TC..... Régen se volt valami nagy ....

(#100253) DeFranco válasza Qru (#100251) üzenetére


DeFranco
nagyúr

arról nem is beszélve, hogy gondolom nem használták 6-8 évig a gumit, hogy természetes körülmények között kopjon, hanem szépen szintetikusan bekoptatták, amitől sem nem sérül sem nem deformálódik és főleg sem nem öregszik, olyan lágy és ruganyos mint egy babapofi,

meg arról nem is beszélve, hogy nem írjuk rá a kocsira hogy milyen gumi van rajta, mert akkora torzítást visz a tesztbe, hogy azért középiskolában is buktatnak

arról nem is beszélve, hogy az egyik fő tételként hangoztatott "Továbbá a baleseti statisztikák alapján, - melyeket egy német-svéd cég adatbázisából kaptak - megállapították, hogy a balesetek és a gumiabroncsok mintamélysége között semmilyen összefüggés nem mutatható ki." állításnak ki a forrása, milyen cég ez, akkreditálva van-e valahol, független-e, vagy simán a michelin egyik leánya? ki ez és mi alapján állítja amit mond, milyen statisztika milyen módszerrel állapították meg? ki ez és mit akar?

az első kettő miatt alapból totál érvénytelen az egész teszt úgy ahogy van, az eredmények értékelhetetlenek, ezt nem szabad elfogadni semmilyen körülmények között.

(#100254) Ittnemaz válasza GabN73 (#100233) üzenetére


Ittnemaz
aktív tag

veled nincs bajom, de maga a szakma egy laza lepra-dögvész-pestis-bárányhimlő kombot megérdelne, sajnos annyi benne a kokler. igen amit itt olvastam irom: ingatlanos ne,aztán mégis. és változatos hazugságok....
amúgy azt vettem észre ez is olyan mint az üzletkötö szakma nagy része, az irodák kihasználják a személyes ismeretséged,/köss ezt-azt/ aztán mehetsz a levesbe, mit itt a nagy pénz igéretével csalnak ide,aztán megint az iroda fölözz...

sajnos az a réteg akik elkerülik az ingatlanost még kicsi,de egyre jobban tesznek róla hogy jöjjön. és sajnos ezt az is megszivja aki becsületes, komoly...

mivel egyetlen jó ingatalossal találkoztam eddig, ö is megszünt :( nem tudok olyan hozzáadott értékről amit én ne tudnék annyi pénzért megtenni...

(#100255) w.miki


w.miki
veterán

Teljesen off, de hátha van ötlet, parkolással kapcsolatban.
Május 29.-én Péterffy S. u. ban leszünk egy napot, hol érdemes hagyni az autót?
Hol parkoljunk? Mennyibe kerül? Hogy fizessünk?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#100256) Melack válasza w.miki (#100255) üzenetére


Melack
veterán

Aréna Pláza parkoló. Ha jól emlékszem, az ingyenes.

Ex-Informatikai Szolgáltató Asztali Munkatárs

(#100257) föccer válasza Melack (#100256) üzenetére


föccer
nagyúr

Vagy felvonulási tér. Nagyjábol ugyan olyan messze van a kettő a Péterfitől.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#100258) werszomjas válasza Ittnemaz (#100254) üzenetére


werszomjas
őstag

Nálunk nem érett még meg a világ az ingatlanosra.

Jelenleg csak minden szempontból hátráltatják a lakás/ház vásárlást.
Saját tapasztalat alapján, lakást akarok venni, kibogarászom a hirdetéseket, annak 90%-a ingatlanos, de az összes úgy kezdni, hogy beszélnie kell a tulajjal, ide-oda telefonálgatás, várakozás, majd visszahív, egy sima megtekintést nem tudnak elintézni, mert minden kérdésre az a válasz, hogy "egyeztet a tulajjal" ennyi erővel simán hívhatnám én is a tulajt, mit is csinál akkor az ingatlanos?

A másik hogy titkolják a címeket, 2 sarokra beszéli meg a találkozót, és utána onnan kell elsétálni a címhez, jóhogy nem húz zsákot a fejemre, hogy ne lássam hová megyünk, épp ezért belefutottam nem is egyszer, hogy ugyanazt a lakást néztem meg kétszer, mert telefonon nem hajlandó megmondani a pontos címet.

Utóbbi időben meg nagy divat lett, hogy az ingatlanos meg a tulaj nagy barátok sok lakást megnéztem, de az ingatlanos mindenhol úgy beszélt a tulajjal mikor megérkeztünk mintha országos cimborák lennének 100 éve, nem tudom ezzel mit akarnak elérni.

Sajnálom őket én is, sokáig melóznak, sok felesleges körük van, de számomra mind eladásnál, mind vásárlásnál haszontalanok voltak.

üdv

(#100259) w.miki válasza Melack (#100256) üzenetére


w.miki
veterán

köszi :R A térkép szerint gyalog 15 percre van.
Ha mégis közelebb állnánk meg, mennyibe kerülhet egy napi parkolás?
...illetve... mennyire jellemző, hogy gond lesz, ha nem veszünk jegyet?

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#100260) werszomjas válasza w.miki (#100255) üzenetére


werszomjas
őstag

Itt nincs olyan, hogy off ;]

Az a környék elég szar parkolás szempontjából, szűkös utcák, nagy forgalom, furcsa arcok :D

Én az Arena Plaza parkolóban tenném le az autót, kicsit messzebb a főbb bejáratoktól, ahol kevésbé pörög a forgalom (kisebb az esély, hogy neked tolatnak, rádnyitják az ajtót), egész nap ingyenes a parkolás és rengeteg hely van.

Ha nem veszel jegyet, megbüntetnek, ebben kb 100%ig biztos lehetsz.
https://www.nemzetimobilfizetes.hu/articles/view/parkolas-zonak azon a környéken 8:30-18:00-ig fizetős, 175ft/ó, vagy a Dózsa Gy. túloldalán ingyenes.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#100261) w.miki válasza werszomjas (#100260) üzenetére


w.miki
veterán

A Plaza jó lehet, de kell B terv is :DDD Parkolási óradíj mennyi lehet az utcában?
Edit: látom írtad 175Ft/ó. Az ellenőrzés gyakori.
Dózsa Gy túl oldalán ingyenes? Ez mit jelent? Az istvánmezei utcákban ingyen lehet megállni? Az Abonyi utcában?
Mondjuk úgy már messzebb van, mint a Plazatól, ha jól nézem a térképeket.

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#100262) werszomjas válasza w.miki (#100261) üzenetére


werszomjas
őstag

http://parkall.hu/zone.html?city=budapest, itt rákeresel az utcára és látod, hogy hol mennyibe kerül a parkolás.

Amiket írtál igen, ott ingyenes, kérdés mikor érkezel és mennyire lesz hely, más se hülye, mindenki az ingyenes részen parkol.

[ Szerkesztve ]

üdv

(#100263) DeFranco válasza w.miki (#100261) üzenetére


DeFranco
nagyúr

b terv megálltok a puskás mögött az ifjúság utcában vagy a környékén és mentek egy megállót metróval. tada.wav

(#100264) rgeorge


rgeorge
addikt

Ne tessék rászoktatni a népet a Dózsa György túloldalára, mint P+R lehetőségre, mert ősztől az is fizetős lesz, és pont emiatt. A felvonulási téren konkrétan Tetris van reggelente, ahogy látom. A Péterfi környéke telített és kissé kockázatosnak tűnik parkolás szempontjából, egyébként sem szabályos fizető övezetben az egész napos parkolás... Az Arena parkoló pedig tökéletes megoldás.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#100265) Qru válasza rgeorge (#100264) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Igen általában maximalizálva van hány órán át lehet parkolni.

Amúgy az Örs vezér tér (zuglow-i oldal) és környéke is fizetős lesz meg a Felvonulási is nyártól.

#nincsbennetarcsi

(#100266) rgeorge válasza Qru (#100265) üzenetére


rgeorge
addikt

Csak ősztől lesznek ezek fizetősek. A parkolóórák telepítését már előkészítették, legalábbis a mi környékünkön.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#100267) bandus válasza rgeorge (#100264) üzenetére


bandus
veterán

mi a fene tűnik rajta kockázatosnak? :F

én is az arénában parkoltatom a kocsit, de kényelmetlen odáig elsétálni a péteriből, ha valahova mennék, szóval végül két sarokra találtam garázst, ma meg is nézem, de szerintem nem lesz vele gond :K

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#100268) Qru válasza rgeorge (#100266) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nyár közepétől tesztüzem (2 hónapig) szeptembertől éles üzem.

#nincsbennetarcsi

(#100269) rgeorge válasza bandus (#100267) üzenetére


rgeorge
addikt

Minden reggel ott megyek keresztül (gyalog a Bethlen Gábor utcán a Keletiig), sokáig délután is, csak visszafelé. Nekem nem lenne kedvem otthagyni az autót. Esetleg az István utcában az Állatorvosi környékén. Nem túl bizalomgerjesztőek a járókelők, na.

Picard: "What we leave behind is not as important as how we've lived. After all, Number One, we're only mortal." Riker: "Speak for yourself, sir. I plan to live forever."

(#100270) Qru válasza rgeorge (#100269) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Jah és az első autóra free parking lesz a másodikra 50% parkolási díj kedvezmény (megánszemélyek esetében). Bár ez még csak tervezet...

#nincsbennetarcsi

(#100271) Magnum_


Magnum_
nagyúr

Elso targyalas kesz. 25perc alatt megszuntettem az ugyet :-) 13.00kor lesz a rosszabbik

I humbly and respectfully decline™

(#100272) Qru válasza Magnum_ (#100271) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Hajráá!!!

#nincsbennetarcsi

(#100273) DeFranco válasza Magnum_ (#100271) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ebéd kész. 15 perc alatt megszüntettem az egészben sült karajt :-) 13:05-kor lesz a kávé

(#100274) Magnum_ válasza DeFranco (#100273) üzenetére


Magnum_
nagyúr

2. targyalas kesz. 25p alatt megszuntetesre kerult az ugy 🤗🤗🤗🤗

Irany a HQ

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#100275) föccer válasza Magnum_ (#100274) üzenetére


föccer
nagyúr

Akko ma már ihatsz kv-t.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#100276) w.miki válasza DeFranco (#100273) üzenetére


w.miki
veterán

ebédrendelés kész, mustáros karaj megeve, folytathatom az árazást.
faszom kivan, ki kéne menni külföldre, rendes pénzért dolgozni
Ki is mennék, ha tudnám a nyelvet, lenne szakmám, lenne ismerősöm, és bátor lennék... erre nincs tada.wav?

[ Szerkesztve ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#100277) macilaci78 válasza Magnum_ (#100274) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Gondolom, alperes voltál, ha a semmiért várod a dicséretet. ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#100278) macilaci78 válasza w.miki (#100276) üzenetére


macilaci78
nagyúr

Növessz tököt.wav ;]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#100279) Qru válasza w.miki (#100276) üzenetére


Qru
MODERÁTOR

Nincs de ha végre nem offba rakod a hsz-eid akkor lesz. :))

#nincsbennetarcsi

(#100280) Mercutio_ válasza w.miki (#100276) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ha se nyelvtudás, se piacképes képzettség, akkor marad a fórumon hőbörgés és a jobbágysors :K

:D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#100281) w.miki válasza Mercutio_ (#100280) üzenetére


w.miki
veterán

van piacképes ismeretem, csak nem tudom melyik az :DDD
[moderálva]

A politikáért viszont harapok. Nagyot és méllyet.

[ Módosította: Qru ]

Olcsó kütyük: http://tiny.cc/fbkutyu

(#100282) Spet válasza w.miki (#100276) üzenetére


Spet
addikt

Tanulj segédmunkásnak érts hozzá, aztán lehet jó pénzeket keresni... de legtöbbször feketén

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#100283) Magnum_ válasza macilaci78 (#100277) üzenetére


Magnum_
nagyúr

persze, több az ellenünk irányuló ügyem, mert az nehezebb :DDD

I humbly and respectfully decline™

(#100284) GabN73 válasza werszomjas (#100258) üzenetére


GabN73
addikt

Sajnos nem. OKJ-t újítani kéne, és szigorítani, esetleg az egészet átvinni New York vagy Svédo. mintájára.

"beszélnie kell a tulajjal"
Ilyenkor valószínűleg kereszthirdetésbe botlottál, manapság ez élteti a nagy hálózatokat, pozitívuma, hogy gyorsíthatja az eladást, negatívuma, hogy a drága kedves még egy belső megjegyzést se olvas el (vagy az eléggé hiányosan lett kitöltve), nem nézi át a képeket, alaprajzot se, még a környéket se ismeri. Persze hogy hebeg-habog, hiszen nem is járt az ingatlanban soha. Ha tud válaszolni a kérdésekre, és megtekintési időpontot egyeztetne, akkor szerintem belefér az a telefon, hogy egyeztessen a tulajjal is. (mi van ha a tulaj mégse ér rá?)

Címtitkolás:
Persze hogy nem fogja kiírni, hogy Kígyó utca 24 2/500. Az emberek nagyon nagy része úgy gondolja, hogy ha minél több irodával van szerződve, akkor tuti gyorsan elmegy az ingatlan. Így marad a sima szerződés, ami nem véd minket.A tulajhoz ha bekopognak, akkor eladhatja neki (ha előtte veled nem ment ki)

Cimborák:
Lehet hogy tényleg 100 éve azok :DDD Amúgy ez csak kind of jégoldás általában, vagy már olyan rég hirdetik a lakást/házat, hogy ennyire összecimbztek. ;]

bednarik
Lényegében igen, ez egy üzletkötő meló.

(#100285) Magnum_ válasza GabN73 (#100284) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Te ha meglátsz a .com-on egy magán hirdetést, ahol ki van pipálva az ingatlanos ne hívjon, bele is van írva a hirdetésbe, akár 2x is, megerősítendő, felhívod azért?

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#100286) macilaci78 válasza Magnum_ (#100285) üzenetére


macilaci78
nagyúr

A postaládánkban rendszeresen találok lakást/albérletet keresek/kínálok szórólapokat. Mindig felhívom a hirdetőt a hirdetésével lapcsolatban, hogy amennyiben a tranzakciót megelőzően/követően nem kívánja a lakás melegburkolatait felújítani/cserélni, széles íven kerülje a címemet... ;]
Csupán pár telefonszám pörög ugyanis a hirdetéseket, vélelmezhetően valaki ezt jövedelemszerzés céljából műveli, így vagy a jegyzővel elhajtatható, vagy a NAV már ismeri...

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól!

(#100287) GabN73 válasza Magnum_ (#100285) üzenetére


GabN73
addikt

Friss címek esetén ha bele van írva a hirdetesbe, akkor nem.
Lehet hogy nem én vagyok a leghatekonyabb ügynök a cégnél, én jobban szeretem azokat hívni, ahol már megvan 1-2 hónapja a hirdetés, de belső rendszerben csak azt látom hogy sikertelen telefonálás van rögzítve (jobb esetben mierttel egybekotve)
Ilyenkor konyebb beszélni bárkivel (persze jön a kamuszoveg hogy naponta 15-en nezik), van tapasztalat, látják hogy működik ez az egesz...

(#100288) Magnum_ válasza GabN73 (#100287) üzenetére


Magnum_
nagyúr

de belső rendszerben csak azt látom hogy sikertelen telefonálás van rögzítve

köszi az infót.
kiváncsi lennék, mi alapján tárolna az ingatlanközvetítők személyes adatokat, főleg, ha nem kaptak Info tv. 5.§ szerinti kifejezett hozzájárulást.

na de a kérdésem lényege, hogy miért nem tartja tiszteletben az ingatlanos - az adatvédelmi szabályok tiprásán túl - hirdető rendelkezését, hogy ne hívják?
tudom, hogy nehéz pénzkereset ez, de feltételezem, nem hiába 3x van jelezve egy hirdetésen belül.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#100289) GabN73 válasza Magnum_ (#100288) üzenetére


GabN73
addikt

Miért is nem tarolhatnam? Akár név nélkül, csak telefonaszammal? Ha én magánszemélyként keresek, elmentek 10 számot, amiből 2 nem vette fel, akkor már milyen bűnös ember vagyok? Bocs most nem tudom elolvasni hogy mire hivatkoztal, de valami ilyesminek tűnik. Ez meg már hc szorszalhasogatas lenne, perelj minden ingatlanost, biztositost, bankot stb :U

Az hogy miért hív, az az ő döntése, azokat kérdezd akik majd felhivnak ennek ellenére. A másik, nézz szét, hány olyan hirdetés van, ahová nincs meg odairva....

[ Szerkesztve ]

(#100290) Magnum_ válasza GabN73 (#100289) üzenetére


Magnum_
nagyúr

a telefonszám személyes adat, akkor lehetsz te (ingatlaniroda) adatkezelő, ha arra jogszabály felhatalmaz, vagy az érintett hozzájárul (HC módon foglalkozom adatvédelemmel egy pár fős cégnél egy agyoszabályozott piacon)
nem vagy bűnös ember te,csak ebben a félévben ez a munkád, de fogadok, hogy "hivatalosan" nincs ilyen adatbázisa az ingatlanirodáknak, amit leírtál.
Olyan lehet, ami az ügyfeleket tartalmazza, megbízási szerzőés alapján.
de az, hogy nem ügyfelek személyes adatait (telefonszám egyértelműen az a NAIH rámutatása alapján) tárolnak ingatlanirodák, az felettébb aggályos

perelj minden ingatlanost, biztositost, bankot stb

a biztosító és a bank felhatalmazás alapján kezel személyes adatot (tudod, már az is az, hogy alul ki vagy bepipálsz egy opciót, hogy hozzájárulsz é vagy nem é.)

A .com-n nincs ilyen, ami alapján a nem kívánt ingatlanos adatkezeléséhez én hozzájárulok.

Az hogy miért hív, az az ő döntése, azokat kérdezd akik majd felhivnak ennek ellenére.

nem erről beszélek, hanem arról, akiket te hívsz. Mi alapján vagy te felhatalmazva arra, hogy "kiválassz egy két hónappal korábban berögzített számot az adatbázisból"? Mi alapján rögzítetek be egy személyes adatot hozzájárulás nélkül???

A másik, nézz szét, hány olyan hirdetés van, ahová nincs meg odairva....
Ez ok, de ez még nem érv arra, hogy azt is hívja az ingatlanos, akit nem kellene.

Nem veled van bajom, nehogy félreértsd, tudom, hogy most ebben a félévben az ingatlanközvetítésbiznisz a legtutifaszább, és megkeresed majd a havi nyolcszázat, mert épp ezt csinálod, fél éve meg még a banki frontoffice volt. következő félévben majd a biztosításközvetítés lesz a tuti.
DE ha egyszer sok időm lenne, érdemes lenne ezt az eljárást a NAIH-nál megfuttatni, főleg amiért - egyetértve werszomjassal - ebben az országban az ingatlanosok 99% (persze tisztelet neked és másik 1% kivételnek blalbla)csak egy hiéna, mint a taxisok.

De tudom, hogy nehéz szakma ez. csak nagyon kérné a szabályozást.s

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#100291) Magnum_ válasza Magnum_ (#100290) üzenetére


Magnum_
nagyúr

csak azért írom, hogy lásd, tényleg van közöm az adatvédelemhez:
Az új GDPR az adatvédelem tótumfaktuma és nekem ezzel sokat kell dolgoznom. jövő májusig

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#100292) CoolBoy323


CoolBoy323
nagyúr

Na senki ne hivjon fel senkit, aludjatok. Puszi pacsi :))

(#100293) GabN73 válasza Magnum_ (#100290) üzenetére


GabN73
addikt

Ha ennyire személyes adatnak érzed a telefonszámod egy ingatlan hirdetésnél, csak jelezném, hogy nem vagy köteles megadni, akkor üzenetben érnek el :) Szüntessük be a telefonszámokat akár használtautón is, nehogy a nepperek hívjanak. Akár itt PH!-n is, főleg ha megadtad az adatlapodon, és felhívnak egy hirdetésedre.
Másrészt azzal hogy tárolják, "téged véd" a cég, hogy a többi kolléga valószínűleg már nem fog felhívni, aki azon a környéken dolgozik.
Igen, perelhetsz nyugodtan minden olyan céget, személyt, aki hideghívásból dolgozik. :) ;)

Hogy miért hívok, és szeretek olyanokat hívni, akiknek már megvan a hirdetésük egy ideje? Szerintem egyértelmű. Van tapasztalata, sokan úgy indulnak neki az ingatlan eladásának, hogy saját maguk szeretnék hirdetni egy darabig, ha nem megy utána kérnek ingatlanos segítséget. Sok olyan ember van, akinek az életében ez az első ingatlan adásvétel, de szeretnék egyedül csinálni. Fingja nincs az egész menetéről, hogyanjáról. Sokszor szerződés nélkül megyek ki, beszélgetünk egy kellemes 1-1,5 órát, majd 1 hónap múlva felhív, hogy szerződne. Vagy szimplán nincs ideje foglalkozni ezzel.... Itt is azt mondom hogy perelj mindenkit, hisz sok zsét lehet nyerni ilyenekkel, hajrá!

Személyeskedős részhez:
Ha nem velem van baj, akkor mi a f*szt érdekel, hogy mennyit keresek havonta (amit nem említettem meg itt soha), milyen munkahelyeim voltak (te is tudod hogy ezek gyakornoki melók voltak, míg nem lett meg a diplomám, és btw te személyesen mondtad hogy jó helyek, cv-ben jól mutatnak majd) [banki front office? HQ-ban, nagyvállalati/önkormányzati részen? Úgy hogy BKK vezérigazgatóval kvzgattam, "pár millás" bevételt intéztem a banknak, mindezt gyakornokként?] Persze, tudom hogy az összes jogászdrnagyságos a király arc, főleg te, hogy közel a 30as éveidhez sikerült elvégezni teljesen. És akkor mivan ha nekem nem jött be a rabszolga munka?

(#100294) föccer válasza GabN73 (#100293) üzenetére


föccer
nagyúr

Félre érted, hogy mi akar kommunikálni Saint. Ő azt mondja, hogy a telefonszám, általad (mint jogi személy) által való tárolása, beleegyezés nélkül, adatvédelmi törvénybe ütközik.

Magyarázat:

Ha én megadom valahol a telefonszámomat, azt önszántamból teszem. Ezen felhívhatsz (ráutaló magatartással beleegyeztem, hiszen számodra elérhetővé tettem a számomat (adatlap, hirdetés szövege). A megadott adataim felett én rendelkezem, bármikor törölhetem, elérhetetlenné téve számodra. Ellenben ha te a tudtom és beleegyezésem nélkül tárolod, akkor az felett nincs rendelkezésem. Ez a tény, ami adatvédelmi szempontból aggályossá teszi a dolgot.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#100295) GabN73 válasza föccer (#100294) üzenetére


GabN73
addikt

Én is leírtam: pereljen minden olyan céget, akik hideghívásból dolgoznak. Ezek 99%-a tárolja a kis számodat mint már megkeresett ügyfél, a te beleegyezésed nélkül.
Ha ennyire ért hozzá, és egy aranybányán csücsül, akkor kezdjen bele nyugodtan. :) :K

(#100296) CoolBoy323 válasza föccer (#100294) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

Beleegyezel h elmentsem a szamod a telomba? :U
Mert nekem mindenkitol van irasos beleegyzes, akiket elmentettem eddig ;]

(#100297) föccer válasza GabN73 (#100295) üzenetére


föccer
nagyúr

Nagyjabol meg is nyerne az osszes pert. Szerintem tulbeszeltuk a temat, aludjunk egyet, holnap mindenkinek 24 oras lesz a nap.

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#100298) Magnum_ válasza GabN73 (#100293) üzenetére


Magnum_
nagyúr

A szakmai reszhez lenne mit irnom, de tok felesleges, majd ha fel ev mulva valtani fogsz, ugyis belatod majd.
De ettol fuggetlenul drukkolol, ezt multkor is irtam, fenntartom, tovabbra sem veled volt bajom az offos reszig, amire majd kulon reagalok.
Ez tetszik, hogy az ingatlanos ugy adja el magat, hogy segit a parasztnak, attol fuggetlenul a munkaja java a hideghivas. De jol hangzik.
Btw hany ingatlant adtal el eddig?

Megprobalhatsz megserteni, hogy mikor szereztem diplomat, de mivel pontosan ismered a teljes sztorit, ezert nem csak invalid, de nem is elegans ezzel jonni.
Viszont adatvedelmi kerdesekrol vitazni velem itt ebben a helyzetben szerintem nem oke, mivel nem tudtad megvedeni az allaspontot.
Btw mi volt jobb? Bkk igazgatoval kavezni, vagy hideghivni?

#100295abbol nekem mi bevetelem lenne, hogy altalanos adatvedelmi hibara ravilagitok? Semmi. Tehat nem aranybanya.
Es itt nem.pereskedesrol lenne szo, hanem kozigaztasi eljarasrol.
De hat te mindenhez IS ertesz.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#100299) Magnum_ válasza Magnum_ (#100298) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ja ez kimaradt

És akkor mivan ha nekem nem jött be a rabszolga munka?

Ez a mondat nagyon tetszik.

Es meg egyszer mondom: a telefonszam szemelyed adat. Ha elfogadod, ha nem.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#100300) GabN73 válasza Magnum_ (#100298) üzenetére


GabN73
addikt

Hm egy egész iparág várja a megváltó tanácsod, hogy a "klasszikus farmingolások" helyett milyen tuti módszer van a mai világban ügyfelet szerezni.

Mennyit adtam el? Hát havi lebontásban tudok beszámolni, van olyan amin vételi ajánlat van, és csak a letét befizetése hiányzik, ha számoljuk az ilyeneket is, akkor úgy ~havi 1,30-1,40 ingatlannál tartok jelenleg.

Megpróbálhatsz megsérteni, hogy milyen pozícióim voltak eddig, de mivel pontosan ismered a teljes sztorit, ezért nem csak invalid, de nem is elegáns ezzel jönni ;)

Nem is vitáztam veled, ahogy látod, annyit írtam hogy perelj ilyeneket nyugodtan, vagy indíts eljárást, vagy amit akarsz.

Tehát egy egész országot, sok nagy céget lefedő hibára te sikeresen rávilágítasz, az nem jelent neked szakmai elismerést? :)

Hideget hívni sokkal jobb, mint kvzni a BKK igazgatóval. Sokkal másabbak az emberek, tanulhatok tőlük, és nem csak sablonos beszélgetések vannak.

Igen, rabszolga munka. Ha órára vetítve nézzük, ez is az. Csak itt nem vagyok köteles minden nap ugyan abban az időben megjelenni, van időm az új tanulmányomra, projektreimre. Ha nem 8-ra megyek be, csak 11-re, vagy nem is megyek be, senkit nem zavar, és nem vagyok köteles jelenteni senkinek se, hogy ma home office lesz :) ;) Nem monoton.

Ebben a topikban pedig szerintem mindenki mindenhez IS ért. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.