Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-13 23:47:41

LOGOUT.hu

A Borderlands 2 egy cel-shaded grafikájú rpg elemeket tartalmazó fps. A játék folyamán küldetéseket kell teljesíteni (a Pandora nevű bolygón) a kiválasztott karakterrel, egy úgynevezett Vault Hunterrel. Ezek a küldetések lehetnek a főszálhoz tartozóak, illetve opcionálisan teljesíthető mellékküldetések.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4451) Edem05


Edem05
őstag

Holnap jön az új DLC. Sir Hammerlock’s Big Game Hunt

Azért kíváncsi vagyok milyen lesz. :) (a videókat nem néztem meg)

[ Szerkesztve ]

(#4452) BomiBoogie válasza Edem05 (#4451) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

30-as szintről indul. Akkor talán végre kimaxolhatom a 42-es Zero-mat. Csatlakozik valaki? Holnap este játszhatnánk kicsit ezt az új DLC vackot. :)
Steam nevem ugyanez.

Sőt, inkább a 26-os Soldier-t kéne. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#4453) intercooler


intercooler
őstag

Ahogy nézem level cap nem lesz hát ....... .... :W neki se állok.

(#4454) TESCO-Zsömle válasza intercooler (#4453) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Welcome to the Jungle DLC era.

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4455) intercooler válasza TESCO-Zsömle (#4454) üzenetére


intercooler
őstag

Na ja, és akkor vegyük majd a season pass 2-öt. :(((

(#4456) pohár válasza intercooler (#4455) üzenetére


pohár
félisten

öt? milyen öt? ;]

legalább előveszem én is megint kicsit, mancit húzni kéne felfelé...

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4457) BomiBoogie válasza pohár (#4456) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

kett-öt :DDD

(#4458) tome.jr válasza intercooler (#4453) üzenetére


tome.jr
addikt

Nagyobb összeget mertem volna rátenni, hogy így lesz.

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de szerintem ezekkel a dlc-kkel a Gearbox nem jár túl jó úton. Sokkal értelmesebb lenne az alapjátékhoz szervesen kapcsolódó tartalmakat kiadni, amolyan "expansion" szerűeket.

(#4459) pohár válasza tome.jr (#4458) üzenetére


pohár
félisten

ez így igaz, egyik DLC se olyan hűdejó lett eddig... a Season Pass 2-t pedig kenjék a hajukra

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4460) intercooler válasza pohár (#4456) üzenetére


intercooler
őstag

Neked nem szólt senki hogy öőöőöőöőőőöt lesz? ;] :P

[ Szerkesztve ]

(#4461) pohár válasza intercooler (#4460) üzenetére


pohár
félisten

én le vagyok maradva, mint a borravaló :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4462) BomiBoogie válasza pohár (#4459) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Az utolsó fogja a legtöbb játékost (vissza) hozni, de remélem, legalább 100-ig emelik a level cap-et. Nem. :DDD

(#4463) intercooler válasza tome.jr (#4458) üzenetére


intercooler
őstag

Ja és akkor majd valamikor lesz szint emelés.... én meg majd valamikor adok érte pénzt.
Akkor hozzák csak patchben legalább nem kell sp2-őt venni. De ez túl szép lenne, én arra szavazok hogy a következő dlc-ben lesz level cap.
Nem lett nagy eresztés ez a dlc pakk mecromancer ami valamit ér. Többi meg egyszer játszható számomra, szép meg minden új helyek de valahogy..... :(

(#4464) BomiBoogie válasza intercooler (#4463) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Elvileg összesen 4 teljes értékű DLC lesz, és ez elején arról szólt a dolog, hogy 2013 júniusig fognak megjelenni. Ehhez képest hármat bezsúfoltak gyakorlatilag havonta (ugye szeptemberi volt a megjelenés).

Ésszerű, hogy a legvégén legyen a level cap emelés, addig pedig egyre nagyobb alapszintigénnyel adják ki a DLC-ket (pl. Sir Hammerlock: 30, Captain Scarlett's Pirate Booty: 15).

(#4465) pohár


pohár
félisten

SHiFT Code: C3W3B-6B95C-SWFJJ-B3BJJ-5C6XJ

január 20-ig él :K

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#4466) gbors válasza intercooler (#4463) üzenetére


gbors
nagyúr

hát így valahogy - majd amikor jól le lesznek árazva. az elsőhöz majdnem egyszerre vettem meg a 4 dlc-t.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4467) tome.jr válasza BomiBoogie (#4464) üzenetére


tome.jr
addikt

Én akár azt is megkockáztatom, hogy csak a második SP-ben lesz szint emelés vagy az SP-n kívüli dlc-ben.

(#4468) intercooler válasza tome.jr (#4467) üzenetére


intercooler
őstag

Az tuti.

(#4469) maross válasza tome.jr (#4467) üzenetére


maross
veterán

Masodik season pass elso dlc-jevel, es akkor mindenki megveszi. Klassz.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4470) BomiBoogie válasza tome.jr (#4467) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Lesz mégy egy SP? Ne szivassatok. Erről nem is hallotam. Így is többe került az első, mint maga a játék. Ami nem gond, mert egyáltalán nem bánom, hogy megvan, de azért mégis. Nem elég a pár SP1-en kívüli DLC? Jó, tudom, a Mechromancer Pack preorder volt, de akkor is.

(#4471) maross válasza BomiBoogie (#4470) üzenetére


maross
veterán

Amig tejelunk, addig fejni fognak :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4472) ollie


ollie
MODERÁTOR

Érdekes lesz, ha lesz még 4 db DLC. Már így is 48 órám van a játékban, és még 1 végigjátszással sem végeztem, sőt, a DLC-k közül is csak épp most kezdtem el az elsőt (a kalózosat).

***

(#4473) BomiBoogie válasza tome.jr (#4467) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Mutassatok már egy linket erre a második Season Pass-re, mert nem tartom valószínűnek. Maximum majd egy GOTY vagy Ultimate kiadást idővel.

(#4474) gbors válasza ollie (#4472) üzenetére


gbors
nagyúr

az azért megnyugtató, hogy nem én vagyok az egyetlen, aki két kör lemaradásban kutyagol a topik-tagság mögött :DDD

btw. kissé megakadtam most. roland kiszabadítása a tvh módban elég durvára sikerült - a bloodshot strongholdban is rendesen megizzadtam a super badassekkel, a hyperionos részen meg, míg a corrosive plasma caster / corrosive room cleaner kombóval gunzerkelve nagyon mókás volt végiggyalogolni a buta loadereken, a végén azzal a nyüves konstruktorral nem bírok mit kezdeni, a pajzsát sehogy nem bírom legyalulni a shield surveyor / angelic guard kooperáció miatt. van valami trükkje, vagy csak nyers erő, és legyek ügyesebb? :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4475) BomiBoogie válasza gbors (#4474) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Célozz a szemére és használj bármit, ami korrodál.

(#4476) tibee77


tibee77
őstag

Vault hunter módban én feltünően könnyen szabadítottam ki Roland-et.Ráküldtem kezdésnek egy tár lövést electric damage-es sniper-rel, aztán egyből dobtam corrosive gránátot vagy kettőt, majd kicsit visszafutottam fedezékbe, hogy a mellette védőket lelövöldözzem.Aztán megint ráfutottam és folyamatosan lőttem a piros szemét.(vagy milyét :D ) Első végigjátszáskor sokkal nehezebben öltem meg, nem is értem. :D

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#4477) maross válasza gbors (#4474) üzenetére


maross
veterán

Nagyon gyorsan regeneralodik, ha elkezded loni, akkor nem szabad abbahagyni, amig el nem fekudt.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#4478) gbors


gbors
nagyúr

köszi @all, ezekkel én is próbálkoztam. a corrosive biztosan jó lesz, miután lement a pajzs, de addig nem tűnik túl acélosnak (se a puskák, se a gránát) - shock fegyverből jó meg csak sniperem van, és amikor abból egy tárat belelőttem, annak annyi hatása volt, mintha viszketőport szórtam volna a nyakába...
asszem beszerzek valami jófaja shock nova pajzsot meg shock grenade modot, aztán ráhajítom az összeset egyszerre :)

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4479) BomiBoogie válasza gbors (#4478) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Vagy csinálj pár mellékküldetést, mint alternatív megoldás. :)

(#4480) intercooler


intercooler
őstag

Mikorra várható a DLC?

(#4481) BomiBoogie válasza intercooler (#4480) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Itt nagyjából meg van adva.

For Europe(GMT):
Xbox: around 10am;
PS3: around 10pm;
PC: around 6pm.

[ Szerkesztve ]

(#4482) TESCO-Zsömle válasza intercooler (#4480) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Az eddigiek is este 7-kor jöttek, szóval...

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4483) tome.jr válasza gbors (#4474) üzenetére


tome.jr
addikt

Ha túl sokáig tart a kiszabadítás mert nem bírsz a constructor-ral akkor egy idő után átviszik Rolandot a Friendship Gulagra. Ott már könnyebb a legyűrni az ellenfeleket, jobban találsz fedezéket.

(#4484) BorgBoss


BorgBoss
tag

Te, skacok, dobjunk már össze egy órát a kiadónak, mert 19:02 és csend, sehol egy DLC....

“A nyájat terelgetjük, a csordát hajtjuk, az embereket vezetjük. Vezess, kövess, vagy takarodj az utamból.” G. Patton

(#4485) intercooler válasza BorgBoss (#4484) üzenetére


intercooler
őstag

vagy 1 millió órát vehettek volna ;] Még most sincs semmi

(#4486) BomiBoogie válasza intercooler (#4485) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Leléptek a Season Pass-ek árával és nem lesz több DLC. ;]

(#4487) TESCO-Zsömle válasza BomiBoogie (#4486) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

1 item downloading

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#4488) BomiBoogie válasza TESCO-Zsömle (#4487) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Hurrá! :C
Nekem sajna az egészet le kéne szednem, mennyi is az?...
Mindegy is, érdekel a DLC.

(#4489) ollie


ollie
MODERÁTOR

Akinek van facebookja, az beírhatná a Shift kódot, amit ott adnak most. Nekem nincs, nem tudom megnézni.

***

(#4490) Erdei88 válasza ollie (#4489) üzenetére


Erdei88
veterán

Én nem látom, hogy lenne.

(#4491) ollie válasza Erdei88 (#4490) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Érdekes, mert meg mertem volna esküdni, hogy twitteren írtak erről, de most meg nem találom ezt a bejegyzést.

***

(#4492) BandiHUN válasza ollie (#4491) üzenetére


BandiHUN
veterán

Igazából kár izélni a kóddal...ha az ember fegyózhatnék,kimásolja a megfelelő fájlt,elnyitogat,lényeg elrak,file vissza,örülés...De egyébként sem olyan ordenáré nagy számok a ládás fegyók...
Maximum annak jön ez jól,akinek nagyon szerencsétlenül jön vagy 10szinten át a loot,max.az lehet rászorulva.Ráadásul ontja a sok e-tech cuccost...én is úgy voltam velük,hogy hűdemenő felszerelkezni,elnyitottam 100 kulcsot,mindenből lett 1-2,amit megtartottam...erre 1 szinttel feljebb alázták őket a hétköznapi holmik,rá 3 szinttel már 1-2 ha megvolt ezekből a cuccokból,és még csak nem is nevesített,stb.holmikra,hanem sima ződekre' cseréltem őket le általában...
Neves holmit,normál,jó cuccot nem ad a láda,sajna.Akkor inkább már a bossfarm vagy ilyesmi.De a legjobb coopozni és kész.Az ember "megszánja" a gyengébbeket,az erősebbek őt...és már nincs is gond.BL1-ben is elég jól ment ez a fajta segítés..Ok,ott azért volt a sok mókolt cucc,itt nem követem,de 2hónapja itt is volt már savegame editor,tippem szerint már az ember elő is állíthatja a kedvenc fegyóját...végigjátszások után meg már felesleges igazából csak a loot miatt őgyelegni.Ha az embernek tetszik a gém,jobb összedobni az "álompuskákat",és menni coopozni,segíteni másokat.A BL1-be is beletoltam 700 óra coopot :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#4493) gbors válasza tome.jr (#4483) üzenetére


gbors
nagyúr

na, ez morálisan jól jött :) akkor hagytam abba az egészet, amikor 5-6 perc küzdökazéletemért után sikerült kinyiffannom, és ahogy rohannék vissza, azt látom, hogy ott repül fölöttem az a sz******, hogy b***** v**** m*** :DDD
most legalább bízom, hogy a gulag jobb lesz taktikailag.

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4494) BomiBoogie válasza gbors (#4493) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Ha nem boldogulsz, szólj és beállunk melléd pár 50-es karakterrel. :)

(#4495) wesker24 válasza gbors (#4493) üzenetére


wesker24
senior tag

Igy van ha kell segitség csak szólj nyugodtan bármikor segítek ha kell ! :D

I am the Lord of Deadside !!! The Horror the horror I embrace it !

(#4496) BomiBoogie válasza wesker24 (#4495) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Így van, csak szólj, hipp-hopp felrakjuk az irodai P4-re a játékot és már toljuk is, csak előbb kérünk kölcsön a főnöktől egy megfelelő gémer egeret. :DDD

Tegnap, hogy végre végezzek a PT1-gyel a katonámmal, eljutottunk a Warriorig, aki olyan szerencsétlen módon pusztult el, hogy ráesett a terminálra, ahol a gombot kellett volna megnyomi a befejezéshez, így nem lehetett befejezni a küldetést. Remélem, a következő nekifutásra összejön, a harmadik karakterrel azért már nem olyan vicces ismételgetni. :)

Bár a "Stairs! NOOooooooooo!" még így is megmosolyogtatott.

(#4497) gbors


gbors
nagyúr

igazán köszi - az egy vicces jelenet lenne, azt hiszem :D :R

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#4498) Hun Mallior


Hun Mallior
tag

Azoknak, akik most kezdenek el SHIFT kódozni:
(tegnap végigcsekkoltam visszamenőleg a kódokat, kb vagy 30-40db-ot, van ami most is műkszik):
ezek már voltak itt linkelve még frissek:
C3W3B-6B95C-SWFJJ-B3BJJ-5C6XJ ---jan 20ig megy, 1-t kaptam
CTCBJ-CK6KW-SCF33-TJJJT-WB3CB ---5 kulcs....
ezek régebbiek, de Nekem működtek még tegnap:
K3K33-3W9JT-6XJJT-TB3JB-HWZZF ---5 kulcsot adott
WTCBB-H5WHC-5F3T3-TBT3T-HR6TJ --- 1-et talán
WT5TB-XC5ZC-CX3T3-BBT3B-B35WB ---1 kulcsot ad...
KJ5BT-FBKSK-KXJ3T-3BTJT-FJX5C ---2-t adott
5T5B3-CWJSK-KRTJT-TTJJT-9HW63 ---ez is ment 1db
Kb 18 kulcsot sikerült összevadászni, oh és köszi az ittenieknek is akik linkeltek kódot. :R

[ Szerkesztve ]

ʎɐqǝ uo pɹɐoqʎǝʞ ɐ ʎnq ı ǝɯıʇ ʇsɐן ǝɥʇ sı sıɥʇ

(#4499) Scholes9 válasza Hun Mallior (#4498) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ezt hol lehet beváltani? Bocsi, hogy nem olvasok vissza :B

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#4500) maross válasza Hun Mallior (#4498) üzenetére


maross
veterán

Jossz 3 perccel az eletembol, meg veletlenul se ment egy sem :DDD

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Borderlands 2
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.