Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7051) Narxis válasza zH. (#7040) üzenetére


Narxis
nagyúr

Hírek

Elvileg holnap dél körül újra lesz mag.

Thanos was right.

(#7052) ronson


ronson
őstag

Kollegám hívott délután, hogy a "mag" nélkül ő öngyikos lesz. :D

(#7053) Narxis válasza ronson (#7052) üzenetére


Narxis
nagyúr

lol :DDD

Thanos was right.

(#7054) Sanya


Sanya
nagyúr

lerohadt az asva.info :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7055) Lenry válasza Narxis (#7051) üzenetére


Lenry
félisten

halleluja, már csak egy szem Vicodinom Dr. House epizódom maradt, ha az elfogy, nem tudok mit nézni

(#7054) Sanya de van backupjuk

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7056) tothl válasza Sanya (#7054) üzenetére


tothl
addikt

Biztos a melóból hazatért fáradt tömegek lesik, hogy mi van... LOL :)

(#7057) Narxis válasza Lenry (#7055) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mag IRC-n meg most azt mondják, hogy ők nem mondtak semmi ilyet...fasza... :W :F

Thanos was right.

(#7058) Lenry válasza Narxis (#7057) üzenetére


Lenry
félisten

:F

(#7059) wwenigma ezt hogy érted?

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7059) wwenigma válasza Narxis (#7057) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Szerinted ha a full staff ott vigyorog, akkor mi van? :U

Lenry: nem épp depiseknek tunnek azok akik közelebb állnak.

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#7060) Lenry válasza wwenigma (#7059) üzenetére


Lenry
félisten

:) az jó

egyébként ezt találtam itt

"Az nCore blog összes bejegyzése eltűnt, és csak egy bejegyzés kerül ki, ami szerint “szünet” van és az oldal technikai okok miatt áll. Az IRC működik, ott nem közölték hogy mikor fog újra menni az oldal, de egy belső info szerint akár már holnap is mehet."

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7061) Narxis válasza Lenry (#7058) üzenetére


Narxis
nagyúr

IRC-n a staff azt írta nem 100% hogy holnap újra lesz mag, de már nem is érdekel, megy amikor menni fog. Összes nagyobb oldalon bent vagyok, nem fogok belehalni ha várni kell kicsit amíg újra működni fognak.

Thanos was right.

(#7062) tothl válasza Narxis (#7061) üzenetére


tothl
addikt

Majd előtte jól elvisznek a rendőr bácsik a kinyert infók alapján ! ;]

(#7063) chungee válasza Narxis (#7061) üzenetére


chungee
addikt

Neked könnyű ba+. Én csak a magon vok :( Mag jöjjön vissza, a többi nem érdekel :DDD

(#7064) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Ahogy olvasom, ti is értesültetek a dolgokról. Szerencsére be vagyok biztosítva, kb.: 20 helyen fent vagyok, magyarok közül mindenhol, de egyedül a magot használom. :D

Van valami hír, hogy a mag vissza fog jönni? Elég drasztikus dolog lenne, ha végleg megszűnne. Na meg a vb fogadás is oda. :DDD

Valaki tudna mondani a mag oldal irc adatait?

(#7065) hodostamas válasza Vasinger! (#7064) üzenetére


hodostamas
addikt

http://adamoponthu.hu/irc
user/pass mint magon.

(#7066) gege71.hu válasza Narxis (#7061) üzenetére


gege71.hu
addikt

Nekem csak azert fájó kicsit, hogy ezer éve először kérek enkór-on valamit requestbe (egy sima kis E-bookot , kb 70 megás PDF) és végre fel is dobta valami jótevő és mikor kezdtem volna ráklikelni a torrent letöltése linkre...DE!...hoppp :Y :D
Na akkor állt le a cucc... :W

(#7067) No.01


No.01
őstag

Mag nelkul mit erek en?! :D

(#7068) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ennek örömére van valahol most free reg? Gondolom pár oldal gondol az elárvult enkórosokra :)

(#7069) bolic


bolic
őstag

Ezt nem hiszem el, ha más lesz az enkór tracker cím, kénytelen leszek mégegy 2TB winyót az adatlementésre, hiszen másik trackerrel nem hiszem hogy van lehetőség tovább seedelni. :W

Hát a szerverfoglalások valóban baromság dolog, de a seedszerver az persze fizetős és le lehet foglalni. De mi köze a tracker szerverekhez? Van egyáltalán? Van olyan? Kérem magyarázzanak engem... :U Asszem megint le kellene kapcsolnom a másik gépemet. :((

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#7070) C4mp3r


C4mp3r
addikt

"Vagyis az ip címek mentve vannak a lefoglalt szervereken? Ilyenkor mi a teendő? Gyors Win reinstall vagy mi?"

A sok okos. :DDD

(#7071) bolic


bolic
őstag

Szétnéztem a még működő torrentoldalakat, hoppá ezekből nincs ilyenek a bluray filmek. Fasza... :Y Már nincs többé? Fura lenne visszafejlődni MKV korszakra. :W Most már látom, hogy vennem kéne a 2TB winyót. :(((

(#7070) C4mp3r: Dinamikus IP címékkel? Az rengeteg dolga lesz... :DDD

[ Szerkesztve ]

Siketeknek ártalmasak az érzéketlen tuskók!

(#7072) Lenry válasza bolic (#7071) üzenetére


Lenry
félisten

na nehogy sajnálni kezdjünk már...
egyébként meg minden valószínűség szerint pár nap és sértetlenül helyreáll az nCore, nem kell sírni

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7073) hodostamas válasza ^Clown (#7068) üzenetére


hodostamas
addikt

Pre-n lesz elvileg.

(#7074) anulu


anulu
félisten

engem az erdekelne - csak ugy zarojelesen -, hogy a jogvedoket mikor kezdik el a rendorok eloallitgatni, mert teljesen nyilvanvalo, h hazudnak akkor is amikor kerdeznek, valamint minden lepesukkel hatraltatjak a fejlodest

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7075) ^Clown válasza anulu (#7074) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Erről a kérdésről a mai, Biszku-film botránya jutott eszembe... Ha érdekel, olvass utána, rájössz a párhuzamra :) De ez nagyon off...

(#7076) anulu válasza ^Clown (#7075) üzenetére


anulu
félisten

pu-ben pls kuldenel egy linket? :) koszi! :)

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7077) Fortissimus


Fortissimus
őstag

:)

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#7078) Vasinger! válasza hodostamas (#7073) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Már sajnos volt is és lemaradtam róla. :(

(#7079) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

FIGYELEM!

522. hsz.

# BRFK info 2010. June 16. 22:30 :

Az mag nevű oldal(átírtam a biztonság kedvéért) tárolta a letöltés előzményeket 1 hétre visszamenőleg, de a többi oldal adatbásisát is gyorsan fésülik át a magyar ftp-s világból felvett szakértőkkel.
Aki jelentős mennyiséget töltött ebben az időszakban (5 vagy több film, illetve magyarországon forgalmazott zenei album), azokhoz holnap reggel kezdődnek meg a kiszállások.

Ha ez igaz, akkor sokan nagy bajban vannak. :Y

Vagy füst lenne? :F

[ Szerkesztve ]

(#7080) zH. válasza Vasinger! (#7079) üzenetére


zH.
senior tag

nehogy már elhidd . :)

[ Szerkesztve ]

just be

(#7081) Vasinger! válasza zH. (#7080) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Közben én is rájöttem, hogy füst. :B Az a bizonyos kő leesett.

Mert a letöltés az legális, csak feltöltés nem. Én meg feltölteni meg már már vagy 2 éve nem töltök, de még seed-ben sem. ;)

(#7082) ^Clown válasza Vasinger! (#7079) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Tuti kamu...

(#7083) WonderCSabo válasza Vasinger! (#7079) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Ehhez a szolgáltatótól ki kéne kérniük az IPhez tartozó nevet, címet, ezzel nem fognak szarakdoni.

Vasinger: "Én meg feltölteni meg már már vagy 2 éve nem töltök, de még seed-ben sem."

És hogy van arányod? Bazz, az ilyen ember ne torrentezzen. :(((

[ Szerkesztve ]

(#7084) zH. válasza Vasinger! (#7081) üzenetére


zH.
senior tag

egyébként logikus lett volna ,hogy lenyomozzák a 100000 embert és egyesével becsöngetnek hozzájuk. :D

[ Szerkesztve ]

just be

(#7085) Vasinger! válasza WonderCSabo (#7083) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Nem töltök sokat. Anno volt seed szeró, feltoltam vele rengeteget és az nekem kitart. :K
Amíg ilyen fos netem van, biztos nem fogok seed-ni...

zH.: Hát, magyar rendőrök, kinézem tőlük. :D

[ Szerkesztve ]

(#7086) Lauda válasza Vasinger! (#7079) üzenetére


Lauda
félisten

Es megis kihez szallnak ki? Csak mert elobb azt a tobb tizezer ip cimet ki kellene eroszakolni a trackerekbol, aztan benyujtani a birosag ele, majd a szolgaltatokhoz es utana van kihez menni. Ez a mai allapotok szerint a kovetkezo jegkorszakra lenne meg, ott meg ugyis szarrafagy mindenki, szoval no problem. :DDD

(#7087) ronson válasza Fortissimus (#7077) üzenetére


ronson
őstag

SÜN!!! :DD

(#7088) rii


rii
nagyúr

monkeyparade-val, meg az enKórral mi van?

utorrent-ben is megállt minden
és maga az oldal se jön be

a piratebay-ról viszont tudok leszedni

(#7083) WonderCSabo: a mai fostoskodó szolgáltatók által biztosított UPLOAD csak arra jó, hogy ha torrentezel, akkor töredékét bírd csak vissza-seed-elni, és még netezni se tudj mellette már

t-onlin-nál most végre megkpatam az az 50 kbyte-ot felfelé, ami 2005-ben már alap volt

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7089) Gorneck válasza rii (#7088) üzenetére


Gorneck
titán

Olvass vissza... :) Razzzzija... :)

Gorneck#1239

(#7090) #51736960


#51736960
törölt tag

evo sem megy :( :(((

szarjanak sünt a sünök...

[ Szerkesztve ]

(#7091) WonderCSabo válasza rii (#7088) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nekem 30/3 netem van, csak ezzel tudok seedelni. Főleg free torrenteket szedek, de most már sikerült egész szép arányt elérnem, szóval elég sok nem freet is. Egyébként 50Ks nettel megértelek.

(#7092) ftc válasza Vasinger! (#7079) üzenetére


ftc
nagyúr

Várom őket egy Vad angyal sorozatra :DDD

(#7093) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Hali aki nem ismerné és szeretne olvasni megtudni a razziáról infókat az [IDE]katt. (Tudom volt már linkelve de a nem visszaolvasó aggodók miatt nem árt.)

[ Szerkesztve ]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#7094) polonic válasza Vasinger! (#7081) üzenetére


polonic
félisten

Ez így nem teljesen igaz. Amint elindult a letöltés már megy mellette párhuzamosan is a feltöltés. Ez a p2p lényege. Úgyhogy töltesz fel. :)

(#7095) zH.


zH.
senior tag

1st facebookon ügyvédet keres.. :(

just be

(#7096) Vasinger! válasza polonic (#7094) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

;) Hidd el, megoldom, hogy ne menjen. :U

(#7097) littlelion21


littlelion21
addikt

Kíváncsi vagyok mikor kerül ki a hír az it-café-ra...

(#7098) CoolBoy323 válasza Vasinger! (#7079) üzenetére


CoolBoy323
nagyúr

hol vannak már?? :D
több millió emberhez vicces lenne, ha kimennének, és megcsesznének minket pár gigáért...

fél ember vagyok így, h nincs "mag" :O :O :O

(#7099) raczger


raczger
őstag

egy napig nem tudja valaki letölteni a kedvenc sorozatát és már itt sír, türelmetlen, na ez már függőség, nem igaz hogy egyesek ennyire nem tudnak mit kezdeni magukkal egész nap

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#7100) hodostamas válasza WonderCSabo (#7091) üzenetére


hodostamas
addikt

Pedig aztán azzal a nettel még free nélkül is simán lehet tartani az 1-es arányt, úgy hogy mindent szed az ember amit kell.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.