Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-02-28 16:08:04

LOGOUT.hu

Néhány alap dolog a torrentezéssel kapcsolatban
Szótár: [link]
Torrent készítése: [link]
Torrent fájlok felépítése: [link]
Kapcsolatok: [link]
Sebességről: [link]

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7251) Dave™ válasza WonderCSabo (#7249) üzenetére


Dave™
nagyúr

Ha tényleg csak a proxy-t vitték el, akkor simán lehet, hogy tesztelnek sutyiban... Ha szerkesztett kép lenne, a híreknél bukna, de szerintem eredeti. Mondjuk ez semmit sem jelent, nyilván nem publikus, még ha ki is tudódott valahogy. Ha az lesz, az kint lesz a blogon is, senki sem marad le semmiről. A blogon egyébként reménykeltő az a főnix, csak kár a mai :(-ért... Bár ez az akos nem tűnik túl következetesnek :D

(#7252) boylee


boylee
tag

http://www.indavideo.hu/video/Hitler_Utolso_Napja_az_nCore-on/

Mi a vakondok többes száma? Vakondokok?

(#7253) WonderCSabo válasza Dave™ (#7251) üzenetére


WonderCSabo
félisten

akos?

(#7254) Dave™ válasza WonderCSabo (#7253) üzenetére


Dave™
nagyúr

az ncore blogon posztol, egy másik helyre is igazította, hogy ne posztolja ezt a sok szart (kétértelmű, ködösítő dolgok)

(#7255) Lenry válasza coqito (#7250) üzenetére


Lenry
félisten

engem meg nem is érdekel.
mi a francot csinálnék egy olyan nCore-on, aminek a címét kb 10en ismerik, plusz úgyse működik a tracker? enélkül meg baromira ki vagy segítve a weboldallal.

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7256) coqito válasza Lenry (#7255) üzenetére


coqito
tag

Mostmár engem sem (egy darabig) mert sikerült végre megoldanom hogy linuxon müködjön a HT-s procim normálisan, szóval egy darabig megleszek minden hasonló oldal nélkül. :)

(#7257) Lenry válasza coqito (#7256) üzenetére


Lenry
félisten

Hyper-Threadinges?
mi nem működött rajta eddig? nekem is van egy 2.8as P4HT-m, Arch Linux-szal, szegény elég döcögős, ha tudnál valami tippet adni, amivel gyorsíthatnám, azt megköszönném. persze privátban, ne ide OFFoljunk

:R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7258) fairi válasza #41635072 (#7222) üzenetére


fairi
addikt

igen,van egyikbe be is léptem, nem reklámozom..
mod: most nézem,már be is zárt,nem bírta a rohamot...

(#7259) Воланд


Воланд
titán

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy a BitTorrent egymagában okozhat-e kék halát? Windows7 (x64)-et használok, a hét elején volt újrarakva a rendszer ( sorozatos fagyások miatt ma ismét), minden általam használt program feltelepül gond nélkül, játék alatt (cod4 multi) nem fagy a gép, viszont üresben, amikor csak a bittorent (előtte uTorrent) megy akkor 7f hibával elszáll a rendszer. Ez a legutolsó fagyásról készült "elemzésnek" a képe. Firefox (két ablak, index+youtube 720p videó lejátszás) mellett elindítottam a bittorentet és elkezdte ellenőrizni a be nem fejezett letöltéseket, de azonnal lefagyott a gép. Lehet az, hogy esetleg hibás a merevlemez, amin a letöltések vannak (bár a hd tune nem jelzett hibát) és emiatt száll el a rendszer?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7260) rii válasza Воланд (#7259) üzenetére


rii
nagyúr

tedd fel a hdsentinel-t

sztem a legjobb hdd smart prog.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7261) djculture


djculture
félisten

"ma délután ugyanis ismét razzia volt egy pesti szerverhotelben, ahol több számítógépet foglaltak le. " Ez egyre jobb,lassan a netet is kihúzzák mindenkinél:)

(#7262) ToBeY_


ToBeY_
csendes tag

"Ma ismét razzia volt, ahol több számítógépet foglaltak le. Ezek pedig nagyrészt az nCore megmaradt szerverei voltak".[link]

[ Szerkesztve ]

(#7263) Lenry válasza ToBeY_ (#7262) üzenetére


Lenry
félisten

szomorú nap ez a mai

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7264) rii


rii
nagyúr

" ............ Fontos! A staff nem vár adományokat, ha megoldják, saját erőből fogják. Ezért senki ne dőljön be az esetleges ilyen emaileknek, körüzeneteknek. A felhasználóknak nem kell félniük, adataik biztonságban vannak, az oldal nem tárolt ip címeket. Természetesen óvakodjatok a kamu accountlopó oldalaktól is! .............. "

eeeeeeeeeeeeeeeeeeee :D

kvra okos munktársam a céges maillel regelt be ... :D két éve mikor ezt megtudttam, megrökönyödéssel teli csendes döbbent lett urrá rajtam hosszú percekig tartó szemdüllesztéssel kisérve .... ráadásul a kirugás szélén van, ha megtörénik, policy miatt mail address erase, ... akkor aztán eléggé meg van lőve jelszó stb. esetén.

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7265) WonderCSabo válasza rii (#7264) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Nem tudta, hogy személyes dologra céges/egyetemi/stb. e-mailt nem használunk?

Látom az nCoret elkaszálták de durvára. Hát akkor az endless skylinenak egyszer vége lett.

[ Szerkesztve ]

(#7266) fairi válasza ToBeY_ (#7262) üzenetére


fairi
addikt

jó időre megsemmisítették a magyar torrentezést...(persze külföldi site-k maradtak)
legnagyobb oldalak ellehetetlenítették, top oldalak közül kevés élte túl...
megmaradt ncore servereket el kellett volna vinniük rögvest onnan hogy követhettek el ekkora hibát...

majd kíváncsi vagyok mire fogják a jogvédők ha ennek hatására nem nő a CD-DVD eladás... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7267) Lenry válasza fairi (#7266) üzenetére


Lenry
félisten

szerintem biztonsági mentések biztosan maradtak, csak mostmár végképp nincs hardver, amire rátegyék

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7268) Lala6 válasza fairi (#7266) üzenetére


Lala6
őstag

Én nagyon rövid időt saccolok az újraindulásnak. Ha nem is az ncore lesz az, de tuti lesz helyette más nagy. Nagyon sokan maradtak most torrent nélkül, sokaknak csak az ncore volt egyedül. Ők már keresik az új lehetőségeket, amik biztos, hogy lesznek. Ne felejtsük el, hogy nem ez volt az első ilyen eset, csak most nem a fizetős sms szerverek voltak az áldozatok.
Én nem is tudom, hogy mit tudnak ellenük tenni, ha csak torrent fájlok vannak a szervereken, akkor abba nagyon nehéz belekötni. Ha seed szerverekként is működtek, akkor az már necces, ott vannak illegal adatok. Mondjuk, ha így volt, akkor az nagyon nagy felelőtlenségre vall.

(#7269) fairi válasza Lenry (#7267) üzenetére


fairi
addikt

Kérdés, mit szándékozik az ProArt ketdeni a helyzettel?

1.Vhogy a torrentserver tulajokat beperelni jogdíjas anyagok terjesztésének elősegítése( Mo-on mennyire erős vád ez??) miatt,és így terrorizálni őket(évekig elhúzódhat a per)
2. seedservereseket teljesen letámadni,és felhasználókat/servertulajokat beperelni jogsértő anyagok tárolása miatt...( seedserveren van jogsértő anyag,aki vkikhez tartozik[vkik letöltötték],tulaj kiadja a neveket ha eléggé szorongatjuk őket)
3. 100e felhasználóból random kiválasztanak 1-2 embert és letámadni,perrel fenyegetni,mint csinálták külföldön.telefonkönyvet kinyitni és random embereknek fenyegetőlevél kiküldeni,hátha bejön... (Mo-on van erre lehetőség???, persze kérdés mennyire titkosítottak a merevlemezek, mit tudnak kihalászni serverekből,)

3. valószínűtlen szvsz, 2. könnyen kivitelezhető, 1.időt nyerhetnek...

[ Szerkesztve ]

(#7270) Lauda válasza ToBeY_ (#7262) üzenetére


Lauda
félisten

Na akkor az ncore-nak reszeltek egy idore, de inkabb vegleg. Mondjuk amilyen nagy oldalla notte ki magat, szinte biztos volt, hogy ra fognak maszni, a kerdes inkabb az volt, hogy mikor.

[ Szerkesztve ]

(#7271) userZ


userZ
tag

Túl nagyra hízott az nCore, gyakorlatilag 100k feletti létszámnál ilyen kis népességű, elöregedő országban (minden 100. ember tagja volt kb) törvényszerű volt, hogy előbb-utóbb elbukik. Nem hiába állították le a meghívózást is pár hónapja. Komoly konkurenciát jelenthetett a médiának is, hisz sok ember nem a tv-ben nézte már a sorozatot, hanem letöltötte torrentről. Én remélem nem így végződik az endless, endless-skyline, nCore sztori...

Stop the Earth, I want to get off!

(#7272) Tristis


Tristis
őstag

Szerintem már van másik nagy, ami a razzia miatt hasonló méretűvé vált..... :U

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#7273) zoo8800 válasza Tristis (#7272) üzenetére


zoo8800
veterán

ha hasonlóan nagy nem is (még), de beindult az élet pár oldalon...és nem olyan kis oldalak...

rip and tear, until it is done

(#7274) Lala6


Lala6
őstag

Pü-ben, vagy mail-ben tudtok küldeni pár irányadó címet?

(#7276) rii válasza WonderCSabo (#7265) üzenetére


rii
nagyúr

hát ... ő ilyen világbéke gyerek ... senkit nem bántana, és másról sem feltételez hasonlót ... nagyfokú naivitás, meggondolatlanság és még sokminden más :-/

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7277) userZ válasza Tristis (#7272) üzenetére


userZ
tag

Engem is érdekelne pü-ben pár oldal cím..az nCore mellett elkényelmesedett az ember... :B

Stop the Earth, I want to get off!

(#7278) tothl válasza userZ (#7271) üzenetére


tothl
addikt

TV-vel az a baj, hogy tele van saját gyártású fosokkal főműsoridőben. Lehet, hogy van akinek megfelel, de speciel, bár nem tartom magam egyáltalán értelmesnek sőt!, de kifejezetten kiidegel. El tudom képzelni milyen lehet az, aki ezeket a hulladák vetélkedőket, főzőcskéket és egyebeket folyamatosan nézi. A top sorozatok okésak, viszont a filmeket megint csak nem lehet nézni. Eleve későn kezdődnek, másrészt szar a szinkron, vagy ha régi a film, tuti nem a megszokott szinkronnal adják, hanem újjal, szarral. Arról nem is beszélve, hogy ha netán valami sci-fi-krimi, egyéb okosság van amiben esetleg egy 2 hónapos vombat számára ijesztő jelenetek lehetnek, tuti kivágnak belőle részeket. A reklámokat nem is említem.
Ez amit írok elsősorban a két nagyról szól. Tehát maradnak a top sorozatok, a többi szerintem totál hulladék, szarok a hírműsorok, a pletykaműsorok, olcsó szar poénokkal, képzetlen, tenyérbemászó műsorvezetőkkel, idiótáknak szóló műsorokkal, vetélkedőkkel.
És akkor csodálkoznak, hogy ha van rá lehetőség az ember él vele ? :)

[ Szerkesztve ]

(#7279) userZ válasza tothl (#7278) üzenetére


userZ
tag

Nos én évek óta nem nézek tévét rendszeresen...ha néha-néha be is kapcsolom, akkor általában az ismeretterjesztő csatornák kínálalát tudom csak megemészteni. A legnézettebb kereskedelmiktől fél óra után megfájdul a fejem...tudom miről írsz. :)

Stop the Earth, I want to get off!

(#7280) tothl


tothl
addikt

Ja és vannak olyan sorozatok, filmek amikre nálunk éveket kell várni, ha eljut egyáltalán.
Namost, az én logikám szerint a forgalmazók saját magukat lövik lábon, ha nem tartanak lépést a korral és saját maguknak köszönhetik, ha a fogyasztó úgy szerzi be, ahogy tudja.
Ugyanis szerintem nem normális dolog az, hogy a világ összeszűkült, a holnapi híreket is meg lehet tudni akár ma, akár kambodzsában is. Lehet tudni milyen filmek készülnek, mikor jönnek ki, lehet tudni milyen elektronikai termékek, játékok készülnek, mikor jönnek ki. De akkor jöjjön ki egyszerre mindenhol, különben az aki nem férhet hozzá beszerzi máshogy, mert az emberek kiváncsiak és érdeklődőek. Milyen dolog az, hogy felspilázzák valamivel aztán azt mondják, hogy te, Pistike majd 1 év múlva kapod meg a jégkrémet, Gézuka meg ott veszi éppen át nézd csak, benne van a hiradóban is.
És akkor csodálkozik valaki, ha Pistike beszerzi magának valahogy ?

Régen, amíg nagy volt a világ, nem volt információáramlás addig a kutyát sem érdekelt mit néznek és használnak a világ másik végében, mert nem tudott róla senki más, vagy csak urban legend szinten. Ma ez másképp van. Ébresztő !

[ Szerkesztve ]

(#7281) rii válasza userZ (#7279) üzenetére


rii
nagyúr

" .......... általában az ismeretterjesztő csatornák kínálalát tudom csak megemészteni. .........."
iptv koktéllal nekem most csak ezek a dok.film csatornák vannak.
meg kell mondjam katasztrófa. nagy csalódás volt

mivel van, ezért késztetést érzek rá, hogy nézzem őket, "met nehogy lemaradjak valami jó műsorról" de van amit egy nap 2x is ismételnek. Persze egy hónap alatt meg még vagy 5x. Sokszor olyan dok. filmeket vesznek elő, ami persze profibb, de kva régi. Már két éve leszedtem torrenten. Csak míg a sorozatok rendszeresen felkerültek torrentre, az ilyen ism. terj., meg dok-film, tud.-film, történelmi meg talán ha kéthetente 1.

szóval az összes ilyen csatorna is hulladék kategória. van vagy 600 gigányi ilyen filmem, lassan már érzem a színvonalbeli különbségeket.
ha nem csak kétezer HUF-ba lenne / hó visszamondanám a g*c*b*

[ Szerkesztve ]

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#7282) fairi válasza tothl (#7280) üzenetére


fairi
addikt

mennyire egyetértek,legtöbb amit eltöltöttem asorozatok voltak.
én sci-fi mániás vok,és minden ilyen tematikájú cuccost töltöttem
stargate universe és V(2009).
Mo-on fene tudja mikor lesz..

Míg nem volt torrentem addig videokölcsönzőből szereztem meg a filmeket,de abban azt utáltam,ha késtem a visszavitellel,horribilis összeget sóztak rám,állandóan az idő figyelése,időben visszavinni mert különben sz-psz.

TV-t meg felejtsük el..
DVD/Videókat nm szeretem van egy polcnyi belőlük helyet foglalják.. DVD kevesebbet,de a videokazik sokat...
DVD-n levő extrák meg sose érdekelnek,sose néztem meg őket...Kedvenc formátumon a BDRIP :) kisméretű,de jó képminőségű.. :DDD

Talán eljön gy jobbkor,amiben lesz legális(állami) ftp server,és onnan lehet fix összegért egy fix adatmennyiséget eltölteni,legyen az film,sorozat,zene,program,, És ott is törekedned majd a gyorsaságra és frissességre..

(#7283) #41635072


#41635072
törölt tag

Na mostmár a bel**d is befuccsolt. :(
Akkor ma előfizetek egy igen megbzható, viszonylag olcsó, és tartalmas sms-web szolgáltatóra....

Amúgy a TV csatornák többsége tényleg szégyen. Főleg pl a 2 nagy kereskedelmi, meg akár társai. Sosem kapcsolok oda, csak ha átmegyek nővéremhez. Annyirra zsibbasztja az agyam, egyszerűen érződik, hogy hülyéknek készülnek a műsorok. LEgjobban a fókusz c. műsoron érződik. Ott mikor volt utoljára tudományos témájú riport? Állandóan ilyen kis cukiságok vannak, hogy melyik celeb kivel qrt meg egyebek.. :W
Az ismeretterjesztő csatornákat én bírom, igaz rohadt sok az ismétlés, meg sokszor ugyanazt taglalják 2 órán keresztül rohadt dedós módon. Mostmár így 2 év intenzív nézés után én is kezdek rájukunni.

(#7284) X@b3e


X@b3e
addikt

Nem látjátok az összefüggést...
Megbukott a Győzike, nem volt nézettsége az RTL-en, mert mindenki torrentről szedte az epizódokat. Erre berágott, és bedöntötte az összes általa ismert oldalt. Ennyi. Őt kell szidni :D

... Roma siamo noi ... S.P.Q.R.

(#7285) Weaver


Weaver
senior tag

jah, nem ártana összeszedni a megmaradt oldalakat, mert így elég kevés a lehetőség :(

amiket én ismerek működőket : (bent vagyok)

BH (meghívás műkszik)
MúviSite (meghívás műkszik)
Prétor (free-reg)
SzinemaSite (sztem free, de nem találom a meghívás menüt)

(direkt ferdítve)

viszont az elsőt leszámítva elég kicsik, egyelőre alig van feltöltés, és ami igen melep a BH is elég sz@r lett. ott is alig van friss áru.

ezekről egyéb infó priviben

(#7286) Balinov válasza rii (#7281) üzenetére


Balinov
félisten

jo dokufilmekert (is) a korabban linkelt eztv nyitott tracker ill. megjobb dokufilm only-ert az mvgroup, ismert oldalak kozul az egyik legjobb

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#7287) Tristis válasza Weaver (#7285) üzenetére


Tristis
őstag

hát van még egy-kettő:
- betöltés (talán most ez a legnagyobb)
- Di@bóló

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#7288) userZ válasza Weaver (#7285) üzenetére


userZ
tag

a friss release-k száma az nCore-on is megcsappant az utóbbi hónapokban, nem tudom észrevettétek e. Ezt onnan veszem, hogy régebben naponta 2-3-szor jártam fel, sűrűn töltöttem. Mostanában viszont 2-3 naponta jártam fel, tölteni meg 2-3 hetente ha töltöttem valamit is. Mondjuk lehet, hogy beleuntam az igénytelen alkotásokba (nagyon ritka mostanában a jó film), és már a sávszélt is drágálltam értük. :D

szerk: a beload az az egykori moobs?
Én régebben moobs tag voltam, de egyszerűen használhatatlan volt az oldal...fagyott sokszor, így elegem is lett belőle. A nCore nagyon magasra tette a lécet...

[ Szerkesztve ]

Stop the Earth, I want to get off!

(#7289) #41635072 válasza userZ (#7288) üzenetére


#41635072
törölt tag

Igen, az egykori moobs.
Csak hát ncore után elég szegényes a kínálat... Hát még a seederek száma.

(#7290) Weaver válasza #41635072 (#7289) üzenetére


Weaver
senior tag

igen, de a megpusztult oldalak lakói átmennek szépen a megmaradt oldalakra, letöltőstül, feltöltőstül. az élet nem áll meg. szal bízom benne h lesz egy újonnan kialakult 'nagy' oldal.

(#7291) kirkri


kirkri
addikt

Olvasgatom a hozzászólásokban az torrent oldalak elferdített neveit. Komolyan azt gondolják egyesek, hogy azok a jogvédő szervezetek, akiktől az említett oldalaknak félniük kell csak olyan analfabéta hülyékből állnak, akik számítógépet még csak fényképen láttak? Az oldalakra is rátalál bárki, aki életében kétszer használta már a google-t.

21 éve a Prohardveren! ™

(#7292) WonderCSabo válasza kirkri (#7291) üzenetére


WonderCSabo
félisten

Sztem inkább az alapelvek miatt írják így. :F

(#7293) Weaver válasza WonderCSabo (#7292) üzenetére


Weaver
senior tag

tényleg egy marhaság amúgy, ezzekkel a ferdítésekkel tényleg nem rejtjük őket semennyire se

(#7294) rt06 válasza WonderCSabo (#7292) üzenetére


rt06
veterán

meginkabb az elso post-ban irtak miatt, bar en is rendkivul zavaronak tudom talalni, pont azert, amit ng is irt, miszerint aki nem ismeri az adott tracker-t, az akkor sem lenne elobbre, ha latna kiirva a tracker teljes nevet

Politikailag korrekt, valamint munkahely- és gyermekbarát aláírás, amiben egyáltalán nincsen p*na.

(#7295) WonderCSabo válasza rt06 (#7294) üzenetére


WonderCSabo
félisten

zárt trackerek címét ne írd ki. Ezeket nem a PH! alapelvei, hanem a zárt oldalaké tiltja. Ha valaki leírja, az igen jó eséllyel repül az oldalról, vagy nem kerül be.
- a tracker neve nem azonos a címével, mégis ha lehet, inkább ''kódolva'' írjuk. Aki megérti úgy is, az tudja, hogy miről van szó, aki nem... azt úgyse érinti.

Jah igen, első hsz...

(#7296) Tristis válasza rt06 (#7294) üzenetére


Tristis
őstag

Ott van asva info júniusi oldaljelentése, az alapján szépen mindenki kitalálja. Ennyi :R

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#7297) fairi


fairi
addikt

najó haladunk bííílod is meghalt, 2. legnagyobb oldal nkór után..
pedig oda regeltem, mert nemrég nyílt reg volt..

mi a fene történik,az összes oldalt lekapcsolják????

(#7298) Weaver válasza fairi (#7297) üzenetére


Weaver
senior tag

nincs azzal baj, csak belassult. haver előbb csekkolta , mert meghívót koldultam.

először ezt dobta neki :

The server at beload.hu is taking too long to respond.

de utána pár percre rá bejött. sajnos a free után mára a meghívózást is zárták.

(#7299) #41635072


#41635072
törölt tag

Nah jó, sms web rulz. :D
1K=100GB, full sávszél nálam. (750kbyte/s)

[ Szerkesztve ]

(#7300) Tristis válasza #41635072 (#7299) üzenetére


Tristis
őstag

Démonoid a rulz akkor már inkább. Ideje megtanulni angolul ;]

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.