Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:47:46

LOGOUT.hu

Battletech Összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#301) Shadowguard válasza Matej (#300) üzenetére


Shadowguard
senior tag

Én minden mech-ből megtartok egyet a kiállításra. :) :)

A storage-ben nekem is el vannak téve. Úgy értettem, hogy használni biztosan nem használnám a nagy többségüket. Lightból például csak a Firestarter :D Amíg az nincs, addig elbohóckodtam a Spiderrel, de nem tett rám mély benyomást.

Fallout 4-ben is minden fajta power armor-ból volt egy lezsírozva az erkélyen.

Én ott soha nem adtam el PA-t :D Amikor valamiból már megvolt a sima alapverzió mindenféle díszített változatokat pakoltam ki a házak elé díszsorfalnak. Csak vigyázni kellett, hogy gyorsan kivegyem a core-t, mert a piszok falusiak lopták.

Tegnap este jó napom volt :) Megcsináltam a Newgrange-es küldetést, utána meg felnéztem Brintonba. Ötkoponyás capture base, 2 Stalkerrel, egy Highlanderrel és egy Victorral. Mindegyiken csak 50%-os páncél volt, szóval az egyik Stalker kivételével célzottan lábra mentem. Azóta új LRM-boatom van és egy második hegylakó a raktárban (ez is 333P volt).
És végre rendes cuccok vannak a boltban (egyik helyen még Battlemaster darabokat is találtam, de sokalltam érte a pénzt), egy Exchanger-t is sikerült szereznem (első végigjátszásnál nem is láttam ilyet). Bár érdekes, mert a rendszer azt mondja romlott a mech hőkezelése. Pedig elvileg javulnia kellene, mert a -10% többet jelent, mint az a két Heat Sink, amit beáldoztam érte. Már ha jól értem, hogy mit is csinál. Gyakorlatban még annyira nem tudtam megnézni, előtte is csak desert/martion pályán volt vele bajom.
A végén pedig sikerült egészben elhoznom egy KGC-t is :C 4,5 koponyás capture base, leszedtem a tornyokat és jött az erősítés, 3 heavy meg az a szépség. Szerencsére útban volt egy domb, szóval mire odatotyogott le tudtam szedni a többieket. Egy lövésre volt ideje, utána az LRM-ek borították és végre a Grasshopper lángszóróinak is hasznát láttam. Úgy sikerült kiütnöm a pilótát a gépből, hogy át se ütöttem a páncélt :D
Viszont most már muszáj leszek megcsinálni az SLDF raktárt... Kellenek a dupla heatsinkek. Egy pár a rákra is, de a Stalkerre is tennem kell, mert 70LRM 4 kör alatt megsüti. És még mindig nem láttam Black Knightot :(

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Battletech
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.